Liga Mistrzów 2006-07

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Lord of San Siro

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 396
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 23:31

Soulfly_Fanatic pisze:To co sie dzialo po meczu Valencia-Inter przejdzie do historii. Po zakonczeniu meczu pilkarzom interu puscily nerwy i zaczela sie bitwa. Szczerze mowiac dawno sie tak nie uśmialem, Inter dostanie takie kary ze hoho. Widac troche lepszy zespol i sie gubią chłopaki :D Momentem kumlinacyjnym tej bitwy byl poscig pilkarzy interu za bodajze technicznym Valenci, ktory wpadl na murawe i tez bral udzial w bójce, z tego co widzialem uderzył w twarz jakiegoś gracza w niebieskim uniformie. Ale to jak go ścigali nie przypominało nawet meczu rugby, jeden rozpędzony próbował mu wejść wślizgiem w nogi(na szczęscie nie trafił bo by mu chyba je połamał) drugi próbował kopnąć(uff tez nie trafil)
trzeci chyba to Dacurt wpadł na niego nogami. W koncu uciekł, nastepnie jakies przepychanki w szatni itd.
To co sie działo jest poprostu niedopuszczalne!!! Polecam obejrzec jakis skrót napewno tego będzie pełno, bo takie rzeczy sie często nie dzieją. Zastanawiam sie jaki przyklad dają piłkarze Interu swoim kibicom, skoro sami zachowują sie jak chuligani. Rozumiem ze puściły nerwy,czasem zdażają sie po meczach o stawke przepychanki, ale aż tak!?
Czekamy na kary.
Byles tam, ze wiesz kto jest winny?? Ja widzialem, ze obie strony mialy ostro w czubie i obwinianie o wszystko zawodnikow Interu jest smieszne. Oczywiscie dla was to gracze Interu sa winni wszystkiemu, a zawodnicy Valencii to przeciez takie niewiniatka. Jak donosi oficjalna strona Interu, Burdisso doznal zlamania nosa. Moze powiecie, ze sobie go sam zlamal, albo ktorys z jego klubowych kolegow mu to zrobil? Winnych jest wielu, wsrod nich jest zapewne sam poszkodowany. Ale jednak troche obiektywizmu by nie zaszkodzilo.

Zaluje, ze Inter odpadl. Ale coz zabraklo troche szczescia, bo na pewno slabsi nie bylismy. 2 remisy, szkoda, ze akurat u nas ten bramkowy, pomimo duzej przewagi na San Siro. To byla wyrownana para.


Cent'anni di storia ... di serie B non ho memoria!!!
Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 23:37

Soulfly_Fanatic pisze:]To co sie dzialo po meczu Valencia-Inter przejdzie do historii. Po zakonczeniu meczu pilkarzom interu puscily nerwy i zaczela sie bitwa. Szczerze mowiac dawno sie tak nie uśmialem, Inter dostanie takie kary ze hoho. Widac troche lepszy zespol i sie gubią chłopaki :D
To chyba nie ogladałeś uważnie. Gracze Valencii sa tak samo winni jak Interu. Kary beda jednakowe (i mam nadzieje ze surowe). Valencia zapewne kolejne spotkanie bez publicznosci badz sporo zawieszen + kara finansowa... A kara interu spelni sie dopiero w przyszlym sezonie ;]


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
Lord of San Siro

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 396
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 23:45

Bubu1899 pisze:
To chyba nie ogladałeś uważnie. Gracze Valencii sa tak samo winni jak Interu. Kary beda jednakowe (i mam nadzieje ze surowe). Valencia zapewne kolejne spotkanie bez publicznosci badz sporo zawieszen + kara finansowa... A kara interu spelni sie dopiero w przyszlym sezonie ;]
Kary beda indywidualne dla zawodnikow, zapewne finansowe, chociaz byc moze dojda jakies zawieszenia w rozgrywkach europejskich. Nie moze byc mowy o zamykaniu stadionow i meczach bez udzialu kibicow, bo niby czego ci kibice sa winni? To pilkarze sie bili a nie ich fani.


Cent'anni di storia ... di serie B non ho memoria!!!
del_marcus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 maja 2004
Posty: 3
Rejestracja: 21 maja 2004

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 23:48

tak to jest jak se nie potrafi przegrać z godnością ale czego sie mozna spodziewać po Interze


wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 23:49

Bubu1899 pisze:
Soulfly_Fanatic pisze:]To co sie dzialo po meczu Valencia-Inter przejdzie do historii. Po zakonczeniu meczu pilkarzom interu puscily nerwy i zaczela sie bitwa. Szczerze mowiac dawno sie tak nie uśmialem, Inter dostanie takie kary ze hoho. Widac troche lepszy zespol i sie gubią chłopaki :D
To chyba nie ogladałeś uważnie. Gracze Valencii sa tak samo winni jak Interu. Kary beda jednakowe (i mam nadzieje ze surowe). Valencia zapewne kolejne spotkanie bez publicznosci badz sporo zawieszen + kara finansowa... A kara interu spelni sie dopiero w przyszlym sezonie ;]
Dokładnie. Najbardziej mnie wkurza Canizares, ot cwaniaczek. Zresztą Valencia miała już kiedyś gorąco bodajże w PUEFA w i po meczu z Werderem. To chory klub co nie zmienia faktu, że po 90 minutach było ciekawiej niż przez te 90 minut :D

Co tu dużo mówić : Inter dokopał dziś Valencii :prochno:


Lord of San Siro

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 396
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 23:50

kazik pisze:tak to jest jak se nie potrafi przegrać z godnością ale czego sie mozna spodziewać po Interze
Co mozna Ci powiedziec? Ty i tak masz klapeczki na oczach i widzisz tylko jedno. Jak widac po zawodnikach Valencii czasem nawet nie potrafi sie wygrac (a raczej zwyciesko zremisowac) z godnoscia.


