Avram Grant zwolniony z Chelsea

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2008, 00:17

Zabek pisze:Roman nie popelni drugi raz tego samego bledu i ogora w stylu Granta nie zatrudni.Mozna sie spodziewac ze bedzie to swiatowa półka trenerska.
Nie nazwalbym 'ogorem' czlowieka, ktory zrobil z Chelsea tyle co Grant (w tym krotkim okresie). To, ze jest to nieznany trener, bez uznanej marki w Europie nie znaczy, ze jest 'ogorem'. On zrobil z Chelsea to, czego Mourinho sie nie udalo (final LM). Kiedy przejmowal druzyne z Londynu ta miala kilkanascie jak nie wiecej pktow straty do lidera w Premiership. Jednak jak wiemy nie dane bylo jej niczego zdobyc w tym sezonie, to juz zupelnie inna sprawa. Jednak na pewno Grant ze zlej strony sie nie pokazal, a co wiecej, nie powinien miec problemow ze znalezieniem nowego pracodawcy.


Zabek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2005
Posty: 75
Rejestracja: 29 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2008, 00:29

Radek_88 pisze:
Zabek pisze:Roman nie popelni drugi raz tego samego bledu i ogora w stylu Granta nie zatrudni.Mozna sie spodziewac ze bedzie to swiatowa półka trenerska.
Nie nazwalbym 'ogorem' czlowieka, ktory zrobil z Chelsea tyle co Grant (w tym krotkim okresie). To, ze jest to nieznany trener, bez uznanej marki w Europie nie znaczy, ze jest 'ogorem'. On zrobil z Chelsea to, czego Mourinho sie nie udalo (final LM). Kiedy przejmowal druzyne z Londynu ta miala kilkanascie jak nie wiecej pktow straty do lidera w Premiership. Jednak jak wiemy nie dane bylo jej niczego zdobyc w tym sezonie, to juz zupelnie inna sprawa. Jednak na pewno Grant ze zlej strony sie nie pokazal, a co wiecej, nie powinien miec problemow ze znalezieniem nowego pracodawcy.
Z takimi zawodnikami nawet Mancini by sobie poradzil.Grant raczej nie byl ,nie jest ani nie bedzie dobrym trenerem.A to ze doszedl do finalu LM a Jose tego nie zrobil to szczescie Jose nie mial tego szczescia bo odpadal w polfinale po bramce ktorej nie bylo i karnych ktore sa loteria.Pozatym co z tego ze doszedl do finalu jak go nie wygral.A Jose ma patent na wygrywanie.
Zeby nie bylo ze jestem fanem Jose ale bedziemy mieli problem jesli poprowadzi Inter.


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2008, 00:39

Zabek pisze:Z takimi zawodnikami nawet Mancini by sobie poradzil.
To dziwne, ze ten Jose z tymi samymi zawodnikami co Izraelczyk zajmowal odlegla lokate w Premiership ze spora strata do lidera.
Zabek pisze:A to ze doszedl do finalu LM a Jose tego nie zrobil to szczescie Jose nie mial tego szczescia bo odpadal w polfinale po bramce ktorej nie bylo i karnych ktore sa loteria.
Ale jednak doszedl, co jednak jakos o nim swiadczy.
Zabek pisze:Pozatym co z tego ze doszedl do finalu jak go nie wygral.
Dokladnie to samo napisalem post wyzej.
Zabek pisze:A Jose ma patent na wygrywanie.
To czemu tego patentu nie wykorzystuje? Majac takich zawodnikow nawet Mancini by sobie poradzil a Jose z patentem na wygrywanie sobie nie poradzil?


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 25 maja 2008, 07:59

Venomik pisze:Ja akurat czytałem, że nie chce objąć żadnego zespołu Serie A. Juventusu nikt nie wyłączał z tego ;)
To pewnie czytaliśmy to samo, a ja sobie dopowiedziałem to, co on miał w domyśle.
:wink:

Zabek - chyba za mocno przecaniasz Jose. No i nie doceniasz Granta.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 25 maja 2008, 11:17

Zabek pisze:Roman nie popelni drugi raz tego samego bledu i ogora w stylu Granta nie zatrudni.Mozna sie spodziewac ze bedzie to swiatowa półka trenerska.


No cóż nie nazwałbym tego błędem,kiedy Grant został zatrudniony w Chelsea to miała być chwilowa alternatywa,ale dobre wyniki go usprawiedliwiały.Tak mi się przynajmniej wydaje.


