Puchar UEFA 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 lutego 2009, 10:37

Asta#8 pisze:http://www.sport.pl/pilka/1,65082,63264 ... panie.html
Podobna sytuacja jak w Calcio...
Tylko Calcio ma jeszcze jedną drużynę w Pucharze UEFA 8)
Swider10 pisze:AC Milan no tu jez jestem rozwalony na łopatki... 1:1 n wyjezdzie niby dobry wynik 2:0 u siebie do przerwy i daja sobie strzelic 2 bramki jakims ogórka :| z calym szacunkiem do Werderu ale Milan powinien ich zniszczyc jakis smieszny werder ogrywa ACM w Pucharze Uefa raz to wstyd dla całej włoskiej Calcio dwa Milan juz chyba nie gra o nic w tym sezonie... mozna zrozumiec remis z MU u siebie mozna zrozumiec porazke z Arsenalem czy Cheslea na wyjezdzie ale zeby odpasc z Werderam ktory w tym sezonie sposuje sie conajwyżej srednio ... zal poprstu zal i wtedy sie dzisic ze Serie A ma taka a nie inna opinie ... nie wiem co pilkarze ACM mysleli w przerwie moze juz wans swietowali naprawede nie wiem liczylem ze zajda daleko a moze nawet wygraja ten puchar
W finale CL też wygrywali z Liverpoolem 3:0, aby później ostatecznie przegrać w karnych. Wiem, że nie ma co porównywać tamtej drużyny z tą, ale to żałosne w jak frajerskich okolicznościach można przegrać mecz. Juventus w lidze niejednokrotnie udowodnił, że można przegrać nie tylko z przeciętnym, ale i słabym (ba... nawet bardzo słabym) przeciwnikiem, ale Puchar UEFA czy Liga Mistrzów to jednak coś innego niż kolejka Serie A. Powiem szczerze, że liczyłem na Werder. Nie kibicowałem nigdy Milanowi i dobrze, że się stało jak się stało, a że cierpi a tym liga włoska... Nie oszukujmy się, że na tym nam najbardziej zależy. Jeśli my sami udowodnić nie możemy, że potrafimy coś w Europie osiągnąć, to nie wymagajmy tego od innych.

Swider10 pisze:Jedyna nadzieja w LM bede trzymał kciuki i za inter
Tak, niech Inter wygra Ligę Mistrzów, niech liga włoska będzie uznana najlepszą, cieszymy się razem z nimi naszym wspólnym sukcesem! Ludzie! litości, bo jak czytam coś takiego to ręce same opadają...


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2009, 11:15

Swider10 pisze:Jedyna nadzieja w LM bede trzymał kciuki i za inter
Tak, niech Inter wygra Ligę Mistrzów, niech liga włoska będzie uznana najlepszą, cieszymy się razem z nimi naszym wspólnym sukcesem! Ludzie! litości, bo jak czytam coś takiego to ręce same opadają...[/quote]


Chyba nie wiesz o co mi do konca chodzi... nie chce zeby inter wygral LM ale chcialbym zeby wyeliminowali MU chcodzi mi glownie o to aby włoskie druzyny wkoncu pokazały angielskim ze wcale nie sa od nich gorsze a ba! nawet sa lepsze i o to mi tu glownie chodzi dlatego teraz bede 3mał kciuki i za Rome. Wiaodmo inter jest znienawidzony ale angoli tez nie nawidze a z tych dwoch przypadków nardziej wolałbym zeby inter zwansował: po 1 jezeli inter odpadnie skupi sie tylko na lidze a wtedy bedzie arcy trudno ich dogonic jezeliz zas wygra to nagal bedzie gral an 3 frontach a mazy mi sie sytuacja w ktorej eliminujemy inter z dalszeg gry w LM i nie patrz na to w ten sposob ze jak napsaiem iz bede trzlam kciuki za inter to juz mi odbilo spojrz tez na kazysci wynikajac z jego awansu. Powiem jeszcze raz ja licze ze wszystkie 3 druzyny awansuja dalej, ale jezeli uda sie to tylko Juventusowi (w co oczywiscie nie watpie) to rowniez bede cieszyl sie jak dziecko bo przeciez to jest najwazniejsze.


