Wszystko o AS Roma

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2016, 14:10

Szkoda, że akurat do Romy, a nie gdzieś do Anglii. Pewnie zagra mecz życia w przyszłym sezonie przeciwko nam. :doh:

PS. Totti podobno dostanie nowy kontrakt na jeden rok. To mi się podoba. :bravo:


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2016, 15:17

Nic dziwnego, że podpisał skoro czytam, że dostał od Sabatiniego 3-letni kontrakt :roll: Wieczny szpital. Jak gościa lubię tak cholera do tej pory nie potrafię zrozumieć jak ktoś kto dla przyjemności po treningach przerzuca ciężary na siłce może łapać tyle bezkontaktowych urazów jak jakiś paralityk :doh: W każdym bądź razie niech mu się wiedzie, oby tylko nie w meczach z nami.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2016, 15:20

Czytaliscie wypowiedz ojca Lo Celso?
Wybrał Psg bo ma najlepszy projekt a w Romie by grzał ławę;)


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2016, 15:27

Kadziel pisze:Szkoda, że akurat do Romy, a nie gdzieś do Anglii. Pewnie zagra mecz życia w przyszłym sezonie przeciwko nam. :doh:
PS. Totti podobno dostanie nowy kontrakt na jeden rok. To mi się podoba. :bravo:
Już widzę te teksty w kolejnym sezonie: "roma walczy o Scudetto dlaTottiego" :lol: Szkoda Martina, już nigdy nic nie wygra :roll:


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2016, 17:47

Knursen, jak wyglądają wasze wykupy? Które i za ile są obligatoryjne? Niby Roma sobie zarobi na Nadji, (podobno ANtek chce Rudigera za 25 mln euro), ale możliwe, że większość tych hajsów to jednak pójdzie na te obowiązkowe wykupy takiego Dzeko czy innego Szczęsnego.


Knursen

Romanista
Romanista
Rejestracja: 03 stycznia 2014
Posty: 122
Rejestracja: 03 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2016, 19:48

Ciężko powiedzieć, jest sporo transferów w obu kierunkach, nie wiadomo co będzie z takimi graczami jak Iturbe, Ljajic, Doumbia, Dzeko, Sanabria czy Paredes, czy uda się ich sprzedać, za ile itp.. Także ciężko wróżyć ile kasy będzie potrzebne do sprostania FFP, czy zostanie to załatane sprzedażą Pjanica lub Ninjy, czy może uda się coś ugrać sprzedając wcześniej wspomniany szrot/graczy nie istotnych dla dzisiejszej Romy a coś tam wartych. Trzeba też pamiętać, że Roma nie wie na czym stoi jeśli chodzi o LM w przyszłym sezonie. Za ten sezon zarobiliśmy z tego tytułu aż ponad 70 mln Euro, dla finansów Romy brak LM można więc wycenić jak duet Pjanić-Ninja. Sabat też kombinuje z tym FFP i tak np. Perotti ma wykup przewidziany nie w to lato, tylko za rok.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2016, 19:57

Robaku pisze:(...)że większość tych hajsów to jednak pójdzie na te obowiązkowe wykupy takiego Dzeko czy innego Szczęsnego.
Z tego co udało mi się gdzieś tam wyczytać Roma w przypadku Szczęsnego nie ma przymusu jego wykupu, nawet wisiały gdzieś newsy, że Polak wróci do Anglii i dalszą karierę będzie tam kontynuował. Rzymianie nie mają zamieru go kupować. Nie wiem jak to jest w przypadku Dzeko. ;) (mam świadomość że oba nazwiska były rzucone dość randomowo)

Troche mnie to piecze, że Nainggolan idzie do takiej Chelsea, jest to zawodnik o którego Juventus powinien się starać za wszelką cenę, jednak to jest właśnie ta różnica między Bundesligą, a Serie A. Podkupowanie Bayernu wszystkich najlepszych graczy z ligi jest czymś naturalnym u nas (czyt. we Włoszech) jest to scenariusz rodem z sf.

