Cierpliwość Del Piero też ma granice...

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
majkel89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 14
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2005, 08:45

Wszystkim niedowiarkom Alex zamknal wczoraj usta. Z milanem zagral jedno z najlepszych spotkan w tym sezonie. Jesli ktos moglby byc jesienia partnerem Zlatana w to tylko DelPiero. no i w sumie to w Mutu tez wierze :D i Trezegola;]


don't care about sunshine when Juve looses...
vojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 59
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2005, 10:01

Del Piero nie gra wcale tak slabo jak mogloby sie wydawac :!: Ale wiadomo ze ten pilkarz ma nieprzecietne umiejetnosci z tad tez wymagania w stosunku do niego sa duzo wieksze niz np. w stosunku do Zalayety :-D I wlasnie z tego bierze sie ta krytyka poczynań Alexa.Nawet jesli DP nie gra zle,to kazdy oczekuje ze bedzie postacia zdecydownie wyrozniajaca sie z racji tego ze posiada ku temu predyspozycje.I kazdy wielki zawodnik musi nauczyc sie z tym zyc.


Jan Paweł II - na zawsze w naszych sercach
Browaks

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2003
Posty: 46
Rejestracja: 02 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 maja 2005, 10:05

Ja tego gestu nie widziałem, ale Alex grał tak dobrze że nie warto było go zdejmować (może przyzwyczajenie Capello?). Co do ataku to najbardziej zgrany wydaje się Alex - Trezegol.


Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2005, 11:32

Dowodem na to że Alex zagrał wczoraj popisowo jest to że wielu jego krytyków było zachwyconych(między innymi tomcatmi :smile: )


mumekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 lipca 2005
Posty: 15
Rejestracja: 30 lipca 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2005, 11:42

Temat na maxa goracy.
Powiem od razu : ja pokochalem juve, bo gra w nim Alessandro Del Piero.
Cala moja sympatia do pilki noznej przez cale zycie opierala sie na tym zawodniku - fenomenie.
Capello rzedzi sie, jak by to on byl krolem Turynu. Nie wiem, dlaczego uwaza, ze tylko duet ibra - treze moze zdobywac gole. Nie wiem, bo jest to niedorzeczne. ADP jest duuzo lepszy od nich dwoch razem wzietych. Nawet teraz, gdy gra tak malo, prezentuje sie lepiej. Przyznam, ze postawa Capello dziala mi juz na nerwy.
Widze, ze on po prostu wybral taka koncepcje gry, ale to jest jedna z wielu koncepcji, oczywiste jest, ze inna, z udzialem Alexa, nie musialaby byc gorsza, jednak do innej trzeba innego trenera. To jest sedno.
Podziwiam Alexa, bo jest w wieku, w ktorym zwykle pilkarze osiagaja najwiecej, maja najlepsze wyniki, a przez idityczne uprzedzenia capello nie moze grac w klubie przez niego ukochanym, ktoremu oddal wszystko.
Serce mnie boli, gdy patrze na to co sie wyrabia :(((


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2005, 12:44

No ludzie przyznam że Cappelo to zaczyna robić jaja !! Owijać wszystko wokół palca !! Stawa na swoich upatrzonych praktycznie !! Ale Alex chce grać i powinien go wpuszczać !! Niech gra !! POł na poł ze Zlatanem !! Racja miewa slabsze dni, ale CAppelo też nie chce ryzykować ze wzgldu na zdrowie Alex !! Choć ja wole Mutu od Zlatana !! Zlatan zaczyna zdeczka troche cfaniakować :( a Mutu gra swoje !! Co sie działo w Monachium jak weszli Alex i Mutu na boisko ??? Bayern nie istnial i zaczeli cisnać !! Jak by CAppelo myslał od poczatku to by bylo ze 4-0 na Allianz Arena ! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2005, 13:56

