Złote Buty dla Tottiego !

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2007, 23:07

Obrazek

W tym roku dzięki sprzyjającemu losowi w postaci kontuzji Ruuda Van Nistrerlooy'a w meczu z Mallorca "ZŁOTEGO BUTA" otrzymał TOTTI. Romanista uzyskał 52 punkty i zwycięzył w klasyfikacji. Poniżej lista:


Pierwsze miejsce
- Francesco Totti, AS Roma (26 bramek, 52 punkty)

Drugie miejsce
- Afonso Alves, SC Heerenveen (34 bramki, 51 punktów).
Trzecie miejsce - Ruud Van Nistrelooy, Real Madryt (25 bramek i 50 punktów).

Mi to tam rybcio, fajnie, że Włoch je zdobył. Tottiego szanuje za przywiązanie do klubu, pod tym względem jest niczym Del Piero. Jedynie w reszcie charakteru duuużo mu brakuje do naszego Alexa. Totti to taki zadziora, zachowuje się często złośliwie (pamiętny incydent z opluciem duńskiego piłkarza na MŚ i wiele wiele innych) i to typowy przywódca. Za rok licze na naszego Del Piero !!!


Alizee18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2007
Posty: 108
Rejestracja: 13 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2007, 23:16

Noto nic wiecej nie pozostaje jak tylko pogratulowac Tottiemu ale trzeba przyznac ze w tym sezonie był w formie a ja mam nadzieje ze po nastepnym sezonie złoty but powedruje do ktoregos z graczy Juve


bubu_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 45
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2007, 23:20

na bank w następnym sezonie złotego buta będzie miał Alex :twisted:
z tą formą w serie B w A zrobi furore ;)
czekam na to ;)
:smile:


Forza Juve
Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2007, 23:23

bubu_juve pisze:na bank w następnym sezonie złotego buta będzie miał Alex :twisted:
z tą formą w serie B w A zrobi furore ;)
czekam na to ;)
:smile:
Też tego pragne, ale trzeba wziąść poprawkę, iż Serie A będzie niezwykle wyrównana, chyba najbardziej od ost. lat. Napewno jednak nasz mistrz, będzie wysoko, żeby nie zapeszyć, że te buciki zdobędzie ;).


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2007, 23:41

Co do Tottiego to cóż...Wielki to piłkarz..I udowodnił to w tym sezonie..Szczerze mówiąc zaskoczył mnie,bo nie spodziewałem się,że może okazać się tak skutecznym snajperem..


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2007, 23:46

Brawa dla Tottiego. Złoty but znowu dla piłkarza z Italii :bravo:


Hybryd

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 372
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2007, 23:57

Totti to taki zadziora, zachowuje się często złośliwie (pamiętny incydent z opluciem duńskiego piłkarza na MŚ i wiele wiele innych) i to typowy przywódca.[/quote]

Co do tego komentarza to opluł Duńczyka w meczu ME.

Totti w tym sezonie był w wybornej formie, zasłużył na Złotego Buta. Z dwojga złego zdecydowanie bardziej wole jego niż Van Nistelrooya... Miejmy nadzieje, że Totti utrzyma tą forme i wróci do reprezentacji. W takiej dyspozycji mógłby poprowadzic Italie do zwycięstwa nad Francją we wrześniu. Ale teraz troszke zbaczam z tematu... :whistle: Gratulacje Totti.


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2007, 00:00

A tak wogole, to dlaczego ten z Heerenveen nie zdobyl buta, skoro mial o wiele wiecej bramek? Czy to moze dlatego ze wiekszosc strzelil z karnych? Nie mam pojecia, ktos wytlumaczy? :D


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2007, 00:09

Totti zasłużył an Złotego Buta, a gdyby wykorzystał te karne w lidze które przestrzelił nie miał by nerwówki do ost. kolejki ligi hiszpańskiej :D Niech się Roma cieszy ze mają go u siebie. Jestem bardzo ciekaw jak Alfonso Alves poradziłby sobie w silniejszej lidze, bo te ponad 30 bramek robi wrażenie...

