Juventus gra słabo

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Ja-JUVE-nek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2005, 19:56

Przepraszam, jeśli kogoś to urazi ale dla mnie pisanie tego też nie jest łatwe...

Wszyscy piszą, że jest cudownie, pięknie wszystko gra Juve wygywa cały czas do przodu... ale ile można polegać na farcie??? Prawda jest taka, że Juventus w początku sezonu grał bardzo solidny futboll i wykorzystał potknięcia Milanu(grającego obecnie od JUve lepiej :( ), niefart Interu i bałagan w Romie, ale teraz skończył się fart i wszystko zaczyna się psuć, dla mnie w piłce nożnej są ważne dwie rzeczy : ładna gra i trofea, a póki co Juve pierwszego nie ma, a na drugie ma (z obecną formą ) bardzo nikłe szanse...

...to są moje przemyślenia, jeżeli czegoś nie zrozumiałem to prosze byście mnie oświecili ale moim zdaniem jest źle.....


Obrazek
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2005, 20:04

Ja-JUVE-nek pisze: ...to są moje przemyślenia, (...) ale moim zdaniem jest źle.....
pewnie, że jest źle. według mnie trzeba zakupić dobrego napastnika, który pociągnąłby atak Juve. mam na myśli Morientesa. dobrze, że obrona gra doskonale, ale meczów nie wygrywa się, kiedy strzelamy jedną bramkę (dzisiejszy mecz z Parmą). wolałbym, gdyby Juve grało jak Milan: pomio tego, że tracą bramki, to potrafią je strzelać (o czym przekonało się dziś Lecce)...


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2005, 20:09

No nie wiem czy obrona gra doskonale :?
Mamy 4 obrońców: Canna, Thuram, Zebina i Zambro.
Reszta odpada, może jeszcze Tudor jakoś sie tam trzyma, ale reszta :shock: :?:
Montero - Jeden mecz - Jeden przegrany, bo dla mnie przegrał swój debiut wynikiem 1-1.
Trzeba kupić solidnego zmiennika dla naszej obrony.
Wraca Treze więc może z przodu coś mocniej ruszy, ale Cassano bym witał z uśmiechem na twarzy.


non mollare mai
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2005, 20:21

Ja-JUVE-nek pisze:Przepraszam, jeśli kogoś to urazi ale dla mnie pisanie tego też nie jest łatwe...

Wszyscy piszą, że jest cudownie, pięknie wszystko gra Juve wygywa cały czas do przodu... ale ile można polegać na farcie??? Prawda jest taka, że Juventus w początku sezonu grał bardzo solidny futboll i wykorzystał potknięcia Milanu(grającego obecnie od JUve lepiej :( ), niefart Interu i bałagan w Romie, ale teraz skończył się fart i wszystko zaczyna się psuć, dla mnie w piłce nożnej są ważne dwie rzeczy : ładna gra i trofea, a póki co Juve pierwszego nie ma, a na drugie ma (z obecną formą ) bardzo nikłe szanse...

...to są moje przemyślenia, jeżeli czegoś nie zrozumiałem to prosze byście mnie oświecili ale moim zdaniem jest źle.....
sam sobie zaprzeczasz pisząc że juventus grał solidny fudbol a potem ile można polegać na farcie. Farta można mieć 1 raz czy 2. Ja uważam że juventus gra bardzo dobrze. Mają ostatnio słabsze wyniki ale poczekajmy i za jakieś 2 tygodnie wszystko wruci do normy


Obrazek
Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2005, 20:22

Ja-JUVE-nek pisze:Przepraszam, jeśli kogoś to urazi ale dla mnie pisanie tego też nie jest łatwe...

Wszyscy piszą, że jest cudownie, pięknie wszystko gra Juve wygywa cały czas do przodu... ale ile można polegać na farcie??? Prawda jest taka, że Juventus w początku sezonu grał bardzo solidny futboll i wykorzystał potknięcia Milanu(grającego obecnie od JUve lepiej :( ), niefart Interu i bałagan w Romie, ale teraz skończył się fart i wszystko zaczyna się psuć, dla mnie w piłce nożnej są ważne dwie rzeczy : ładna gra i trofea, a póki co Juve pierwszego nie ma, a na drugie ma (z obecną formą ) bardzo nikłe szanse...
dobrze godosz :) ale jak mamy graćdobrze i strzelać bramki jak nie mamy ofensywnego pomocnika który pociągnie do przodu i poda albo strzeli, a co do obrońców to fakt 4 to troche za mało bo reszta szkoda gadać:/


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2005, 20:23

Nie ma złudzeń ... źle prezentuje się nasza linia obronna, bo ile można pociągnąć tym samym składem, a jak się wystawia zmiennika w postaci Montero to tym bardziej :cry:

Napewno również atak nie stoi na najwyższym poziomie, bo co to jest 1 bramka na mecz :roll: Bramki strzela teraz tylko Ibrahimovic, niestety bez Treze nie damy rady, a i tak nie wiadomo jak sobie poradzi po dłuższej przerwie.

