Wszystko o AS Roma

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2013, 09:29

Borek na twitterze podał, że Skorupski z gornika zabrze idzie na testy medyczne do AS Romy no potrzebuja bramkarza, ale czy on tam sobie poradzi,


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 lipca 2013, 11:04

Koszulki Romy świetne. A jak wyglądają spodenki i getry?

Co do strojów Sevilli - inspirowali się chyba koszulami ubranymi pod sweterki i koszulami z krawatem oO


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 lipca 2013, 11:19

Koszulki Romy na ten sezon zrobił chyba Asics, tylko, że ich nazwy nie będzie na koszulkach. Szkoda, że mniejsi producenci w rodzaju Asicsa, Kappy czy Lotto nie są już w stanie konkurować z gigantami, bo odnoszę wrażenie, że jakoś bardziej przykładają się do projektów. Też mam wrażenie, że Warrior trolluje LFC.


Obrazek
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 12 lipca 2013, 12:04

Sandro. pisze:
wojczech7 pisze: Widzieliście stroje Liverpoolu?
Aaa tam, na krupówkach będą szły jak burza :prochno:

Obrazek
U nas w Bialym tez, wszak nazwisko Kononowicza zobowiazuje :prochno:


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 12 lipca 2013, 14:35

pan Zambrotta pisze: Jak widzę, jak co lepszy janusz i cebulak pisza przez internet, ze taki piłkarz to cham i prostak, a tamten to prosty chłopaczek z prowincji, to się niedobrze robi. Wyższa klasa światowych panów się tu pojawiła, duży wysyp elit salonowych.
Nie trzeba być wyższą klasą panującą, żeby umieć analizować podstawowe fakty jak np. plucie przeciwnikowi w twarz, ( Poulsen) kopanie w głowę ( Motta, barwuah) ordynarne faule, wiele czerwonych kartek i nazywać to po imieniu - chamstwem. I tak ilością scudetti nie dogoni już De Ceglie, więc niech odchodzi w ciszy.

Naprawdę rozumiem, że Tobie to imponuje, weekendami na działeczce wspominacie z kumplami czasy kibicowania interowi, nakręcacie się, łaps za sztachety, łyk piwka z bidonu z podobizną materaca dla odwagi i idziecie "być jak totti" w teren, postraszyć kilku gimbusów i sprzedawców biletów z Allegro, ale fakt, że komuś to nie imponuje nie oznacza od razu, że jest cebulakiem :D raczej normalnym, trzeźwo patrzącym na futbol kibicem 8)


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 12 lipca 2013, 14:50

Supersonic pisze:Naprawdę rozumiem, że Tobie to imponuje
napisałem gdzieś, że to mi imponuje?
Supersonic pisze:Nie trzeba być wyższą klasą panującą, żeby umieć analizować podstawowe fakty jak np. plucie przeciwnikowi w twarz, ( Poulsen) kopanie w głowę ( Motta, barwuah) ordynarne faule, wiele czerwonych kartek i nazywać to po imieniu - chamstwem.
spoko spoko, tylko taki Montero już nie jest chamem, bo Montero jest "nasz", a śmiem twierdzić, że miał więcej grzeszków w swojej karierze niż FT. Po prostu uśmiechnąłem się pod nosem, jak Balotellego nazywasz "barwuahem" z małej litery, a wylewasz żółć z nienawiści do Tottiego, bo opluł Poulsena, czy kopnął Mottę w głowę.


Ze sztachetami nie do mnie, to Dobry Mudżyn po działkach grasuje :prochno:


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 12 lipca 2013, 15:49

@zabro
tylko że Montero nie jest i nigdy nie był idolem ludzi/piłkarzy w przeciwieństwie do Tottiego, ktory jest podziwiany przez rzesze włochów (i nie tylko), umiejętności odmówić mu nie można, ale to co prezentowal czasami na boisku nie daje zbyt dobrego przykładu tym dzieciakom :F


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 12 lipca 2013, 18:57

pan Zambrotta pisze:
Supersonic pisze:Naprawdę rozumiem, że Tobie to imponuje
napisałem gdzieś, że to mi imponuje?
Supersonic pisze:Nie trzeba być wyższą klasą panującą, żeby umieć analizować podstawowe fakty jak np. plucie przeciwnikowi w twarz, ( Poulsen) kopanie w głowę ( Motta, barwuah) ordynarne faule, wiele czerwonych kartek i nazywać to po imieniu - chamstwem.
spoko spoko, tylko taki Montero już nie jest chamem, bo Montero jest "nasz", a śmiem twierdzić, że miał więcej grzeszków w swojej karierze niż FT.
Niechęć do Tottiego wynika pewnie z tego, że Totti ma mendowaty charakter i jest typowym boiskowym cwaniaczkiem, w przeciwieństwie do boiskowych brutali, którzy bez zbędnej żenady wjeżdżają w innych wślizgami i łokciami.

Mój stosunek do Tottiego był w sumie neutralny do tego sezonu, kiedy do w meczu z Romą w Rzymie w lidze chamsko i brutalnie sfaulował Pirlo ( jestem pewny, że celowo - jak w słynnej sytuacji z Ramelowem), a potem się zarzekał, że przecież nic nie widział.... To jest właśnie ta jego mendowatość

https://www.youtube.com/watch?v=OpX_fgCeezo <-- od 0:12

najbardziej żenujące w tej sytuacji było to, jak przepraszał Pirlo i zarzekał się, że on tego nie zrobił celowo ( co jest bezczelnym kłamstwem, co widać na filmiku), dodając do tego to, że podobno są dobrymi kolegami

https://www.youtube.com/watch?v=pgvmUbd568I <-- Totti: Myślisz, ze ja to zrobiłem celowo? NO WAY! :doh:


forumowy ujadacz
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 lipca 2013, 13:34

http://www.transfery.info/59029,roma-po ... h-pilkarzy

Nie wiadomo na ile w tym prawdy. Widział ktos jakieś przesłanki, że ten news ma w sobie coś z prawdy??