EDIT:
Ibra_fan pisze:A tak wogole, to dlaczego ten z Heerenveen nie zdobyl buta, skoro mial o wiele wiecej bramek? Czy to moze dlatego ze wiekszosc strzelil z karnych? Nie mam pojecia, ktos wytlumaczy? :D
Bo liga holenderska ma mniejszy przelicznik punktowy za zdobytą liczbę bramek, bodajże 1,5. Najsilniejsze lig mają po 2, np. włoska, hiszpańska czy angielska. Liczbę zdobytych bramek mnoży się razy ten właśnie przelicznik. Mam nadzieję że zrozumiał :D :P
Ostatnio zmieniony 18 czerwca 2007, 00:12 przez MrWlodek, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
harnasssss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 42
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2007, 00:11

Ibra_fan pisze: A tak wogole, to dlaczego ten z Heerenveen nie zdobyl buta, skoro mial o wiele wiecej bramek? Czy to moze dlatego ze wiekszosc strzelil z karnych? Nie mam pojecia, ktos wytlumaczy?
Otóż za zdobycie bramki w lidze holenderskiej dostaje się 1.5 punkta a za zdobycia bramki w lidze włoskiej 2 punkty.

Totti = 26 x 2 = 52 pkt
Alves = 34 x 1,5 = 51 pkt

I wszystko jasne :D


klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2007, 00:11

Ibra_fan pisze:A tak wogole, to dlaczego ten z Heerenveen nie zdobyl buta, skoro mial o wiele wiecej bramek? Czy to moze dlatego ze wiekszosc strzelil z karnych? Nie mam pojecia, ktos wytlumaczy? :D
http://pl.wikipedia.org/wiki/Złoty_But

Co tu dużo pisać - liga holenderska ma niższy mnożnik.

EDIT: Heh sekunda :P


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2007, 07:48

Totti zawsze grał jako cofnięty napastnik/ofensywny pomocnik. Teraz gra jako klasyczny środkowy napastnik i ...radzi sobie zadziwiająco dobrze. Świadczy o tym choćby fakt, że drugi w walce o tytuł króla strzelców ligi włoskiej - Lucarelli strzelił aż sześć bramek mniej.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Bart_DB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 322
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2007, 10:23

I bardzo dobrze, że to Totti zdobył tą nagrodę. Zawsze jakaś promocja ligi włoskiej, która przez media usilnie jest uznawana za mniej ciekawą niż angielska i hiszpańska. Lepiej, że się w tym sezonie wystrzelał, to może w następnym nas nie będzie denerwował. Coś mu się indywidualnego od tej kariery należało. Tyle lat był wzorowym Romanistą, ale nie był tak popularnym piłkarzem. Mimo, że stawiano go we Włoszech w roli lidera reprezentacji, to jednak inni włoscy pilkarze byli zdecydowanie bardziej popularni. A tak może zmieni się trochę jego wizerunek chama i niesportowo grającego piłkarza (bo taki bezsprzecznie panuje), a ludzie go na nowo ocenią. Bo fakt, że to już nie jest ten sam Totti jest oczywisty.


ti porterò all'inferno con me.
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2007, 10:44

Jeśli macie do siebie jakiekolwiek zastrzeżenia to dyskutujcie o nich na prv, a jeśli macie jakieś pytania dotyczące funkcjonowania forum to od tego jest pokój strona, forum, czat.
Kolejne posty nie związane z tematem będą nagradzane kartkami.

Żeby nie było, że off top :prochno: Generalnie jest mi to obojętne kto by wygrał ten plebiscyt, osobiście niezbyt sympatyzuję z osobą Tottiego, wolałbym, żeby nagrodę otrzymał jakiś mniej znany piłkarz. Z drugiej strony jest to jakaś tam promocja włoskiej piłki, z tym, że wg mnie włoska liga nie potrzebuje żadnej promocji, każdy kto odrobinę zna się na piłce przyzna, że serie a jest bardzo silna. Skoro Totti zasłużył to niech się chłopa cieszy :P


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2007, 11:00

Wielkie gratulacje dla Tottiego. Cieszę się że jeden z moich ulubionych piłkarz zdobył tą nagrodę. :)


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
ODPOWIEDZ