Puchar UEFA 2007/2008

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2008, 23:15

No faktycznie, Getafe zasluzylo :P ten mecz pokazal, zreszta jak i wiele meczy Juve :smile: ze zawsze gra sie do konca :D nieprawdopodobnoe spotkanie, jeden z najlepszych meczy jakie widzialem. Mozna powiedziec ze Getafe zaliczylo upadek z nieba na ziemie, byl to bardzo bolesny upadek. Nie lubie Bayernu ale trzeba im pogratulowac woli zwyciestwa i podobienstwa do Juve :twisted:


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2008, 23:15

Gratulacje dla bramkarza Getafe, gdybym był kibicem tego zespołu wziąlbym go na kopy :] a Bayern? Pajace.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Cornholio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2006
Posty: 89
Rejestracja: 23 października 2006

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2008, 23:17

losbond pisze: Wielkie brawa dla Getafe :bravo: :bravo: :bravo: . Zasluzyli, a Bayern, no coz, zawiodl na calej linii, a byl glownym faworytem do zdobycia Pucharu :smile: . 3mam kciuki za Viole, niech pokaze, ze wloskie ekipy licza sie w Europie :!:
no i jednak Bayern. co za mecz:D a dogrywka to po prostu masakra. 2 błędy Pato. fantastyczny mecz. ciesze sie ze nie jestem kibicem żadnej z tych drużyn bo bym pewnie stracił przez takie nerwy pare miesięcy zycia :D


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2008, 23:18

Jeden z lepszych meczów ostatnio przeze mnie oglądanych. Super emocje, zwroty akcji, mnóstwo bramek i okazji!!! Szkoda że Bayern awansował, Getafe grało bardzo ładnie, ambitnie i technicznie, dwa błędy Abbondanzieriego i cały wysiłek poszedł na marne :( ale i tak mecz coś pięknego :twisted: :twisted:


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2008, 23:18

losbond pisze:Wielkie brawa dla Getafe :bravo: :bravo: :bravo: . Zasluzyli, a Bayern, no coz, zawiodl na calej linii, a byl glownym faworytem do zdobycia Pucharu :smile:
Dopóki piłka jest w grze... :D

Kahn wyglądał jakby był świeżo po zawale :prochno:

:bravo: Dla Riberiego, Toniego i Pato :P


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2008, 23:21

jestem zszokowany i rozczarowany. W takich meczach jak ten kibicuje drużynom, których budżet roczny jest równy wartości jednego piłkarza rywala. I gry wszystko było tak jak być powinno, a Laudrup na ławce myślał gdzie się z chłopakami schleje po meczu, przyszło to co najgorsze... aż słów brakuje.


losbond

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 maja 2006
Posty: 219
Rejestracja: 08 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2008, 23:23

Siewier pisze:
losbond pisze:Wielkie brawa dla Getafe :bravo: :bravo: :bravo: . Zasluzyli, a Bayern, no coz, zawiodl na calej linii, a byl glownym faworytem do zdobycia Pucharu :smile:
Dopóki piłka jest w grze... :D

Kahn wyglądał jakby był świeżo po zawale :prochno:

:bravo: Dla Riberiego, Toniego i Pato :P
Szukam zuchwy, gdzies mi spadla ... :wink:
Co za mecz :bravo: , Toni klasa sama dla siebie, Ribery. Zal mi troche Hiszpanow, kondycyjnie nie mieli prawa wytrzymac :?


Spotkajmy się o czwartej tak jak zwykle na ławce na Corsa Re Umberto.
Che Juventus!
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2008, 23:31

Niestety nie oglądałem meczu, zobaczyłem dosłownie samą końcówkę (ost. 5 minut). Wielkie gratulacje dla Bayernu (mam nadzieję na finał Bayern-Viola), chociaż biorąc pod uwagę, że od 6-tej minuty grali w przewadze, to za dobrze im nie szło.