Odnośnie Caceresa. Urugwajczyk był ważnym zmiennikiem w trakcie jego kariery w Turynie, gdyby nie kontuzje może już dawno zdecydował by się na transfer do klubu który umożliwiłby mu grę. Roma będzie miała z niego pociechę :ok:
Ostatnio zmieniony 29 kwietnia 2016, 20:20 przez wagner, łącznie zmieniany 1 raz.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2016, 20:15

Szczęsny nie miał żadnej klauzuli wykupu, chyba nigdy się o tym nie mówiło, natomiast Dżeko to jest po prostu transfer zapisany jako wypożyczenie, żeby odłożyć płatności. Jak u nas swego czasu Quagliarella (kto płaciłby 4,5 mln za wypożyczenie zawodnika wycenionego na 15 mln w całości).


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2016, 20:49

wagner, nie mielibyśmy szansy pozyskac Ninji nawet jeśli stanelibyśmy do aukcji. On po prostu nie chce tutaj grać, trzeba było walczyć o chłopa w Cagliari, a nie teraz. Teraz to Romanista, który odejdzie z Romy, ale za granicę, więc ja sobie w twarz nie pluję, że Radja nie był, nie jest i nie będzie nasz. Za to np. nadal mam żal, ale i nadzieje, że Veratti kiedyś nasz będzie.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2016, 22:07

Z Verrattim zawaliliśmy przez opieszałość, ale nie było też na tyle środków żeby zadziałać jak buldożer przy Mandragorze. W momencie jak do akcji wmieszało się PSG to nawet ja na miejscu Marco wybrałbym ich ofertę i kasa odgrywałaby tutaj drugoplanową rolę.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 maja 2016, 20:42

Widzę, że Totti jak zwykle ratuje Romie doopę. Gdyby nie ten Totti to Roma byłaby największą kompromitacją tego sezonu w Serie A.


Obrazek
Knursen

Romanista
Romanista
Rejestracja: 03 stycznia 2014
Posty: 122
Rejestracja: 03 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 02 maja 2016, 20:59

alessandro1977 pisze:Widzę, że Totti jak zwykle ratuje Romie doopę. Gdyby nie ten Totti to Roma byłaby największą kompromitacją tego sezonu w Serie A.
Milan chyba ciężko byłoby pobić.
Totti jest świetnym jokerem, ciągnie Romę gdy nie ma kto tego zrobić. Jak widać nie jest kulą u nogi, tylko zawodnikiem mogącym jeszcze sporo dać w końcówkach spotkań.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 02 maja 2016, 21:03

El Shaarawy złapał niezły luz, mam nadzieję, że pociągnie kadrę w ofensywie chociaż do wyjścia z grupy, żeby wstydu nie było.

Coś mam przeczucie, że Roma łyknie to Napoli na fotofiniszu, chociaż terminarz sprzyja drużynie Sarriego.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 maja 2016, 21:12

Temat Milanu to odrębna, smutna zresztą historia bo nawet mi ciężko patrzeć na to co się tam dzieje. Jeżeli chodzi o Romę to mam właśnie na myśli jej mecze z takimi przeciętniakami bo to właśnie Totti ratuje ostatnio wyniki. Szczerze powiedziawszy to życzyłbym nawet Romie aby łyknęła Napoli ale to będzie trudne.


Obrazek
rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 02 maja 2016, 21:24

Co by nie mówić o Romie to chyba się ze mną zgodzicie że nie ma ciekawszej drużyny do oglądania w tym sezonie, bilans bramkowy na tę chwilę to 77-40 i kilka prawdziwych thrillerów :) Wg mnie Spal to dobry trener, wystarczy że solidnie wzmocnią obronę oraz zrobią 1 konkretny transfer do ataku i mogą zaczynać myśleć o dłuższych przygodach w Lidze Mistrzów, naprawdę w to wierzę ;)


ODPOWIEDZ