Cierpliwość Del Piero też ma granice...

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2005, 18:10

No bez jaj panowie, ja wiem że może niektórzy nie przepadają za Alexem ale nazywanie go dziadkiem jest przesadą. Niestety niektórzy nie pamiętają ile ten piłkarz dał nam radości, dumy i wzruszeń. To są dopiero kibice :bravo: :roll: nie ma co. On jeszcze pokaże że stać go na wiele, ale ludzie cierpliwości :wink:


tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2005, 19:07

Bez jaj to ostatnio DP gra, trudno, trzeba sie pogodzic z tym ze teraz Alex nie moze podolac konkurencji i zostaje sadzany na lawie. Zrobil wiele ale za nazwisko nikt nie gra (no moze poza Raulem w Realu)." On jeszcze poakze... zobaczycie... " mial wiele okazji aby pokazac ze stac go na wiele, ale jakos mu sie to nie udalo. Po prostu Alex jest dobrym rezerwowym, ale na gre w 1 zespole nie zasluguje. Mam takie pytanie... kiedy pokaze ze zasluguje na gre w 1 skladzie?
pozdr


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2005, 20:48

Jak dla mnie DP zasłuzył na gre w 1 skladzie w 100% , nie rozegrał zbyt wileu pełnych meczy i czest nie mial nawet sznasy na poprawienie swojego wystepu .

Druga sprawa powiedz mi tomcat , kiedy on tak slabo gral , chyba jeden , jedyny mecz w ktorym tak naprawde zawiódł to mecz z Realem , z Liverpool-em rozegrał dwa dobre mecze , grał lepiej od Zlatana .

Trzecia sprawa to , to czego oczekujemy od tego zwodnika . On ma z kazdej sytuacji strzelac bramke, nie moze głupio stracić piłki czy zle podac, wystarczy ze w meczu popełni jeden taki bląd i zaraz krytyka , a jego kolega z lini ataku Ibrahimovic moze bez myslnie wbijać się w 3 zwodnikow przeciwnika i przez to tracic pilke i , i tak bedze wkoncu oceniony pozytywnie bo z raz mu się uda ich jakos ciekawie minąć . Czy ty tego nie widzisz , bo mnie wtedy szał ogarnia jak w meczu o stawke można coś takiego robić ?! Teraz jeszcze te uderzenie głową w meczu z Interem , w pilce noznej trzeba myslec .

Zeby nie bylo , to wedlug mnie Ibra był w tym sezonie lepszy od Alexa, ale tez znowu nie bylo miedzy niemi takiej roznicy , moze dlatego ze Zlatan bardziej stawiał na efektownośc niż na efektywnośc , bo nie ukrywam ze ma olbrzymi talent i warunki na yo by byc liderem , ale musi popracowac nad psychiką , zreszta to samo tyczy sie Del Piero ktory swoje zle wystepy zawdziecza temu że za bardzo chce wszytkim pokazac co potrafi , on musi zaczać cieszyć sie grą , tak jak to bylo kiedys.

Moim zdaniem powinniśmy zostac przy ustawieniu z Alexem i Zlatnem z przodu , poki nie bedzie Ibry to z Zalayeta , Kapo , albo Olivera . Bedzie dobrze 8)


tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2005, 17:28

Jak dla mnie DP zasłuzył na gre w 1 skladzie w 100% , nie rozegrał zbyt wileu pełnych meczy i czest nie mial nawet sznasy na poprawienie swojego wystepu .
Moim zdaniem nie zasluzyl na gre w pierwszym skladzie lidera Serie A. gra przecietnie, czasami slabo, o czym swiadcza jego oceny ktore dostaje co tydzien od dziennikarzy.
Druga sprawa powiedz mi tomcat , kiedy on tak slabo gral , chyba jeden , jedyny mecz w ktorym tak naprawde zawiódł to mecz z Realem , z Liverpool-em rozegrał dwa dobre mecze , grał lepiej od Zlatana .

