Internacional Porto Alegre triumfatorem klubowych MŚ

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2006, 14:52

źródło + opis meczu pisze:Piłkarze brazylijskiego Internacionalu Porto Alegre, triumfatorzy Copa Libertadores, pokonali w Jokohamie w finałowym meczu klubowych MŚ zwycięzcę Ligi Mistrzów FC Barcelonę 1:0 (0:0). To pierwszy triumf tej drużyny w Klubowych MŚ.
Jest to jednocześnie trzecia wygrana brazylijskiej drużyny w tej formie rozgrywek klubowych MŚ.
Zwycięzca otrzymał nagrodę w wysokości 4,5 miliona euro.
Najlepszy piłkarzem tego meczu wybrano Portugalczyka Deco z FC Barcelona.
Nie po raz pierwszy zdarza się, że europejska drużyna przegrywa rywalizację o MŚ. Zdaje się, że Internacional miał nieco szczęścia, ale liczy się fakt. Widać w Brazylii nadal grają utalentowani piłkarze tacy jak bramkarz Internacionalu. A Barcelona? A miało być w tym sezonie 7 trofeów... :twisted:

PS na stronie Barcy odnalazłę tę bramkę
Adriano 1:0
jednak przynajmniej mi ona nie chodzi :| może ma ktoś jakąś "ludzką" bramkę Adriano, a najlepiej skrót? :pray:


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2006, 15:09

Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze Barca dostala po porach. Nareszcie w meczu o stawke ktos im dokopal ! :dance:


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2006, 15:16

z tego co pamiętam na bwin.pl 1X2 na Internacional stawka była coś ponad 8 przy 1.33 na Barcelonę. ktoś mógł się ładnie wzbogacić...


Chiellini3

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 200
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2006, 15:28

Przed chwila czytalem to na onecie widzialem ta bramke adriano fuks troche ale zawsze sie liczy :D FORZA INTERNAZIONALE PORTO ALEGRE!!!(uff no wreszcie to przepisalem dluzszej nazwy se nie mogli wymyslic) :rotfl:


centek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2006
Posty: 175
Rejestracja: 22 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2006, 16:18

to jest z pewnoscia dowod na to iz real nie kupil jeszcze calej pilkarskiej Brazylii :P

Ja mialem nadzieje ze Internacional dokopie katalonczykom!! Chociaz druzyne Interacional Porto Alegre nienawidze (z reszta tak jak kazdy inny internacional tudziez internazionale) Gdy dowiedzialem sie o wyniku wcale nie bylem zaskoczony, internacional w ostatnich latach wciaz jest w czolowce, a Barça? fuksem przeszli do 1/8 CL i jak to niektore zrodla podawaly na koksie
Ostatnio zmieniony 17 grudnia 2006, 16:21 przez centek, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2006, 17:37

Oglądałem ten mecz. Barcelonie brakowało przyspieszenia. Grali bardzo statycznie i nie przeprowadzali żadnych szybkich akcji z pierwszej piłki. Natomiast Brazylijczycy nastawili się bardziej na kontre i jedna z nich przyniosła bramkę. Widać że Barca nie jest w takiej formie jak w tamtym roku i nie będzie łatwo wyeliminowac im Liverpool.

Peace.


Grande Juve, Vinci Per Noi
WKSiak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 listopada 2006
Posty: 11
Rejestracja: 21 listopada 2006

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2006, 18:09

Nie dość, że jest to bądź co bądź Inter (słowa Kołtonia) to jeszcze bramkę strzelił Adriano :prochno:


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2006, 18:30

Ostatnimi czasy przestałem lubić Barce, stają się jak kilka lat temu Real - wielcy gwiazdorzy, wszechmogący mistrzowie. Fakt, są dobrzy, Ronaldinho ma talent i coś ale bez przesady, wszytskie ahy i ihy na ten temat już mnie nudzą. Dlatego cieszę sie ze Katalończycy przegrali ten finał, nie widziałem tego meczu nie wiem czy zasłuzli na przegrana ale liczy się wynik. Myslałem ze wygrają ale dobrze się stało.
Z drugiej strony troche szkoda ze znowu Europa kończy taki turniej bez trofeum :?

