Wszystko o AS Roma

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 21:01

Niezły bałagan się zrobił na NSport. 15 minut obsuwy, obcięty ekran i reklama meczu Atletico - Milan, który podobno ma się odbyć dzisiaj o 20:45 :prochno:


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 21:02

Strootman właśnie się połamał i go zwieźli z boiska. Nieźle


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 21:03

jarmel pisze:
Antek666 pisze: Co nie zmienia faktu,że takie coś jest żenadą :/ Choć nie wiem jak wysokiej rangi jest ten mecz kobiet w ręczną.. :think:
Postaw się też w drugiej sytuacji. Oglądasz taki wyrównany mecz, a nagle nie pokazują Ci dogrywki, bo włączają 'jakiś tam' mecz ligi włoskiej :wink: Nie mam pojęcia o piłce ręcznej, ale to jakaś liga mistrzyń, więc może coś prestiżowego.
Tak,tak ja to rozumiem i oczywiście masz trochę racji. Ale ja jestem fanem piłki nożnej a nie ręcznej i taka decyzja ma prawo mnie bulwersować :D :wink:

Haha... jak już weszli z transmisją to puścili spotkanie od początku,no i tym sposobem oglądać można szlagier włoskiej ligi z 15-minutowym poślizgiem :doh:


Dziku1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2013
Posty: 147
Rejestracja: 02 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 21:08

Antek666 pisze: Haha... jak już weszli z transmisją to puścili spotkanie od początku,no i tym sposobem oglądać można szlagier włoskiej ligi z 15-minutowym poślizgiem :doh:
Nie wiem jak Ty, ale ja tam wolę obejrzeć to z opóźnieniem niż zacząć oglądać mecz od 15 minuty ;)


J-d-U-o-V-m-E-inik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2009
Posty: 47
Rejestracja: 15 lipca 2009

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 21:23

Będzie bez przerwy i normalnie, bez opóźnienia pokażą drugą połowę?

Morgan wrócił na stare śmieci :smile:


Hubert_bn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2012
Posty: 80
Rejestracja: 21 marca 2012

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 21:26

Ale profesjonalizm. Nawet słowa wyjaśnienia. Dlaczego nie ma meczu na żywo? Jakby myśleli, że nikt się nie połapie. Wieczór zmarnowany.


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 21:28

jarmel pisze:
Antek666 pisze: Co nie zmienia faktu,że takie coś jest żenadą :/ Choć nie wiem jak wysokiej rangi jest ten mecz kobiet w ręczną.. :think:
Postaw się też w drugiej sytuacji. Oglądasz taki wyrównany mecz, a nagle nie pokazują Ci dogrywki, bo włączają 'jakiś tam' mecz ligi włoskiej :wink: Nie mam pojęcia o piłce ręcznej, ale to jakaś liga mistrzyń, więc może coś prestiżowego.

Widzę, że jednak na mecz poskładali Strootmana do kupy, ale przed chwilą nie wyglądało to zbyt optymistycznie. No i zwieziony z boiska..

Masz zupełną rację, tylko że platforma taka jak nc+ nie ma prawa zaliczać takiej wtopy. Od czego mają nsport 36 i 37? I najgorszy ten brak informacji. Wystarczyłby pasek na dole: "Z powodów technicznych mecz napoli - roma przeniesiony na kanał nsport36", proste.

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie mecz nie na żywo nie ma już tego czegoś w sobie, nawet pomimo tego, że to tylko 15 minut.


