Liga Mistrzów 2006-07

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 22:47

No widze żę w tym roku są naprawde bardzo ciekawe grupy LM, jednak brakuje tego czegoś :płaczę: i ten brak spowoduje, że rzadziej będe te mecze oglądał tym bardziej, że będą cieżko dostępne w normalnej TV :/ Barcelona i Chelsea są skazane na pożarcie przez Werder i Levski Sofia :lol: Real znów trafił na Lyon, poza Milanem łatwą grupę ma jeszcze Liverpool. Ja będe liczył na jak najlepszą postawe Polaków, no i tak po cichu na dobre występy Zambrotty i Cannavaro (przepraszam, ale to taki sentyment :))


Obrazek
*MaTeK*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 226
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 23:07

Jakaś dziwna ta LM w tym roku, co nie zmienia faktu, że będzie ciekawie :)

Dużo zespołów z Europy wschodniej :roll:
Kilka europejskich przeciętniaków.. :?
No i brak Juve :think:

Życze jak najlepszych występów Romie..


Noi Siamo Juventus.
Kame1988_Kornel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2003
Posty: 151
Rejestracja: 17 września 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 23:24

No to może i ja sie zabawie 8)
Grupa A (nikt nie ma wątpliwości że ta grupa jest najsilniejsza)
FC Barcelona :ok:
Chelsea Londyn :ok:
Werder Brema
Lewski Sofia

Grupa B (grupa również silna i wcale nie słabsza od gr.A)
Inter Mediolan :ok:
Bayern Monachium
Sporting Lizbona :ok:
Spartak Moskwa
Nic nie mam do Bayernu ale może on jest tylko na papierze faworytem i nie koniecznie moze wyjsc z grupy :twisted:

Grupa C (Najbardziej wyrównana grupa :-) )
Liverpool FC :ok: (mimo że nie jest to drużyna, którą lubie :roll: )
PSV Eindhoven
Girondins Bordeaux :ok: (może być ciekawie :dance: )
Galatasaray Stambuł
Trudno jest tu wytypowac drużyny, które mogą wyjść z grupy wszystkie prezentuja podobny poziom gry...(może byc naprawde ciekawie)

Grupa D (pogromca Legii tej grupie :) )
Valencia CF
AS Roma :ok:
Olympiakos Pireus
Szachtar Donieck :ok: :twisted:
Nie bym był taki pewnien co do Valenci, moze i ma gwiazdy ale to nie one grają :whistle: Jeszcze moze OP coś zdziała :-) Ale zdecydowanie Valencia na NIE :!: :whistle:

Grupa E
Real Madryt :ok:
Olympique Lyon
Steaua Bukareszt
Dynamo Kijów :ok:
Najlepiej gdyby Real nie wyszedł z grupy tylko OL & DK ale realia chyba bedą takie ze "Królewscy" wyjdą :( Przyznam ze nie wiem co moze osiagnac tu Steaua... :doh:

Grupa F
Manchester United
Celtic Glasgow :ok:
Benfica Lizbona :ok:
FC Kopenhaga
ManUTD rok temu noga sie podwineła :-) i Benfica wyszła z grupy (czyżby powtórka z rozwyki :twisted: ). Mamy "Bitwe" o Wielką Brytanie :prochno: Kopenhaga (czyzby dostarczyciel punktów, ale jak pokonal Ajax to czemu by nie mogł odebra pkt. innej druzynie... (cos jak Petrzalka rok temu :-) )

Grupa G
Arsenal Londyn :ok:
FC Porto
CSKA Moskwa
Hamburger SV :ok:
a CSKA w PU :D

Grupa H ( Ech... Milan... :evil: )
AC Milan :ok:
OSC Lille :ok:
AEK Ateny
Anderlecht Bruksela
Gdyby nie to że Milano ma łatwą grupe to życzył bym sobie aby nie wyszli ale kto tu ich powstrzyma :(
Wachalem sie miedzy AEK a OSC (ten dwu mecz moze zadecydowac)


