Drogba Znalazł Nastepny Klub!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 28 marca 2008, 22:52

Drogba narazie tylko wspomina o interze...

Przeciez oni maja: ibre, cruza, crespo, suazo, balottcośtam...i mieli by sciagac kolejnego napastnika? Bez jaj... no chyba ze odejdzie crespo bo on chyba nie jest zadowolony jego pozycja w interze, zreszta kto by byl..


Don Roberto Macumbeiro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 stycznia 2008
Posty: 67
Rejestracja: 25 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 28 marca 2008, 22:57

Stahoo

Choćby Paolo MONTERO nikt nie miał tylu czerwonych w jednym sezonie! No a skoro już przy Taylorze to mógłbym powiedzieć, że Bundesliga vide faul Juskowiaka (zdaje się) na Silvio Meisnerze. Ligue 1 faul Paula Le Guena na Corridonie. Brutalne faule sa wszędzie! Anglicy grają twardo, Włosi grają i twardo i ostro. Nawet Marco VAN BASTEN, który przez obrońców Serie A przedwcześnie skończył karierę powiedział, że Włosi są najostrzejsi. No większość nazwisk to dla was pewnie niewiadoma, ale jestem już stary :)


Większość można kupić, niektórych tylko sprzedać
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 28 marca 2008, 23:08

Don Roberto Macumbeiro pisze:MONTERO
Don Roberto Macumbeiro pisze:VAN BASTEN
Starryy co to sa za ludzie? ... rzeczywiscie pierwszy raz o nich slysze, no i to ze angielska i wloska liga to najbrutalniejsze ligi na ziemi...nowatorstwo...


Don Roberto Macumbeiro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 stycznia 2008
Posty: 67
Rejestracja: 25 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 28 marca 2008, 23:13

stara_dama

No faktycznie może źle się wyraziłem i źle to napisałem. A swoją Coridona znasz, Meissnera, Le Guena kiedy grał w piłkę? Nie wylatuj z takimi typu drwina bo psują atmosferę!


Większość można kupić, niektórych tylko sprzedać
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 marca 2008, 23:31

Don Roberto Macumbeiro
Zgadzam się, że w każdej lidze zdarzaja sie brutalne faule :P Ale jak sam napisałes taki Monetro BYŁ ostrym graczem :-D Nie mówie, że w lidze włoskiej obrońcy to paniusie, którzy sie boją wstawic nogę, żeby nie złamac paznokcia. Ale zeszlismy z głownego wątku- czy obrońcy Premiership boja sie Drogby, a obrońcy Serie A wręcz przeciwnie :wink: Mi sie wydaje, że po prostu przesadziłes w tym stwierdzeniu :)


Don Roberto Macumbeiro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 stycznia 2008
Posty: 67
Rejestracja: 25 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 28 marca 2008, 23:33

@Stahoo

Widzę, że obaj siedzimy w nocy. Przy takim ujęciu sprawy przyznaję Tobie rację!

Pozdrawiam :)

2 POST:

Pardon "po nocy". Zaczynam tworzyć nowe związki frazeologiczne.

Pozdrawiam:)


Większość można kupić, niektórych tylko sprzedać
ODPOWIEDZ