Wszystko o AS Roma

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2018, 21:24

Rozkręca się Pool ale myślę że Roma będzie miała swoje szanse. Kurde fajnie by było zobaczyć kiedyś tak grające Juve, kupmy sobie Kloppa zamiast SMSa.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2018, 21:31

Bardzo slabo gra Roma w srodek pola.
Liverpool za latwo dochodzi do bramki Rome i gdyby lepsza skutecznosc moglo juz byc 2 badz 3-0.
Kto by sie spodziewal ze Moahmmed Saleh tak sie rozwinie w jednym sezonie.
Klopp jest bardzo dobrym trenerem bo dokonuje swietna robota i to dzieki niemu tak dzis gra Lewandowski miedzy innymi.

Miedzy czasem juz 2-0 dla Liverpoolu.
Ostatnio zmieniony 24 kwietnia 2018, 21:32 przez juvemaroko, łącznie zmieniany 1 raz.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2018, 21:31

Egipcjanin w życiowej formie.

Ciągnie ten Liverpool cały sezon. Niech ugra tą LM to może ktoś inny niż Messi/Ronaldo dostanie ZP.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2018, 21:32

Się przeliczyłem. Liverpool jak walec, co by było gdyby Mane miał dziś lepszy dzień :bravo: Roma będzie musiała liczyć na kolejny cud w rewanżu.

Niezależnie od tego kto przejdzie dalej mam nadzieję, że Rzymianom przed pojedynkiem z nami będzie siedziała w głowie LM.

Salah dzik :hellyes:
Ostatnio zmieniony 24 kwietnia 2018, 21:34 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2018, 21:33

Sila Spokoju pisze:Egipcjanin w życiowej formie.

Ciągnie ten Liverpool cały sezon. Niech ugra tą LM to może ktoś inny niż Messi/Ronaldo dostanie ZP.
Wieksosc z nas by krecilo glowa gdyby latem do nas trafil.
Wpradzie wiele zalezy od trenera i styl gry druzyna czy pilkarz dobrze sie rozwinie czy nie!


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2018, 21:35

Nie śledze Liverpoolu ale jak Salah gra tak w całym sezonie to faktycznie może wreszcie wciśnie sie ktoś miedzy Messiego i Krystyne.
Tak czy siak licze jeszcze na przebudzenie Romy. Ich wygrana w całej LM najmniej mi przeszkadza.


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2018, 21:35

Alex96 pisze:
Kruczenzo pisze:Liverpool bedzie nacieral od 1 minuty a Roma wychodzi defensywnym skladem co przy mocy angoli z przodu jest srednim pomyslem. Zadecyduje ich wieksze doswiadczenie w pucharach plus znajomosc LM przez Kloppa
Wychodzenie defensywne na mocno ofensywnego rywala to sredni pomysl? Hmm
Oczywiście, że tak. Liverpool ma łącznie z 1,5 obrońcy, trzeba ich cisnąć żeby osiągnąć dobry rezultat z nimi.

No ale w sumie nie musiałem tego mówić, pierwsza połowa wyjaśniła za mnie :lol: :lol:


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2018, 21:35

Nigdy bym nie przypuszczał, że jakakolwiek druzyna z Serie A może mieć aż tak słabą defensywę. Salah jest bardzo szybki, Liverpool gra swietnie pilka ale to odstawiaja obroncy z Rzymu...
Swieca miedzy trzech graczy Romy a pilke zbiera raz za razem gracz gospodarzy. Bez ani jednego rywala na plecach. Jakis lepek nieudanie glowkuje w polu karnym, podnosi sie i zbiera ta sama pilke... wtf?! :rotfl: :think:


calma calma
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2018, 21:39

Alex96 pisze:Nie śledze Liverpoolu ale jak Salah gra tak w całym sezonie to faktycznie może wreszcie wciśnie sie ktoś miedzy Messiego i Krystyne.
Tak czy siak licze jeszcze na przebudzenie Romy. Ich wygrana w całej LM najmniej mi przeszkadza.
Dokladnie tak jak mowisz ktos wrezscie sie przecisnie pomiedzy innymi ale i tak zajmie najwyzej druga pozycja.
Mohammed Salah zeby wygrac zlota pilka musi wygrac CL i byc decydujacym w finale. Sama wygrana moze mu nie wystarczyc. dobrym przekladem byla zlota pilka w 2010 roku ktora powinnien dostac Iniesta lub Xavi i nawet Cassilas a dostal Messi.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2018, 21:40

Obrazek

Na ten moment chłopak strzelił 43 bramki i asystował przy 13 a sezon się jeszcze nie skończył. Statystyki genialne. Jeśli poprowadzi Liverpool do wygrania LM to nie wyobrażam sobie, że nie zdobędzie złotej piłki.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2018, 21:42

Ile bym dał aby widzieć Juventus grający tak jak Liverpool...


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2018, 21:44

Pluto pisze:Nigdy bym nie przypuszczał, że jakakolwiek druzyna z Serie A może mieć aż tak słabą defensywę.
Jak Juventus przeciwko Spurs i Realowi, co nie? :prochno:

Dla nie oglądających PL chce tylko podkreślić, że to nie jest jakiś wyjątkowy mecz w wykonaniu The Reds. Oni tak grają prawie co kolejkę. Porównajcie sobie do gówno-stylu Maksa.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2018, 21:45

Mohammed Salah mial tez wielki wplyw w awans swoja reprezentacji na MS po raz pierwsze od 1990 roku.
Widac ze pobyt z Roma i wyjazd do Liverpool duzo mu dalo po slabym okresie z Chelsea.
Klopp jest bardziej doswiadczonym trenerem niz Valverde nie dopusci do tego zeby Roma dokonala ponownie cudu u siebie szczegolnie jesli dzis gospodarze nie straca gola.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2018, 21:49

MRN pisze:Ile bym dał aby widzieć Juventus grający tak jak Liverpool...
Amen. 13 strzałów, 7 celnych, 2 gole w ciągu 45 minut. Więcej niż Juventus w dwóch ostatnich meczach.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2018, 21:58

Głupia zmiana Di Francesco, jak chce coś dzisiaj jeszcze ugrać to musi wejśc Szary z Perottim i musza przejsc na 4 z tylu, inaczej Liverpool jeszcze sie przejedzie po nich


ODPOWIEDZ