5 zawodników AS Monaco obserwowanych przez Juve

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2004, 17:43

Kolejnym zawodnikiem AS Monaco, który znalazł się w kręgu zainteresowań Juve jest Sebastien Squillaci.
Zawodnik jest kolejnym zawodnikiem, który jest łączony z Juve. Do tej pory mówiono o transferach do Juve Nondy, Evra, Maicon i Adebayora. Sebastien Squillaci miałby przejść do Juve zimą gdyby doszło do ewentualnego transferu.
www.monaco.blo.pl
Jestem adminem tej strony o Monaco (niejest to reklama !!)

i sam zabardzo niewierze by którys z graczy dołączył do Juve bo sądze że Juve potrzebuje jeszcze lepszych piłkarzy
choć Adebayor jest bardzo młodym utalentowanym napastnikiem z perspektywami i on według mnie miałby największe sznase na trafienia do Juve
no i jeszcze Evra on też jest dobrym świetnym młodym obrońcą z perspektywami
ale czy oni nadają się do takiego klubu jak Juve ??


Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2004, 17:54

Ciekawe skąd napisałem tego posta. Tak jak już wcześniej pisałem o plotkach wątpie żeby cos z tego wyszło. A zresztą Moggi powiedział, że w tej przewie zomiwej nikogo nie kupi. Więc chyba wszystko o tym mówi. Ale gdyby to doszło do skutku to te twoje Monaco naprawdę się osłabiło. Są to podstawowi piłakrze Monaco i jeżeli doszło to by do skutku to Monaco by naprawde słabiutkie było...
To tyle na ten temat.


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 14:29

hmm czyzby jednak cos w tym było:
Luciano Moggi z Juventusu poinformował zawodnika Monaco, że jeśli ten chce trafić do Turynu to musi obniżyć swoje żądania finansowe. Nonda ma kontrakt ważny do czerwca przyszłego roku i poinformował, że z chęcią przeszedłby do Juventusu.
Luciano Moggi poinformowa wczoraj: "Nonda jest zawodnikiem, którym się interesujemy ale jego żądania finansowe są zbyt wygórowane. "

www.pilka.pl
Nonda może odejść z Monaco ponieważ działacze ASM narazie niewiedza czy zaoferować mu nowy kontrakt gdyż piłkarz jest ciagle kontuzjowany.
A drugą sprawą jest sama chęc Nondy gry dla Juve

Prosilem o zmiane podpisu...nie zrobiles tego.


enbea

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 140
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 14:43

no nie powiem evra by sie przydal, a nie wiecie moze gdzie gra teraz rothen dalej w monaco czy mial transfer?


ENBEA
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 14:45

Adebayor już dawniej był łączony z Juventusem nawet już gdzies widziałęm nagłówek że Juve go kupiło Patrick Evra też jest doskonałym i utalentowanym graczem jest młodym lewym obrońcą wiec raczej Zambrotty by nie wygryzł ze składu ale wielkimi krokami lecą lata Thuramowi więc mógłby wejsc do środka obrony chociaż tam wolałbym Squalacciego słyszałem też żeNonda jest łączony po odejsciu Trezegueta mam nadzieje że to plota i ze Treze zostanie u nas do końca


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 14:47

Rothen już śmiga w PSG, tak sie zastanawiam czy nie był to krok w tył jego kariery, pomijając zarobki oczywiście :)


non mollare mai
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 14:48

Rothen gra teraz w PSG. przeszedł tam w przerwie letniej. a ja chętnie widziałbym w Juve Squalacciego...


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 17:01

Rothen jest świetny ale już gra w PSG. A Squilaccim interesowaliśmy się już wcześniej ale nic z tego nie wyszło. Squliacci jest młody, może jeszcze z niego coś będzie :wink:
Nonda jest naprawde dobrym zawodnikiem. Dobry technicznie i wogóle.
Ale po co nam on ???


Mati21pi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2003
Posty: 80
Rejestracja: 17 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 17:15

ja bardzo chcialbym squliciego w juve i evre obrona dobra ale niezapomniajmy ze to mlodzi a jednak trzeba odmladzac ta formacje w juve:)


A najlepszym klubem jest Juventus Turyn:d
Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 17:36

Pelson pisze:Patrick Evra też jest doskonałym i utalentowanym graczem jest młodym lewym obrońcą wiec raczej Zambrotty by nie wygryzł ze składu ale wielkimi krokami lecą lata Thuramowi więc mógłby wejsc do środka obrony chociaż tam wolałbym Squalacciego
Evra stoperem :lol: prosze :| wyobrażasz sobie R. Carlosa, Zambro, czy A. Cola na pozycji libero... sorry, bo ja nie... jeśli już to na prawą obroną, albo lewą pomoc... często jest wyastawiany na pomocy... oglądałes mecz Francja - Polska??


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 18:55

Evra to typowy lewy obrońca :)
hehe
nom ale gra tak samo jak Zambro czasami na pomocy lub włancza sie w akcje ofensywne
a co dowypowiedzi tutaj nie których (chodzi o Rothena) to w tym sezonie jest jakby zagubiony
o wiele lepiej grał w Monaco i dla neigo ten sezon jest stracony bo o ile w poprzednim sie o nim mówilo dość dużo, że ma przejsc do wielkich klubów o tyle w tym juz nic sie nei mówi


enbea

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 140
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 19:12

no pamietam w zeszlym sezonie jego szalone rajdy :) nawet myslalem ze przydalby sie w juve


ENBEA
Trezegool

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2004
Posty: 9
Rejestracja: 19 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2004, 20:08

Z Monaco to ja bym chciał tylko Maicona i Saviole ale on to raczej do nas nie trafi. Maicon? Dużo sie mówi o jego transwerze do juve - spoko by było bo dobry jest. Ewentualnie mógłby byc ten Patrick Evra i Nonda ale po co Nonda? No chyba że oni żeczywiście chca sprzedać trezegueta co dla mnie osobiście byłoby tragedia.


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2004, 12:55

Chyba Nonda i Evra by sie nam przydali


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2004, 10:55

Nonda nie zostanie sprowadzony do Turynu w zimowym oknie transferowym. Moggi chce by Nonda pozostał do końca kontraktu w Monaco i po sezonie przeniósł się do Bianconerich na zasadzie wolnego transferu
www.tribalfootball.com
transfer napewno bedzie głównie zależał od Capello i od tego co stanie się z Zalayetą czy bedzie gral dlaej dla Juve i czy trener bedzie uwazal ze Nonda jest potrzebny


ODPOWIEDZ