Cent'anni di storia ... di serie B non ho memoria!!!
Kogucik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2004
Posty: 58
Rejestracja: 12 października 2004

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 23:50

Proszę o LINKA z tego co się działo po meczu Interu , a z komentarzy widze że działo sie dużo !!!


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 23:52

el_pajaco pisze:To jest niewiarygodne wręcz...
Po pierwsze, niech mi ktoś powie o co chodziło Canizaresowi w trakcie meczu, miał jakieś uwagi do Ibry ?! Na tyle, na ile widziałem w skrócie, większego faulu Ibra nie popełnił..
W końcówce poszedł łokciem w walce o piłkę, ale to u niego nie nowość :angry:

Dziwi mnie tylko, że Materazzi jakiś taki.. drugoplanowy :rotfl:


wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 23:57

Supersonic pisze:
el_pajaco pisze:To jest niewiarygodne wręcz...
Po pierwsze, niech mi ktoś powie o co chodziło Canizaresowi w trakcie meczu, miał jakieś uwagi do Ibry ?! Na tyle, na ile widziałem w skrócie, większego faulu Ibra nie popełnił..
W końcówce poszedł łokciem w walce o piłkę, ale to u niego nie nowość :angry:

Dziwi mnie tylko, że Materazzi jakiś taki.. drugoplanowy :rotfl:
Zlatan i tak spokojnie dzisiaj. Dobrze, że Vieiry nie było bo ten to najpierw robi, potem myśli.

Ludzieeeeeee stawiam piwo za linka do wydarzeń po ostatnim gwizdku :D


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 23:57

Supersonic pisze:
el_pajaco pisze:To jest niewiarygodne wręcz...
Po pierwsze, niech mi ktoś powie o co chodziło Canizaresowi w trakcie meczu, miał jakieś uwagi do Ibry ?! Na tyle, na ile widziałem w skrócie, większego faulu Ibra nie popełnił..
W końcówce poszedł łokciem w walce o piłkę, ale to u niego nie nowość :angry:
chodzi chyba o to ostre wejscie Zlatana w okolicach narożnika boiska. Widziałem to tylko raz i nie było to zbyt ładne.

I Canizares dostał za przepychankę żółtą kartkę


Obrazek
29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2007, 00:00

Tak, chodziło mi o tą sytuację... chyba Canizares rzeczywiście za to kartkę zebrał.. ale to zachowanie już zwiastowało napięcie... chłopak powinen siedzieć na bramce a nie po boisku pomykać... a Ibra jak zwykle.... technicznie łokciami macha... i tyle z niego pociechy.


klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 marca 2007, 00:01

wojti-s pisze:Ludzieeeeeee stawiam piwo za linka do wydarzeń po ostatnim gwizdku :D
http://www.d1g.com/video/show/562670


wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2007, 00:07

klsmkr pisze:
wojti-s pisze:Ludzieeeeeee stawiam piwo za linka do wydarzeń po ostatnim gwizdku :D
http://www.d1g.com/video/show/562670

Kurde krótkie, ale zawsze coś. Dzięki :P Nie mniej jednak mile widziane dłuższe wersje :D


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 07 marca 2007, 00:09

wojti-s pisze:
klsmkr pisze:
wojti-s pisze:Ludzieeeeeee stawiam piwo za linka do wydarzeń po ostatnim gwizdku :D
http://www.d1g.com/video/show/562670

Kurde krótkie, ale zawsze coś. Dzięki :P Nie mniej jednak mile widziane dłuższe wersje :D
zwłaszcza, że ten filmik nie obejmuje afterparty... :smile:

Ciekawe, że tak samo ten filmik jak i skrót na TVP2 nie zaczynają się od początku, tylko już z porządnego kotła...


edit: to ja jakiś ślepawy chyba jestem. Wydawało mi się, że od tego samego momentu co filmik. Czyli wynika z tego, że wszystko zaczął Burdisso tak?
Ostatnio zmieniony 07 marca 2007, 00:17 przez Supersonic, łącznie zmieniany 1 raz.


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2007, 00:15

Supersonic pisze:Ciekawe, że tak samo ten filmik jak i skrót na TVP2 nie zaczynają się od początku, tylko już z porządnego kotła...
Wydawało mi się, że na TVP2 pokazali od początku, czyli od uderzenia Marcheny przez Burdisso. Natomiast to czego na TVP2 nie było, to akcja Navarro z drugiej kamery, gdzie lepiej widać zarówno boks, jak i rugby.


Obrazek
ODPOWIEDZ