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 lutego 2009, 12:11

Swider10 pisze:Chyba nie wiesz o co mi do konca chodzi...
Twój post jest napisany w taki sposób, że rzeczywiście trudno go zrozumieć. I nie powiem Ci żebyś wziął do ręki "Słownik języka polskiego", sam do tego kiedyś dojdziesz.
Swider10 pisze:po 1 jezeli inter odpadnie skupi sie tylko na lidze a wtedy bedzie arcy trudno ich dogonic jezeliz zas wygra to nagal bedzie gral an 3 frontach a mazy mi sie sytuacja w ktorej eliminujemy inter z dalszeg gry w LM i nie patrz na to w ten sposob ze jak napsaiem iz bede trzlam kciuki za inter to juz mi odbilo spojrz tez na kazysci wynikajac z jego awansu.
To ja powiem tak: większa, może znaczna część kibiców Juventusu (jeśli nie prawie wszyscy), są zdania, że Juventus już nie będzie w stanie dogonić Interu w tym sezonie. To, czy Inter będzie grał w CL czy my tam będziemy grać i jak to wpłynie na Serie A to moim zdaniem nie ma znaczenia. My przed sezonem też zakładaliśmy wielkie cele i wtedy nikt nie brał pod uwagę tego, że jak będziemy grać do końca w Lidze Mistrzów to ktoś może nas wyprzedzić w Serie A. Znajdź mi jakąkolwiek korzyść z tego faktu wynikającą.

Sam wielokrotnie pisałem, że nie darzę Manchesteru wielką sympatią, ale gdybym w kontekście wygranego meczu z Chelsea miał wybierać rywala: Inter czy Manchester to wybrałbym Manchester, bo z Interem jeszcze przyjdzie nam zagrać wielokrotnie, wygrana z nimi to coś tak naturalnego, że nie warto się tym w żaden sposób podniecać, a ewentualna wygrana z United to byłoby coś.


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 marca 2009, 16:18

Dawno nikt tutaj się nie wypowiedział. Znamy od piątku pary 1/4 Pucharu UEFA, są one następujące:
HSV-Manchester City: tutaj chciałbym, by wystąpił Aalborg, ale niestety przeszło MC. Tutaj chciałbym by wygrało HSV, lecz chyba i tak są oni faworytem (gra MC nie porywała, do tego męczyli się aż do karnych)
PSG-Dynamo Kyiv: Tutaj w sumie obojętnie mi jest kto wygra. Ta para jest bardzo wyrównana i może paść każdy rezultat. Ciężko będzie PSG w Kijowie.
Szachtar-Olimpique Marseille: Tutaj preferowałbym raczej Szachtar, lecz OM nie jest najgorsze i może sprawić niespodziankę. Zobaczymy jak to się rozstrzygnie, ale w świetle faworyta stawiałbym raczej Szachtar.
Werder-Udinese: Tutaj zdecydowanie wolę Udinese z racji Italii w pucharach. Bardzo wyrównana para i każdy może awansować.

Ogółem zestawienie Pucharu UEFA bardzo mnie się podoba. Nie ma komercji jak w LM. Właściwie dla mnie UEFA mógłby wygrać każdy (no może prócz MC) i zobaczymy co się rozstrzygnie. Pozdrawiam


zlypasterz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2007
Posty: 40
Rejestracja: 29 maja 2007

Nieprzeczytany post 22 marca 2009, 18:38

hsv- man city: tutaj zdecydowanie chcialbym, aby wygralo hsv. niestety faworytem jak wyzej napisal il tifoso jest manu.
psg- dynamo: moim zdaniem obstawilbym na dynamo. 1 mecz zakonczy sie niskim remisem, w rewanzu zwyciezy dynamo.
szachtar- om: tutaj obstawiam na szachtar, faworyta brak ale mam dziwne przeczucia.
werder-udinese: zdecydowanym faworytem jest werder i to oni wygraja. mysle ze dwumecz moze sie zakonczyc wysoka roznica 3-5 bramek.

ogolem moim faworytem do zwyciestwa pucharu jest werder.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 22 marca 2009, 19:03

Werder Brema / Udinese Calcio - Hamburger SV / Manchester City
Paris Saint Germain / Dynamo Kijów - Szachtar Donieck / Olympique M.

Mam nadzieje, że do półfinałów awansują: Werder, Manchester City, PSG i Olympique.

Cieszę się, że nareszcie jest jakaś odmiana. W ostatnich latach mieliśmy tu zwykle dużo drużyn z Hiszpanii, a teraz nie ma żadnej. Francuski klub nie wystąpił w finale europejskich pucharów od 2004 roku. Mam nadzieję, że dotrze tam PSG. Dawno nie widziałem meczu tego klubu w TVP.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 marca 2009, 23:03

gladston pisze: Francuski klub nie wystąpił w finale europejskich pucharów od 2004 roku. Mam nadzieję, że dotrze tam PSG.
A włoski od 1999 roku, kiedy ten puchar wygrała AC Parma.


