Inter pseudomistrzem!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 20:29

Gratuluje interowi miszczostwa, byli najlepsi i najsprytniejsi. Czemu tak sie stalo dobrze wiemy, napewno duzy wklad mialy dwie zyrafy ktore im podeslalismy latem. Wiec cieszcie sie bo nastepne mistrzostwo okolo roku 2030 :lol:


Obrazek
Jellei

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 65
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 20:35

Obronili, czy nie obronili, w tym roku byli zdecydowanie najlepsi, i wątpię czy obecność osłabionego Juventusu by wiele zmieniła. 1 porażka na 33 spotkania to naprawdę świetny wynik, który zasługuje na szacunek.

Niestety na tym forum cokolwiek powie fan Milanu lub Interu, i tak zostanie zjechany przez 15 'naszych'.

Gratuluję mistrzostwa Interowi, w przyszłym roku będziecie mieli jednego godnego przeciwnika więcej.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 20:43

A ja szczerze gratuluję mistrzostwa Interowi. Bo byli najlepsi w Serie A. Bo mieli kapitalny bilans meczów bez porażki i zwycięstw pod rząd.
Nawet dodanie odebranych punktów Milanowi i Violi niczego nie zmienia.
Gratulacje. Za rok będzie nieporównywalnie trudniej.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Chiellini3

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 200
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 20:47

Haha wiedzialem tylko wejsc na temat o interze a dyskusja jak zawsze wrze 8) ciekawe czemu :lol: No niestety wygrali ale szczerze gratuluje Romie, że udalo sie im wygrac 3:1 i inter ma chociaz ta jedna porazke w sezonie bo inaczej by sie szczycili :angry: Brawo Roma mam nadzieje ze za rok liga bedzie ciekawsza . Viola i Milan bez ujemnych punktow, Juventus , lokalny rywal Torino, świeża Roma, doswaidczone juz troche wiecej Palermo i ostro kibicuje Parmie zeby utrzymali sie w lidze bo to naprawde swietny klub z tradycjami lepiej dla serie A zeby Parma zostala i niech Napoli i Genoa awansuja do Serie A. Nie zjezdzajcie mnie od razu ja tlyko chce atrakcyjna zazarta lige z walka o Scudetto do ostatniej kolejki oczywiscie z wygrana Juventusu :D


Przemo20

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 stycznia 2007
Posty: 3
Rejestracja: 07 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 20:47

co Tu porównywać JUVE i inter... wystarczy popatrzeć na to ze mamy prawie dwa razy tyle zdobytych tytułów i wszystko jasne:) ale Gratuluje im tego mistrzostwa ktorego nie mogli zdobyc przez tyle lat tylko teraz pod nieobecnosc JUVE:) P.S w sumie przynajmniej troche wysilku wlozyli w ten "sukces" nie to co przed rokiem buhahahahah


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 20:50

Moldar pisze:
Gratulacje.... ale nie chce mi się wierzyć, że fani jak i płkarze mają 100% satysfakcje ze zdobycia scudetto.
Jestem na 110 % pewny że jakby w taki sposób Juventus wygrał, to nie miałbyś nic przeciwko....
Ja tu mówiłem o satysfakcji, rozumiesz?


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 20:50

Gratulacje mi przez gardlo chyba jednak nie przejda wiec ogranicze sie tylko do stwierdzenia ze doceniam wyniki neroazzurich w tym sezonie bo jesli patrzec na bilans spotkan w Serie A zasluzyli na pochwale.

Wydaje mi sie ze kibice interu moga tylko zalowac ze kiedy ich zespol byl wreszcie przez caly sezon w wysmienitej i rownej formie* degradacja Juve i ogolny kryzys SerieA nie pozwala na pelne docenienie ich osiagniec. Z drugiej strony nalezy sie zastanowic czy ten sukces bylby mozliwy bez Ibrahimovica i Vieiry ktorzy zasilili inter w wyniku calciopoli.

Patrzmy w siebie. Przed nami jeszcze mimo wszystko sporo pracy aby w przyszlym sezonie moc walczyc o tytul.

Poki co niecierpliwie czekam na mercato i losowanie terminarza Serie A 2007/8. Mam nadzieje ze obie sprawy potocza sie korzystnie i juz na jesieni 2007 razem z JPC bede mogl zasiasc na San Siro z nadzieja na korzystny wynik.

* nie mowiac o LM, zreszta nalezy sobie uswiadomic ze w zeszlym sezonie kiedy to Juventus dominowal na wloskich boiskach w CL nie szlo nam lepiej


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 20:53

PrzemO3333 pisze:(...) i ostro kibicuje Parmie zeby utrzymali sie w lidze bo to naprawde swietny klub z tradycjami
Jakie tradycje ma Parma ? Udane lata 90 - to wszystko, czym może poszczycić się ten klub. Sponsora zamknęli do więzienia i sukcesy minęły. Parma powraca na swoje miejsce w szeregu.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Lord of San Siro

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 396
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 21:06

Co tu wam napisac Juventini. Zazdrosc przemawia przez was i jak tylko potraficie, probujecie umniejszyc sukces Interu. Nie ma sensu z wami polemizowac, chociaz niektorym z was jest na pewno glupio. Dlaczego glupio? Spojrzcie do watku, w ktorym twierdziliscie, ze Nerazzurri nie wygraja ligi. Ludziliscie sie tym, zyliscie tym i ta wasza jedyna nadzieja obrocila sie wlasnie w proch!

