Conte odchodzi z Juve!!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2004, 22:01

Philby pisze:Wiecie co... nie rozumiem jak tak mozecie mowic o ANTONIO CONTE!!!
A ja wiem... to sie nazywa kibic sezonowy. Wajron..hmm... ciekawe czy to cos widzialo kiedys w akcji Antonio? Czasem az zal mi, ze jestem katolikiem, nagrzeszylbym chetnie, przy pomocy kija :twisted: . Conte to jeden z najlepszych graczy jacy kiedykolwiek grali we Wloszech. Nasz wielki Kapitan odchodzi... naprawde szkoda.


Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2004, 22:37

no wiecie co? w tym sezonie był prawie jedyną ostoją Juventusu! a te 13 lat? Tak sie żegnacie z Conte? Wstyd! Grande Conte est! Chwała i dzieki ci za wszystko, za swoje życie poswięcone Juventusowi!


Obrazek
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 maja 2004, 22:56

ADAMJUVENTUSPL pisze:JA go bardzo żałuję, jest to jeden z zawodników któremu nigdy nie chciałem zglądać w metrykę, czyli nie obchodzi mnie ile ma on lat, bo jego wiek mnie nie obchodził.
Zrobiło mi się bardzo smutno, nie był jakiś natarczywy, nieodpwiadały mu warunki, to nie podpisał, ale nie odwrócił się do nas brzydko mówiąc "tyłkiem". On chce wrócić do Juve jako trener, więc może duet Deschamps-Conte???
Nie rozumiem nie których: "wreszcie"? Co to ma znaczyć? Nie ośmieszjcie się.
Zgadzam sie w 100% z Toba! Conte to wspanialy zawodnik, rowniez mnie nie obchodzilo ile ma lat... tak samo jak Del Piero, Ferrara, Baggio czy Maldini.... Conte to wspanialy zwodnik.. Dobry pomocnik, charyzmatyczny, z cehcami przywodcy, swietny drybler i technik potrafil wspaniale dograc pilke, byl nieustepliwy... i strzelal piekne bramki... (chociazby JUVE - MU ;-) ) Mimo wieku nadal jest wspanialym pilkarzem... I mysle ze jako trener rowniez sie sprawdzi... Podziwiam tego czlowieka i to co zrobil dla Juve... 13 lat z Juve to cos znaczy... I jak sam powiedzial "Juventus wykreował wielu mistrzów, ale niewielu trafia do serc kibiców, to znaczy, że jednak coś zrobiłem dla klubu przez te 13 lat."
I ja sie z tym zgadzam! Zrobil wiele i dziekuje mu za to z calego serca! To zloty czlowiek i w 100% zapisze sie na kartach historii Juve jako jeden z tych najlepszych.... CONTE NA ZAWSZE!!

Philby pisze:Wiecie co... nie rozumiem jak tak mozecie mowic o ANTONIO CONTE!!!
Dionizos pisze:A ja wiem... to sie nazywa kibic sezonowy. Wajron..hmm... ciekawe czy to cos widzialo kiedys w akcji Antonio? Czasem az zal mi, ze jestem katolikiem, nagrzeszylbym chetnie, przy pomocy kija . Conte to jeden z najlepszych graczy jacy kiedykolwiek grali we Wloszech. Nasz wielki Kapitan odchodzi... naprawde szkoda.
No widocznie Wajron go nie widzial w akcji i nie ma zielonego pojecia o nim... Moze on nawet nie wie kim jest Antonio? Wiek wcale nie swiadczy o mozliwosciach zawodnika... Nie dam sobie nic powiedziec ANTONIO jest wspanialy! Jednak faktem jest to ze kolejny Kapitan odchodzi... odszedl Platini, Baggio, Deschamps teraz Conte.... nastepny bedzie Ferrara a pozniej niestety rowniez ON ten wielki... ALEX DEL PIERO :( wtedy to sie chyba zaplacze na smierc... :( teraz mi jest ciezko gdy wiem ze Antonio nie bedzie z nami a co dopiero jak Alex odejdzie :(


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2004, 23:14

Dawno tu nie pisaalem, bo po co mam sie denerwowac takimi wypowiedziami jak te ponizej. Jednak wyjatkowa okazja, jaka jest odejscie Conte, sklonila mnie zeby podzielic sie swoja opinia

lukask1 pisze:nie bede po nim plakal :D w koncu ma swoje lata i raczej dobrze zrobil opuszcajac JUVE :] FORZA JUVE ;)
Wajron pisze:Powiem jedno ... wreszcie :evil:

