Liga Mistrzów 2007/2008

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2007, 21:53

Mecz przegrany. Cóż... Tym razem trener Czesiu trochę lepiej zestawił skład. Wysunięty Chałbiński, wspomagany przez skrzydłowych: Łobodzińskiego i Pietronia + dwóch rozgrywających w środku: Iwański i Goliński (pierwszy miał z racji swych mikrych warunków fizycznych ograniczyć się do rozgrywania; drugi - mierzący 186 cm - miał się "podłączać" pod "Chałbę" podczas akcji przegrywanych przez skrzydła i być tym drugim napstnikiem) - to mogło się sprawdzić. A przynajmniej wyglądało trochę lepiej niż " :wink: romb :wink: ". Łobodziński coś tam próbował szarpać z prawej strony, "Golina" był bliski zdobycia gola po strzale głową... Jednak się nie udało... Czego zabrakło? Wydaje mi się, że przede wszystkim domniemany lider Zagłębia - Iwański - tak naprawdę nie potrafił wziąć gry swojej drużyny "na siebie", ale to oczywiście najprostsze wytłumaczenie... Ku mojemu zaskoczeniu bardzo niewiele pokazał też wprowadzony pod koniec drugiej połowy Kolendowicz, dlatego - jeśli piłkarz podobnie prezentował się ostatnimi czasy na treningach - nie dziwi obecność w składzie młodego Pietronia (choć na początku spotkania było to dla mnie - nie ukrywam - niemiłe zaskoczenie). Co dzieje się z "Kolendą"? W ŁKS-ie odbudował swoją formę po nieudanym pobycie w Koronie (miewał tam też świetne mecze, ale uznania w oczach trenera jakoś nigdy nie udało mu się zdobyć), a w Zagłębiu popadnie znów w ligową "szarówkę"?
Cieszy kolejny dobry mecz Golańskiego. "Polski Sagnol" był chyba najlepszym zawodnikiem swojej drużyny w pierwszej połowie. Prawej strony reprezentacji (Golański + Błaszczykowski) na pewno nie musimy się wstydzić...
P.S. To całkiem fajne przeżycie - widzieć (słyszeć) jak Maciej Iwański komentuje wyczyny ...Macieja Iwańskiego.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2007, 23:26

haha!! Takie coś aż chce się oglądać ;) Polacy bohaterami Celtów. Żurawski strzelił ostatniego karnego, a Boruc obronił drugiego i ostatniego :P


chlodzio1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 25
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2007, 23:31

Ten mecz to był prawdziwy Thriller,bardzo emocjonujący.Celtic nie wykorzystał przynajmniej czterech "setek".Do tego jeszcze ten rzut karny w doliczonym czasie.Ale mecz zakończył się happy endem i nie ma co narzekać :)


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 11:44

Alez to byl mecz cos niesamowitego. Juz myslalem ze nie bedzie rzutow karnych a tu jednak Hesselink przestrzelil karnego w 119 minucie.
Zirawski wszedl na ostatnie 20 minut ale byl bardzo malo widoczny ,ale
jednak karnego strzelil. Troche szkoda mi Spartaka bo naprawde dobrze zagral w calym dwumeczu ale odpadl.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
Janek1986

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2007
Posty: 25
Rejestracja: 25 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 18:53

Boruc w tym meczu po raz kolejny był klasą samą dla siebie, ale myślę, że przyzwyczaił Szkotów do tego dawno temu.

Podziwiam Żurawskiego za stalowe nerwy i ryzyko. Nie trzeba być prorokiem, aby przewidzieć, że gdyby zmarnował swoją jedenastkę (strzelał jako ostatni), a Boruc nie dałby rady Kaliniczence - to jego dni wśród Celtów byłyby już policzone.

