Przygody Zambrotty w Hiszpanii

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 18:02

Właśnie przeczytałem sobie krótki artykulik o tym, co przydarzyło się Zambro w Barcelonie, zadrzenie było dosyć zabawne i dotyczy naszego byłego piłkarza, więc postanowiłem wrzucić to na forum, pokój chyba dobry. Jak wspomniałem artykuł nie jest długi, więc przytoczę go w całości, artykuł pochodzi z "Dziennika" 17.08.2006.

Obrońca Barcelony Gianluca Zambrotta musiał poczuć się przez chwilę jak bohater sławnego filmu "Taksówkarz" z Robertem De Niro. Hiszpańskie gazety rozpisywały się o tym, jak Włoch został niemal sterroryzowany przez kierowcę w stolicy Katalonii.
Po przylocie z tournee swojej drużyny po Ameryce, Zambrotta zgubił się na lotnisku w Barcelonie. Zamówił więc taksówkę. Spokojnie do niej wsiadł, po czym wytłumaczył kierwocy, gdzie chce jechać. Kiedy taksówkarz zorientował się, że wiezie piłkarza Barcelony, kazał mu wyjść, mówiąc, że albo znajdzie sobie inny środek lokomocji, albo to się żle dla niego skończy. Okazało się, że kierowca jest fanem Espanyolu, lokalnego rywala Barcy. Zdezorientowany Zambrotta podobno spóźnił się przez to na ważny mecz.
- Normalnie przyjmuję zamówienie od każdego i wiozę go tam gdzie chce. Od każdego z wyjątkiem kogoś z Barcy. Jestem przecież kibicem Espanyolu-wyjaśnił hiszpańskiej telewizji taksówkarz.


Jeszcze się sezon nie zaczął a Zambro już może przeżywać wielkie emocje
:D Ciekawe czy jeszcze będzie jeździł taksówkami po Barcelonie :smile:


Obrazek
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 18:11

:rotfl:

dobre dobre to sie Zambro przewiózł taksówka po mieście. ciekawe czy pomyslal sobie w tej chwil ze w Turynie taksowkarz zawiozłby go pod sam stadion i jeszcze doplacil za to ze go wizol a kanapa na ktorej siedzial bylaby obiektem ktory odwiedzaliby wszyscy kibice Juve :D :D :D


Obrazek
Jellei

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 65
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 18:28

tomek89-15 pisze:ciekawe czy pomyslal sobie w tej chwil ze w Turynie taksowkarz zawiozłby go pod sam stadion i jeszcze doplacil za to ze go wizol a kanapa na ktorej siedzial bylaby obiektem ktory odwiedzaliby wszyscy kibice Juve :D :D :D
A gdyby taksówkarz był kibicem Torino, co zresztą w Turynie byłoby bardzo prawdopodobne? :]


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 18:47

Jellei pisze:
tomek89-15 pisze:ciekawe czy pomyslal sobie w tej chwil ze w Turynie taksowkarz zawiozłby go pod sam stadion i jeszcze doplacil za to ze go wizol a kanapa na ktorej siedzial bylaby obiektem ktory odwiedzaliby wszyscy kibice Juve :D :D :D
A gdyby taksówkarz był kibicem Torino, co zresztą w Turynie byłoby bardzo prawdopodobne? :]
no to by bylo ciekawe.

ale tak sie zastanawiam ze gdybym byl taksowkarzem i wsiadl do mnie pikarz druzyny przeciwnej z tego samego miasta czy tez nie to nie postapilbym tak jak ten w Barcelonie. byloby dla mnie zaszczytem ze moge wiezc slawnego pilkarza nie wazne dla kogo gra...


Obrazek
EXCALIBUR DH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 sierpnia 2006
Posty: 25
Rejestracja: 11 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 19:00

Zambro musi uważać, bo podobno hiszpanie są sdolni od wszystkiego :prochno:


Pale, ale nie stale, bo ten co pali stale ma tylko jedno na świat spojrzenie, jak ten co nie pali wcale! :D
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 19:29

hehe dobre sobie. Ja słyszalem podobna historie tylko w glownej roli był jeden z naszych komentatorów meczowych (Borek bodajrze) chciał przeprowadzic wywiad z Żurawskim i w Szkocji zatrzymał taxi i powiedział ze chce jechac na stadion Celticku, taksówkarz wywiózł go 5km za miasto i nasz pan dziennikarz musiał zamówic inna taxówke :smile:


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 19:35

Ja bym wziął autograf i sprzedał na e-bay'u. Koleś nie pomyślał, a mógł zarobić podwójnie. Ciemnota


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 19:37

Gdyby grał w Turynie to taksówkarz kibicujący Torino napewno by go gdzieś zawiózł. Trzeba było zostać w Juve to by takich problemów nie miał :D


damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 21:19

Oj drogi Zambri i po Ci to było?! U nas miałbyś kolejkę chętnych do tego żeby móc Cię choć kilka metró podwieźć, a tam?!...
Będzie mi Ciebie bardzo brakować i całemu Juventusowi także.


Del Rajko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 137
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 21:45

Widać, że nie tylko Thuramowi poprzewracało się w głowie :P Ciekawe co by było gdyby tak taksówkarz (fan Cracovii) wiózł na trening piłkarza Wisły :think: :doh: Kogo jak kogo, ale Zambro naprawde szkoda .. :angry:
Mimo wszystko powodzenia w Barcelonie :cry:


lukas1985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 26
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 22:00

fakt śmieszna historyjka... w Turynie też mogłoby do tego dojść tyle że Torino nie jest w Serie A a Espanyol i Barca to primera division :o prawdziwy kibic... hehe


Obrazek Obrazek Obrazek
WHY??
Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 22:06

lukas1985 pisze:fakt śmieszna historyjka... w Turynie też mogłoby do tego dojść tyle że Torino nie jest w Serie A a Espanyol i Barca to primera division :o prawdziwy kibic... hehe
Torino jest w Serie A tylko że my jesteśmy w Serie B 8)


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 00:42

Jakby to bylo w Turynie to by nie bylo "Taksowkarza" tylko "Ojciec Chrzestny" dla Zambro. Tyle na ten temat... 8)


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 02:04

Ja tam taksowkarza w pelni rozumiem. Zrobilbym to samo. Jezeli bylbym taksowkarzem w Turynie zobaczylbym ze do mojej taryfy wsiadl pilkarz torino nawet nie tyle wyprosilbym a wywlokl za szmaty z samochodu.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 06:35

I dlatego właśnie wolę autobusy :p
BTW Niezłe początki aklimatyzacji w nowym otoczeni ma Gianluca :-D


ODPOWIEDZ