mumekk pisze:Powiem od razu : ja pokochalem juve, bo gra w nim Alessandro Del Piero.
Człowieku - drużyna to kolektyw - nie mam mowy od kochaniu drużyny przez jednego zawodnika - jakby kiedyś DP chciał odejść (oby nie) to bedziesz musial pokochac jakis inny klub.
Mumekk pisze:Cala moja sympatia do pilki noznej przez cale zycie opierala sie na tym zawodniku - fenomenie.
Czyli jak Del Piero skończy karierę to przestaniesz się interesować piłką??
Mumekk pisze: Capello rzedzi sie, jak by to on byl krolem Turynu
Bo jest. Dzieki komu ten klub wygrał 28 Scudetto. A to już wystarczy aby był królem naszych kibicowskich serc.
Mumekk pisze: Nie wiem, dlaczego uwaza, ze tylko duet ibra - treze moze zdobywac gole
Oczywiście, tu masz rację, ale konkurencja w Juve jest duża i grają najlepsi albo faworyci trenera (Ibra)
Mumekk pisze: ADP jest duuzo lepszy od nich dwoch razem wzietych.
Gościu, zastanów się co piszesz.
Mumekk pisze:Podziwiam Alexa, bo jest w wieku, w ktorym zwykle pilkarze osiagaja najwiecej, maja najlepsze wyniki, a przez idityczne uprzedzenia capello nie moze grac w klubie przez niego ukochanym, ktoremu oddal wszystko.
No coż takie jest życie czasami można dać dużo i wszystko przegrac

Pozrawiam


nailman86

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 26
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2005, 14:41

Ja osobiście uważam, że nie ma sie co sprzeciwiać naszemu trenerowi w podejmowanych przez niego decyzjach kadrowych...
Wiem, że wielu z was wręcz uwielbia Alex (swoją drogą sam się do nich zaliczam:)), ale jeśli kibicujecie Juventusowi to chyba najważniejsze są zwycięstwa naszej drużyny... A póki co pod wodzą Capello wygrywamy prawie wszystko...
A teraz nie ma się co martwić o to, że Alex będzie dostawał szanse, bo prezentuje wysoką formę i jeśli dalej tak będzie to Capello znajdzie również miejsce dla niego...

Forza Juve, forza Alex...


FORZA JUVE, FORZA ALEX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mumekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 lipca 2005
Posty: 15
Rejestracja: 30 lipca 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2005, 15:15

Człowieku - drużyna to kolektyw - nie mam mowy od kochaniu drużyny przez jednego zawodnika - jakby kiedyś DP chciał odejść (oby nie) to bedziesz musial pokochac jakis inny klub.
Heh, do niedawna myslalem tak zrobic. Jednak polubilem przez tego jednego zawodnika caly klub i nie wyobrazam sobie, bym mogl kibicowac innemu. Po prostu tak bylo, nie ma sie co oszukiwac.
Czyli jak Del Piero skończy karierę to przestaniesz się interesować piłką??
Patrz wyzej.
Bo jest. Dzieki komu ten klub wygrał 28 Scudetto. A to już wystarczy aby był królem naszych kibicowskich serc.
Nie zgadzam sie. Z taka drozyna, to pewnie wiekszasc trenerow z niekoniecznie wyzszej polki by scudetto zdobyla. Zauwaz, ze wczesniejszym treneren byl Lippi, ktory kieruje reprezentacja. On Juve w ruinie bynejmniej nie zostawil, powiedzialbym, ze Capello przyszedl na gotowe.
Gościu, zastanów się co piszesz
Zastanowilem. I nadal tak sadze.
No coż takie jest życie czasami można dać dużo i wszystko przegrac
Ale ja nie chce tego akceptowac i zostawiac, dla mnie DP to obecnie jeden z najbardziej wydymanych przez klub i trenera pilkarzy. To sie w glowie nie miesci, a on nie podnosi krzyku, bo taka ma nature.

Pozdro


one

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 listopada 2005
Posty: 3
Rejestracja: 20 listopada 2005

Nieprzeczytany post 20 listopada 2005, 21:24

Wojtom pisze:Ciekawe jakbyscie sie czuli, kiedy was by trener sciągał w trakcie rozgrywania bardzo dobrego spotkania ? :? W tym meczu gorsi byli inni i to oni powinni zejsc ! Juz tradycją sie staje, ze Alex schodzi. A On sie stara, trenuje, gra, walczy. Chce po prostu grac, i robic to jak najlepiej. Ale przyjelo sie, ze jak cos nie idzie, to Del Piero.