P.S. Widzieliście bramki Mutu? Pierwsza naprawdę przecudnej urody:
heh.. rumuński Del Piero


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2008, 23:36

A mówią, że Puchar UEFA to Liga mistrzów w gorszym wydaniu :D. Mecz doprawdy świetny, też wolałbym żeby to Getafe dalej awansowało. Stało się jak stało, a brawa jak zwykle należą się Toniemu. Jak dla mnie ścisły top napastników świata. A w tym gronie znajduje się też....
Łukasz pisze:P.S. Widzieliście bramki Mutu? Pierwsza naprawdę przecudnej urody:
heh.. rumuński Del Piero
eh.. był nasz :roll: . Jego odejście chyba bardziej opłakiwałem niż odejście Ibry.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2008, 23:38

Łukasz pisze: P.S. Widzieliście bramki Mutu? Pierwsza naprawdę przecudnej urody:
heh.. rumuński Del Piero
Oddanie go było genialny posunięciem.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
piotrek.prz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 140
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2008, 23:40

Łukasz pisze: P.S. Widzieliście bramki Mutu? Pierwsza naprawdę przecudnej urody:
heh.. rumuński Del Piero
Jak to napisali moi przedmówcy - a był nasz... Najgorsze nie jest nawet to, że go sprzedaliśmy, tylko że w sumie oddaliśmy go za bezcen wymieniając go na Bojinova, którego i tak oddaliśmy... I dziś będziemy szykować grube miliony na takiego Amauriego, a przecież mogliśmy mieć za free Adriana Mutu... :angry: :angry: :angry:


"Po awansie do Serie A będziemy mogli spojrzeć innym w oczy. Szkoda że INNI nie będą mogli nam w nie spojrzeć" - Gigi Buffon
losbond

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 maja 2006
Posty: 219
Rejestracja: 08 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2008, 23:50

piotrek.prz pisze:
Łukasz pisze: P.S. Widzieliście bramki Mutu? Pierwsza naprawdę przecudnej urody:
heh.. rumuński Del Piero
Jak to napisali moi przedmówcy - a był nasz... Najgorsze nie jest nawet to, że go sprzedaliśmy, tylko że w sumie oddaliśmy go za bezcen wymieniając go na Bojinova, którego i tak oddaliśmy... I dziś będziemy szykować grube miliony na takiego Amauriego, a przecież mogliśmy mieć za free Adriana Mutu... :angry: :angry: :angry:
To i ja sie do tych troche oftopowych jekow doloze: jak sie ma Secco za speca od transferow to sie takie biznesy kreci... :angry: . pomyslec, ze on jeszcze Giovinco chcial oddac :angry: :doh: . Za toto juz bym go ukatrupil :twisted: . A strata Mutu tez boli, w Serie A bramy wali jak dziki...


Spotkajmy się o czwartej tak jak zwykle na ławce na Corsa Re Umberto.
Che Juventus!
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2008, 23:58

pan Zambrotta pisze:Jego odejście chyba bardziej opłakiwałem niż odejście Ibry.
No ja też... Fenomenalny piłkarz. Pokazywał to w Parmie - pokazuje w Violi. No właśnie - czy pokazywałby w Juve gdyby nie odszedł? Odpowiedź brzmi "nie", bo u nas zbyt silną pozycję miał i wciąż ma Alex. Nie on pierwszy nie wytrzymał konkurencji z symbolem naszego klubu.
P.S. Z odejścia Ibry to ja się akurat cieszyłem


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2008, 00:12

Łukasz pisze:Niestety nie oglądałem meczu, zobaczyłem dosłownie samą końcówkę (ost. 5 minut). Wielkie gratulacje dla Bayernu (mam nadzieję na finał Bayern-Viola), chociaż biorąc pod uwagę, że od 6-tej minuty grali w przewadze, to za dobrze im nie szło.

P.S. Widzieliście bramki Mutu? Pierwsza naprawdę przecudnej urody:
heh.. rumuński Del Piero
Oglądałem ten mecz. Bardzo dobrze grał Montolivo, dużo przechwytów, ciekawych podań, akcji, sam 2 razy mógł pokonać bramkarza PSV (raz, oddając techniczny strzał z rogu pola karnego, dwa, lobując z 30 metrów). Piszę to bo ponoć był w kręgu zainteresowań Juve.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2008, 00:24

Radeek pisze: Oglądałem ten mecz. Bardzo dobrze grał Montolivo, dużo przechwytów, ciekawych podań, akcji, sam 2 razy mógł pokonać bramkarza PSV (raz, oddając techniczny strzał z rogu pola karnego, dwa, lobując z 30 metrów). Piszę to bo ponoć był w kręgu zainteresowań Juve.
Ktoś pokroju Montolivo (rozgrywacz dobrze radzący sobie w defensywie) bardzo by się przydał do pary dla Sissoko w 4-4-2.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
ODPOWIEDZ