Obrazek
Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 22 marca 2009, 23:20

figc1898 pisze:
gladston pisze: Francuski klub nie wystąpił w finale europejskich pucharów od 2004 roku. Mam nadzieję, że dotrze tam PSG.
A włoski od 1999 roku, kiedy ten puchar wygrała AC Parma.
Ja napisałem "finale europejskich pucharów". Czyli do tego zalicza się zarówno Puchar UEFA jak i Champions League.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 23 marca 2009, 20:53

Nie sądzę, by ekipy ze wschodu (Ukraina) zakończyły na tym etapie rozgrywek swoją przygodę z europejskim pucharem UEFA. Grają coraz lepiej z meczu na mecz, może być to jakaś niespodzianka. Wiadomo, z Francuskimi zespołami będą mieli ciężko, szczególnie mocne jest ostatnio PSG, ale nie takie rzeczy się działy.


MarioG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 112
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 marca 2009, 10:58

Mam nadzieje ze do finalu dojdzie PSG po uporaniu sie po drodze z dwoma ukraińskimi przeciwnikami, znacznie trudniej wytypowac ich rywala, bo tu zasadniczo oprocz m.city moze dotrzec kazdy, fajnie by bylo zobaczyc final PSG - Udinese, napewno bylo by sporo bramek xD


Fred_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2008
Posty: 173
Rejestracja: 14 listopada 2008

Nieprzeczytany post 24 marca 2009, 22:41

Drużyny ze wschodu namieszaja i mam nadzieje że ktoraś z drużyn wschodnich dojdzie do finału :wink:
wątpie żeby PSG zagrało w finale no ale kto wie


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 24 marca 2009, 23:09

Z czysto transferowego punktu widzenia życzę Werderowi odpadnięcia jak najszybciej, żeby Diego zrozumiał, że jego czas się skończył i powinien gdzieś odejść. Ze względów czysto patriotycznych 8) zwycięstwa w rozgrywkach życzę Szachtarowi (wiadomo, jedyny Polak), a z sympatyzowania ogólnie pojętemu Calcio w finale Górnicy mogli by spotkać się z Udine. Żeby nie było, że Włosi ten sezon w Europie nie istnieli...


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 25 marca 2009, 10:25

Fred_juve pisze:Drużyny ze wschodu namieszaja i mam nadzieje że ktoraś z drużyn wschodnich dojdzie do finału Wink
wątpie żeby PSG zagrało w finale no ale kto wie
A ja mam nadzieje, że odpadna wcześniej. Drużyny ze Wschodu wygrały Puchar UEFA w ciągu ostatnich 4 lat, dwa razy. A to, że były z Rosji a nie z Ukrainy przecież nie ma większego znaczenia :P
bloktorun pisze:Z czysto transferowego punktu widzenia życzę Werderowi odpadnięcia jak najszybciej, żeby Diego zrozumiał, że jego czas się skończył i powinien gdzieś odejść.
Niedawno powiedział, że opuści Werder latem, więc moim zdaniem nawet triumf w Pucharze UEFA nic nie zmieni. On chce grac w Champions League i dojsc daleko ze swoim klubem, a w Werderze niestety trudno bedzie mu tego dokonac.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 25 marca 2009, 12:12

bloktorun pisze:Z czysto transferowego punktu widzenia życzę Werderowi odpadnięcia jak najszybciej, żeby Diego zrozumiał, że jego czas się skończył i powinien gdzieś odejść.
gladston pisze:Niedawno powiedział, że opuści Werder latem, więc moim zdaniem nawet triumf w Pucharze UEFA nic nie zmieni. On chce grac w Champions League i dojsc daleko ze swoim klubem, a w Werderze niestety trudno bedzie mu tego dokonac.
Diego powiedział już wiele rzeczy, ma nadal obowiązujący kontrakt z Werderem i nie może sobie "od tak" odejść, dlatego ewentualny brak sukcesów na pewno wpłynie na większe prawdopodobieństwo jego transferu. Do końca sezonu może znowu chcieć zostać w Werderze, żeby tydzień później stać koło Secco z koszulką Juventusu. Doświadczenie nauczyło mnie, że nie można wierzyć zawodnikom w ich słowa bo... często kłamią/nie wiedzą co mówią... :whistle:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Fred_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2008
Posty: 173
Rejestracja: 14 listopada 2008

Nieprzeczytany post 26 marca 2009, 19:46

gladston wsumie to masz może trochę racji,no ale z drugiej strony zespół ukrainy w finale było by ciekawie :wink:


ODPOWIEDZ