Legia Warszawa - Bayer Leverkusen 2:1

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Jaki bedzie wynik meczu Legia - Bayer?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
stazzorZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 199
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 lipca 2005, 12:13

to nie jest mecz charytatywny tylko wazny sparing przed ligą wiec na pewno pilkarze podejda do niego bardzo powaznie. legia znow swoim zwyczajem sciagnela caly tabun zawodnikow o poki co watpiliwych umiejetnosciach wiec na pewno beda sie chcieli pokazac.

sam mecz to na pewno super inicjatywa ale ze jest super inicjatywa nie mogl wiec wiele wspolnego z zarzadem legii. i nie miał


Obrazek
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 12 lipca 2005, 19:00

Moim zdaniem nie ma co się łudzić, że zobaczymy dobre widowisko. Widząc dyspozycję warszawskich graczy w spraingach, mając na uwadze ich cudowną skuteczność i fakt, że Zielu do tej pory nie wymyślił podstawowej "11", ciężko spodziewać się świetnego meczu w ich wykonaniu. Bayer zapewne też nie będzie odstawał i wielkiej przepaści między tymi klubami nie zobaczymy, bo w ich składzie wystąpi z podstawowego, znając zycie tylko Krzynówek, ku uciesze polskich kibiców. Wszystkie "Berbatovy" i inne, bedą obserwować mecz z ławki. Zakładam, że padnie remis... najpewniej bezbramkowy. Oczywiście, czas pokaże jakie widowisko obejrzymy i jaki wynik padnie, ale już przygotowuję się, że jak wrócę z meczu, na forum nikt nie pozostawi suchej nitki na (L)egionistach. Tymczasem mykam na autobus, bo mecz za 80 minut :>


Obrazek
spyder

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2004
Posty: 148
Rejestracja: 12 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 12 lipca 2005, 19:18

Ja podobnie jak moi poprzednicy uwazam, ze sparingi z mocnymi przeciwnikami sa potrzebne. Przed takimi meczami nie trzeba specjalnie mobilizowac pilkarzy. Kazdy z nich chce sie pokazac z jak najlepszej strony. Osobiscie uwazam, ze padnie remis. Obstawialbym 1-1. Po stronie legionistow moze przewazac fakt, ze Bayer dopiera rozpoczal przygotowania do sezonu i brakuje im ogrania. Oby wiecej takich meczow w Polsce.


ossy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 182
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2005, 20:14

Bayer grał w tamtym sezonie żałośnie, ale ja obstawiam że i tak wygra on, bo legia grała jeszcze gorzej i nie ma co się mierzyć z niemcami.
Już sam budżet klubu robi odromną rówżnice, ale przyda się taki mecz by polskie drużyny ogrywały się z europejskimi drużynami, choć myśle że bayer to za wysokie progi.


"Obecnie włoski futbol przeżywa kryzys bramkarzy. Gianluigi Buffon z wybitym barkiem jest lepszy niż jakikolwiek inny bramkarz w tym kraju."
Stefano Tacconi
m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2005, 20:41

No coż wątpie by w normalnym meczu legia była w stanie choćby zremisować z bayerem, ale ponieważ jest to tylko mecz towarzyski (czytaj bayer nie będzie grał pierwszą "11" i wogule gracze będą raczej się oszczędzać) to mają jakieś szanse. Ale ja i tak stawiam że przegrają ( w ankiecie zaznaczyłem że 3 bramkami). Mój typ na ten mecz 3:0 dla bayeru


Juv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2005
Posty: 143
Rejestracja: 14 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2005, 20:47

Mecz właśnie trwa , ale czy zauważyliście co wygadują Ci komentatorzy? :?:
Nie dość że na początku meczu gadali że Krzynówek jest większą gwiazdą niż zwycięzca LM Dariusz Dudek :shock: to przed chwilą jeden powiedział że Krzynówek od 10 lat gra w Leverkusen i może się stać ich legendą :shock:
Przecież po takich textach to się płakać chce :| :(


Black_and_White

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2005
Posty: 3
Rejestracja: 12 lipca 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2005, 21:04

Juv pisze:Mecz właśnie trwa , ale czy zauważyliście co wygadują Ci komentatorzy? :?:
Nie dość że na początku meczu gadali że Krzynówek jest większą gwiazdą niż zwycięzca LM Dariusz Dudek :shock: to przed chwilą jeden powiedział że Krzynówek od 10 lat gra w Leverkusen i może się stać ich legendą :shock:
Przecież po takich textach to się płakać chce :| :(
myslalem, ze to tylka ja zle slysze, albo cos ...
widze, ze nie tylko mi "sie wydawalo"
faktycznie, to co mowia Ci komentatorzy to wola o pomste do Nieba !

