10 tysięcy litrów piwa dla "pogromców" Bayernu!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2005, 14:13

"10 tysięcy litrów gratisowego piwa otrzymają kibice drużyny, która jako pierwsza w tym sezonie Bundesligi pokona Bayern Monachium. Bawarski klub jak dotychczas jest niepokonany w rozgrywkach ligi niemieckiej.

Taką ofertę, jak podaje dziennik "Bild", przedstawił browar Bitburger. "Chcemy w jakiś sposób zmotywować rywali Bayernu. Nie mamy nic przeciwko temu klubowi, ale mistrzowie Niemiec muszą odczuwać jakąś presję" - powiedział rzecznik prasowy fundatora piwa Dietmar Henle.

Bayern Monachium wygrał 15 meczów z rzędu - sześć w tym sezonie i dziewięć ostatnich w poprzednim. To rekord w historii Bundesligi. Bawarski klub z 18 punktami na razie jest niezagrożony na pozycji lidera niemieckiej ekstraklasy.

Piwna pula będzie podwyższana o tysiąc litrów po każdej kolejce w przypadku, gdy Bayern będzie nadal niepokonany. "

Źródło: http://www.bayern.munchen.pl

Bardzo mnie ta informacja rozbawiła :rotfl: tym samym Niemcy pokazali swoją miłość i przywiązanie do piwa które nawet już ze sportem powiązali :wink: Swoją drogą myśle, że tak ogromna ilośc piwa przypadnie kibicom HSV, są oni najmocniejszymi rywalami Bayernu, ponad to spotkanie tych drużyn odbędzie się 24.09.2005r. :D Także jutro niezły klimat bedą mieli w Hamburgu po wypiciu takiej ilości piwek :prochno: Co Wy o tym wszystkim myslicie hmmm...


karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2005, 14:26

za tyle piwa ja sam pojade i ogram Bayern !!!! a pozniej wypijemy z chloapkami na lawce :d a swoja droga szkoda ze to obowiazuje tylo w bundeslidze a nie w LM bo jak Juve ogra Bayern to moze kibice z polski tez by cos dostali :P:P :dance: pozdro for all


FORZA JUVE FORZA WIDZEW


juveni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 225
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2005, 14:32

Ja, ja,ja... bym chcial byc kibicem druzyny ktora pokona Bajern :płaczę: . Ja chce do Niemiec.

A swoja droga Niemcy to łebski naród łaczą przyjemne z pozytecznym, bo:
1. Reklama piwa i to najlepsza jaka mozna sobie wymyslic bo przypuszczalnie bedzie o tym glosno
2. Druzyny beda bardziej umotywowane przez swoich kibiców złaknionych takiej ilości zupki chmielowej
3. kto by nie chcial miec przed soba 10 000 litrow piwa i do tego moc je wypic
ah czysta magia

Jak juz mowilem.....JA CHCE DO NIEMIEC :pray:

A swoja droga dlaczego u nas tak nie zrobia???


Don't hear the bell but you answer the call
It comes to you as to us all
We're just waiting
For the hammer to fall
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2005, 14:45

U nas tak raczej nie będzie bo mamy słabe kluby i co za tym idzie mają mały budżet, ale sam bym chętnie wypił sobie tyle piwka kibicując w polsce.


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2005, 14:59

kto by nie chcial miec przed soba 10 000 litrow piwa i do tego moc je wypic
ah czysta magia

No i co z tego jeżeli ty nie dostaniesz 10 000 tylko "ŁyczeK" (jak dobrze pójdzie). wiesz ile może być kibiców takiego klubu??? każdy by kciał :twisted: ale na dobra sprawę żeby oni chociaż dali po 1L dla każdego to by było dobrze....
Ostatnio zmieniony 23 września 2005, 15:02 przez Łyko, łącznie zmieniany 1 raz.


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2005, 15:02

Nie miałbym nic przeciwko jaby taki browar Żywiec wprowadziłby taką nagrode za pokonanie którejś z drużyn Polskiej Ligi:]-
Wolę Polskie piwo, niemieckie jest jakieś takie rozwodnione:/ a o USA już nawet nie wspomne! Kiedyś mój kuzyn przywiózł najlpesze Amer... piwo, spróbowałem i omało sie nie pożygałem! Jakieś takie słabe, bez smaku i jakby troche słone(było też czuć jakieś przyprawy).


