Wszystko o Fiorentinie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2008, 11:30

Gol z wolnego Mutu przecudnej urody, jak zresztą większość bramek rumuńskiego Del Piero.



Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2008, 12:01

Prandelli zapowiadał, że mecze ze Slavią będą najważniejsze w tym sezonie i jak widać słów na wiatr nie rzucił. Dwubramkowa zaliczka przed rewanżem w Pradze stawia Fiorentinę w bardzo dobrej sytuacji. Piękny gol Mutu no i bramka Gilardino, który mam nadzieję, że za bardzo się nie rozkręci... Almiron zaprezentował się bez rewelacji z tego co słyszałem. Mimo wszystko Viola musi być bardzo skoncentrowana przed rewanżem, bo odrobienie tej straty jest absolutnie w zasięgu Czechów.


Marcin_ACM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 14 lutego 2007
Posty: 291
Rejestracja: 14 lutego 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2008, 12:03

Szymek pisze: Piękny gol Mutu no i bramka Gilardino, który mam nadzieję, że za bardzo się nie rozkręci...
Gilardino nie potrafi grac w lidze mistrzow.


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2008, 12:56

Marcin_ACM pisze:
Szymek pisze: Piękny gol Mutu no i bramka Gilardino, który mam nadzieję, że za bardzo się nie rozkręci...
Gilardino nie potrafi grac w lidze mistrzow.
Gilardino nie potrafi grać w Lidze Mistrzów w barwach Milanu, może w Violi będzie inaczej :wink:


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2008, 12:59

Marcin_ACM pisze:Gilardino nie potrafi grac w lidze mistrzow.
E tam... Dla mnie to stary wyjadacz na boiskach Ligi Mistrzów. :wink:

Ma 26 lat, jeszcze może pokazać na co go stać.


Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2008, 13:27

Szymek pisze:
Marcin_ACM pisze:Gilardino nie potrafi grac w lidze mistrzow.
E tam... Dla mnie to stary wyjadacz na boiskach Ligi Mistrzów. :wink:
W tej sytuacji popisał się naprawdę świetnym refleksem, położył się tak, że chyba nawet Howard Webb by się nabrał :lol:

A tak na serio, to uważam, że stać go na bardzo dobrą grę, ale wolałbym żeby jednak zbytnio się nie rozstrzelał :)


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2008, 10:02

Okoni pisze:A wie ktoś jak zagrał Almiron?
Almiron wszedł w 62. minucie gry, miał kilka dokładnych podań do napastników. Otrzymał następujące oceny wg fiorentina.it i violanews.com: 6+ i 6.


Obrazek
Obrazek
Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2008, 20:56

Adrian Mutu nie ukrywa, że czuje się skrzywdzony. Napastnik ACF Fiorentiny i reprezentacji Rumunii musi zapłacić jednemu ze swoich byłemu pracodawcy aż 12,7mln euro i już wiadomo, że ta decyzja nie ulegnie zmianie, bowiem właśnie tak zarządziła Międzynarodowa Organizacja Piłkarska FIFA.

Zawodnik został ukarany za to, że będąc jeszcze piłkarzem londyńskiej Chelsea, bez zgody klubu zdecydował się odejść do Juventusu Turyn. Wówczas piłkarz był niechciany przez The Blues po tym, jak został przyłapany na stosowaniu kokainy.

- Czuję się pokrzywdzony. To niesprawiedliwy wyrok. Już rozmawiałem z moimi adwokatami, aby dowiedzieć się, na ile wyceniony zostanie mój dom - stwierdził.

Zatem teraz pozostaje czekać już tylko na to, kiedy piłkarz spłaci swój dług wobec The Blues.
źródełko http://www.pilka.pl/?mid=1&show=95255

Cóż... Mutu ma do oddania wielki dług. I wątpię, że ma tyle pieniędzy. Mam nadzieje, że nie odbije się to na jego formie. Z drugiej strony zasłużył sobie na to bo zażywanie narkotyków jest niedopuszczalne.


Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2008, 21:03

Okoni pisze:
Adrian Mutu nie ukrywa, że czuje się skrzywdzony. Napastnik ACF Fiorentiny i reprezentacji Rumunii musi zapłacić jednemu ze swoich byłemu pracodawcy aż 12,7mln euro i już wiadomo, że ta decyzja nie ulegnie zmianie, bowiem właśnie tak zarządziła Międzynarodowa Organizacja Piłkarska FIFA.

Zawodnik został ukarany za to, że będąc jeszcze piłkarzem londyńskiej Chelsea, bez zgody klubu zdecydował się odejść do Juventusu Turyn. Wówczas piłkarz był niechciany przez The Blues po tym, jak został przyłapany na stosowaniu kokainy.

- Czuję się pokrzywdzony. To niesprawiedliwy wyrok. Już rozmawiałem z moimi adwokatami, aby dowiedzieć się, na ile wyceniony zostanie mój dom - stwierdził.



Zatem teraz pozostaje czekać już tylko na to, kiedy piłkarz spłaci swój dług wobec The Blues.
źródełko http://www.pilka.pl/?mid=1&show=95255

Cóż... Mutu ma do oddania wielki dług. I wątpię, że ma tyle pieniędzy. Mam nadzieje, że nie odbije się to na jego formie. Z drugiej strony zasłużył sobie na to bo zażywanie narkotyków jest niedopuszczalne.
No niestety za bledy trzeba płacic, a w tym przypadku baaardzo wysoko. To chyba najdrozsza koka na swiecie :P Kara jest bardzo wysoka, ale jezeli nie uda mu sie odwolac to mysle ze Fiora na pewno mu jakos pomoze.

Edit2 - jest pierwsza mozliwosc rozwiazania problemu Mutu no i nie powiem bardzo zaskakujaca jak dla mnie.
http://pilka.pl/?mid=1&show=95288

Moze i my rozbijamy swoje "świnki" :prochno:


darasjuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2007
Posty: 54
Rejestracja: 19 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2008, 23:01

Ahh, ta piłka.pl. W jednym newsie piszą, że 12,7mln, a w drugim 17,2mln :think: . Z tego co mi wiadomo ta druga wersja jest poprawna.


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2008, 00:45

Kosmiczny wyrok i kosmiczna suma, stać go pewnie na takich adwokatów, którzy będą w stanie wytłumaczyć to dyscyplinarce FIFA.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2008, 09:14

Znając życie zaraz wyjdzie, że to Juve było "całe zło tego świata", bo to my namawialismy Mutu itd :prochno:
A tak na serio to kara kosmiczna i... smieszna. Za burdy na trybunach kluby płaca kary około kilkunastu-kilkudziesięciu tysięcy Euro a jeden człowiek ma zapłacic kilkanascie milionów :roll:


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2008, 10:56

Mam nadzieje, że kibice mu pomogą. Chociaż wątpię żeby uzbierali jakąś zawrotną sumę, ale w końcu każdy € się liczy...


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 września 2008, 16:55

Napoli (:ball: Hamsik,:ball: Maggio) 2-1 Fiorentina (:ball: Mutu) :) To chyba dobrze, nie? :D Wielkie drużyny gubią punkty, co to się dzieje? :D Ten sezon będzie baaardzo ciekawy ;)


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 14 września 2008, 16:59

Szczerze mówiąc niewiele będzie drużyn, które wyjadą z Neapolu z kompletem punktów. To jeden z najcięższych terenów, więc za bardzo bym się nie cieszył.
Zresztą, najpierw wygrajmy swój mecz.

Trzeba jednak przyznać, że początek sezonu zaskakujący, ani Roma, Ani Milan, ani Fiorentina wciąż bez zwycięstwa - pomimo dwóch meczów.

Oby Juventus nie skończył dziś w ten sposób.


ODPOWIEDZ