Podsumowując > potrzeba 2 solidnych, naprawdę solidnych obrońców no i jakiegoś napastnika wysokiej klasy. Być może rywalizacja trochę na nich podziała ...


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2005, 20:39

Może nie gramy żle tylko nieskutecznie...
Słabo spisuje się nasz obrona, ale również w ataku nie błyszczymy, 1:0 - Co to jest?

W pomocy też nie tworzymy wielu akcji, a one właśnie z tąd powinny być wyprowadzane.

Potrzebujemy kupć kogos na ławkę bo jak tak dalej pójdzie to nie będziemy mieli żadnego dobrego obrońcy na ławce!


2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2005, 20:44

Heh było dobrze ,a jest coraz gorzej :?
Nie dziwi mnie to skoro praktycznie gramy non-stop tym samym składem ... z konieczności są zmiany , brakuje świeżości (Kapo na boisko , Ruben na boisko :twisted: ) , potrzeba zmian i trzeba zaryzykować ...
Przypomina mi to troche Real (ciągle Ci sami ,a zmiennicy z konieczności) ,ale my niestety nie mamy "aż takich gwiazd" i nie bedziemy wygrywać z "niczego" :?


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2005, 20:45

No nie ma co ukrywac że Juventus gra słabo jeżeli Roma sadzi Parmie 5 bramek to Juventus powinien tym bardziej ich zgnieść już dawno nie widziałem przekonującego zwycięstwa Juve ostatnie było 31.10 04 z Cheivo później porażka z Reggina i te serie po 1-0 2-1 i 2-2 szkoda ze ten rok rozpoczeliśmy od remisu popmio zapowiedzie że tamte wyniki to zadyszka zwycięstwo było tak blisko a jednak Montero . ehh szkoda gadać traci doświadczenie tak to można nazwac zawsze słynął z kartek czasami tez lubiał popełnić bład ale nie w tak waznym momencie :(


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2005, 21:14

No coz.... :?
Nie mozna powiedziec ze jest zle ale tez nie jest dobrze !!!!

Poczatek sezonu jesli chodzi o wyniki byl bardzo dobry i satysfakcjonujacy :wink: Strzelalismy bramki, przy czym nie tracilismy ich duzo !!!! Teraz tez nie tracimy wiele bramek ale jest juz gorzej z skutecznoscia.... moj brat (kibic Bayernu) nazwal to gra na "1:0" bo od jakiegos czasu nie potrafimy z nikim przekonywujaco wygrac... zawsze tylko te 1:0 (np. w LM) :?
Mecz z Milanem juz byl calkowitym niewypalem... choc dzieki dobrze spisujacej sie obronie udalo sie zremisowac !!!!
Mecz z Parma pokazal iz brakuje nam typowego snajpera w druzynie.... przydalby sie Trezeguet z taka forma jak chocby dwa czy trzy lata temu !!!!! A Del Piero chyba powinien juz powoli myslec o zakonczeniu kariery...
Ogolnie Juve gra coraz to slabiej i mam obawy co do przyszlosci :(

A Milan sie rozkreca :(


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2005, 21:20

Mam nadzieję, że nie powtórzy się Deja vu z tamtego sezonu: Początek Juve miał udany (lider Serie A i wyjście z grupy LM), natomiast jak było dalej nie trzeba mówić. Obecnie w Juve jest 3 środkowych obrońców: Cannavaro, Thuram i Tudor (chociaż nie wiadomo jak teraz gra). Reszta nie nadaje się żeby grać nawet na mecz z Atalantą. Środek pomocy pozostawia wiele do życzenia (mam na myśli Blasiego) a Nedved obniżył loty. Trzeba szukać wzmocnień już teraz. Mam nadzieję że Moggi coś na to poradzi i wzmocnimy obronę i pomoc. Jednym z nielicznych ostatnio plusem jest fakt, że wraca Treze. Otwarcie trzeba przyznać, że atak Treze-Ibra będzie lepszym rozwiązaniem niż duet któregoś z nich z Alexem...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Ja-JUVE-nek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2005, 21:23