EDIT :

jest na razie 1:1
obstawiam, ze Bayer wygra 2:1 , albo wynik zostanie remisowy ...
Ostatnio zmieniony 12 lipca 2005, 22:13 przez Black_and_White, łącznie zmieniany 2 razy.


Becker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2004
Posty: 69
Rejestracja: 14 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 lipca 2005, 22:02

obstawiam, ze Bayern wygra 2:1 , albo wynik zostanie remisowy ...
To co pisza nasi uzytkownicy takze wola o pomste do nieba :lol:
Nie lubie meczow w TVN, wole juz jak Pan Szpak sie myli, on ma przynajmniej przyjemny glos. Rowniez slyszalem tekst z Dariuszem D. zwyciezca ligi mistrzow, po prostu zenada. Jestem ciekaw ile dostaja za komentowanie meczu bo na ich miejsce znalazloby sie tysiace ludzi, ktorzy potrafiliby komentowac bez daremnych pomylek i mieliby nieco bardziej nadajacy sie glos.


Post pode mna...

W MECZU GRA BAYER A NIE BAYERN - o czym Ty do mnie bredzisz?
Ostatnio zmieniony 12 lipca 2005, 22:06 przez Becker, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Black_and_White

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2005
Posty: 3
Rejestracja: 12 lipca 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2005, 22:05

Becker pisze:
obstawiam, ze Bayern wygra 2:1 , albo wynik zostanie remisowy ...
To co pisza nasi uzytkownicy takze wola o pomste do nieba :lol:
Nie lubie meczow w TVN, wole juz jak Pan Szpak sie myli, on ma przynajmniej przyjemny glos.
no wiesz co ?
bez przesady ...
Jasnowidzem nie jestem, ale o typowanie sie pokusilem w przeciwienstwie do Ciebie, a poza tym nienawidze Legii dlatego obstawilem jej porazke !

wiem doskonale, ze Bayern to Monachium a Bayer to Leverkusen ...
zdarzyla m isie literowka, ot wielkie halo ...
czyjes bledy jest latwiej wytykac
Ostatnio zmieniony 12 lipca 2005, 22:14 przez Black_and_White, łącznie zmieniany 1 raz.


rocko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 56
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2005, 22:13

Legia - Bayer 2:1 !!!!Myśle że to chyba mała niespodzianka
Chociarz cały mecz był nieciekawy bo ogladałem na żywo na DSF


FORZA ITALIA
Becker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2004
Posty: 69
Rejestracja: 14 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 lipca 2005, 22:23

Black_and_White pisze:
Becker pisze:
obstawiam, ze Bayern wygra 2:1 , albo wynik zostanie remisowy ...
To co pisza nasi uzytkownicy takze wola o pomste do nieba :lol:
Nie lubie meczow w TVN, wole juz jak Pan Szpak sie myli, on ma przynajmniej przyjemny glos.
no wiesz co ?
bez przesady ...
Jasnowidzem nie jestem, ale o typowanie sie pokusilem w przeciwienstwie do Ciebie, a poza tym nienawidze Legii dlatego obstawilem jej porazke !

wiem doskonale, ze Bayern to Monachium a Bayer to Leverkusen ...
zdarzyla m isie literowka, ot wielkie halo ...
czyjes bledy jest latwiej wytykac
A ja mysle, ze komentator doskonale wiedzial, ze to Jerzy D. wygral LM i zdarzylo mu sie przejezyczenie i masz racje - najlatwiej jest wytykac czyjesz bledy tak jak to zrobiles. 2x literowka? pff.