Z Liverpoolem zagral dwa dobre mecze? To chyba mamy tu problem z definicja dobrego meczu. Co do slabych wystepow, od napastnika jednego z najlepszych klubvow na swiecie, lidera ex aequo Serie A wymagane jest wiecej niz to pokazuje Alex.
Trzecia sprawa to , to czego oczekujemy od tego zwodnika .
Gry na poziomie, Alex za bardzo przyzwyczail sie do sytuacji gdy Lippi byl trenerem i gral "za nazwisko". Teraz tak nie jest i musi udowodnic swoja przydatnosc, czego mu sie nie udalo poki co. Mowienie ze "dajczie mu troche czasu" jest moim zdaniem bzdurne z tego powodu ze za "troche czasu" to juz ten zawodnik bedzie myslal o pilkarskiej emeryturze. Niestety trzeba sie z tym pogodzic, "Wielki Alex" juz odszedl, to nie jest ten sam zawodnk co kilka lat temu.
On ma z kazdej sytuacji strzelac bramke, nie moze głupio stracić piłki czy zle podac, wystarczy ze w meczu popełni jeden taki bląd i zaraz krytyka ,
Wybacz ale jesli traci sie pilke wlasnie przez wbieganie na przeciwnika i przewracanie sie (co coraz czesciej stosuje Alex) to jest cos nie wporzadku.Przypomnij sobie po czyjej stracie Ronaldo trafil w slupek w meczu z Realem? Takie sytuacje moga zadecydowac o przebiegu spotkania i od napastnika jednego z najlepszych klubow swiata wymaga sie wiecej. Co do pierwszego zdania, ma strzelac, nie wazne skad moze dla mnie miec wszystkie bramki z karnych tlyko niech gra powyzej poziomu przecietnosci, ktory moze cechowac zawodnikwo z lawki a nie podstaowego gracza.
a jego kolega z lini ataku Ibrahimovic moze bez myslnie wbijać się w 3 zwodnikow przeciwnika i przez to tracic pilke i , i tak bedze wkoncu oceniony pozytywnie bo z raz mu się uda ich jakos ciekawie minąć
A jego kolega z linii ataku Ibrahimovic strzela do bramki i o dziwo dostaje lepsze oceny niz "Boski Alex" nieprawdaz? Dlaczego teraz wszyscy zaczeli jeczec ze dostaniemy bez Ibrahimovica po tylku od Milanu ( co tez uwazam za przesade ), a gdyby DP zabraklo by nie bylo takiego placzu? Dlatego ze Zlatan moze bez kontuzji rozegrac caly sezon w przeciwienstwie do Alexa. dlatego ze Zlatan przy grze cialem nie przewraca sie tylko jak przeciwnik go przepchnie. Dlatego ze Zlatana obroncy nie moga przestawiac jak pionka na szachownicy.
Po prostu czas na zmiane warty, wielkie gwiazdy cechuje to ze wiedza kiedy ustapic.
Czy ty tego nie widzisz , bo mnie wtedy szał ogarnia jak w meczu o stawke można coś takiego robić ?!
A mnie szal ogarnia jak DP traci pilke w analogicznej sytuacji, gdy chce minac zwodem, przeciwnik walczy z nim bark w bark a DP upada i czeka na wolnego. Niektorzy gwizdna niektorzy nie, szkoda tylko ze malo bysmy nie odpadli przez takie cos z Realem, ale to nic.
Teraz jeszcze te uderzenie głową w meczu z Interem , w pilce noznej trzeba myslec .
Szkoda ze kare zawieszenia dostal za uderzenie Cordoby w szyje a nie za "uderzenie glowa" sinisy :think:
Zeby nie bylo , to wedlug mnie Ibra był w tym sezonie lepszy od Alexa, ale tez znowu nie bylo miedzy niemi takiej roznicy , moze dlatego ze Zlatan bardziej stawiał na efektownośc niż na efektywnośc , bo nie ukrywam ze ma olbrzymi talent i warunki na yo by byc liderem , ale musi popracowac nad psychiką , zreszta to samo tyczy sie Del Piero ktory swoje zle wystepy zawdziecza temu że za bardzo chce wszytkim pokazac co potrafi , on musi zaczać cieszyć sie grą , tak jak to bylo kiedys.
Tylko ile lat na prace nad soba ma Zlatan a ile DP? Jak myslisz jak dlugo DP bedzie w stanie grac na takim poziomie, znajac jego organizm i podatnosc na kontuzje? Po prostu jest roznica taka ze DP zrobil swoje w pilce a Zlatan dopiero zrobi.
Moim zdaniem powinniśmy zostac przy ustawieniu z Alexem i Zlatnem z przodu , poki nie bedzie Ibry to z Zalayeta , Kapo , albo Olivera . Bedzie dobrze Cool
Nie ma zbytnio mozliwosci wiekszych:P Ale Oliverze to bym podziekowal i zamiast niego wprowadzal Kapo. Mam nadzieje ze Oliver (Kapo) rozwinie sie i bedzie silnym rezerwowym bedacym w stanie zastapic kontuzjowanych zawodnikwo 1 skladu.
pozdr


jeżak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 170
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2005, 17:55

Dobrze powiedział jakis czas temu Zola. Del Piero powinien teraz odejść do jakiegoś zagranicznego, lub mniejszego włoskiego klubu. Takiego, w którym byłby gwiazdą i grałby regularnie. Tak chyba będzie najlepiej. Jeszcze tylko żeby sam się zdecydował na takie rozwiązanie. Źle się skończy, jeśli klub skłóci się z Alexem i się go po prostu pozbędzie. Szkoda byłoby zepsuć taką piękną historię.