Gdyby futbol był tak oczywisty że wychodzili by sami faworyci to to było by nudne... :stop: Dlatego licze że bedzie troche niespodzianek (tylko później bedzie problem w profie :prochno: )
Szkoda że nie ma tu Juventusu, bo pewnie gdyby był i nic by sie nie zmieniło to moze bysmy byli w grupie z Bayernem... i pewnie były by 4 kluby z Włoch a nie 3 ;) (albo wszyscy albo NIKT :lol: )
Poczekamy zobaczymy... :-)


Piotrekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 132
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 23:31

Na pewno nie chciałbym zeby lige wygrała którakolwiek z tych drużyn: Inter, Milan,Barca,Real,kluby niemieckie,natomiast nie miałbym nic przeciwko gdyby wygrały np Lyon,który bardzo dzielnie walczył juz nie tylko w zeszłym roku,bardzo rozsadna polityka transferowa,o czym swiadczy np zastapienie Diarry nie mniej utalentowanym Diarra ;) Sympatie czuje takze do klubów portugalskich,nie mialbym takze nic przeciwko temu by Celtic doszedł daleko. Ale niestety ta CML nie bedzie dla mnie tak interesujaca jak zawsze,nawet losowanie mialem tak naprawde gdzies,nie tak jak zawsze :(


Juve fan
EiGhTBaLL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 sierpnia 2006
Posty: 6
Rejestracja: 16 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2006, 00:44

Ja tam licze na Bordeaux, Szachtar i Benfice, moze troche Werder bo jest tam Mosquera i Diego. Ale bez Juve?... Beznadzieja


Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2006, 10:27

Jak tak patrze na te wsystkie grypy to widze ślabsze zespoły jakich w zesłych latach nie bylo :naughty:

Mi tu tylko brakuje jednej drużyny JUVENTUSU


Ziolowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2006
Posty: 47
Rejestracja: 12 maja 2006

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2006, 11:31

A Barcelona znowu trafila na Chelsea :D fatum? :-D Grupy moga byc ciekawe, zobaczymy :) Najwieksze kluby nie powinny miec problemow z wyjsciem z grup oprocz Realu, ktore moze ulec (oby!) Dynamo i Olympique :wink: Zacieta walka moze byc takze w grupie F. Zobaczymy :) 3mamy kciki za Polakow w LM :D


Jak zabrac Scudetto legendzie włoskiej pilki?
Zapytajcie na San Siro...
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2006, 12:26

Kame1988_Kornel pisze: Grupa F
Manchester United
Celtic Glasgow :ok:
Benfica Lizbona :ok:
FC Kopenhaga
Chyba sobie jaja robisz. MU i Benfica powinny sobie bez problemu poradzić. Celitc jest cieniutki. Oczywiscie fajnie gdyby Żuraw zrobił karierę w Champions League, ale czarno to widzę. Za to Boruc pewnie kilka piłek wyciagnie, ale na nic się to zda.

Coś przeczuwam, ze poleci tez Chelsea i nie ukrywam, iż tego oczekuję. Werder w tym sezonie jest mocniejszy niż rok temu i powinien to potwierdzić.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Jack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2005
Posty: 241
Rejestracja: 22 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2006, 12:54

Grupa A:

- FC Barcelona, :ball:
- Chelsea, :ball:
- Werder Brema,
- Levski Sofia.


Barca i Chelsea chyba sie ze soba ożeniły :) zaznaczyłem ze Chelsea awansuje ale po cichu licze jednak na Werder,awansu Barcelony jestem pewny..

Grupa B:

- Interek, :ball:
- Bayern Monachium, :ball:
- Sporting Lizbona,
- Spartak Moskwa.

Inter i Bayern inaczej sie raczej nie dało postawic,nie lekcewaze tu Sportingu czy Spartaka ale uwazam ze nie nie maja wielkich widoków na awans.

Grupa C:

- Liverpool, :ball:
- PSV Eindhoven, :ball:
- Girondins Bordeaux,
- Galatasaray Stambuł.

