Wszystko o AS Roma

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 lutego 2016, 17:32

I Totti niepowołany na mecz z Palermo, ciekawe czy jakiś uraz czy bardziej prawdopodobne jest to konsekwencja jego wypowied.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 lutego 2016, 22:36

Niesamowite rzeczy się działy dziś w Rzymie!

Pudło Dzeko - najgorsze pudło, jakie chyba w życiu widziałem: i :rotfl:

Gol Salaha z zerowego kąta:


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 21 lutego 2016, 22:54

AdiJuve pisze:I Totti niepowołany na mecz z Palermo, ciekawe czy jakiś uraz czy bardziej prawdopodobne jest to konsekwencja jego wypowied.
Podawali od południa, że odeslał go Spaletti do domu i nie będzie go nawet na ławce.


selby

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 stycznia 2014
Posty: 82
Rejestracja: 05 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 21 lutego 2016, 23:06

po czym na polskiej stronie romy ukazal sie ten wywiad z Tottim ... i nie było tam nic kontrowersyjnego.

dzisiejsze pudło Dzeko palce lizać. Epicki fail :D


selbynator!!!
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 lutego 2016, 23:14

Obrazek

Z Łysego to taki kawalarz troche. :smile:

Roma będzie bardzo groźna, ale jesteśmy ostatnią drużyną która się tym martwi. Ciekawią mnie dalsze losy Strootmana, czy za tydzień/dwa znów nie wyleci na cały sezon, a może facet się odrodzi i zacznie grać tak jak w pierwszym sezonie w Romie.


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 21 lutego 2016, 23:48

No, no Roma 5 meczów z rzędu zwycięskich, ale trzeba dodać, że nie mieli zbyt wymagających rywali - 8 pkt straty do Juve, póki co niegroźni;)


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 22 lutego 2016, 01:49

Spalletti czuje Romę jak mało kto. Zanim poleciał trenować do Rosji potrafił tam stworzyć bardzo konkurencyjną drużynę przy dość niskim nakładzie finansowym oraz tej całej momentami dziwnej polityce transferowej stołecznego klubu. Walka o puchary jest ciągle otwarta, a Roma może wywalczyć nawet ponowny udział w Lidze Mistrzów.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 22 lutego 2016, 07:04

Crunny pisze:Niesamowite rzeczy się działy dziś w Rzymie!

Pudło Dzeko - najgorsze pudło, jakie chyba w życiu widziałem: i :rotfl:

Gol Salaha z zerowego kąta:
Oglądałem pierwszą połowę wczorajszego meczu i też nie mogłem się na dziwić jak on tego mógł nie trafić. No, ale cóż jak to powie Maly ponoć uderzał gorszą czyli lewą nogą :D . Co lepsze z gorszej pozycji parę minut później też lewą nogą dał prowadzenie Romie. Widziałem tez jeszcze parę razy jak uderzał lewą a nie prawą nogą. W końcu on jest prawo nożnym czy lewonożnym zawodnikiem?


mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 22 lutego 2016, 09:37

Ale zrobił swoje 2 bramki i asysta albo 2 asysty nie pamiętam...
możecie mnie tu zjechać, ale dla mnie Dzeko w formie to naprawdę prawdziwy top, i chłopak w serie A może jeszcze budzić respekt.


Juve, storia di un grande amore
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 lutego 2016, 09:56

Szczerze mówiąc to życzę Romie czwartego miejsca. A może inaczej, życzę Violi 3 miejsca ze względu na Salaha. Chłop tak chciał grać w LM i tak wydymał Fiorentinę, że ironią losu byłaby gra Violi w LM kosztem Romy.