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 25 maja 2008, 11:56

Radek_88 pisze:
Zabek pisze:Z takimi zawodnikami nawet Mancini by sobie poradzil.
To dziwne, ze ten Jose z tymi samymi zawodnikami co Izraelczyk zajmowal odlegla lokate w Premiership ze spora strata do lidera.
Tylko w ostatnim sezonie. Wcześniej 2 razy pod rząd wygrywał mistrzostwo deklasując rywali... Pamiętajmy, że Chelsea nigdy nie była tak liczącą się w Anglii drużyną, jaką jest teraz. Dopiero Mourinho stworzył z niej potentata...
Radek_88 pisze:
Zabek pisze:A to ze doszedl do finalu LM a Jose tego nie zrobil to szczescie Jose nie mial tego szczescia bo odpadal w polfinale po bramce ktorej nie bylo i karnych ktore sa loteria.
Ale jednak doszedl, co jednak jakos o nim swiadczy.
Droga Granta do finału znacznie różniła się od tej, którą musiał przejść Mourinho... Zresztą tegoroczna LM wogóle stała na jakimś takim nie najwyższym poziomie. Barcelona w beznadziejnej formie jakoś doczłapała do półfinału, Real też nie pokazał całego swego potencjału, że nie wspomnę o Milanie... Czołowe kluby Europy złapały w tym sezonie zadyszkę (poza ManUtd), stąd tak, a nie inaczej wyglądały te elitarne rozgrywki... Wystarczy spojrzeć na finisz Primera Division - mecz za meczem punkty traciła Barcelona - Real też tracił i nie potrafił odskoczyć; potykał się Real - nie korzystała z tego Barca... Dopiero w końcówce się to rozstrzygnęło... Nie umniejszam rzecz jasna wyczynowi Granta, który osiągnął rzecz historyczną, niemniej Mourinho to klasa sama w sobie...
Radek_88 pisze:
Zabek pisze:A Jose ma patent na wygrywanie.
To czemu tego patentu nie wykorzystuje? Majac takich zawodnikow nawet Mancini by sobie poradzil a Jose z patentem na wygrywanie sobie nie poradzil?
Grant teoretycznie też sobie nie poradził :wink: Futbol to, na szczęście, nie tylko pieniądze i wielkie nazwiska. Gdyby tak było to nie mielibyśmy podstaw, żeby wierzyć w przyszłoroczne sukcesy... A tak LM i Seria A za rok należą do Juve :wink: :-D


Zabek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2005
Posty: 75
Rejestracja: 29 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2008, 12:07

Łukasz pisze:
Venomik pisze:Ja akurat czytałem, że nie chce objąć żadnego zespołu Serie A. Juventusu nikt nie wyłączał z tego ;)
To pewnie czytaliśmy to samo, a ja sobie dopowiedziałem to, co on miał w domyśle.
:wink:

Zabek - chyba za mocno przecaniasz Jose. No i nie doceniasz Granta.
Lukasz a co Grant osiagnal takiego zebym mial go cenic??Pisalem ze nie jestem fanem Jose ale go cenie bo wszedzie gdzie byl byly sukcesy.

Radek_88 Sadze ze jesli Jose by zostal do konca sezonu to nie poprawilby swojej lokaty z poczatku rozgrywek??
Grant doszedl a Jose wygral.Widzisz roznice?
Radek_88 pisze:To czemu tego patentu nie wykorzystuje? Majac takich zawodnikow nawet Mancini by sobie poradzil a Jose z patentem na wygrywanie sobie nie poradzil?
Zobacz co osiagnal z Czelsi a pozniej pisz ze sobie ze swoim patentem nie poradzil.


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2008, 12:10

tytus71 pisze:Tylko w ostatnim sezonie. Wcześniej 2 razy pod rząd wygrywał mistrzostwo deklasując rywali... Pamiętajmy, że Chelsea nigdy nie była tak liczącą się w Anglii drużyną, jaką jest teraz. Dopiero Mourinho stworzył z niej potentata...
Ja bym powiedzial, ze Abramowicz. Prawda jest taka, ze inny trener tez walczylby z ta Chelsea o najwyzsze trofea. Co zreszta udowodnil czlowiek znikad, Grant.
tytus71 pisze:Grant teoretycznie też sobie nie poradził :wink:
Oczywiscie, ze sobie nie poradzil, co tez wyzej napisalem. Chodzi mi tylko i wylacznie o docenienie Granta, nie zas patrzenie na Jose jaki on to nie jest. Nie przecenialbym go po prostu.
Zabek pisze:Radek_88 Sadze ze jesli Jose by zostal do konca sezonu to nie poprawilby swojej lokaty z poczatku rozgrywek??
Grant doszedl a Jose wygral.Widzisz roznice?
Widze i dlatego kilka razy o tym wyzej wspomnialem.. Widac Ty nie czytasz moich wypowiedzi ani sie do nich nie odnosisz tylko walisz to co Ci lezy na sercu.
Radek_88 pisze:Zobacz co osiagnal z Czelsi a pozniej pisz ze sobie ze swoim patentem nie poradzil.
Nie osiagnal jednak tego, czego od niego przez te kilka lat oczekiwano.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 25 maja 2008, 12:51

Zabek pisze: Łukasz a co Grant osiagnal takiego zebym mial go cenic??Pisalem ze nie jestem fanem Jose ale go cenie bo wszedzie gdzie byl byly sukcesy.
Doprowadził do porządku drużynę "zapuszczoną" przez Jose ("odrestaurował" Ballacka, który odgrywał w jego zespole - ku mojemu zaskoczeniu - bardzo ważną rolę; mimo dobrej gry Ballacka w Bayernie nie spodziewałem się, że jest on piłkarzem tej klasy [umiejętności!], by stanowić o sile The Blues; chyba jednak go nie doceniałem - uważałem go dotąd jedynie za solidnego zawodnika - "gwiazdę sztucznie napompowaną przez niemieckie media"), w lidze odrboił kilkanaście punktów straty do liderującego ManU, do ostatniej kolejki walcząc o mistrzostwo i z drużyną The Blues doszedł dofinału CL, o mało go nie wygrywając. Drużyna pod jego wodzą prezentowała ponadto niezły styl gry.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 25 maja 2008, 13:07

