Wszystko o AS Roma

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 20 lutego 2006, 18:51

Copiczenkowiczenko pisze:A skad wiesz ze jest on bliskim przyjacielem Alexa?
Moze mi powiesz ze wywnioskowales to z tego "smiesznego" filmiku gdzie Alex z Tottim kreca chyba jakas reklame czy cos takiego.
Ludzie przeciez to sa dwie najwieksze gwiazdy reprezentacji wloch wiec kogo mieli wziac do tego filmiku. Nie zanaczy to jeszcze ze sa przyjacielami bez przesady :smile:
Jakbyś się trochę interesował życiem Alexa, to byś wiedział, że są z Francesco dobrymi kolegami. Na każdym zgrupowaniu reprezentacji są razem w pokoju. Gdzieś nawet czytałem, że byli kiedyś razem na wakacjach. A filmik nie ma tutaj nic do rzeczy. Poprostu jak nie wiesz wszystkiego, to następnym razem lepiej zamilcz :lol:
a bliskimi pilkarskimi przyjacielami Alexa jest Tacchi i Di Livio
a po drugie, czy myslisz, ze to ze sie lubia oznacza zaraz przyjazn, a tymbardziej bliską przyjazn?? Poza tym, nawet jesli byli by malzenstwem, nie przepadalbym za Tottim za jego zachowanie
Masz rację, źle się wyraziłem. Chodziło mi o to, że są na pewno dobrymi kolegami, bo przyjaźn to rzeczywiście za dużo znaczy. Dzięki za poprawkę.
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2006, 18:57 przez Mr Cezary, łącznie zmieniany 1 raz.


Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2006, 18:53

Jak Totti pojedzie na mundial caly i zdrowy to Alex nie bedzie grał w pierwszym składzie reprezentacji :płaczę:


Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2006, 22:58

Paolo_Rossi_1982 pisze:A Del Piero to nie moze grac na tej samej pozycji co Totti? :whistle:
Bad_Magick pisze: Niektórzy widzą tam już Del Piero...z tym, że Alex nie rozgrywa już piłek jak dawniej. W klubie gra zazwyczaj jak normalny napastnik (a nie jako trequartista), w reprezentacji na lewym skyrzdle bądź normalnie w ataku.


twardykkk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 25
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 21 lutego 2006, 09:58

DO WSZYSTKICH <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> CO MAJA RADOCHE Z TOTTIEGO:
PERDOLTA SIE LUDZIE
http://www.seriea.pl/index.php?strona=news&id=52271
:stop: :stop: :stop:


CAMPIONI D`ITALIA
dzieciol

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2006
Posty: 42
Rejestracja: 06 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 lipca 2006, 16:29

Masz rację, źle się wyraziłem. Chodziło mi o to, że są na pewno dobrymi kolegami, bo przyjaźn to rzeczywiście za dużo znaczy. Dzięki za poprawkę.

a jednak miales racje we wczesniejszym poscie...sa bliskimi przyjaciolmi...

dobry kolega to jest dla nich Canna... ale Alex...jest Przyjacielem..


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2006, 22:46

Bardzo dobry meczyk za nami, Roma zdemolowała Palermo. Jeszcze na początku sezonu miałem nadzieję, że Sycylijczycy zagrożą Interowi. Nie wiem co sobie wtedy myślałem. Teraz, chociaż wielu już okrzyknęło Inter mistrzem, ja wciąż liczę na Romę i myślę, że nie rozczaruje mnie tak jak Palermo, jeżeli będą grać tak jak dzisiaj, a nie jak ostatnio z Lazio.

Bramki z dzisiejszego meczu:

http://kenny.juvepoland.com/~swiergot/roma-pal-1-0.zip
http://kenny.juvepoland.com/~swiergot/roma-pal-2-0.zip
http://kenny.juvepoland.com/~swiergot/roma-pal-3-0.zip
http://kenny.juvepoland.com/~swiergot/roma-pal-4-0.zip

I mały bonusik:

http://kenny.juvepoland.com/~swiergot/r ... ref-ko.zip


Obrazek
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2006, 23:10

Oglądałem to spotkanie. I podobnie, miałem nadzieję, że Palermo powalczy o Scudetto w tym roku. Widać jednak było, że nie jest to jeszcze zespół gotowy do walki o najwyższe trofea.

Mecz stał na dosyć wysokim poziomie. Szczególnie pierwsza połowa była ciekawa. To dlatego, że oba zespoły popełniały dużo błędów i szły szybkie kontry. Jednak bramka do "szatni" i karny na początku drugiej połowy odebrały chęci do gry Palermo. Roma dominowała, a jej najlepszym zawodnikiem był Totti. Muszę go naprawde pochwalić. Jego zespół nie istnieje bez swojego kapitana.