A co do meczu to nie podobal mi sie specjalnie moze dlatego, ze byl to mecz o pietruszke. Moze rowniez dlatego, ze nie przepadam za Legią. A może widowisko było faktycznie kiepskie? Niech ktoś mnie naprowadzi :wink:


Obrazek
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 12 lipca 2005, 22:30

no Legia sprawiła niemałą niespodziankę, bo bądź co bądź, po takiej drużynie, jak Bayern spodziewałem się czegoś więcej. w ankiecie obstawiłem remis i muszę się przyznać, że sięprzeliczyłem. zapomniałem, że Legia jest już pod koniec przygotowań do nowego sezonu, natmiast Bayer dopiero takie przygotowania rozpoczyna. i chyba to głównie zaważyło na wyniku meczu. mile mnie zaskoczył Dawid Jańczyk( :?: ), który pomimo kilku minut spędzonych na murawie, dał się we znaki Niemcom. no i oczywiście bramka Saganowskiego: piłka lęcąca po koźle zza linii pola karnego, to nic przyjemnego, nawet dla doświadczonego bramkarza.

mecz najlepiej by się oglądało chyba przy wyłąnym głowie, bo to, co było słychać to trudno nazwać komentarzem, nawet przeciętnym :roll: zdanie z Dariuszem Dudkiem pominę, bo szkoda to komentować, ale czy mógłby mi wytłumaczyć o co chodzi w tej wypowiedzi: "ile % Bayeru było dziś w Bayerze"? może ja jestem jakiś niekumaty albo głupi, że nie rozumiem "prostych" wypowiedzi, ale jak ktoś przyznał, lepiej słuchać wypowiedzi pana Szpakowskiego, niż komentatorów stacji TVN.

PS. widzę, że panowie( :?: ) Black_and_White&Becker już sobie wszystko wyjaśnili na temat nazwy przeciwnika Legii :D


valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 lipca 2005, 22:46

NO i LEGIA WYGRAŁĄ JEJEJEJE NIEDOWIARKI.......


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 lipca 2005, 22:58

mecz byl ciekawy i bylo duzo trikow :D legia wygrala 2:1... :bravo: :bravo:


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 12 lipca 2005, 23:46

No nie powiem... Legia mnie bardzo miło zaskoczyła, ale dopiero w 2 połowie, bo w pierwszej grali tak, jak przypuszczałem :P Na pozątku, jak patrzyłem na poczynania osamotnionego Klatta w ataku, to mi sie płakać chciało. Zero biegania, walki o piłkę, czy wystawiania się na pozycję, dopiero po wejściu na boisko Saganowskiego, zaczął porządnie grać. Drugi nasz nabytek - Szałachowski miał ciężkie zadanie, bo był kompletnie wyłączony od podań, bo Legioniści grali na aktywnego w tym meczu Karwana. Młody zawodnik robił samodzielne rajdy prawym skrzydłem i wychodziło mu to z różnorakim skutkiem. Szkoda, że nie dograł meczu do końca, bo tak jak Klatt, mógł się rozkręcić. W spotkaniu tym nie poznałem Szali :] Chyba cała Polska widziała jego ruletę i inne sztuczki 8) Przepiekny gol Saganowskiego! Dawno już takiego nie widziałem w wykonaniu tego zawodnika. A jeżeli Jańczyk przejdzie do Legii, to będe mógł się śmiać z całej Poslki, że mamy najzdolniejszego gracza młodego pokolenia! Widzieliście go?! :shock: On zrobił więcej w 5 minut niż taki "kwadratowy" Magiera, przez cały mecz! Oczarował mnie... jest wiecej wartyy niz Klatt i Chmiest razem wzięci. On spokojnie mógłby grać w podstawowym składzie Legii (majać na pamieci występy Nędzy :roll:). Dobrze, już nic nie mówie po zapeze i nie podpiszą z nim kontraktu :P W gruncie rzeczy nie muszę się wstydzić za mój klub! Dobry mecz. Teraz czas na Monachijczykom, jak gra się w piłkę ;)


Obrazek
ODPOWIEDZ