Ekstraklasa 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zostanie Mistrzem Polski 2008/2009 ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 marca 2009, 12:15

W Krakowie bez zmian ! WISŁA Pany !


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 23 marca 2009, 20:56

paku pisze:W Krakowie bez zmian ! WISŁA Pany !
No w Krakowie tak, 4:1 dla Wisły to jest już porządny wynik. Ale bramka dla Cracovi bardzo ładna. Polonia Warszawa widać nie składa broni, albo to efekt "nowej miotły", z tym osądem trzeba jeszcze poczekać. Ogólnie bardzo mało bramek padło w tej kolejce, nie licząc derbów Krakowa.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 marca 2009, 21:43

MajosJuventino pisze:
paku pisze:W Krakowie bez zmian ! WISŁA Pany !
No w Krakowie tak, 4:1 dla Wisły to jest już porządny wynik. Ale bramka dla Cracovi bardzo ładna.
A co to ma do tego że ładna bramka ? Szczęścia 90%, Umiejętności 10% przy tej bramce.


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 23 marca 2009, 21:47

paku pisze:
MajosJuventino pisze:
paku pisze:W Krakowie bez zmian ! WISŁA Pany !
No w Krakowie tak, 4:1 dla Wisły to jest już porządny wynik. Ale bramka dla Cracovi bardzo ładna.
A co to ma do tego że ładna bramka ? Szczęścia 90%, Umiejętności 10% przy tej bramce.
I po co się tak rzucać od razu? :) Kolega jedynie stwierdził, że bramka ładna - to fakt. Znaczna część pięknych goli to strzały przypadkowe. Swoją drogą do gol Sobolewskiego też niczego sobie, podobnie jak bramka dla Odry w meczu z Ruchem.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2009, 21:22

W ten weekend odbędą się kolejne mecze naszej skorumpowanej Ekstraklasy. Liga powraca po średnio udanych meczach naszej reprezentacji. Z utęsknieniem czekaliśmy na tą kolejkę przez dwa tygodnie.

Cracovia - Ruch Chorzów 17:00
Cracovia po pogromie w derbach Krakowa, chce się zrehabilitować przed własną publicznością. Będą czuli wsparcie swoich kibiców i przesłodkiej maskotki Lajkonika. Ich rywalem będzie Ruch Chorzów który sensacyjnie przegrał w Chorzowie z Odrą Wodzisław. Oba zespoły chcą podnieść się z kolan i walczyć o utrzymanie.

Polonia Warszawa - Polonia Bytom 19:15
Dwa zespoły wygrały swoje poprzednie spotkania. Polonia niespodziewanie wygrała ze Śląskiem, zaś Polonia pokonała Lechię. Z pewnością faworytem spotkania będzie Polonia, która dysponuje bardzo silną linią pomocy. Niestety ostatnio zawodziła skuteczność napastników, Polonia będzie nastawiona na kontratak i duet napastników Zieliński-Podstawek.


GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 20:00

W tym pojedynku czeka nas wyrównany mecz. W Gieksie w końcu zagra rekonwalescent Dawid Nowak. Dobrze spisuje się też młody Cetnarski. "Podmiejscy" ostatnio wygrali spotkanie wyjazdowe w "derbach województwa". Śląsk przegrany, porażka mocno odbiła się na układzie tabeli. Ich zadanie jest jedno zdobyć trzy punkty. Jaki padnie wynik? Zaczekajmy do samego spotkania i wielkiego pikniku w Bełchatowie


Jagiellonia Białystok - Łódzki KS 14:45

Pszczółki kontra Rycerze Wiosny. Faworyt jeden Jagiellonia. Jaga dysponuje świetną ofensywą z tercetem Grosicki-Bruno-Frankowski. A w środku mamy maestra Hermesa. W Łksie jest lepiej. Piłkarze dostali zaległe pieniądze, możliwe jest usunięcie grzybów z szatni. Drużyna dobrze się ostatnio spisywała.
Jednak to Jagiellonia chce pokazać determinacje i utrzymanie się sportowo na boisko w Ekstraklasie.


Lech Poznań - Wisła Kraków 17:00
Absolutny hit kolejki. Transmitowany w TVP. Zmierzy się w nim pretendent do tytuły "Kolejorz" oraz aktualny Mistrz "Biała Gwiazda". Do klubów wróciło liczne grono reprezentantów. Wisła będzie chciała się zrewanżować za mecz w Krakowie i podgonić w tabeli Lecha, zaś Kolejorz chciałby powiększyć przewagę.
Czekam na ten mecz z utęsknieniem. Pewne siebie "pyrki" będą tryumfować


Odra Wodzisław Śląski - Lechia Gdańsk 14:45

Spotkanie na boisku "Pod dachówką". Umacniano wiarą w siebie Odra "Na krańcu świata" zmierzy się z Zielonymi. Można rzecz, w dole tabeli spotkanie o 6 punktów. Będzie to chaotyczny mecz walki.