Łatwy wybór - nie trzeba komentowac


Grupa D:

- Valencia, :ball:
- AS Roma, :ball:
- Olympiacos Pireus,
- Szachtar Donieck.

Awansu Valenci jestem pewien.Maja dobry skład teraz jeszcze dokupili Joaquina..Roma?nie jestem pewien czy awansuja ale wierze w Spalletiego.

Grupa E:

- Real Madryt, :ball:
- Olympique Lyon, :ball:
- Steaua Bukareszt,
- Dynamo Kijów.

Real..Capello...LM..wyjśc z grupy to wyjda ale potem to z Capello to sukcesów im nie wróże :P

Grupa F:

- Manchester United, :ball:
- Celtic Glasgow,
- Benfica Lizbona, :ball:
- FC Kopenhaga.

Manchester i Benfica innej opcji nie widze.Celtic jest za słabya o FC Kopenhaga to nawet nie wspomne

Grupa G:

- Arsenal Londyn, :ball:
- FC Porto,
- CSKA Moskwa,
- Hamburger SV. :ball:

Arsenal i Hamburger..Arsenal wiadomo a HSV sie ładnie wzmocnilo wiec typuje ich do awansu.

Grupa H:

- AC Milan, :ball:
- Lille, :ball:
- AEK Ateny,
- Anderlecht Bruksela.

Bez komentarza...


ehhh...nudna ta LM bez Juve.... :(


wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2006, 13:02

Wonki pisze:
wojti-s pisze: Jak wogóle można jakiemuś klubowi w LM sympatyzować jeśli jest się Tifosim Juve :!: :?: :?
Panowie, bez niepotrzebnej hipokryzji ;) przecież nikt nie jest monotematyczny ani jakoś "ograniczony":!:
To mnie rozbawiłeś. Moim zdaniem jeśli się kocha Juventus to w sercu nie ma miejsca chociażby na sympatie w stosunku do innego klubu
Wonki pisze:poza ukochanym Juventusem są w Europie też inne wartościowe i sympatyczne zespoły
Może i są, ale co z tego :?: Niech sobie będą, jakoś mi to powiewa...
Wonki pisze: to nie jest tak że jest tylko Juve i nic dalej :idea:
Nie :?: A co , może lubisz jeszcze Barcelone, Werder, Liverpool :angry: :?:
Wonki pisze: zaryzukuję nawet, że prawie każdy ma w prawie każdej lidze co najmniej jeden bardziej od innych lubiany zespół, którego sukces potrafi wywołać uśmiech na ustach :) a w drugą stronę - porażka takiego lubianego zespołu nie doprowadza nikogo do depresji :prochno:
No to ciekawe...Dla Tifosich liczy się tylko ich ukochany klub, a wszystkie inne mają gdzieś. Hm...pewnie w poniedziałek ubierach koszulke Barcy ( ulubion klub z Hiszpanii ), we wtorek Werderu ( z Niemiec ), w środe Liverpoolu ( Anglia), czwartek FC Porto ( Portugalia ), piątek Celtic ( Szkocja), sobota Ajax ( Holandia ) no a w niedziele Juve. Wkońcu niedziela jest najwazniejszym dniem dla kibica więc Juve przynajmniej tyle sie należy od Ciebie...:angry:

Wonki pisze:prawdą jest, że pierwsze jest zawsze i wszędzie Juve a potem długo długo nic, ale w końcu piłka nożna to nie tylko Nasz Kochany Klub (hehe a szkoda :wink:)
A czy to powód żeby sympatyzować z innymi klubami :?: Gratuluje podejścia :prochno:
Wonki pisze:Poza tym zwróć uwagę: sukces takiego Spartaka może oznaczać automatycznie porażkę dla sympatycznego Mistrza Zielonego Stolika :whistle:


A co za różnica kto wygra skoro to nie będzie Juve :?: Inter i tak LM nie wygra. Możemy typować itd. ale wszelkie przyjawy sympatii ze strony kibiców Juve w stosunku do innych klubów uważam za wielką porażke :?