W zupełnosci Go rozumiem, bo w koncu ile mozna czekac w ciszy? Mam jednak nadzieje, ze do wiekszego konfliktu nie dojdzie i nadal sytuacja bedzie w miare "normalna"...

Forza Alex !
dla mnie Alex powinien mec dożywotnie miejsce w skąłdzie juve za to co zrobil dla tego klubu respekt alex


Sztuko

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2005
Posty: 232
Rejestracja: 07 lutego 2005

Nieprzeczytany post 21 listopada 2005, 14:33

Ja zawsze stawiam na tak Ibrahimovic-Tezeguet.Jednakże mistrz Alex też powinien dostawać szanse i zlatan mógłby mu czasami ustapić miejsca w podstawowym składzie.Jeśli Delpiero zawsze ma wchodzić z ławki to niech to bedzie 46 minuta a nie jakaś tam 78! Alex udowodni na co go stać w jutrzejszym meczu z Brugge.

P.S to mój setny post :-D


Obrazek
jacolinho

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 16
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2006, 17:26

Alex del piero ma wieksze umiejetnosci od wiekszosci zawodnikow wdruzynie
jest w formie i nie powinni go odstawiac na pobocze ze jego okres formy juz minol
on swoimi zagraniami i gra na boisku moze przesadzic o losach meczy i i dla mnie powinien grac w pierwszym skladzie.


Obrazek
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2006, 17:40

MATTTI pisze:Ja zawsze stawiam na tak Ibrahimovic-Tezeguet.Jednakże mistrz Alex też powinien dostawać szanse i zlatan mógłby mu czasami ustapić miejsca w podstawowym składzie.
Teraz chyba powinienes stawaiac na Ataka Trezegeut Del Piero. Bo Alex jest w lepszej formie.
One pisze: dla mnie Alex powinien mec dożywotnie miejsce w skąłdzie juve za to co zrobil dla tego klubu respekt alex
Dozywotnie to nie ale jak jest w formie i strzela bramki to powinien regularnie wystepowac.
Mummek pisze: Heh, do niedawna myslalem tak zrobic. Jednak polubilem przez tego jednego zawodnika caly klub i nie wyobrazam sobie, bym mogl kibicowac innemu. Po prostu tak bylo, nie ma sie co oszukiwac.
Ja tez pokochałem Juventus poprzez gre ALexa przez jego akcje bramki tricki. I niewyobrazam sobie Alexa w np. Chelsea Londyn. W zyciu niemoglbym zmienic Juventus na Chelsea. I zobaczyc Alexa w koszulce Chelsea, poprostu to jest niemozliwe zeby Alex odszedł od klubu w ktorym znaczy tak duzo jest najlepszym strzelcem klubu i moim zdaniem najbardziej oddanym zawodnikiem Juventusu i najlepszym zawodnikiem w 109-letniej historii klubu.


Obrazek
grajek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 5
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2006, 16:24

szkoda ze nie bylo alexa w meczu arsenalem a zwlaszcza w drugiej polowie :D


prosze kliknij codziennie zbieram na kino
Obrazek
krolikos33

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 marca 2006
Posty: 13
Rejestracja: 31 marca 2006

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2006, 18:08

Według mnie Capello troszkę przesadza z tymi ciągłymi zmianami Del Piero przecież to On podciąga całą grę Juventusu,jest motorem napędowym... :bravo: miejmy nadzieję ze w meczu z Arsenalem zagra całe 90 min ponieważ cały Turyn kocha swojego kapitana... moze zobaczymy te wspaniałe strzały z 16 metra w wykonaniu Del Piero... oraz te wolne :-D liczę na Del Piero....
-----------------------------------------------------------------------------------------


>>>>JUVENTUS<<<<


ODPOWIEDZ