Piast Gliwice - Górnik Zabrze 17:45

Kolejne spotkanie na krańcu świata. Piast zmierzy się z upadającym Górnikiem. Kolejne spotkanie za 6 punktów, którego faworytem będzie mimo wszystko Górnik. Piast będzie liczyć na kontrataki, a Górnik na grę rewelacyjnych ostatnio Szczota i Gorawskiego. Może przebudzi się Zahorski?


Arka Gdynia - Legia Warszawa 18:15
Tonąca Arka podejmuje walczącą o tytuł Legię. Wygwizdywani ostatnio goście muszą wygrać to spotkanie, aby wciąż liczyć się w wyścigu o mistrzostwo. Szanse na 3 punkty mają wyborną, bo zagrają z Arką która ostatnio gra bardzo słabo. Faworyt jest tylko jeden. Czy potwierdzą się mistrzowskie aspiracje?


A jeżeli chodzi o Ekstraklasę. Oddala się możliwość otrzymania licencji przez ŁKS i Polonie Bytom. Pierwsi mają ceglany stadion, który w każdej chwili może się rozpaść, grzyby na sufitach w szatni, wielkie długi zaś Polonia największe długi. Jednak znając życie oba kluby dostaną jak zwykle warunkową licencje. ŁKS zatuszuje swoje "Estadio da Gruz" pomaluje sufit w szatni i pożyczy pieniądze na stadion, jak co roku..

Ogólnie przydzielanie licencji jest zbędne. I tak kluby nie trzymają się norm, może degradacja wstrząśnie tymi klubami, czego nie życzę. Nie można budować klubu na każdy kolejny sezon, kompletny brak organizacji.
Polonia już rok temu licencji nie dostała, jednak pomogło odwołanie. Tym razem powinno być inaczej. Chcemy mieć porządną ligę, to potrzebne są też profesjonalne kluby.

Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Mecz Piasta po raz pierwszy odbył się w Gliwicach. Piast wygrał 1:0 i zapewnia sobie po cichu miejsce w Ekstraklasie, zaś Górnik zmierza coraz pewniej do spadku. Trochę mi szkoda, bo jednak kibicowsko Górnik to czołówka, a Piast żałosna nizina, podobnie jak Odra.

Widzicie jeszcze jakieś szanse Górnika? Jak ewentualnie będzie wyglądać kadra po spadku?


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2009, 23:52

Juventino90 pisze: Widzicie jeszcze jakieś szanse Górnika? Jak ewentualnie będzie wyglądać kadra po spadku?
Chyba jednak nie. Nie odbieram im kompletnie szans, gdyż szanuje Górnik, bo to kawał naszej futbolowej historii, ale pierwsza połówka sezonu została kompletnie przespana. Do tej pory na wiosnę, Górnik prezentował się bardzo ciekawie, gdyby grali tak na jesieni na pewno nie byliby tak nisko.


Obrazek
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2009, 00:09

Nie zebym plakał jakos po Górniku 8) ale co za ironia losu, po okresie komuny ten klub borykal sie chyba z wszytskimi mozliwymi problemami, brak pieniedzy w klubie, slabi pilkarze, poporstu bieda z nedzą, ale jakos dawal rade sie utrzymywac, teraz po wejsciu w niego Allianz Polska(i ich mocarnych planów siegajacych kto wie moze i w pare lat Mistrzostwa Polski), nakupowaniu naprawde solidnych grajków(blisko polowa skladu to byli reprezentanci) z wielka osoba na lawce trenerskiej, Górnik tonie coraz bardziej. I naprawde nie wyglada to najlepiej. Ciekaw jestem jak wlasnie Allianz zareaguje na ten spadek(no jeszcze nie zapeszajmy). Czy w ogole sa na ta okolicznosci przygotowani.

Obawiam sie ze moze byc tak ze Górnik spadnie a Allianz ucieknie i zostawi zabrzan w 1 lidze i kto wie co wtedy bedzie...


