Juve vs Milan --> ostro

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 maja 2003, 17:50

Milan podobno zagra w starych bialych trykotach w jakis kiedys gral i wygrywal LM tylko po to by zdenerwowac Juve i aby przyniosla im szczescie... Juventus zagra w swoich normalnych koszulkach a na trybunach bedzie Platini i Boniek...

Taki newsik z TV ;-)

Moim zdaniem tutaj nie chodzi o koszulki tylko o styl gry no ale jak Milan chce w tym grac to spoko ja im nie zabraniam


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 maja 2003, 20:01

Niech sobie graja w czym chca...Juventus nie moze przejmować sie takimi pierdołami tylko grac swoje a Milan niech sobie wierzy w "szczęśliwe"koszulki.
PS-Philby masz ciekawą ilośc postów 666 :wink:


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Gianluigi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 226
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 maja 2003, 20:05

Mam nadzieje ze jutro te koszulki przyniosą milanowi pecha :-D .


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 27 maja 2003, 21:58

MOGĘ SOBIE GRAĆ NAWET NA GOLASA I TAK WYGRAMY


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2003, 22:39

BIANCONERI pisze:Niech sobie graja w czym chca...Juventus nie moze przejmować sie takimi pierdołami tylko grac swoje a Milan niech sobie wierzy w "szczęśliwe"koszulki.
PS-Philby masz ciekawą ilośc postów 666 :wink:
E tam koszulki niemają nic do rzeczy. dobrze Biggi powiedzial niech nawet na golasa grają i tak wygra JUVE :wink:
BIANCONERI też to zauważyłem :wink: Właśnie miałem napisać. W mordę 666 to liczba diabła :!: :shock: Weź Philby walnij posta przed meczem niechę nic prorokować! :wink:


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 27 maja 2003, 22:42

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
BIANCONERI pisze:Niech sobie graja w czym chca...Juventus nie moze przejmować sie takimi pierdołami tylko grac swoje a Milan niech sobie wierzy w "szczęśliwe"koszulki.
PS-Philby masz ciekawą ilośc postów 666 :wink:
E tam koszulki niemają nic do rzeczy. dobrze Biggi powiedzial niech nawet na golasa grają i tak wygra JUVE :wink:
BIANCONERI też to zauważyłem :wink: Właśnie miałem napisać. W mordę 666 to liczba diabła :!: :shock: Weź Philby walnij posta przed meczem niechę nic prorokować! :wink:
hehe TI_AMO ty tez juz zbliżasz sie do tej liczby :wink:


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2003, 14:02

My gralismy w finale Champions 97 z BVB w niebieskich bo mialy nam przyniesc szczescie(w nich rok wczesniej Ajax pokonalismy) i nie przyniosly, nie obrazil bym sie jak by z Milanem bylo tak samo. A tak wogle to najlepiej grac w barwach klubowych, a nie jakis tam wyjazdowych koszulkach, dobrze ze Juve zagra w bialo czarnych strojach


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Justine

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 37
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2003, 14:04

Pocieszające jest to, ze w tych białych trykotach przegrali z Ajaxem :D :D :D


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2003, 14:39

A no rzeczywiście Biggi. Ale szczerze wam powiem , że ja postów nieliczę. Poprostu wypowiadam się na biężąco(nie zawsze!) i niechcę robić zaległości :wink: Chyba niemyślicie, że nawalam aby mieć najwięcej :!: :shock: :wink: Hheee ważne, że Ty Biggi masz najwięcej! :wink: :D Tak dalej! :wink: Lublin górą :D :wink: A co do liczby 666 to mi sie to zdarzyło gdy chcialem sie wypowiedzieć na temat meczu z Barcą to chyba było w Turynie. Wchodzę patrzę: liczba wyświetleń: 666. Myślę trzeba to zmienić 8) . A co do koszulek to głupota ze strony Milanu. Chcą nas tym zdenerwować tak doświadczonego klubu jak JUVENTUS nieda sie wyprowadzić z równowagi! A tak wogóle to głupota niepopłaca :wink:


Obrazek
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 maja 2003, 16:21

O nie zauwazylem ze wtedy mialem 666 ;-) wybaczcie mi sorrki wielkie ale wiecie to nie zalezne ode mnie :D

A teraz do rzeczy: Milan niech sobie gra w czym chce mnie to nie obchodzi i tak kibicuje Biannconerim i wierze w ich wygrana! Bog znami!!! FORZA JUVENTUS!!!


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 maja 2003, 18:20

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: Ale , że Ty Biggi masz najwięcej! :wink: :D Tak dalej! :wink: Lublin górą :D :wink:
no wiesz...na utrzymaniu 1. miejsca nie zalezy mi , tym bardziej ze juz lada dzien je strace... :wink: .............2.5 GODZINY DO MECZU !!!


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 28 maja 2003, 19:33

pamiętam, że "niedawno" juve w finale zagrał w niebieskich koszulkach z gwiazdami - w takich jak kiedys wygrał ten puchar.... i przegrał...
PS: Ti_Amo czy na Lippim siedzą dwa gołębie??? ;-) haha też mam fajną liczbę :D... (choć wolałbym 777) to coś znaczy, mówie wam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a z racji tego, że nie chce psuć moich jedyneczek to tutaj napisze, że
WYGRAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JUVE!!!! JUVE!!!! FORZA JUVE!!!!


calma calma
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 29 maja 2003, 09:44

Chyba jednak Milan wiedział co robi zakładając białe koszulki... :cry: A nas opuścił Bóg w rzutach karnych... :cry:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 maja 2003, 10:06

BIGGI pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: Ale , że Ty Biggi masz najwięcej! :wink: :D Tak dalej! :wink: Lublin górą :D :wink:
no wiesz...na utrzymaniu 1. miejsca nie zalezy mi , tym bardziej ze juz lada dzien je strace... :wink: .............2.5 GODZINY DO MECZU !!!
Wiem Biggi żartowałem :wink: Weim ,że stracisz mamy tu nowego lidera pozdrawiam :wink: :D
------------>Dalczego przegraliśmy!!! Boże gdzie byłeś!!!!??? :cry: :cry: :cry: :cry: Pluto o co Ci chodzi z tymi gołębiami? CZyżby o ten dym z cygara Lippiego :?: :D :wink:


Obrazek
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 maja 2003, 14:18

A jednak... te pieprzone biale koszulku przyniosly szczescie Juve...

To mzoe Juve za rok zagra w niebieskich co!?


ODPOWIEDZ