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 21:32

Ogladajac pierwsza polowe, widze przepasc miedzy nami a druzyną z Rzymu i Neapolu. Moze i gramy czesto nudno przewidywalnie, tworzymy dlugie rozgrywanie ale dzieki temu wygrywamy regularnie i prezentujemy o wiele wyzsza kulture agry. Oczywiscie ROma i Napoli gra fajnie czasem, szybko, ale to jest tak CHAOTYCZNE ze masakra, tyle niedokkladnosci w jednym meczu co u nas przez caly sezon.
Ostatnio zmieniony 09 marca 2014, 21:38 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 21:36

Boże co za kopanina, tego się nie da oglądać :doh: Napoli to już w ogóle, wyglądają jakby na mecz wyszło 11 Vuciniców, dreptają sobie po boisku jakby mieli ten mecz głęboko.
Jedyne co mnie zaciekawiło to, że Nainggolan pozbył się już swojej "czadowej" fryzury :prochno:
Oby w drugiej połowie przestali kopać się po czołach, bo miałem nadzieję na dobry meczyk.


#AllegriOut
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 21:50

J-d-U-o-V-m-E-inik pisze:Będzie bez przerwy i normalnie, bez opóźnienia pokażą drugą połowę?

Morgan wrócił na stare śmieci :smile:
Haha,wrócił na stare śmieci,dobre :D
Mam nadzieję,że tak zrobią i po króciutkiej przerwie pokażą drugą połowę Live.
Dziku1897 pisze:
Antek666 pisze: Haha... jak już weszli z transmisją to puścili spotkanie od początku,no i tym sposobem oglądać można szlagier włoskiej ligi z 15-minutowym poślizgiem :doh:
Nie wiem jak Ty, ale ja tam wolę obejrzeć to z opóźnieniem niż zacząć oglądać mecz od 15 minuty ;)
No ja sam nie wiem. Gdyby od razu po ręcznej weszli w mecz Romanistów to weszliby od 10minuty. No a w pierwszej dziesiątce ze 4 minuty Strootman leżał.

Pierwsza połowa rzeczywiście zawiodła,szczególnie Napoli.
jarmel pisze: Oby w drugiej połowie przestali kopać się po czołach, bo miałem nadzieję na dobry meczyk.
Nie znam statystyk i Ci ich nie podam ale faktem jest,że w Serie A większość takich szlagierów kończy się...0-0.

Edit: No i nsport oczywiście nie przeszedł do transmisji na żywo,no bo po co.Gdybym płacił im abonament za ich platformę to zastanawiałbym się za co ja płacę.
Wiecie co? Ja wysiadam. Nie mam ochoty na zagraniczne streamy,jak i na nudny mecz oglądany wcale nie na żywo.Wynik pokazuje livescore,o meczu gadacie wy jak i oceniacie drużyny i piłkarzy,wystarczy mi na dziś.
Ostatnio zmieniony 09 marca 2014, 21:55 przez Antek666, łącznie zmieniany 1 raz.


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 21:53

Enceplus ma nas głęboko w odbycie. Zamiast puścić już drugą połowę i sprawić, żeby chociaż druga część meczu była na żywo, to swojsko i na luzie oglądamy reklamy. Żenada :angry:


P.S. Wiem, że reklamy puścić muszą, bo straty finansowe itd. itp. ale w takiej sytuacji powinni je ponieść i ukłonić się i tak zdenerwowanym już klientom.

Mecz to kopanina jak na niejednym polskim podwórku.


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 22:06

Jakie Napoli jest nieskuteczne pod bramką Romy... W niektórych sytuacjach to i Vucinić leniwie by coś wcisnął. Ale wy zobaczycie to za jakieś 10 minut ;P


Mam przeczucie, że Napoli coś wciśnie w 81' :twisted:


karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 22:36

Nie myliłeś się właśnie w tej minucie Roma straciła bramkę, choć zostało jeszcze kilka minut do zakończenia meczu. Ogólnie póki co mecz nie porywa.


"Vincere non importante l'unica cosa che conta."
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 22:48

Napoli wygrywa. Nawet jak Roma wygra z Parmą zaległy, mamy 11pkt przewagi. W tej sytuacji nie wyobrażam sobie nie przejścia Violi w LE.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 22:52

Włączyłem mecz na ostatnie 15minut i nie żałuję bo trafiłem odrazu na bramkę ;)

No więc dziś Roma odpada z walki o scudetto a zaczyna obronę wicemistrzostwa :ok:


ODPOWIEDZ