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2009, 00:26

Niekoniecznie muszą spaść nadzieja dla nich w przyznawaniu licencji. Zobaczymy, czy tym razem góra wreszcie zagra va bank i postąpi surowo. A co do Górnika, wole oglądać pełen stadion w Zabrzu, niż garstkę ludzi w Gliwicach, czy Wodzisławiu. Za każdym razem życzę spadku Odrze, a oni i tak się utrzymują dzięki wypożyczonym graczom. Zaczyna mnie to już frustrować. Skoro Dyskobolia padła, miło by było gdyby podobny los spotkał Odrę.

Bełchatów wygrywa ze Śląskiem. To już druga porażka z rzędu zespołu z Wrocławia, drugie zwycięstwo gospodarzy. Dzięki 3 punktom Bełchatów wyprzedził w tabeli Śląsk i zajmuje obecnie 5 miejsce. Moim zdaniem układ tabeli się już nie zmieni, mowa tu o czołówce.
Wiele serca w poczynania Gieksy wniósł Dawid Nowak. Bez niego drużynie nie szło, znalazł się zastępca Garguły- Młody Mateusz Cetnarski, na którego siec zarzucił już Kolejorz.

Oglądałem tylko ostatni kwadrans spotkania. Było zacięte, zasłużona wygrana Bełchatowian. Spisywałem już ich na straty, ale podnieśli się z kolan. Zobaczymy jak długo podtrzymają wygraną serię.
Śląsk będzie budował drużynę pod kątem następnego sezonu. W Pucharach z pewnością nie zagrają, a latem dostaną pokaźną kwotę na transfery.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2009, 08:43

Juventino90 pisze: A co do Górnika, wole oglądać pełen stadion w Zabrzu, niż garstkę ludzi w Gliwicach, czy Wodzisławiu. Za każdym razem życzę spadku Odrze, a oni i tak się utrzymują dzięki wypożyczonym graczom. Zaczyna mnie to już frustrować. Skoro Dyskobolia padła, miło by było gdyby podobny los spotkał Odrę.
A Ty znów to samo :D Co Ci to przeszkadza i tak do Wodzisławia na mecze nie jeździsz :D
Juventino90 pisze:Wiele serca w poczynania Gieksy wniósł Dawid Nowak. Bez niego drużynie nie szło, znalazł się zastępca Garguły- Młody Mateusz Cetnarski, na którego siec zarzucił już Kolejorz.
Bełchatów ma dużo szczęścia. Większość drużyn po pozbyciu się swoich największych asów, nie ma ich zmienników. I Cetnarski i Nowak wyrastają na gwiazdy Bełchatowa, więc kibice już pewnie dawno zapomnieli o takich grajkach jak Matusiak czy Garguła.
Juventino90 pisze:Śląsk będzie budował drużynę pod kątem następnego sezonu. W Pucharach z pewnością nie zagrają, a latem dostaną pokaźną kwotę na transfery.
,

Solorz zainwestował w Śląsk, dobrze dla nich. Pytanie tylko co z tej współpracy wyniknie. Może być ciekawie bo mówi się nawet o 90 milionach złotych wpakowanych w klub z Wrocławia w ciągu 3 lat.


DYZIO_STW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2008
Posty: 338
Rejestracja: 11 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2009, 11:09

Juventino90 pisze:Niekoniecznie muszą spaść nadzieja dla nich w przyznawaniu licencji. Zobaczymy, czy tym razem góra wreszcie zagra va bank i postąpi surowo. A co do Górnika, wole oglądać pełen stadion w Zabrzu, niż garstkę ludzi w Gliwicach, czy Wodzisławiu. Za każdym razem życzę spadku Odrze, a oni i tak się utrzymują dzięki wypożyczonym graczom. Zaczyna mnie to już frustrować. Skoro Dyskobolia padła, miło by było gdyby podobny los spotkał Odrę.
weź się człowieku otrząśnij bo taki argument za tym kto ma grać a kto nie w OE jest śmieszny :D
Liczą się wyniki sportowe. Jeżeli Odra potrafi grać tak żeby się utrzymać to zasłużenie gra w OE. Twoim rozumowaniem np. w Niemczech Hoffenheim nie powinien nigdy wyjść po za 3 Bundesligę ... to jest śmieszne.

Wiem, że boli Cię, że twój wielki kibiocowsko Widzew na boisku w Ekstraklasie nie potrafił grać tak jak Odra i poleciał do 1 ligi ... ale to Twój problem ...

Liczą się wyniki sportowe, a nie to kto ilu ma kibiców na stadionie ... a póki co Odra miała te wyniki w Ekstraklasie ostatnimi laty dużo lepsze niż Widzew.

Skoro Ty życzysz Odrze degradacji za to, że nie ma tylu kibiców na stadionie co Widzew ( najpierw porównaj oba miasta ), to ja tak samo życzę karnej degradacji dla złodziei z Widzewa za korupcję ... miło się teraz czujesz ??