W ciągu 90 minut było chyba wszystko: dwie nieuznane bramki (po jednej dla każdej z drużyn. Dla Palermo nieuznana nieprawidłowo, przy Romie można dyskutować), cztery uznane bramki, gol samobójczy, karny i na końcu jeszcze czerwona kartka :)


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2006, 13:25

Ja tam nie mam nic do Romy i Tottiego nawet kiedys kibicowalem Romie ale to 2 tygodnie :prochno:.
W sezonie 06\07 jestem za tym zeby AS Roma wygrala Scudetto albo Palermo choc po tym co Roma pokazala w meczu o "Wieczne Miasto" to troszeczke w to wątpie :)


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2006, 17:28

Dokładnie. Roma zmienną jest. Najpierw żenada w Rzymie a teraz doskonały mecz z Palermo. Jak widać Rzymianie są nieprzewidywalni w każdym calu. Nieszczęśliwie, to źle im wróży... Mistrzem zostaje ten zespół, który po prostu wygrywa swoje mecze. Skoro jednak Roma gubi punkty (mało powiedziane :prochno: ) z nienajmocniejszym Lazio to... sami rozumiecie. Niefortunnie jak na razie mecze wygrywa inter, ale mam nadzieję, że to się zmieni, a Romaniści wezmą się w garść i będą wygrywali mecz za meczem! ...

... i tak aż do przyszłego sezonu :twisted:

PS Roma! nie ma w Serie A Juventusu! Zdobyć mistrzostwo - teraz albo nigdy :twisted:


blejzer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2007
Posty: 19
Rejestracja: 10 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2007, 20:54

Roma dzisiaj smazy w pucharze z Parma ;) mam nadzieje ze ich rozjedzie na wlasnym stadionie, zapraszam do polsatu sport extra :D


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2007, 17:22

Skrót meczu

Trudno było oczekiwać, że Parma sprawi jakąkolwiek sensację w tym meczu. Tabla SerieA pokazywałaby, że Roma spacerkiem przejedzie przedostatni zespół ligii. Przebieg meczu potwierdza to mniej-więcej. Roma miała przewagę prawie przez całe spotkanie. Jednak należy zauważyć, że grała w najsilniejszym zestawieniu. Kiedy zszedł z powodu kontuzji Totti, gra rzymian nie wyglądała już tak różowo. Efektem była kontaktowa bramka, która może dawać cień nadziei Parmie w rewanżu.

Ale widać, że Roma nie odpuszcza sobie PW. Jednak wolę aby utarli nosa interowi a nie wygrali PW. Mam nadzieję, że odpadną szybko (z LM też) i skoncentrują się na lidze :twisted:
blejzer pisze:nie dziala ten twoj link
ależ działa...
Ostatnio zmieniony 11 stycznia 2007, 18:04 przez Wonki, łącznie zmieniany 1 raz.


blejzer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2007
Posty: 19
Rejestracja: 10 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2007, 17:45

Wonki pisze:Skrót meczu
nie dziala ten twoj link :/ co do romy to chcialbym aby zwycierzyl w serie A w co watpie :/ Inter ma sporą przewage :/ narazie koncentruje sie na juve
;) musi wejsc do serie A a dopiero potem zawalczyc o tytul mistrzowski i puchar europy :D


juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2007, 23:57

Obrazek

Gwiazdor FC Nantes, Christian Wilhelmsson przez najbliższe pół roku będzie bronił barw AS Romy.

Władze Giallorossi do 1 maja 2007 roku posiadają możliwość pierwokupu reprezentanta Szwecji.

27-letni pomocnik wyceniany jest na około 2 miliony funtów.

Nieoficjalnie wiadomo, że zawodnikowi zostanie zaproponowany 4-letni kontrakt. W ciągu jednego sezonu Szwed miałby zarobić 1,2 miliona funtów.

Źródło: Klik

Nosz kurdeeeeee... :angry:
Jeden z moich ulubionych zawodników podpisał kontrakt z Romą 3 dni temu a ja dopiero dziś zoaczyłem tego newsa... A ja cały czas się łudzilem, że są jakieś minimalne szanse na jego pozyskanie. Chociaż w Nantes podobno nie zaistniał, to w Anderlechcie był czołowa postacią. A na MŚ był chyba najlepszy w ekipie Szwedów. Wystarczyłoby popatrzeć na youtube.com na kilka jego filmików. Ja Wam to mówie, Roma będzie miała z niego odgomny pożytek, chociaż pozycje Taddei'ego i Mancini'ego jak na tę chwile są niezagrożone.


Obrazek
Ciro85

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2006
Posty: 178
Rejestracja: 22 września 2006

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2007, 10:35

Zgadzam się z tobą, zawsze mi się podobała gra tego szweda, w Nantes nie miałem okazji go widzieć, ale w Anderlechcie i w reprezentacji spisywał się naprawde fantastycznie...
Tylko z tego ci mi wiadomo, nie był brany chyba nigdy pod uwage do gry w Juve??
Pozdrawiam


juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2007, 12:08

Ciro85 pisze: Tylko z tego ci mi wiadomo, nie był brany chyba nigdy pod uwage do gry w Juve??
Pozdrawiam
Faktycznie, ale zawsze pozostawała mi skierka nadzieji. Z drugiej strony Chippen może grać i na lewej i na prawej flance. W przyszłosci mógłbybyć potencjalnym zastępcą Nedveda. Ale puki co, mam nadzieje że pomoże Romie zbić Inter z fotelu lidera :wink:


Obrazek
ODPOWIEDZ