O Ronaldo... Mysle ze dobra wiadomosc dla Nas

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 17:31

Występ Ronaldo w rewanżowym meczu Ligi Mistrzów z Juventusem w Turynie stoi pod znakiem zapytania. Brazylijczyk we wczorajszym spotkaniu zdobył pierwszą bramkę i przyczynił się do wygranej Realu 2-1, jednak na początku drugiej połowy opuścił plac gry z powodu kontuzji nogi.

Jak poważna jest kontuzja - na razie nie wiadomo. Lekarz klubowy Alfonso del Corral przebada dziś piłkarza i wyda swoją prognozę odnośnie możliwości występu Ronaldo w rewanżu. "To wygląda na uraz łydki i przebadamy to jutro", potwierdził po meczu trener Vicente del Bosque. Prezydent klubu Florentino Perez dodał jednak: "Wygląda na to, że prawie na pewno Ronaldo nie zagra w rewanżu w Turynie".

W weekend Real jedzie do Huelvy na mecz z Recreativo, Ronaldo prawie na pewno obejrzy to spotkanie z trybun.



Mysle ze to wspaniala wiadomosc dla fanow Juve... Miejmy nadzieje ze to 100% wiadomosc w kazdym raize jest jakas iskierka nadzieji...


Gianluigi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 226
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 17:55

Bardzo dobrze ze nie zagra poniewaz strzelil nam brame :) .Niewiem ktos czy Raul zagra z nami w rewanzu??


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 18:17

Jak na chwile obecna ani Ronaldo ani raul maja nie zagrac, ale lekarze Realu zrobia wszytsko zeby ich postawic na nogi, wiec do samego meczu nie mozemy byc pewni niczego.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 18:26

Ronaldo nie zagra w nastepnym meczu ligi hiszpanskiej ; Raul do Turynu przyleci oraz wznowil treningi ..... co bedzie ? Zobaczymy :)


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 18:48

Według tego co mówią tutaj, to Ronaldo na pewno nie zagra, Raul z pewnością tak. Ale zobaczymy, bardzo ważny mecz, więc zrobią wszystko żeby obaj zagrali.
Mam nadzieje, że nie...


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 18:55

Juz to gdzes mowilem ale mniejsza z tym... no fajnie by bylo jakby nie zagral i poszarpany malpiszon i Raul.... to by bylo spore oslabienie dla Realu... :twisted: :twisted: :twisted:


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 22:36

chyba najgorsze oslabienie Realu... jeszcze tak zeby Figo i Zizu nie zagrali :D

Miejmy nadzieje ze Ronaldo i Raul nie zagraja!


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 02:01

Philby pisze:chyba najgorsze oslabienie Realu... jeszcze tak zeby Figo i Zizu nie zagrali :D

Miejmy nadzieje ze Ronaldo i Raul nie zagraja!
Jasne, najlepiej żeby nikt z Realu nie zagrał :D :lol:

Co tam, niech se grają wszyscy i najlepsi, jak wygramy tym większa będzie satysfakcja, a jak (nie daj boshe) wtopimy to przynajmniej mamy wykręt, że Real miał najsilniejszy skład. :wink:


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 07:41

Raul będzie tak naszprykowany prochami że zagra tak jak Alex w 1998 na ArenieA z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> tzn. z królewskimi :twisted:


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 12:05

No wiem świena wiadomość. Szczur mozedobry niejest ale strzela gole. A tego niewolno robić JUVE. Nareszcie ktoś z naszych rywali łapie kontuzje a nie tylko my :twisted: Oj , żeby jeszcze Raul niezagrał to by było pięknie!


Obrazek
Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 13:55

Hm... Ty Smoku, ty masz kamien na mozgu czy po prostu z natury jestes idiota ?? Heh..fakt Real to rywale, ale od razu wyzywac sie nie trzeba... z jakimis szczurami lecisz ?? Heh...chlopie...wiadomo : Juve wygra nawet jakby gral i Raul i Ronaldo, wiec bez paniki.. :D


PZU AZS i "Stara Dama"...
Mane

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 kwietnia 2003
Posty: 95
Rejestracja: 12 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 15:12

Wcale sie nie zdziwie jak informacja o absencji Ronaldo okaze sie tylko mydleniem oczu.


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 15:52

Jeżeli Raul i Ronaldo wystapią a Juventus wygra z Realem to będzie większa satysfakcja z wygranej! :D


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 18:14

Dokladnie !!... edziemy niekwestionowanymi zwyciezcami :D :D :D
( Optymizm panowie <i panie>, optymizm... )...


PZU AZS i "Stara Dama"...
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 20:24

Mark pisze:Hm... Ty Smoku, ty masz kamien na mozgu czy po prostu z natury jestes idiota ?? Heh..fakt Real to rywale, ale od razu wyzywac sie nie trzeba... z jakimis szczurami lecisz ?? Heh...chlopie...wiadomo : Juve wygra nawet jakby gral i Raul i Ronaldo, wiec bez paniki.. :D
Ty Qrw. synku mógłbyś mi kur... nieubliżać do jasnej cholery :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil: Co ty sobie w piz.. wyobrażasz... powiedziałem co <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>... na Ciebie złego co Cie pobraziło :?: Teraz koleś przegiełeś!!! Tak mnie wkur..., że hej. Nikt na tym forum mi jkeszcze niubliżył. Kiedyś im podpadłem ale to dawnw dzieje. Oj synku nieładnie tak sie odnosić do MANIAKA JUVE :!: :!: :!: Przegiełeś. Ja Cie traktuję momo to jako brata z JUVE!

Ale koleś przyszedłeś nowy niedawno <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>... postów ale ok(sam kiedyś miałem ten problem 8) ) i od razu do mnie z mordą :?: :?: :evil: Co ty sobie Qr.. myślisz :?: Tak niebedzie! Nawóć sie póki czas! Widać jaki z Ciebie kibic i jaki masz szacunek do rodziny z JUVE :evil: Zastanów sie nad tym i się nawróć. Szacunek dla Ciebie ale koleś podpadłeś.......Hmmm.wiesz JUVE ah nic niebędę mówił. Potraktuj to jako sprostowanie do twoich słów a nie jak krytykę czy coś ok :?:



Obrazek
ODPOWIEDZ