Jaki bedzie atak na nowy sezon ?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Jak myślicie jaki bedzie atak

Del Piero-Trezeguet
4
11%
Del Piero-Ibrahimović
5
14%
Trezeguet-Ibrahimović
8
23%
Del Piero-Trezeguet-Ibrahimović
18
51%
Inny (opcja ekstremalna)
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 35
jaro10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 196
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2004, 14:46

UlTrAs pisze:
jaro10 pisze:Jaki chcielibyście atak w najbliższym sezonie ??
Ja uważam ze powinien byc Del Piero - Zlatan a bedzie Zlatan Trez
widze, że jak większość użytkowników nie widzisz tego, że Alex jest w bardzo słabej formie i w ankiecie nie ma innej opcji jak tylko gra Alexa w pierwszej jedenastce :lol: żałosne...
Moim zdaniem na dzień dzisiejszy w ataku powinien grać Alex z Treze, ale tylko do czasu kiedy Zlatan zaaklimatyzuje się w klubie i wtedy powinien on zająśc miejsce Alexa w ataku. Co do gry trójką napastników to uważam, że jest to nierealne, poniewaz na ławce pozostanie tylko Zalayeta. Jeżeli zostałby w Juve Miccoli to oczywiście byłoby to znakomite rozwiązanie, ale że Miki jest już we Florencji Juventus msi grać dwójką napastników, gdyż na gre trzema napastnikami mamy ich zbyt mało.
Wedug mnie to ty jestes zalosny. Del Piero wcale nie gral w ostatnich meczach gorzej niz Trez tylko ze od niego wiecej sie wymaga.
Jeżeli nie bedzie gral to tym bardziej formy nie odzyska.


zawsze Del Piero
Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2004, 14:52

ADAMJUVENTUSPL pisze:Myślę że narazie atak będzie wyglądał "po staremu" czyli dwójka Trezegol-Del Piero.
Ibrahimovic dopiero ci przyszedł i potrzebuje zgrania z kolegami a do tego potrzeba czasu, ale gdy Zlatan się zaaklimatyzuje w Juve wybór będzie bardzo trudny, chyba że rzeczywiście grać dwójką Ibrahimovic-Trezeguet a tuż za nimi Del Piero.
Zgadzam się. ALe sądze ze Del Piero wypadnei ze squadu dopiero za rok, ale zycze mu zeby grau do 40 ;)


Obrazek
stazzorZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 199
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2004, 15:12

musi sie znalezc miejsce dla treze zlatana i alexa. istotnie zabójcza siła siła ofensywna zwlaszcza kiedy sie doda nedveda . oczywiscie tereze i zlatan-lowcy bramek w przodzie a za nimi alex w formie sprzed kontuzji :D


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2004, 15:14

jaro10 pisze:
UlTrAs pisze:
jaro10 pisze:Jaki chcielibyście atak w najbliższym sezonie ??
Ja uważam ze powinien byc Del Piero - Zlatan a bedzie Zlatan Trez
widze, że jak większość użytkowników nie widzisz tego, że Alex jest w bardzo słabej formie i w ankiecie nie ma innej opcji jak tylko gra Alexa w pierwszej jedenastce :lol: żałosne...
Moim zdaniem na dzień dzisiejszy w ataku powinien grać Alex z Treze, ale tylko do czasu kiedy Zlatan zaaklimatyzuje się w klubie i wtedy powinien on zająśc miejsce Alexa w ataku. Co do gry trójką napastników to uważam, że jest to nierealne, poniewaz na ławce pozostanie tylko Zalayeta. Jeżeli zostałby w Juve Miccoli to oczywiście byłoby to znakomite rozwiązanie, ale że Miki jest już we Florencji Juventus msi grać dwójką napastników, gdyż na gre trzema napastnikami mamy ich zbyt mało.
Wedug mnie to ty jestes zalosny. Del Piero wcale nie gral w ostatnich meczach gorzej niz Trez tylko ze od niego wiecej sie wymaga.
Jeżeli nie bedzie gral to tym bardziej formy nie odzyska.
Ale DP nie może się ogrywać kosztem drużyny. Jezeli jest bez formy powinien grzać ławe i łapać forme podczas ciężkich treningów :!: sam przyznaj, że to nie jest ten DP, którego wszyscy chcielibyśmy widzieć na boisku. Jezeli Zlatan i Treze będą strzelać bramki to oni powinni grac, nie Del Piero. Nie pisze tegodlatego, że nie lubie Del Piero. Wręcz przecienie. Zawsze byl to mój ulubiony piłkarz Juve, ale widze co siędzieje i co Dp teraz prezentuje...