Co do Górnika ... niestety moje przeczucia się sprawdzają - Górnik jest na linii pochyłej o 1 ligi ... takie mecze z Piastem trzeba wygrywać żeby myśleć o utrzymaniu ... nic nie znaczą już wtedy remisy z Legią czy Lechem jeżeli przegrywa się z konkurentami do utrzymania ... niestety widać wyraźnie, że w Górniku zawalono okres przygotowawczy do tego sezonu skutkiem czego była fatalna jesień, a teraz jest już bardzo ciężko o utrzymanie ...

Co do walki o mistrzostwo to jeżeli jutro Lech przegra z Wisłą to pozwolę sobie postawić tezę, że Wisła zostanie mistrzem Polski.

Do spadku przewiduję ekipy Górnika i Lechii ...

bardzo ciekawie zapowiada się sprawa z licencjami ... ŁKS na 90 % jej nie dostanie, z Polonią Bytom jest ten problem, że tu chodzi o długi poprzedniczki Polonia Bytom SSA ... jeżeli włodarze Polonii udowodnią, że nie odpowiadają za długi poprzedniczki - licencję dostaną.
MajosJuventino pisze:Mi jest bardzo szkoda Górnika Zabrze, bo to przecież kawał historii polskiej piłki nożnej. Ciężko będzie im się utrzymać właśnie teraz, gdy przegrali ze swoim konkurentem do spadku. Trener Kasperczak musi raz jeszcze wszystko sobie dobrze przemyśleć.
w pewnym sensie szkoda Górnika - wspaniała historia i wielkie tradycje ... w pewnym sensie szkoda, że historia się nie liczy bo dzisiaj w OE zapewne grywałyby takie zasłużone ekipy jak Warta, Szombierki, Stal Mielec czy nawet najstarsze polskie kluby - Pogoń i Czarni Lwów ( czysta abstrakcja bo granice już nie te same :płaczę: , a szkoda bo chciałbym być w moim kochanym Lwowie na stadionie na meczu polskiej ligi; choć mam wrażenie, że najstarszy jet Klub Turystyczny Łódź bo gdzieś czytałem, że założono go w 1899r. - no ale nie jestem tego pewien :) ), z drugiej strony to jednak dobrze, że historia się nie liczy bo liga, w której wciąż dominuje kilka klubów czy grają wciąż praktycznie te same ekipy może stać się nudna ( vide liga szkocka, gdzie jakakolwiek sensacja w walce o mistrza jest praktycznie niemożliwa - za sensację uznałbym triumf kogoś z po za pary Celtic - Rangers, ostatnio szanse na to miało Hearts ale się nie udało :think: ), a w takiej LM wtedy triumfować powinien Real jako najbardziej utytułowany klub w tych rozgrywkach ... co wobec postawy w LM prezentowanej przez Real ostatnimi laty byłoby trochę dziwne :smile: ...
Ostatnio zmieniony 04 kwietnia 2009, 14:49 przez DYZIO_STW, łącznie zmieniany 3 razy.


"Od autu rozpocznie zamaskowany mściciel, Zdenek Grygera"

Juve - storia di un grande Amore!!

C'e solo un Capitano! Alessandro Del Piero! Grazie Alex!

Grazie Gigi Buffon!

37.
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2009, 14:23

Mi jest bardzo szkoda Górnika Zabrze, bo to przecież kawał historii polskiej piłki nożnej. Ciężko będzie im się utrzymać właśnie teraz, gdy przegrali ze swoim konkurentem do spadku. Trener Kasperczak musi raz jeszcze wszystko sobie dobrze przemyśleć.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2009, 14:31

Juventino90 pisze: A jeżeli chodzi o Ekstraklasę. Oddala się możliwość otrzymania licencji przez ŁKS i Polonie Bytom. Pierwsi mają ceglany stadion, który w każdej chwili może się rozpaść, grzyby na sufitach w szatni, wielkie długi zaś Polonia największe długi. Jednak znając życie oba kluby dostaną jak zwykle warunkową licencje. ŁKS zatuszuje swoje "Estadio da Gruz" pomaluje sufit w szatni i pożyczy pieniądze na stadion, jak co roku..