Ziolowy pisze:A Barcelona znowu trafila na Chelsea :D fatum? :-D
Mi to zalatuje korupcją :wink:


klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2006, 13:15

wojti-s pisze:Moim zdaniem jeśli się kocha Juventus to w sercu nie ma miejsca chociażby na sympatie w stosunku do innego klubu
Heh. Rozumiem, ze nie kibicujesz druzynie ze swojego miasta, olewasz wyniki polskich druzyn w europejskich pucharach, a telewizor wylaczasz w momencie, w ktorym gra jakiejs z druzyn zaczyna Ci sie podobac? Gratuluje podejscia.

PS. Juz to widze, jak wszystkim kibicom Juventusu obojetne sa wyniki meczy Interu z Bayernem czy Milanu z Lille.


Bimbo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2004
Posty: 40
Rejestracja: 20 maja 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2006, 13:17

a dlamnie tylko jest ważne żeby Arsenal, Barca (ze względu na Zambrotte którego bardzo lubie i szanuje) oraz Celtic (A.Boruc i M.Żurawski :)) oraz chciałbym tam Juventus ;(

2post
wojti-s pisze:
Wonki pisze:
wojti-s pisze: Jak wogóle można jakiemuś klubowi w LM sympatyzować jeśli jest się Tifosim Juve :!: :?: :?
Panowie, bez niepotrzebnej hipokryzji ;) przecież nikt nie jest monotematyczny ani jakoś "ograniczony":!:
To mnie rozbawiłeś. Moim zdaniem jeśli się kocha Juventus to w sercu nie ma miejsca chociażby na sympatie w stosunku do innego klubu
Wonki pisze:poza ukochanym Juventusem są w Europie też inne wartościowe i sympatyczne zespoły
Może i są, ale co z tego :?: Niech sobie będą, jakoś mi to powiewa...
Wonki pisze: to nie jest tak że jest tylko Juve i nic dalej :idea:
Nie :?: A co , może lubisz jeszcze Barcelone, Werder, Liverpool :angry: :?:
Wonki pisze: zaryzukuję nawet, że prawie każdy ma w prawie każdej lidze co najmniej jeden bardziej od innych lubiany zespół, którego sukces potrafi wywołać uśmiech na ustach :) a w drugą stronę - porażka takiego lubianego zespołu nie doprowadza nikogo do depresji :prochno:
No to ciekawe...Dla Tifosich liczy się tylko ich ukochany klub, a wszystkie inne mają gdzieś. Hm...pewnie w poniedziałek ubierach koszulke Barcy ( ulubion klub z Hiszpanii ), we wtorek Werderu ( z Niemiec ), w środe Liverpoolu ( Anglia), czwartek FC Porto ( Portugalia ), piątek Celtic ( Szkocja), sobota Ajax ( Holandia ) no a w niedziele Juve. Wkońcu niedziela jest najwazniejszym dniem dla kibica więc Juve przynajmniej tyle sie należy od Ciebie...:angry:

Wonki pisze:prawdą jest, że pierwsze jest zawsze i wszędzie Juve a potem długo długo nic, ale w końcu piłka nożna to nie tylko Nasz Kochany Klub (hehe a szkoda :wink:)
A czy to powód żeby sympatyzować z innymi klubami :?: Gratuluje podejścia :prochno:
Wonki pisze:Poza tym zwróć uwagę: sukces takiego Spartaka może oznaczać automatycznie porażkę dla sympatycznego Mistrza Zielonego Stolika :whistle:

Ziolowy pisze:A Barcelona znowu trafila na Chelsea :D fatum? :-D
Mi to zalatuje korupcją :wink:

Człowieku idź sie lecz, to już jest jakieś chore zboczenie żeby tylko Juve i nic w około się nie dzieje :| skoro nie ma w LM Juve to każdy ma prawo komuś kibicowac, ja z tego względu kibicuje Arsenalowi i Celticowi ze względów patriotycznych. :?