Pewnie będzie o to niezwykle trudno, bo zdaje się, że Spaletti poukładał trochę rzymian, ale póki piłka w grze to ... ;)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lutego 2016, 11:53

Crunny pisze:Pudło Dzeko - najgorsze pudło, jakie chyba w życiu widziałem:

pewnie dlatego dyskusja ze sporą częścią forum nie ma sensu ;) mało po prostu widzieliście...;)
patrz samym najlepszych
zbysioJuve pisze:jak to powie Maly ponoć uderzał gorszą czyli lewą nogą :D
bez przesady, sytuacja sytuacji nie równa, tu nie ma co bronić
zbysioJuve pisze:gorszej pozycji parę minut później też lewą nogą dał prowadzenie Romie. Widziałem tez jeszcze parę razy jak uderzał lewą a nie prawą nogą. W końcu on jest prawo nożnym czy lewonożnym zawodnikiem?
nie martw się - w przypadku Mandzukica nie zadasz tego pytania nigdy ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 22 lutego 2016, 13:21

Maly pisze:
zbysioJuve pisze:jak to powie Maly ponoć uderzał gorszą czyli lewą nogą :D
bez przesady, sytuacja sytuacji nie równa, tu nie ma co bronić
Nie bierz tego na poważnie. Jednak dobrze, że i on w końcu się przełamał, po takiej posusze z jego strony 3 gole w dwóch meczach z rzędu w Serie A to już jest coś. W każdym razie nie zazdroszczę mu, żeby strzelał dalej te bramki.
Maly pisze:
zbysioJuve pisze:gorszej pozycji parę minut później też lewą nogą dał prowadzenie Romie. Widziałem tez jeszcze parę razy jak uderzał lewą a nie prawą nogą. W końcu on jest prawo nożnym czy lewonożnym zawodnikiem?
nie martw się - w przypadku Mandzukica nie zadasz tego pytania nigdy ;]
Z tą jego lepszą nogą to na poważnie pytałem. Wspominałeś, że ponoć jego lepszą jest prawa a wczoraj naprawdę z cztery razy widziałem jak uderzał lewą i to w jednej połowie, także już nie wiem? Natomiast w przypadku Mario mam nadzieję, że pozytywnie Cię zaskoczy w starciu z Bayernem o ile wybiegnie w pierwszym składzie.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 lutego 2016, 13:37

zbysioJuve pisze:]Z tą jego lepszą nogą to na poważnie pytałem. Wspominałeś, że ponoć jego lepszą jest prawa a wczoraj naprawdę z cztery razy widziałem jak uderzał lewą i to w jednej połowie, także już nie wiem?
Uderzal lewa noga majac akurat pilke na tejze i znajdujac sie w sytuacji, w ktorej czasu i miejsca na zmiane raczej nie bylo, czy tez usilnie przekladal pilke na lewa noge i wyraznie szukal okazji do strzalu ta, zamiast prawa?


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 22 lutego 2016, 13:46

zahor pisze:
zbysioJuve pisze:]Z tą jego lepszą nogą to na poważnie pytałem. Wspominałeś, że ponoć jego lepszą jest prawa a wczoraj naprawdę z cztery razy widziałem jak uderzał lewą i to w jednej połowie, także już nie wiem?
Uderzal lewa noga majac akurat pilke na tejze i znajdujac sie w sytuacji, w ktorej czasu i miejsca na zmiane raczej nie bylo, czy tez usilnie przekladal pilke na lewa noge i wyraznie szukal okazji do strzalu ta, zamiast prawa?
Nie, nie przekładał, ale jeśli w tych paru razach zawsze uderzał z lewej to myślałem, że tą ma właśnie lepszą. I też przecież uderzył z lewej w tej co konkretnie tak spudłował a przecież spokojnie mógł uderzyć to prawą.


Piotrekmmz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2010
Posty: 199
Rejestracja: 14 lutego 2010

Nieprzeczytany post 22 lutego 2016, 13:54

Dzeko jest prawonożny, ale lewa nie służy mu wyłącznie do wsiadania do tramwaju, potrafi nią operować całkiem dobrze. Swoją drogą ma chłop szczęście, że po tej zmarnowanej setce się ogarnął, bo Spalletti mógł na dobre stracić do niego cierpliwość. (Z Tottim się przecież nie pierdzelił :smile: )


ODPOWIEDZ