Ogólnie przydzielanie licencji jest zbędne. I tak kluby nie trzymają się norm, może degradacja wstrząśnie tymi klubami, czego nie życzę. Nie można budować klubu na każdy kolejny sezon, kompletny brak organizacji.
Polonia już rok temu licencji nie dostała, jednak pomogło odwołanie. Tym razem powinno być inaczej. Chcemy mieć porządną ligę, to potrzebne są też profesjonalne kluby.
Degradacje za takie takie głupoty są co najmniej śmieszne. Chodzi mi o te po za czysto piłkarskie. Jeśli maja zły stadion i trybuny to ruiny,to powinni im zamknąć stadion tzn. nie wpuszczać kibiców to była by stara finansowa dla klubu i na pewno bardzo szybko przejrzeli by, że remont jest potrzebny. Sprawy finansowe są wiele trudniejsze, czasami sprzedaż kilku zawodników pomoże klubowi.
Jak widać taka chaos w klubie o wiele skuteczniejszy, niż trochę bardziej pokładany mam na myśli tu przede wszystkim Górnika z tego roku gdzie wszystko mieli dopięty na ostatni guzik. Mówisz, że Widzewie bardziej jest po układany, a to oni spadli czystko piłkarsko z ligi. I to powinno się przede wszystkim liczyć.

Juventino90 pisze: Widzicie jeszcze jakieś szanse Górnika? Jak ewentualnie będzie wyglądać kadra po spadku?
Tak. Zwłaszcza dlatego, że są drużyny teoretycznie słabsze. Chyba najważniejszy mecz będzie ten w Krakowie z Cracovia zobaczymy ja to się potoczy. Na któreś stronie przeczytałem , że gdy Jagiellonia zostanie zdegradowana to z ligi spadnie tylko jedna drużyna , a przed ostatnia zagra w barażach, wiec to kolejna szansa dla Górników.
dokładnie tu:
http://www.efortuna.pl/content.php?node=865
Myślę, że to rozwiązanie powinno być lepsze, przynajmniej nie będzie tylu beniaminków.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
mały skała

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 kwietnia 2004
Posty: 45
Rejestracja: 10 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2009, 23:03

No i po 22. kolejkach jest coraz ciekawej. Cztery kluby walczą o mistrza i w sumie tego brakowało na tym etapie rozgrywek od bardzo dawna. Chociaż Lech dzisiaj powinien wygrać. Tak chamsko grającej Wisły nie widziałem od bardzo dawna.


Nasz Kibolski Klub Sportowy Lech Poznań!
Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2009, 10:40

Mam tylko nadzieję że utrzyma się Cracovia i Polonia Bytom. Kluby z tradycjami, kibicami. Szkoda tylko że Polonia Bytom nie ma budżetu takiego jak większość ekstraklasowych klubów, zawsze miałem do nich sentyment mimo że jestem za Sportingiem. Cracovia, bo jestem z Krakowa... Do Wisły nic nie mam, wręcz przeciwnie - większość dobrych znajomych mam po 2 drugiej stronie Błoń. Myślę że poleci Lechia, Górnik ma niby dobrą kadrę ale czy nie za późno? Lechia i Górnik a Odra w barażach, chyba że Górnik się pozbiera, wtedy Lechia i Odra a Piast/Górnik/Arka(tak, Arka! jest na rowni pochylej, i ZUPELNIE mnie nie przekonuje swoja gra)/Ruch baraże... a mistrz albo Lech, albo Wisła. Gdyby mistrza zdobyła grająca padakę Polonia, to bym się załamał, a gdyby mistrza zdobyła niecierpiana przeze mnie Legia, grająca taką samą padakę jak Polonia, tylko mająca sędziów po swojej stronie, lepszych napastników (a właściwie to tylko 1, Chinyamę) i mimo że trochę gorszą obronę, to lepszego bramkarza i więcej farta - :angry: to chyba tylko pozostałoby harakiri !


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2009, 15:12

mały skała pisze:Tak chamsko grającej Wisły nie widziałem od bardzo dawna.
:prochno:
A czy piłka nożna jest grą kontaktową czy nie ? Irytujecie się że zremisowaliście, mało brakowało a słaba Wisła, skreślona już po 3 kolejkach w walce o Mistrzostwo pokonała by wspaniale grającego Lecha, z wielkimi talentami w składzie i ze wspaniałym trenerem Smudą. A i zapomniał bym, z najlepszymi kibicami w Polsce :D
Mecz na remis. Wszystko wskazuje na to że majster rozstrzygnie się dopiero w ostatnich meczach.
Gherrick pisze:Mam tylko nadzieję że utrzyma się Cracovia i Polonia Bytom. Kluby z tradycjami, kibicami.
Z czym ? :D Połowa ludzi przychodzących na stadion Icków to znajomi i rodzina prezesa Filipiaka, a druga połowa to rodzina i znajomi piłkarzy :D


ODPOWIEDZ