No niestety, ale czasy świetności Del Piero w Juventusie nie powrócą. Teraz gwiazdą jest Ibrahimović to się raczej nie zmieni.


Gamber

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 czerwca 2003
Posty: 218
Rejestracja: 10 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2005, 22:11

Del Piero powinien zostać w niedalekiej przyszłosci.... trenerem Juve :D


<Juventus Semper Fidelis>
Paweł - Płock

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 października 2004
Posty: 5
Rejestracja: 30 października 2004

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2005, 23:46

ZWOLNIĆ CAPELLO !!!!!

FORZA ALEX !!!
FORZA JUVE !!!


farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2005, 09:18

Heheheheheh już odrazu na trener go chcecie dać przecież Del Piero w chwili obecnej ma kontuzję pleców :roll: Raz się ma forme a raz nie a może Ibrahimovicia na trenera co? Nie dawno też nie miał formy . Nie wiem czeego wy chcecie od Capello ja osobiście nic do niego nie mam walczymy o Scudetto a szczerze mówiać w Lidze Mistrzów szans nie mieliśmy jeszcze Scudetto możemy zdobyć :lol:


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2005, 09:41

farmer16 pisze:Heheheheheh już odrazu na trener go chcecie dać przecież Del Piero w chwili obecnej ma kontuzję pleców :roll: Raz się ma forme a raz nie a może Ibrahimovicia na trenera co? Nie dawno też nie miał formy . Nie wiem czeego wy chcecie od Capello ja osobiście nic do niego nie mam walczymy o Scudetto a szczerze mówiać w Lidze Mistrzów szans nie mieliśmy jeszcze Scudetto możemy zdobyć :lol:
I znowu powraca temat Capello :D
Nie mogę się z tobą zgodzić, uważam, że w Lidze Mistrzów mieliśmy szanse, a napewno w pojedynku z Liverpoolem. W rewanżu zespół był źle ustawiony i zmotywowany do zwycięstwa. Na scudetto mamy chyba nawet mniejsze szanse, bo trudno wierzyć w to że Alex coś strzeli Milanowi. Z tego zawodnika już naprawde nic nie będzie, może zabłyśnie jeszcze kilka razy, ale ogólnie jego gra jest marna. Jeśli strzeli bramke Bologni to pewnie odrazu powiedzą że powraca do wielkiej formy, a później będziemy czekać następny miesiąc aż coś pokaże :? Ale wiara w zdobycie Scudetto oczywiście jest i zawsze będzie :)


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 21:27

Alex Del Piero - bez wątpienia największy pilkarz ostatnich kilkunastu lat, zywa legenda, od zawsze związany z Juve, strzelec ponad 100 bramek w historii Juve, już niedlugo moze przebic wszystkich i stanąć na tronie ...

Pinturicchio to piłkarz, który na zawsze pozostanie w pamięci, ktoś jak Rossi, Platini, Baggio ... gracze, których wspominają pokolenia, dlatego dziwi mnie jak ktoś wogóle może mówić o sprzedaniu ADP. Roberto Baggio też chcieli byście oddać gdybyście cofneli się w czasie? Tacy piłkarze pozostają z klubami na zawsze i stają się legendami. Mnie np. boli, że Baggio grał w Milanie, a nie "należał" do nas do konca swej kariery.

Del Piero to piłkarz, który pozostanie pupilem kibiców na całym świecie, a szczególnie we Włoszech. Wystarczy jedna jego akcja, jeden świetny drybling, nawet zmiana po 60 min. gry, a Del Piero otrzymuje burzę oklasków. Należy mu się to przede wszystkim za jego osiągnięcia, kibice takich rzeczy nie zapominają.