Juve The Best pisze: sam sobie zaprzeczasz pisząc że juventus grał solidny fudbol a potem ile można polegać na farcie. Farta można mieć 1 raz czy 2. Ja uważam że juventus gra bardzo dobrze. Mają ostatnio słabsze wyniki ale poczekajmy i za jakieś 2 tygodnie wszystko wruci do normy
Może faktycznie źle to sformuowałem, miałem na myśli to, że Juventus grał solidny futboll i dodatkowo miał sporo farta bo samą solidnością się nie wygrywa, a teraz skończył się fart a sama solidność starcza na remisy...


Obrazek
el_pasik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 stycznia 2005
Posty: 1
Rejestracja: 06 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2005, 21:29

Cóż....Jestem od lat kibicem Juve ale ostatnio widze że grają słabo. Co z tego że wygrali 5 z 6 meczów w LM, jak było to po 1:0 i w mało efektownym stylu. Po za tym juve ma stary sklad :| . Tacy pilkarze jak thuram czy del piero niedlugo zakonczą kariere a sa oni podpora juve i ich najlepszymymi pilkarzami. Czas najwyżsszy na sprowadzenie kilku młodych piłkarzy , ktorzy godnie zastapia wymienionych wyzej zawodnikow.


Dyzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 52
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2005, 22:38

dla mnie najwazniejsze jest to zeby Juve wygrywal mecze a czy wygra 1:0 czy 5:0 to juz nie jest takie wazne!! a co do zakopow nowych pilkarzy to mysle ze napastnika nie ma co kupowac bo jak wroci Trezeguet to wszystko bedzie dobrze, w koncu zagra razem z Ibrahimovicem i mysle ze atak zacznie strzelac wiecej bramek. jasne ze jakby byla mozliwosc sprowadzenia Morientesa albo Cassano to trzeba ich brac, ale wtedy wyleciec by musial Del Piero albo Zalayeta! najwazniejsze jest sprowadzenie jakiegos dobrego (najlepiej w miare mlodego) srodkowego obroncy (np. Bonera albo Chivu) bo stara gwardia juz sie sypie a nasza gwiazda legro wszyscy wiemy jak gra! a w srodku pola mysle ze czesciej powinien grac Tachinardi, nie wiem czemu Capello go tak nie lubi, chyba ze naprawde jest teraz tak slaby ze nie miesci sie w skladzie, ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc skoro Barcelona chce go kupic!!
Podsumowujac nie trzeba kupowac 10 nowych zawodnikow starczy 1-2 nowych pilkarzy oraz Capello powinien lepiej wykorzystac rezerwowych pomocnikow (Olivera, Tachi, moze Kapo, chociaz do tego ostatniego jakos nie jestem przekonany ale szansa mu sie nalezy)


Boss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2004
Posty: 285
Rejestracja: 01 listopada 2004

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2005, 22:50

Nasza defensywa (wyjściowy skład) gra dobrze ale jak ktos wypada- dziś Thuram to kończy się to jak dziś z Parmą :| :x Juventus dziś atakował, stwarzał okazje ale znowu strzelił tylko jedną bramke i niestety nie wygraliśmy z Parmą. Juve potrzeba snajpera, Który by strzelał bramki bo inaczej daleko nie zajedziemy (Oby Treze jak najszybciej wrócił do formy po kontuzji bo skończy się to fatalnie :x ). Ja jestem zwolennikiem przyjścia do Juve Cassano i mam nadzieje że go ujrzymy jeszcze w tym sezonie w Turynie ale na to sie nie zanosi. Brakuje nie co w naszym składzie rotacji, widać u piłkarzy znurzenie i przerwa zimowa tego nie poprawiła. Naprawde przydałoby się kupiuenie wartościowego obrońcy (zmiennika) i jakiegoś jeszcze napastnika, Cassano to by było doskonale ale o to będzie ciężko. Treze wraca ale jak słysze gadke Capello i Moggiego że nmie potrzebujemy wzmocnień to mnie szlag trafia, bo my potrzebujemy wzmocnień i to bardzo :x

Dziś napisałem że Montero mógłby jeszcze u nas pograć trochę, ale po dzisiejszym meczu chyba ostatecznie jego czas w Juve się skończył :evil: :cry: :x


ODPOWIEDZ