Forza INTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Cent'anni di storia ... di serie B non ho memoria!!!
Chiellini3

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 200
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 21:07

Swego czasu byli prawdziwa potega zarowno we Włoskim jak i w Europejskim futbolu :!: Wychowali oni najlepszego bramkarza globu ktory jest nam doskonale znany Gigiego Buffona nie pamietam dokladnie czy jest on wychowankiem klubu z Parmy ale napewno tam sie ukształtowal. Skauci tego klubu wynalezli też dwa mlode talenty z ameryki Poludniowej pierwszym jest niejaki Hernan Crespo, a drugim brazylijczyk Adriano tak to wlasnie w Parmie stawiali swoje pierwsze kroki w Europie i tam pokazano im jak gra sie w pilke na naszym kontynencie wykonano kawal dobrej roboty i chwala im za to :!: a z drugiej strony wspomniales o sponsorze Parmy ok ale co to ma wspolnego z klubem jakby zamkneli ktoregos z naszych sponsorow to przeciez nie bylaby to nasza wina tylko indywidulna tych sponsorow


Chiellini3

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 200
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 21:09

Lord of San Siro pisze:Co tu wam napisac Juventini. Zazdrosc przemawia przez was i jak tylko potraficie, probujecie umniejszyc sukces Interu. Nie ma sensu z wami polemizowac, chociaz niektorym z was jest na pewno glupio. Dlaczego glupio? Spojrzcie do watku, w ktorym twierdziliscie, ze Nerazzurri nie wygraja ligi. Ludziliscie sie tym, zyliscie tym i ta wasza jedyna nadzieja obrocila sie wlasnie w proch!

Forza INTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zazdroscic wam czego? czy naprawde myslisz ze ja nie mam co w domu robic?

PS Juz sie zmoczyles z tego powodu :?:


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 21:12

Lord of San Siro pisze:Co tu wam napisac Juventini. Zazdrosc przemawia przez was i jak tylko potraficie, probujecie umniejszyc sukces Interu. Nie ma sensu z wami polemizowac, chociaz niektorym z was jest na pewno glupio. Dlaczego glupio? Spojrzcie do watku, w ktorym twierdziliscie, ze Nerazzurri nie wygraja ligi. Ludziliscie sie tym, zyliscie tym i ta wasza jedyna nadzieja obrocila sie wlasnie w proch!

Forza INTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ty tez nie masz kolegów i siedzisz przy kompie ?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 21:13

PrzemO3333: ale to za mało, żeby powiedzieć o nich 'klub z tradycjami'.
Parma to właściwie dość prowincjonalny klub (niekoniecznie w negatywnym podtekstem - zwyczajnie mówię o tym klubie) i kilka lat dobrej gry tego nie zmieni.
By mieć prawo do miana 'klub z tradycjami' potrzebne jest coś więcej.

Koniec OT

Ja również doceniam osiągnięcia Interu - nie tyle zdobycia scudeto, bo zbyt ułatwione to było by móc to porównać z mistrzostwem, dajmy na to, ManU.
Doceniam raczej to, że potrafili wykorzystać fakt praku bezpośredniej presji ze strony rywali.
Właściwie na tym mogę śmiało temat zamknąć.


Dirty mind
Ifrit23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 27 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 21:15

Interowi gratulujemy Scudetto
Juventusowi gratulujemy honoru :twisted:


Audi, vide, tace, si vis vivere in pace - Słuchaj, patrz, milcz, jeśli chcesz żyć w spokoju.
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 21:15

Forza INTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
61 wykrzykników! Próbuj dalej, następnym razem pobijesz rekord!

Swoją drogą Juventini, na razie wstrzymałbym się z hasłami typu "odegramy się", "zemsta będzie słodka" itp. itd. Zakładając, że Inter wygra po raz trzeci z rzędu ( :lol: ) Scudetto, będzie nam później bardzo głupio. Pozwólmy sobie na takie hasła, dopiero po zdobyciu tego Pucharu, nie okłamujmy się, że bardzo trudno będzie nawiązać walkę o tytuł Mistrza Włoch. Przynajmniej nie w przyszłym sezonie. Musimy patrzeć realnie w przyszłość. Nie oczekujmy cudów.
Albo też fakt, że inter nigdy nie wygrał Scudetto za twojego kibicowania powoduje, że nie wiesz jak sie zachować...
Świętuj mistrzu, bo o następnym scudetto dowiesz się od wnuków
:lol: :ok: Cytaty na juvepoland.com :)
29 > 14

Koniec kropka.
Ostatnio zmieniony 22 kwietnia 2007, 21:34 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 2 razy.


Zablokowany