Alex to tez prawdziwy wzór piłkarza. Związany z jednem klubem od zawsze, prawdziwy fenomen, który nawet po 9-miesięcznej przerwie potrafił się podnieść i wrócić na laury. Napewno nie był to ten sam pilkarz co przed tym feralnym meczem, jednak 2003 rok to chyba najlepszy w jego karierze, po kontuzji ... Nigdy nie symuluje, nigdy brutalnie nie fauluje, zawsze fair play, nie prowokuje, nie pluje na zawodników innej drużyny :twisted: Porównajcie go do tottiego ... hmm o czym ja wogóle mówie :prochno:

Zapewne Del Piero z lat 90-tych już nie wróci, jednak szacunek za wszystko co zrobil dla Juve mu sie należy. Śmieszy mnie już ta ciągła krytyka, ośmieszanie i bluzagnie na Del Piero. Zambrotta też gra słabo a jakoś nikt wielkiego halo nie robi ... Powstała nowa moda - przeobraziła się ona z "Jak gra Alex???!!!!" w ośmieszanie fanów Del Piero, smutne że coniektorzy nie czują ciut respektu ...

Jednak jak każdy wie - przychodza nowe pokolenia piłkarzy zdolnych zastąpić wielkich gwiazdorów. Del Piero był następcą wielkiego Baggio, teraz przyszedł czas na zmiennika Alexa - tylko czy rzeczywiście taki istnieje? Jeśli nie Cassano to kto? Chiumiento raczej odpada :roll:

Liczę, ze Moggi postara się o sprowadzenie odpowiednich piłkarzy, bo za rok może być za późno ...
Ostatnio zmieniony 06 maja 2005, 22:21 przez wErOn, łącznie zmieniany 1 raz.


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 22:03

wErOn - zgadzams ie w 100%.
Ale dobrze też, ze zauważyłeś ta nieustanną krytykę Del Piero. Z zcały szacunkiem is ympatia dla tego piłakarza, ale Zambro tez gra słabo i nikt nie mówi o jego odejściu. Prawda jest taka, ze jeśli Del Piero niczym sie nie wyróżnia i gra do kitu,a niektórzy gdy ogladają mecze Juve, to czekacją tylko aż straci piłkę


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
djse

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 listopada 2003
Posty: 71
Rejestracja: 09 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 22:07

Śmieszą mnie niektórzy. Oliviera lepiej drybluje i strzela wolne od Del Piero :))))))) . Albo niektórzy mają nie pokolei w głowie ,albo w życiu nie widzieli jak gra jeden i drugi. Oliviera może co najwyżej minąć pachołek na treningu o ile wcześniej się nie przewróci ,albo piłka mu nie odskoczy. A te wolne to wogóle. Del Piero jeden z najlepiej wykonujących wolne przez jakieś ostatnie 8 lat na świecie (ostatnio niestety trochę gorzej) i Oliviera mający podstawowe problemy techniczne :rotfl:
Jak chcemy o czymś rozmawiać to rozmawiajmy na poziomie ,a nie jakiś pseudo znawca zacznie może porównywać Świerczewskiego do Zidana ...


Juve moim ulubionym klubem , Del piero pilkarzem
ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 22:20

Alexx ostatnio super nie gra ale wystarczająco dobrze aby mógł rozegrać cały mecz. Capello naprawdę jest nieco dziwny. Można zmienić zawodnika 1,2 ....5 razy ale nie w nieomal każdym meczu i to w dodatku kiedy zawodnik ten całkiem nieźle gra. Oby nie wyniknął z tego jakiś większy konflikt. Forza Juve Forza Alex!!!!


Lukaszp32

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 7
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 maja 2005, 22:37

Ale chyba to widać, że ci obaj panowie (Del Piero- Capello) niezbyt za sobą przepadają? Niestety taka jest rola trenera, że to on decyduje kogo zciąga z boiska. I to nie zawsze jest tak, że schodzą tylko ci co grają lipnie. Może Capello chciał mu dać odpocząć, alebo sprawdzić innego zaowdnika.....


farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2005, 07:57

o właśnie i to prawie cały czas pada na Del Piero , ale kiedyśczytalem newsa na jakiejś stronce to Capello powiedział - ,, Del Piero mi jeszcze podziękuje'' Zobaczymy czy Podziękuję we wczorajszejsz strony bardzo dobrze Alex się pokazał trafił z główki w poprzeczkę i nie został jako pierwszy zmieniony najpierw zszedł strzelec bramki Trezeguet a wszedł za niego Zalayeta wogule nie pamiętam czy Del Piero grał do końca czy też go ściągneli :D Wczoraj ładnie się zaprezentował oby tylko tak dalej :wink:


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
ODPOWIEDZ