Jeszcze dwa sezony i Juve będzie miało Klubowego Mistrza Swiata! Spokojnie!


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2006, 18:32

WKSiak pisze:Nie dość, że jest to bądź co bądź Inter (słowa Kołtonia) to jeszcze bramkę strzelił Adriano :prochno:
Nie pasuje tylko to, że wygrał jakieś znaczące trofeum :-D


Obrazek
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2006, 20:08

Kiedyś nawet lubiłem Barcelone ale ostatnio moje nastawienie do tego klubu zmieniło sie :D chciałem aby poniesli porazke w tym prestiżowym turnieju jednak na to nie liczyłem a tutaj prosze 1-0 w plecki :lol:


Obrazek
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2006, 22:37

Tak juz bywa,ich gwiazdki sie wypalily 8) teraz muszą cierpliwie czekac kiedy Juventus wróci na szczyty i zobaczą nowy Juventus jakby uzyl nowej Rexony :P .

A tak do tematu to sie ciesze ze przegrali wkoncu musza sie nauczyc przegrywac przeciez w tamtym roku tez ledwo co wygrali LM z Arsenalem.
Trza przyznac ze juz sie wypalili,w dodatku Eto'o i Messi kontuzje to juz wogule tragedia na statku.Bez nich nie widze Barcy poprawnie grającej :wink:

To tylko moja opinia wiec sie nie doczepiac :prochno:


seba99

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 57
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2006, 12:59

Kolejny dowód na to, że piłka nożna jest sportem nieobliczalnym. Widziałem skróty z tego meczu i powiem szczerze, choć pewnie Ameryki nie odkryję, że z przebiegu meczu na zwycięstwo zdecydowanie zasłużyła Barca. Jednak esencją footballu są bramki, których zabrakło Barcelonie. Co z tego, że przez większość meczu inicjatywę posiadali Katalończycy?? Co ztego, że raz po raz stwarzali groźne sytuacje? Bramkę zdobył Internacional, a do historii przechodzi wynik.


Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce
stick

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2006
Posty: 14
Rejestracja: 14 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2006, 13:15

Oglądałem ten mecz i mimo, że fanem Barcelony nie jestem to na porażke nie zasłużyli. Obrona Barcelony grała bardzo dobrze i popełniła tylko jeden błąd, właśnie w tej chwili gdy stracili bramkę.

Cóż, Barcelonie należała się "jedenastka" na Ronaldinho, której arbiter nie zauważył. Oprócz tego Barca miała kilka dogodnych sytuacji. Szkoda Katalończyków bo zasłużyli na zwycięstwo, które w pewnym stopniu odebrał im sędzia. :snooty:

Jeśli chodzi o Inter Porto Alegre to wyróżniał się taki piłkarz jak Iarley, a jak ostatnio czytałem interesuje się nim Fiorentina. :doh:


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2006, 13:57

Nie śledziłem przebiegu tego meczu i w sumie jego rozstrzygnięcie zaskoczyło mnie... pozytywnie :P Cóż, zwycięstwo drużyny spoza Europy świadczy tez o tym, że Reszta Świata ma co pokazać i że nie wszystko co wspaniałe znajduje się na Starym Kontynencie. Ogólnie niewiele obchodziły mnie losy tych klubowych mistrzostw, ale widać także, że Barca juz nie jest tak znakomita jak sezon wczęsniej :P


Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2006, 16:33

[RA]MACIUS pisze:Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze Barca dostala po porach. Nareszcie w meczu o stawke ktos im dokopal ! :dance:
W meczu o stawkę pierwszy raz przegrali z Sevillą.

Co do samego meczu to Intrenacional miał szczęście, Barcelona przeważała ale jeden błąd zadecydował o losach meczu. Ogólnie mecz był taki sobie, myślałem, że więcej padnie bramek :D Barcelonie przeszło koło nosa 4,5 mln $ :prochno:


ODPOWIEDZ