P.S. pisząc "żałosny" nie miałem na myśli ciebie tylko tą całą sytuacje, że wszyscy bronią Alexa :)


Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2004, 21:48

Myśle że Capello będzie chciał wykorzystać całą siłę ataku i będą grać wszyscy. Po za tym ani Zlatan ani Treze nie mają dobrego ostatniego podania i ciężko im będzie współpracować bez pomocy jakiegoś kreatywnego gracz(Alex). Nedved mógłby grać na skrzydle Del Piero w roli ofensywnego pomocnika a Puma defensywnego i pomoc i atak byłyby cacy


Chip

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 240
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2004, 22:29

Myślę że powinni grać wszyscy, najbardziej wysunięty powinien być Trezeguet, po lewej stronie powinien operować Del Piero a po prawej Ibrahimovic.


"Czyż to, co daje szczęście człowiekowi, musi być następnie źródłem jego cierpień?"-Johann Wolfgang Goethe
Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2004, 22:40

zlatan i treze a za nimi alex,nedved na lewej stronie pomocy


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
ziba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2004
Posty: 57
Rejestracja: 19 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2004, 22:43

Treze i Zlatan, a Del Piero jako ofensywny pomocnik


LDP
Ja-JUVE-nek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2004, 23:59

DamKam pisze:A gdzie w ankiecie opcja Treze- Zlatan :D
Moim zdaniem tak powinien wygladac nasz atak !!!!! A Alex niech bedzie zmiennikiem :wink: Mysle ze to najrozsadniejsze rozwiazanie, bo nie oszukujmy sie: Alex stracil swoje walory snajpera- szybkosc a przede wszystkim skutecznosc :?
Nie uważam żeby Del Piero byl snajperem :D On gra na ataku, ale głownie zajmuje się dogrywaniem piłek do drugiego napastnika....


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 10:46

Ja-JUVE-nek pisze:Nie uważam żeby Del Piero byl snajperem :D On gra na ataku, ale głownie zajmuje się dogrywaniem piłek do drugiego napastnika....
Dlatego chyba najmniej bolesnym rozwiazaniem jest ustawienie na napadzie Trezegueta i Ibrahimovica, Del Piero jako cofnietego napastnika, Nedveda na lewa flanke pomocy... Z tym ze wtedy Zambrotta znowu zostaje na obronie... :? Ewentualnie moglby smigac na prawej pomocy ale tam juz o miejce bija sie Camoranesi i Oliviera... I tak zle i tak niedobrze... Ale lepiej miec takie klopoty kadrowe niz nie miec kogo ustawic na danej pozycji. Zobaczymy co wymysli Capello... :-D hieh hieh


bono

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 15
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 11:42

Zlatan - Treze w ataku i za nimi Del Piero - to by było dobre rozwiązanie.

Z drugiej strony możliwa jest rotacja. Ibrahimovic grałby w parze z Alexem w CL a Treze w Serie A.

Poza tym trzeba brać pod uwage podatność na kontuzję Alexa oraz Treze. Wielce prawdopodobne jest ( niestety ), że przez pewną część sezonu cała trójka nie będzie do dyspozycji.
O ile Zlatan może się bez problemu wymieniać z Treze to myślę, że wyjdzie nam bokiem oddanie Miccoliego, jeżeli (odpukać) Alex znowu będzie miał przerwy w sezonie spowodowane urazami.


Obrazek
Iver.pk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 307
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 14:19

No ja uwazam ze atak powinien byc Trezeguet- Del Piero- ale do czasu gdy Zlatan sie zgra bo wtedy to sie zobaczy kto jest w dobrej formie Treze czy Alex i dopiero sie podejmie decyzje!

Oczywiscie gra Treze-Zlata a za nimi Del Piero wyglada calkiem niezle ale jak to sie odniesie do... straconych bramek :?: w pomocy bylby tylko Puma jako defensywny. Moze i by sobie radzil ale napewno nie przez caly sezo, ktory jest dosc dlugi. A w przypadku kontuzji Emersona kto go zastapi (Kapo i Blasi sa za mlodzi i za malo doswiaczeni zeby dac rade w pojedynke) Takie jest moje zdanie ale zobaczymy co na to Capello!


Obrazek
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 14:30

Ja tam narazie stwiałbym na rutynę... Del Piero oraz Trezeguet. Juventus i tak rozgrywa wiele meczy (LM, Serie A, Puchar Włoch) dlatego też delikatna rotacja w składzie jest niezbędna więc żaden z napastników nie będzie poszkodowany i "swoje" pogra. Zlatan musi zgrać się z drużyną, "wczuć się" jeszcze sobie pogra, ale narazie stawiać na rutyniarzy. Jakby coś nie działało to zawsze jest Zlatan :)


Obrazek
Lizard

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 14:33

Treze i Zlatan w ataku, Alex jako OMF. Gralibyśmy wysokimi napastnikami, więc dużo dośrodkowań byłoby wskazanych. A w rajdach po flankach Zambrotta przydałby się bardziej, niż na obronie. Ale myśle, że Capello wymyśli coś sensownego i przede wszystkim skutecznego.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 14:40

______________TREZEGUET_____________
ZLATAN________NEDVED______DEL PIERO


ODPOWIEDZ