A tak nadal jest w grze i udowodnił, że nie warto go przedwcześnie skreślać.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 19:19

mamy juz wyniki losowania grup
Dziś w Nyonie odbyło się losowanie Ligi Mistrzów. Oto grupy w tych prestiżowych rozgrywkach:

Grupa A
1. FC Liverpool
2. FC Porto
3. Olympique Marsylia
4. Besiktas

Grupa B
1. Chelsea Londyn
2. CF Valencia
3. Schalke 04
4. Rosenborg

Grupa C
1. Real Madryt
2. Werder Brema
3. Lazio Rzym
4. Olympiakos Pireus

Grupa D
1. AC Milan
2. Benfica Lizbona
3. Celtic Glasgow
4. Szachtar Donieck

Grupa E
1. FC Barcelona
2. Olympique Lyon
3. Vfb Stuttgart
4. Glasgow Rangers

Grupa F
1. Manchester United
2. AS Roma
3. Sporting Lizbona
4. Dynamo Kijów

Grupa G
1. Inter Mediolan
2. PSV Eindhoven
3. CSKA Moskwa
4. Fenerbahce

Grupa H
1. Arsenal Londyn
2. FC Sevilla/AEK Ateny
3. Steaua Bukareszt
4. Slavia Praga
źródła: www.uefa.com
http://transfery.info/news-full-4891.html

skomentuje pozniej jak znajde chwilke ale pomyslalem ze jeszcze nikt tego nie dał to zapodam


Obrazek
Demetrio

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 25
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 19:43

Wszystkie grupy bardzo ciekawe , ja sie ciesze bo Milan ma stosunkowo łatwą a Inter trudną . :-D Gdyby jeszcze chłopaki nie musieli na Ukraine lecieć to już by było super.


wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 19:46

W "F" będziemy świadkami pojedynku Romy z MU. Ciekawe jak to się potoczy tym razem. W przeciwności do przedmówcy sądzę, że grupy nie są bardzo interesujące. Można wskazać wyraźnych faworytów. Mam jednak nadzieję, iż rzeczywistość uczyni grupy ciekawszymi niż to wygląda na papierze :)


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 19:47

Grupa A:
- Liverpool
- Marsylja

Grupa B:
- Chelsea
- Valencja

Grupa C:
- Real Madryt
- Werder

Grupa D:
- Milan
- Benfica

Grupa E:
- Barcelona
- Stuttgart

Grupa F:
- ManUtd
- Roma

Grupa G:
- Inter
- CSKA

Grupa H:
- Arsenal
- Sevilla


a ostrzegałem w zdublowanym watku, gdzie to samo napisałeś... :?
/kouba


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 19:52

wojti-s pisze:W "F" będziemy świadkami pojedynku Romy z MU. Ciekawe jak to się potoczy tym razem. W przeciwności do przedmówcy sądzę, że grupy nie są bardzo interesujące. Można wskazać wyraźnych faworytów. Mam jednak nadzieję, iż rzeczywistość uczyni grupy ciekawszymi niż to wygląda na papierze :)
zgadza się. w każdej z grup da się wytypować murowanego faworyta, a dalej dwie drużyny, które bedą walczyły o drugo lokatę oraz ousidera. wyjątkiem może być grupa H, gdzie Arsenal i Sevilla (wątpię, żeby odpadła z AEK) nie powinny miec problemów z awansem, a o Puchar UEFA walczyc bedą Steaua i Slavia. mam jednak nadzieję, że zobaczymy kilka ciekawszych meczów i to nie tylko pomiędzy tymi lepszymi a słabszymi zespołami...


