Zmarł prezes Fiata Umberto Agnelli

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2004, 08:23

Zmarł prezes Fiata Umberto Agnelli



Zmarł prezes Fiata, 69-letni Umberto Agnelli, chory na raka - podała włoska agencja Ansa.

Umberto, najmłodszy z siedmiu braci Agnellich, zmarł w czwartek wieczorem w swym domu pod Turynem. Przy łożu śmierci byli jego żona oraz dzieci - Andrea i Anna.

Prezes Fiata nie uczestniczył 11 maja w zgromadzeniu akcjonariuszy koncernu w Turynie. Jego rzecznik poinformował, że powodem nieobecności jest choroba, nie podał jednak żadnych szczegółów. Dziennik "Financial Times" ujawnił wówczas, że Agneli choruje na raka.

Umberto przejął kierowaniem Fiatem po swym bracie, długoletnim prezesie koncernu i głowie rodziny, Giannim Agnellim, który zmarł na raka prostaty w lutym 2003 roku.

źródło onet

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2004, 08:43

O nieee :cry: Ja już niewiem co myśleć. Rozczarowanie za rozczarowaniem, dopiero niespodziewanie odchodzi Conte, teraz umiera U.Agnelli :cry:
Niedawo opłakiwaliśmy Giovanni Agnelliego a tu już kolejny z braci umiera :cry: Czemu tak nagle? Czemu to się przytrafia akurat nam? Czemu tacy ludzi muszą odchodzić? :(
Ehhh, 2 wiadomości na 2 dni, to za dużo, mam fatalne samopoczucie :( Nic mądrego więcej nie wymyślę ...

['] :cry: Żegnaj Umberto. Oby tam na górze było Ci lepiej... :cry: [']


Obrazek
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2004, 08:52

Bosh nieeee
ja tego nie wytrzymam :(, qrde co za sezon, same porażki i śmierci :(, no nie moge. Dlaczego takie rzeczy przytrafiają się JUVE :?: :cry:
:( jak napisał Ti_Amo wczoraj CONTE odchodzi z klubu, teraz Agnelli, jeszcze wcześniej Giovanni :(, bosh co się dzieje, ja tego nie wytrzymam. Bosh, znow mam łzy w oczach, tak jak TI_Amo nie potrafię nic więcej sensownego napisać.

[']Żegnaj Umberto.....['] :cry:


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2004, 10:03

Spoczywaj w pokoju.....[`] [`] [`] dziekujemy za wszystko....


matiso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 maja 2004, 11:10

Ech..To kolejna bolesna strata.Odchodza od nas kolejni ludzie ktorzy byli bardzo dlugo zwiazani z klubem,czy to przez smierc czy to tez z innych powodow dokonca nei zrozumialych dla mnie.Mysle ze od nowego sezonu zaczyna sie nowa era Juve.Juz nigdy nei bedzie tak samo :( .Zobaczymy co przyniesie nam ta nowa era,jakie zmiany i kto przejdzie do historii,jacy zawodnicy stana sie nowymi symbolami naszego klubu.Zobaczymy co bedzie...Spoczywaj w pokoju Umberto :cry:


rafiq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 września 2003
Posty: 38
Rejestracja: 04 września 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2004, 11:27

Już nic nie będzie takie samo. Ani Juve, ani FIAT, ani Italia. Adio Mister Agnelli ['] :cry:


todos mentira ...
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2004, 14:02

Reprezentanci Włoch w niedzielnym meczu towarzyskim z Tunezją wystąpią w czarnych opaskach na koszulkach, aby uczcić pamięć zmarłego w czwartek na raka płuc prezesa koncernu samochodowego Fiat, honorowego prezydenta Juventusu Turyn i byłego szefa włoskiej federacji piłkarskiej (FIGC) Umberto Agnelliego.

Agnelli był prezesem włoskiej federacji w latach 1959-1961. Miał 69 lat.

Przed niedzielnym meczem w Tunisie pamięć Agnelliego kibice i piłkarze uczczą minutą ciszy.

Włoska federacja zwróciła się z prośbą, aby minuta ciszy poprzedziła także sobotni mecz włoskiej drużyny z Serbią i Czarnogórą podczas odbywających się w Niemczech finałów młodzieżowych mistrzostw Europy.

Umberto Agnelli od 1955 roku był prezesem Juventusu, wielokrotnego mistrza Włoch, wprowadzonego w grudniu 2001 roku na giełdę.

W styczniu 2003 roku, także na raka, zmarł starszy brat Umberto - Gianni Agnelli.

źródło: http://www.ligawloska.ys.pl/index.php?s ... rom=&ucat=&

Wielka szkoda to napewno koniec pewnego okresu w historii Juve, mam nadzieję że tą drugą rodzinę będą obchodziły losy Juve.

A więc żegnaj rodzino Agnellich [*][*][*][*][*][*][*]

Bardzo podoba mi się zachowanie FIGC


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2004, 14:06

++++++++++++++++++++++++++++

[`][`][`][`][`][`][`][`][`][`][`][`][`][`][`]


Umpa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2004, 14:30

Requiem aeternam, dona eis Domine,
et lux perpetua luce at eis.

[`]


Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2004, 14:45

:( tak jak ktos gdzies napisal Juve sie rozsypuje:(Zgadzam sie same smierci i porazki, wszyscy odchodza(i doslownie i w przenosni).Lippi,Agnelli,Conte..........[*][*][*][*][*][*][*] Mam nadzieje ze przyszly sezon bedzie udany:(


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2004, 20:59

Straszne zakończenie i tak przykrego już dla Juve sezonu. Beznadziejny piłkarsko sezon, odejście Lippiego i Conte, a teraz śmierć Agnellio... STRASZNE! To wszystko spotyka klub w jednym tylko sezonie. Szkoda bardzo naszego honorowego prezesa i oby mu było "tam" lepiej [']['][']


Obrazek
Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2004, 21:25

znowu strata. najpier Gianni potem Lippi i conte a teraz Umberto :? Juve sie rozpada. konic ery- kiedys myslalem ze ery lippiego a teraz rowniez Agnellich. W następnym seoznie zobaczymy calkiem nowe Juve :? :(
Mam nadzieje ze rownie wielke.....
Juventus zawsze bedzie wielki..... Grande Juve
:? :( :cry:


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 maja 2004, 00:17

To wielka tragedia, nie moglem uwierzyc w to po przeczytaniu. Wiedzilem o jego porblemach ze zdrowiem, ale mimo wszytsko bylo to tak nagle. 1,5 roku po Giannim i rok po Vittorio odchodzi kolejny wielki czlowiek Juventusu Umberto Agnelli. Przykre jest to ze po 81 latach nazwisko Agnelli przestanie miec co kowliek wspolnego z Juve. Nie da sie ukryc ze zaczelismy zapisywac zupelnie nowe karty histori. Skonczyl sie pewien okres, ale zarazem zaczal sie inny. Miejmy nadzieje ze jeszce bardziej udany niz ten poprzedni. Ktoremu przeciez nie mozna wiele zarzucic


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 maja 2004, 08:20

[']['][']['][']['][']['][']


Sting

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2004
Posty: 165
Rejestracja: 29 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 maja 2004, 10:16

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą.

['][']['][']['][']['][']['][']['][']


Obrazek
ODPOWIEDZ