Sandro.

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2012
Posty: 75
Rejestracja: 19 listopada 2012

Nieprzeczytany post 14 lipca 2013, 14:55

filippo pisze: https://www.youtube.com/watch?v=pgvmUbd568I <-- Totti: Myślisz, ze ja to zrobiłem celowo? NO WAY! :doh:
W sumie? dla mnie nie ma tutaj nic chamskiego, owszem wygląda to nieciekawie ale na chłopski rozum, jak on miał że tak powiem "wylądować"? to są ułamki sekund a gdyby w powietrzu rozłożył nogi na bok to mógł mu nawet na głowę skoczyć co z pewnością nie skończyłoby się tylko zadrapaniem, poza tym Ramelow wjeżdżał mu prosto w nogi a przed takim faulem nie ma innej drogi ucieczki jak skok w górę.


Co do samego Tottiego, jest to piłkarz unikatowy, nie lubię buraka ale jednak wydaje mi się że do takich piłkarzy nawet odrobinkę szacunku i podziwu trzeba posiadać bez względu na to po czyjej się jest stronie. Tacy piłkarze jak on są na wymarciu, może już w życiu nie zobaczymy graczy pokroju Tottiego, Del Piero czy Maldiniego. Francesco ma barwy Romy w swoim sercu bez wątpienia, nie patyczkuje się z nikim, jak ktoś go wkurzy to mu po prostu wypłaca z buta czy łokcia (przykładem jest Balotelli który podburzał kibiców Romy za co później dostał kopa) i zdecydowanie wolę takie zachowanie i mieć w zespole takich graczy jak Gattuso niż pedalskie bijatyczki w meczach Realu czy Barcelony i latanie Xaviego czy innej pipki do sędziego z łapami. Totti jest wielkim piłkarzem, po części szkoda mi że niespełnionym ale to już była jego decyzja, poświęcił się dla klubu mimo że mógł grać w najlepszych zespołach na świecie i co roku mierzyć w najbardziej prestiżowe trofea.


P.S.
Za błędy w interpunkcji, ortografii itd. z góry przepraszam ale jestem jeszcze trochę wczorajszy :|


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 14 lipca 2013, 15:33

Paweljuve2006 pisze:http://www.transfery.info/59029,roma-po ... h-pilkarzy

Nie wiadomo na ile w tym prawdy. Widział ktos jakieś przesłanki, że ten news ma w sobie coś z prawdy??
Ja czytałem trochę przeglądając włoskie portale. Podobno Maicon ma się na dniach zjawić w Rzymie, a transfer De Sanctisa jest uzależniony od tego czy do Napoli przyjdzie Julio Cesar. Fajnie jakby Cesar wrócił do Włoch, bardzo go lubię, tylko co wtedy z tym Rafaelem? Wydawało się, że to ma być gracz pierwszego składu. Dalej.. podobno jutro do Rzymu ma przylecieć Strootman. Swoją drogą jaka to jest dokładnie pozycja (b2b?)? A nowy trener Romy chce odkurzyć Gervinho, którego już kiedyś trenował. Roma oferuje 7 milionów. Tyle plotek. Aaaa, Osvaldo jest chyba na wylocie.

W Rzymie nieciekawa sytuacja jest z kibicami. Protestują i są ostro zdenerwowani. Kilka dni temu wywieszali transparenty, że nie chcą byłych pracowników Lazio w Romie (Sabatini), a dzisiaj na treningu śpiewali: "Chcemy jedenastu Florenzich", "Tylko kapitan", "17000 abonamentów tylko dla barw, nie dla was nędzne szumowiny", "Osvaldo, kawałek gów**", "Nasza wiara nie może być zdradzona, najemnicy", czy "Pjanic chodź z nami na ryby, brakuje nam robaka".


ObrazekObrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 lipca 2013, 15:47

Sandro. pisze:
filippo pisze: https://www.youtube.com/watch?v=pgvmUbd568I <-- Totti: Myślisz, ze ja to zrobiłem celowo? NO WAY! :doh:
W sumie? dla mnie nie ma tutaj nic chamskiego
:shock:

Żartujesz sobie, prawda?


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 14 lipca 2013, 15:54

wojczech7 pisze:
Sandro. pisze:
filippo pisze: https://www.youtube.com/watch?v=pgvmUbd568I <-- Totti: Myślisz, ze ja to zrobiłem celowo? NO WAY! :doh:
W sumie? dla mnie nie ma tutaj nic chamskiego
Żartujesz sobie, prawda?
daj spokój, ja po przeczytaniu tego komentarza darowałem sobie jakąkolwiek odp na ten temat jak @Sandro tak to widzi. Ave !


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 lipca 2013, 15:58

De Rossi pisze:Osvaldo jest chyba na wylocie.
Dziś czytałem, że odrzucił 20 milionową ofertę od Zenitu :doh:
Mam wrażenie, że wszędzie przepłacają, tylko nas chcą wziąć od tyłu. :whistle: Facet na poziomie Quagliarelli. Jedyne co ich różni, to wiek.


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 14 lipca 2013, 21:53

K%$#WA za taką miernote, jak Osvaldo 20 baniek a za goscia ktory jest lepszym piłkarzem i ma doswiadczenie w Lidze Mistrzow chcą 9 mln..(mowa o Vuciniciu)..naprawdę tego nie rozumiem...


ODPOWIEDZ