Kłopoty z kontraktem TREZE !!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 10 maja 2003, 20:42

Przedstawiciele Juventusu nadal próbują dojść do porozumienia z napastnikiem Davidem Trezeguet w sprawie nowego kontraktu. Reprezentant Francji chce zarabiać tyle samo co nalepiej opłacany zawodnik w zespole Alessandro Del Piero, który za jeden sezon otrzymuje 3,7 miliona funtów.

Jednak działacze Juventusu nie kwapią się do podjęcia decyzji i dyrektor generalny Luciano Moggi w rozmowie z przedstawicielami piłkarza, powiedział, że żadne rozmowy nie zostaną podjęte do końca sezonu.

To nie jest zbyt dobre dla samego zawodnika, którym poważnie interesuje się kilka klubów z Arsenalem i Barceloną na czele.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2003, 21:01

Kurde, z tym kontraktem Treze sa kombinacje, ma nadzieje ze zostanie. On jest swietny i wiele razy to pokazal, mimo tylu kontuzji w tym sezonie nie wiem gdzie bysmy byli jak by nie jego gole, nie strzelil ich tyle co w zeszlym roku, ale tez nie malo. Treze musi zostac. A tak wogle to czy Barcelona albo Arsenal mieli by kase na treze i zeby potem placic mu pensje, watpie


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 maja 2003, 21:14

Coś długo trwają te negocjacje z Trezem,za długo :evil: Mam nadzieje że mimo wszystkich przeszkod działacze Juve dodja do porozumienia z Francuzem.Trudno będzie znaleść godnego nastepce :?


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2003, 00:44

No ten kontrakt Trezegueta już od dawna mnie denerwował :evil: Ale spójrzcie Treze trochę przesadza z tymi pieniędzmi. wiadomo, że mu podwyżą o wiele ale od razu jak Del Piero :? Chodzi mi tu o to czy on gra w piłkę z serca czy za pieniądze :? Ale fakt fatem TREZE zarabia maluteńko oj marnie! Ja bez TREZE niewidzę JUVENTUSU i tyle! Niech szybciej ten kontrakt dojdzie do porozumienia :evil: Trezeguet jest fantastyczny i mimo to, że w tym sezonie trapiły go kontuzje to pokazał jakim wielkim jest piłkarzem. A ostanio Treze gra moim zdaniem lepiej od Del Piero. Alex w LM coś ostatnio słabo gra :cry: :cry:
--------->Treze jak najbardziej należy się podwyżka wiążąca sie z nowym kontraktem! :evil:


Obrazek
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 maja 2003, 01:04

Bedzie dobrze!! Wyloozujcie ureguluje sie kontrakt Trezego :D


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2003, 07:10

Jak Treze walczy o podwyżke to co ma Camoranesi powiedzieć :wink:


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 11 maja 2003, 21:10

No ja sam juz nie wiem - powinni podpisac z nim ten kontrakt - tacy jak on sa naprawde wiele warci... byleby Treze tez zbyt wiele nie wymagal...


Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2003, 21:51

Heh... ile to juz wlecze... ?!? W koncu mogliby to juz zalatwic... heh.....


PZU AZS i "Stara Dama"...
Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 maja 2003, 12:30

Trzeba podpisaćnowe kontrakty z Treze i Camorem bo niewiadmom jak długo będą chcieli grać za taką kase :?


Juve4ever

gg 3417094
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 maja 2003, 16:11

Na na pewno nie dlugo ale mysle ze dobrze im tu i jak dostana troche kasy to beda grali :D


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 maja 2003, 23:23

Wątpie żeby Treze odszedł jest za dobry i my go potrzebujemy

gdyby nie kontuzja to pewnie królem strzelców by został


Obrazek
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 maja 2003, 16:30

Moze tak moze nie.... to samo mozna powiedziec i Vierim a co lepsze gdyby Vieri nie mial kontuzji kto wie czy swietowalibysmy Scudetto tak predko..... i kto wie czy bysmy mieli taka przewage....

A Co do Treze to mysle ze chlopak zostanie! a podwyzke spoko nalezy mu sie... zreszta Camorowi tez...


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 maja 2003, 18:57

Philby pisze:Moze tak moze nie.... to samo mozna powiedziec i Vierim a co lepsze gdyby Vieri nie mial kontuzji kto wie czy swietowalibysmy Scudetto tak predko..... i kto wie czy bysmy mieli taka przewage....

A Co do Treze to mysle ze chlopak zostanie! a podwyzke spoko nalezy mu sie... zreszta Camorowi tez...
Może tak może nie ale biorąc pod uwage to że w zeszłym sezonie został królem strzelców mógł to powtórzyć w tym sezonie.
A ma 9 goli a wiekszość sezonu niegrał przez kontuzje


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2003, 19:24

Oskar8 pisze:
Philby pisze:Moze tak moze nie.... to samo mozna powiedziec i Vierim a co lepsze gdyby Vieri nie mial kontuzji kto wie czy swietowalibysmy Scudetto tak predko..... i kto wie czy bysmy mieli taka przewage....

A Co do Treze to mysle ze chlopak zostanie! a podwyzke spoko nalezy mu sie... zreszta Camorowi tez...
Może tak może nie ale biorąc pod uwage to że w zeszłym sezonie został królem strzelców mógł to powtórzyć w tym sezonie.
A ma 9 goli a wiekszość sezonu niegrał przez kontuzje
Vieri jest duzo bardziej podatny na konztuzje niz Treze, ja jestem murem za treze nie mozna go sprzedac, musi zostac. Jeden sezon w ktorym lapie kontuzje nie moze spowodowac jego odejscia, a i tak na to co gra strzelil duzo bramek


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 08:18

juveluck pisze:
Oskar8 pisze:
Philby pisze:Moze tak moze nie.... to samo mozna powiedziec i Vierim a co lepsze gdyby Vieri nie mial kontuzji kto wie czy swietowalibysmy Scudetto tak predko..... i kto wie czy bysmy mieli taka przewage....

A Co do Treze to mysle ze chlopak zostanie! a podwyzke spoko nalezy mu sie... zreszta Camorowi tez...
Może tak może nie ale biorąc pod uwage to że w zeszłym sezonie został królem strzelców mógł to powtórzyć w tym sezonie.
A ma 9 goli a wiekszość sezonu niegrał przez kontuzje
Vieri jest duzo bardziej podatny na konztuzje niz Treze, ja jestem murem za treze nie mozna go sprzedac, musi zostac. Jeden sezon w ktorym lapie kontuzje nie moze spowodowac jego odejscia, a i tak na to co gra strzelil duzo bramek
Racja juveluck! W życiu niemożemy oddać Trezegueta :!: Vieri ma już lata i kontuzje leczy dłużej niż taki młodszy o wiele TREZE! I ile goli i jakich pieknych mimo kontuzji TREZE strzelił! Jest niesamowitym napastnikiem a ta wczorajsza co Realowi wpakował, Boże cudeńko :!:


Obrazek
ODPOWIEDZ