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 19:56

Demetrio pisze:Wszystkie grupy bardzo ciekawe , ja sie ciesze bo Milan ma stosunkowo łatwą a Inter trudną . :-D
Inter trudna?? :?: :shock: Jak dla mnie to nie ma w tej grupie zespolu, ktory moglby powalczyc z Interem o pierwszej miejsce. PSV to juz nie ten sam zespol, klub w rozsypce, nawet w Eredivisie nie radzi juz sobie tak dobrze. Na dodatek w ostatnim czasie sprzedal swojego snajpera, Arune Kone do Sevilli. CSKA moze byc grozne u siebie, na swoim boisku jest w stanie urwac punkty nawet Interowi. W ostatnich sezonach Nerazzurri zupelnie sobie nie radzili grajac w Rosji, pamietam ich mecze na zasniezonym boisku chocby z Lokomotivem. Natomiast Fenerbahce tez nie jest jakims wybitnym zespolem, maja co prawda ciekawy sklad (Appiah, Roberto Carlos, Kezman), jednak brakuje im doswiadczenia w LM. Ogolnie mysle, ze te trzy zespoly stocza ciekawa walke o druga pozycje, grupe jednak wygra pewnie Inter.


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 20:05

Grupy takie sobie. Jak na niektóre zespoły patrzę to nie mogę ścierpieć jeszcze bardziej, że nie ma Juve ;/ LIGA MISTRZÓW to nie turniej dla zespołów pokroju Rosenborg, Olimpiakos, Besiktas, Slavia (o Jezusie, Ajax to dał do pieca), czy Dynamo, a nawet Lazio - sory ale dla nich stworzono PUEFA :/ w sumie to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać bo można się spodziewać, że w większości przypadków poziom rozgrywek grupowych będzie nędzny.

Najciekawsza chyba grupa B. Trzy zespoły będą się biły o pierwsze miejsce. To samo grupa F. Z innych grup godne uwagi będą pojedynki Real - Werder, Milan - Szachtar, ManU - Roma, Arsenal - Sevilla (mam nadzieję). I wcale nie uważam, żeby Milan miał prostszą grupę od iMediolan. Wręcz odwrotnie. ACM będzie się mierzył z dobrymi zespołami.

Ale i tak uważam, że bieda w grupach. Brakuje co najmniej dwóch doskonałych drużyn. Bayernu i - jeszcze bardziej doskonałej - Juventusu :!: i mam nadzieję, że TVP nie bedzie nas raczyć szlagierami typu Steaua - Slavia :roll:


rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 20:09

Założę się że jak Milan wygra grupę to posypią się opinie że mieli zbyt łatwą drogę do dalszej rundy LM niż inne drużyny...LM to zupełnie inny poziom tam gra światowa elita...i każda drużyna daje z siebie wszystko...nie sądzę aby Milan znów wygrał...ale do półfinału powinni dojść...

Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Demetrio

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 25
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 20:15

Aha , rozumiem co macie na mysli ... powinniscie tylko dla pewnosci normalnych kibiców europejskiej pilki klubowej podpisac sie : " jestem za utworzeniem wewnetrznych rozgrywek elitarnej grupy G-14 " i dodac sugestie , by osiagniecia finansowe klubow premiowac dodatkowymi punktami :roll:


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 20:20

Wonki pisze:Grupy takie sobie. Jak na niektóre zespoły patrzę to nie mogę ścierpieć jeszcze bardziej, że nie ma Juve ;/ LIGA MISTRZÓW to nie turniej dla zespołów pokroju Rosenborg, Olimpiakos, Besiktas, Slavia (o Jezusie, Ajax to dał do pieca), czy Dynamo, a nawet Lazio - sory ale dla nich stworzono PUEFA :/
a niby dlaczego? bo poziom piłki w Norwegii, Grecji, Turcji czy też Czechach jest niższy od poziomu we Włoszech czy Anglii? zauważ, że dwa pierwsze zespoły zostały mistrzami swoich krajów, Besiktas wicemistrzem a Lazio znalazło sie w pierwszej czwórce Serie A. jeśli już piszesz takie głupoty to należałoby przyjąć zasadę, że w LM powinni występować jedynie mistrzowie krajów. cieszyłbyś się gdyby Juventus zajął drugie miejsce w lidze i musiałby grać z drużynami "pokroju" Rosenborga lub Besiktasu?


ODPOWIEDZ