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2005, 15:05

hehe Łyko chyba nie rozumie opcji cytuj:D dobra dobra nie będę się czepiał. Niezłą reklamę sobie browar robi:D Bayern prędzej czy później zostanie pokonany i w mieście triumfatorów będzie niezła imprezka :D (ale piwko dostaną pewnie tylko członkowie fanklubów tj. jakiś 5 tysięcy luda, każdy wbomboli :smile: ze 2 litry i będą się po ziemi walać :wink: )


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2005, 12:18

(...) Podobną premię dziennik "The Sun" przygotował w lidze angielskiej. Piłkarz, który jako pierwszy strzeli w tym sezonie gola Chelsea Londyn otrzyma 10 tysięcy funtów!
zrodlo: http://www.bayern.munchen.pl/index.php? ... ws_id=1627

Co jak co, ale tego typu premie finansowe to juz moim zdaniem lekka przesada :!: A ta akcje z piwem traktuje jako zabawe... choc to prawda ze Bundesliga jest za bardzo opanowana przez jeden klub i trzeba cos z tym zrobic :wink:


zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2005, 12:30

Na mecze w BundesLidze przychodzi srednio po 40 tysiecy osob, co w przeliczeniu daje gdzies 0,5 litra na łebka. Taka ilosc nie rzuca na kolana :P W zeszlym sezonie tez bylo cos podobnego. Ktos oferowal kilka tysiecy euro zawodnikowi Bayernu, ktory strzeli samobojcza bramke :D Ci Niemcy to troche szalony narod :-D


Obrazek
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2005, 12:47

Już dzisiaj piwko zostanie wypłacone Hamburgowi jak dobrze pójdzie.Mają mocną ekipę a Bayern wkońcu przegra.Zresztą już w ostatnich dwóch meczach wymęczyli ledwo wynik 1-0.Co prawda dopuszczam w tym meczu remis który zresztą wydaje mi się najbardziej prawdopodobnym wynikiem aczkolwiek wydaje mi się że właśnie Hamburg stać na pokonanie klubu z Bawarii.
Z tym piwem to ciekawa akcja marketingowa nie powiem.Zapewne dzięki takiej akcji pojawi się troche więcej kibiców na stadionie o ile już sam mecz z Bayernem nie zmotywuje do zapełnienia stadionu.Trzeba wziąc pod uwagę że na meczach jest też trochę dzieci więc może 1 litr na łebek wyjdzie :wink:
Swoją drogą najmniej by skorzystali kibice w Dortmundzie gdyż tam ponad 80 tys ludzi na mecze przychodzi 8)


tetszap

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2004
Posty: 26
Rejestracja: 03 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2005, 13:13

Niech sie wbijaja na Zator to nasze juniorki im klepna a u nas nie ma zaduzo mieszkancow no kibicow wiec wyszlibysmy na swoje :dance: a z drugiej strony ciekawe maja pomysly w Niemczech :rotfl: ciekaw jestem tylko kto zgarnie glowna nagrode :!: :?: :D :D :D a pewnie to podpucha bo tak sie opija ze w nastepna kolejke przegraja i beda pisac w gazetach ze ta druzyna miala fuksa :-D :rotfl:


Wybij Sobie z Glowy
Szukac na Komendzie Pracy!!!
Hemp Gru !!!
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2005, 14:23

A co jeśli Bayern przegra u siebie? Na mecze wyjazdowe wyjeżdża niewielu kibiców (nie wiem... z tysiąc) więc 10 litrów na łepka :prochno: Szkoda, że ta promocja nie obowiązuje w LM bo może byście coś przywieźli z Monachium 12 X :smile:


juve_faaan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 164
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2005, 14:41

Podobno kibice Wisły dostaną 10 000 litrów Tyskiego jak Wisła wygra z Lechem, a w przypadku porażki Wisły to kibice Lecha dostaną 10 000 litrów Lecha :smile:


del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2005, 19:23

Tak jak przewidywałem 10 tysięcy litrów piwa padło łupem kibiców Hamburga który w pięknym stylu pokonał dzisiaj Monachiczyków 2-0 .
Dla niedowiarków dowód--> http://sport.onet.pl/1169158,wiadomosci.html
Swoją drogą niemcy łeb mają :D niezle to wykombinowali. Jak juz koledzy wspominali akcja ta była świetną reklamą piwa i na pewno browar Bitburger na tym zarobił. Biorąc pod uwage fakt, że pula miała być powiekszana co mecz o 1 tys litrów piwka. Także same plusy można dostrzec :P

Pozostaje tylko pogratulować pomysłu :wink:


kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2005, 19:54

Noo niestety (a moze stety) Bayern przegral...
Szkoda ze nie jestem kibicem HSV, bym teraz zapewne popijal wysmienite piwsko jakim jest Bitburger :dance:
Super akcja!


ODPOWIEDZ