musiales cytowac cala wypowiedz? ;)
/Juventinha


--
FinoAllaFine
--
20.04.2004 - 2996 forumowicz JuvePoland
--
wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2006, 13:58

klsmkr pisze:
wojti-s pisze:Moim zdaniem jeśli się kocha Juventus to w sercu nie ma miejsca chociażby na sympatie w stosunku do innego klubu
Heh. Rozumiem, ze nie kibicujesz druzynie ze swojego miasta, olewasz wyniki polskich druzyn w europejskich pucharach, a telewizor wylaczasz w momencie, w ktorym gra jakiejs z druzyn zaczyna Ci sie podobac? Gratuluje podejscia.

PS. Juz to widze, jak wszystkim kibicom Juventusu obojetne sa wyniki meczy Interu z Bayernem czy Milanu z Lille.
Tak nie kibicuje, zespołowi z mojego miasta, mam gdzieś polską piłkę. Kibicuje jedynie Juve i Italii.

Wszystkim pewnie nie będą obojętne te wyniki jednak mi tak.
Czemu mam sie cieszyć niepowodzeniem Interu czy tam Milanu skoro Juve z tego korzyści nie będzie miało :?:
Bimbo pisze:Człowieku idź sie lecz, to już jest jakieś chore zboczenie żeby tylko Juve i nic w około się nie dzieje :| skoro nie ma w LM Juve to każdy ma prawo komuś kibicowac, ja z tego względu kibicuje Arsenalowi i Celticowi ze względów patriotycznych. :?
Nie twierdze, żeby się nie interesować tym co się w piłce dzieje. Prawo do kibicowania innym drużynom oczywiście masz, gdyż żyjemy
w demokratycznym kraju. Ale jak czytam, że kibic Juve kibicuje komuś tam w serie A czy LM bo nie ma tam Juve to mnie krew zalewa :angry:
Poza tym inna mentalność kibiców włoskich drużyn a jakichkolwiek innych.

PS. Radzę się nauczyć czytać ze zrozumieniem i edytować posty.


klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2006, 14:18

wojti-s pisze:Tak nie kibicuje, zespołowi z mojego miasta, mam gdzieś polską piłkę. Kibicuje jedynie Juve i Italii.
Brawo. Wytlumacz nam jeszcze, dlaczego "porazka" jest zachowywanie sie w tej kwestii inaczej niz Ty.
wojti-s pisze:Wszystkim pewnie nie będą obojętne te wyniki jednak mi tak.
Czemu mam sie cieszyć niepowodzeniem Interu czy tam Milanu skoro Juve z tego korzyści nie będzie miało :?:
A skad ja mam wiedziec? Zapytaj sie tych, ktorzy zycza porazki wloskim klubom.


wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2006, 14:47

klsmkr pisze:
wojti-s pisze:Tak nie kibicuje, zespołowi z mojego miasta, mam gdzieś polską piłkę. Kibicuje jedynie Juve i Italii.
Brawo. Wytlumacz nam jeszcze, dlaczego "porazka" jest zachowywanie sie w tej kwestii inaczej niz Ty.
Porażką jest dla mnie fakt sympatyzowania z innymi zespołami niż Juventus jeśli jest się Juventino ( pomijając już tutaj polskie zespoły). To tak samo jakby Inter nie grał w pucharach i jego kibice trzymaliby kciuki za chociażby Real Madryt czy Barcelone. Jak dla mnie to zupelnie niezrozumiałe :?
wojti-s pisze:Wszystkim pewnie nie będą obojętne te wyniki jednak mi tak.
Czemu mam sie cieszyć niepowodzeniem Interu czy tam Milanu skoro Juve z tego korzyści nie będzie miało :?:
A skad ja mam wiedziec? Zapytaj sie tych, ktorzy zycza porazki wloskim klubom.[/quote]

To pytanie retoryczne, chciałem żeby określiło moją postawę w tej kwestii.


ODPOWIEDZ