cicinho w milanie ???

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2005, 09:51

mrowczan pisze:No nie powiem, ladnie lucek przykupil sedziow w minionym sezonie :P Az milo bylo patrzec, jakpan z gwizdkiem gra z wami :) Moze stad malo kasy... :P ??
Tak piszesz, bo gdybyście chcieli tak zrobić, zapewne by was stac nie było...wygraliśmy uczciwie z Milanem, myśl co chcesz my wiemy swoje 8) Wkońcu to Berlusconi ma wtyki w państwie a nie Moggi (tak jak wspomniał wErOn)

A o samym zawodniku troche slyszałem i troche widzialem :wink: Przydał by się na ławkę. W Pucharze Konfederacji zagrał bardzo dobrze, tylko pytanie co wybierze Juve czy Milan, w Milanie gra chyba jego 3 czy 4 rodaków a w Juve jedynie Emerson. Ale jeśli zoabczy na klub, w którym ma przyszłość powinien wybrać Juve 8)
Ostatnio zmieniony 04 sierpnia 2005, 13:53 przez Szymek, łącznie zmieniany 2 razy.


KAcper123

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 42
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2005, 10:34

To my powinniśmy być zainteresowani tym zawodnikiem :? . Jak go milan kupi to bedzie straszna lipa. To jest najlepiej zapowiadających się młodych obrońców. Przydałby się w Juve.


rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2005, 13:46

Cicinho bliski przejścia do Milanu

Obrońca Sao Paulo, Cicinho jest bliski przejścia do włoskiego Milanu. Reprezentant Brazylii w przyszłym tygodniu ma przyjechać do Włoch i podpisać kontrakt z mediolańskim klubem. Piłkarz otrzyma również włoskie obywatelstwo.

Nie wiadomo jednak, czy piłkarz od razu będzie występował w zespole Milanu. Być może piłkarz do zespołu Milanu trafi dopiero w styczniu.

Źródło: http://www.pilkanozna.pl/pn.php?dzial=news&id=43559

:angry: :angry: :angry: Znowu nas wyprzedzą. Przydałby się nam on. Jest dużo lepszy od Miguela, zresztą kto oglądał Puchar Konfederacji ten wie.


_zambro_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 22
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2005, 14:32

bo dzialacze juventutu to za przeproszeniem "dupki" bo daja sobie co chwile sprzatnac z przed nosa pozadnego zawodnika, mam nadzieje ze moggi wymysli jakies pozdane transfery (najlepiej 3-4)


Obrazek
dawidm

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 października 2004
Posty: 99
Rejestracja: 19 października 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2005, 16:04

ale za to jesteśmy blisko pozyskania Miguela :) Dobre i to, w szczególności że może być za free :P zerknijcie na juventusturyn.com, tam jest news o tym, że Miguel jest już PRAWIE nasz :smile:


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2005, 00:26

Reprezentant Brazylii Cicinho przyznał, że chciałby trafić do Milanu, gdzie występuje jego idol Cafu. 25-letni obrońca świetnie zaprezentował się podczas niedawnego Pucharu Konfederacji.

"Chcę grać we Włoszech, to jest moje marzenie od dziecka. Chciałbym zagrać w Milanie, najsilniejszym zespole w Europie. W tej drużynie gra mój przyjaciel Cafu, który jest również moim idolem. Byłem dzieckiem, kiedy on został mistrzem świata." - powiedział Cicinho.

żródło www.ligawloska.ys.pl

Więc trzeba sprowadzić Miguela


Grim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 13
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2005, 10:52

Ja byłem przekonany że ma on przejśćdo Realu, jednak Milan się nim interesuje. :shock:


lskrodzki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2003
Posty: 9
Rejestracja: 12 października 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2005, 11:23

rafal005 pisze:Cicinho bliski przejścia do Milanu

Obrońca Sao Paulo, Cicinho jest bliski przejścia do włoskiego Milanu. Reprezentant Brazylii w przyszłym tygodniu ma przyjechać do Włoch i podpisać kontrakt z mediolańskim klubem. Piłkarz otrzyma również włoskie obywatelstwo.

Nie wiadomo jednak, czy piłkarz od razu będzie występował w zespole Milanu. Być może piłkarz do zespołu Milanu trafi dopiero w styczniu.

Źródło: http://www.pilkanozna.pl/pn.php?dzial=news&id=43559

:angry: :angry: :angry: Znowu nas wyprzedzą. Przydałby się nam on. Jest dużo lepszy od Miguela, zresztą kto oglądał Puchar Konfederacji ten wie.
Hmm ja sadze ze nie bo :

Działacze Juventusu Turyn złożyli oficjalną ofertę do Realu Madryt w sprawie pozyskania ich prawego obrońcy, Michela Salgado.

Real chcąc zrobić miejsce w podstawowej jedenastce dla Cicinho, gotowy jest do rozpoczęcie rozmów z działaczami "Białej Damy" w sprawie kontraktu Salgado.

Tak czy inaczej, dyrektor sportowy Juventusu,Luciano Moggi jak i trener klubu z Turynu, Sir. Fabio Capello wyrazili ogromne zainteresowanie silnym obrońcą "Królewskich" oraz reprezentacji Hiszpanii.


zrodlo : transfery.info


Ave Juve !!!
Forza Juve !!!

ALEX IS THE BEST
deux123

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 lipca 2005
Posty: 19
Rejestracja: 30 lipca 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2005, 11:37

Jak Zwykle Ploty ostatnio ciciniho miał być w Realu teraz juz w milanie


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2005, 12:37

Cicinho jest wiazany z wieloma klubami...interesowały sie niem Milan ,Real,ManU , JUVE.Niewierzcze we wszysko co przeczytacie bo połowa z tych newsów to zwykłe ploty...poczekajcie na oficjalne oswiadczenia!! :D


ODPOWIEDZ