Radek_88 pisze:
tytus71 pisze:Tylko w ostatnim sezonie. Wcześniej 2 razy pod rząd wygrywał mistrzostwo deklasując rywali... Pamiętajmy, że Chelsea nigdy nie była tak liczącą się w Anglii drużyną, jaką jest teraz. Dopiero Mourinho stworzył z niej potentata...
Ja bym powiedzial, ze Abramowicz. Prawda jest taka, ze inny trener tez walczylby z ta Chelsea o najwyzsze trofea. Co zreszta udowodnil czlowiek znikad, Grant.
Na początku 'kadencji' Abramowicza Chelsea prowadził Ranieri i nie zdołał powalczyć o mistrzostwo - nawet się do niego nie zbliżył :wink: Co prawda nie miał tych samych zawodników, co Jose, no ale mógł sobie teoretycznie ściągnąć kogo chciał - Romek nie skąpił raczej kasy :wink:
Radek_88 pisze:
tytus71 pisze:Grant teoretycznie też sobie nie poradził :wink:
Oczywiscie, ze sobie nie poradzil, co tez wyzej napisalem. Chodzi mi tylko i wylacznie o docenienie Granta, nie zas patrzenie na Jose jaki on to nie jest. Nie przecenialbym go po prostu.
Ależ oczywiście, że doceinam Granta, co napisałem post wyżej :wink: Niemniej Mourinho trzeba przyznać, że również jest świetnym trenerem i szczerze powiedziawszy nie chciałbym, aby prowadził Inter... :|


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2008, 13:15

tytus71 pisze:Na początku 'kadencji' Abramowicza Chelsea prowadził Ranieri i nie zdołał powalczyć o mistrzostwo - nawet się do niego nie zbliżył :wink: Co prawda nie miał tych samych zawodników, co Jose, no ale mógł sobie teoretycznie ściągnąć kogo chciał - Romek nie skąpił raczej kasy :wink:
Teoretycznie.. A praktycznie zostal zwolniony i pozbawiony mozliwosci kupienia sobie kogo tylko chce.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2008, 23:18

Żeby nie zakładać nowego tematu.

Chelsea ma nowego trenera, którym został... Luis Felipe Scolari. Czyżby kolejny "masowy zakup" Portugalczyków? Z tym najbardziej popularnym na czele... :whistle:

Informację tą podała oficjalna strona Chelsea.

Pozdr


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2008, 23:27

Wybór może mimo wszystko trochę dziwić.
Scolari w swojej karierze nie miał styczności z europejską piłką klubową. A co dopiero z pracą na Wyspach. Bogate doświadczenie reprezentacyjne przemawia za tym, że raczej lepiej będzie wypadał w imprezie turniejowej - czyli Champions League. Widać, że Abramovich jest mocno zdesperowany brakiem sukcesu w lidze mistrzow i stawia CL przed ligą.

Ciekawe jest to, że Chelsea dość długo szukała trenera. Wszyscy bali się Romka. Kolejno: Deschamps, Mancini, Rijkaard i Hiddink chcieli zapewnienia, że w razie początkowych sukcesów nie zostaną zwolnieni :lol: . Romek wtedy pokazywał im drzwi.
Dlatego dziwi mnie fakt, że Scolari zgodził się przyjąć tę posadę. Brazylijczyk jest osobą charyzmatyczną i lubi postawić na swoim. A Romek takich (chyba?) nie lubi.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2008, 07:12

Prawdę mówiąc spodziewałem się bardziej najlepszego Trenera pośród innych trenerów. On mógłby tam coś zdziałać. A Scolari? Zobaczymy, zobaczymy. W moim wypadku na pewno zatrudnienie Brazylijczyka nie wpłynie na jakiś wzrost sympatii do Chelsea. Mam do Brazylijczyka mniej więcej taki sam stosunek jak do Mou. Obaj to dobrzy trenerzy, ale nie chciałbym nigdy, żeby któryś z nich wylądował w Juve.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2008, 10:51

Łukasz pisze:Prawdę mówiąc spodziewałem się bardziej najlepszego Trenera pośród innych trenerów
??? :think:

A w sumie Scolari to taki trener jak każdy inny. Abramovich mógłby zatrudnić nawet Engela Jr. a Chelsea i tak by coś tam ugrywała. Z takim potencjałem piłkarskim i tak ogromnymi funduszami...

Scolari będzie pewno sięgał po piłkarzy z którymi miał styczność w reprezentacji. Bosingwa już podpisał kontrakt z Chelsea. Pytanie kto następny? Pewnie kolejny Portugal albo Brazylijczyk, skoro jego doświadczenie opiera się na piłce reprezentacyjnej.


ODPOWIEDZ