Teraz do rzeczy. Czytajac te dwie wypowiedzi burzyla sie we mnie krew. Idol kibicow, pilkarz ktory byl calym sercem z klubem, ktory tyle dla niego zrobil, a jakies malolaty napisza o nim takie cos. Po co wy wogole tu jestescie, nic nie wiece o klubie na ktorego temat chcecie sie wypowiadac. Jestescie do niczego :!:

Conte to byl wielki zawodnik, oddanym naszym barwa zawsze bylo wiadac ze wklada w gre cale serce. Jestem przekonany, ze gdyby dostal pozadny kontrakt taki na jaki zasluzyl napewno by zostal. Jednak co zrobic, przygotowywalem sie na ta chwile od dluzszego czasu, mimo wszytsko jest mi przykro. Na naszych oczach konczy sie pewien bardzo duzo rodzial w histori Juve i wloskiej pilki. Odchodzi Roberto z Peppe Signiorim odszedl Mister teraz odchodzi Nostro Capitano. Odchodza ostatni wielcy tego futbolu. kogo jeszce z futbolowego swiata pozegnamy tego lata. Zeganj pilko "witaj" Beckhamomanio


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 maja 2004, 23:26

juveluck pisze:Conte to byl wielki zawodnik, oddanym naszym barwa zawsze bylo wiadac ze wklada w gre cale serce. Jestem przekonany, ze gdyby dostal pozadny kontrakt taki na jaki zasluzyl napewno by zostal. Jednak co zrobic, przygotowywalem sie na ta chwile od dluzszego czasu, mimo wszytsko jest mi przykro. Na naszych oczach konczy sie pewien bardzo duzo rodzial w histori Juve i wloskiej pilki. Odchodzi Roberto z Peppe Signiorim odszedl Mister teraz odchodzi Nostro Capitano. Odchodza ostatni wielcy tego futbolu. kogo jeszce z futbolowego swiata pozegnamy tego lata. Zeganj pilko "witaj" Beckhamomanio

1. Conte to JEST wielki zawodnik :)
2. Kogo pozegnamy tego lata tego nie wiem, ale wiem ze w niedalekiej przyszlosci pozegnamy takie slawy jak:

Maldini, Thuram, Zidane(mowcie co chcecie ale swoje grac umie), Ferrara, Montero, Iuliano, Birindelli, DEL PIERO (tego nie przezyje) Chimenti, Peruzzi, Pagliuca, Cafu, Serghinio, Rui Costa, Vieri, D.Baggio, Di Livio, Ravanelli....

To kwestia 2-3 lat niestety... Wielcy futbolu odejda... Zakonczy sie pewien rozdzial we Wloskiej jak i swiatowej pilce... teraz wiem jak czuli sie ludzie kiedy Pele Careca Socrates i Maradona konczyli kariery... to byl dla nich wielki szok... I tak jak dla nich kiedys tak dla nas wszystkich bedzie to wielki szok i smutek zegnac takie wspaniale gwiazdy futbolu... Najtrudniejsze bedzie znalezienie nowych tak wspanialych gwiazd futbolu niezatrutych "Beckhamomania" (jak to JuveLuck powiedzial)... Narazie znalazlem tylko jednego takiego.... jest nim ENZO MARESCA... ale przeciez nie on jeden... zapewne bedzie ich wiecej, ale trudno bedzie sie do nich przyzwyczaic... Czuje sie teraz jak jakis 70 letni facet ktory wspomina gwiazdy futbolu swoich czasow... Ehhhh to sie nazywa KOLEJ RZECZY... tak ten swiat jest zbudowany... Jedni odchodza drudzy przychodza.... Smutne lecz prawdziwe....


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2004, 21:16

Szkoda, szkoda, szkoda... Zsłuzony dla klubu piłkarz. 13 lat z jednym klubem! To i tak dużo... Jeden z naszych najlepszych zmienników i kiedyś podstawowych graczy. Pamiętam jak w finale LM z Milanem wszedł na boisko i odrazu Juventus zaczął grać lepiej i jeszcze ta poprzeczka... Życze mu żeby spełnił swoje marzenie i został trenerem, a karierę zakończył w jakimś porządnym klubie, gdzie mógłby przypieczętować swoją wspaniała karierę.


Obrazek
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2004, 21:59

Wajron2 pisze: Aha ... Dionizos "to coś" - tak możesz mówić do swojej matki ale nie do mnie ... żenada :?
To jest dopiero dorosle zachowanie 8) . Mam brac powaznie kogos takiego?? Jak bede do mojej matki mowil o Tobie, napewno nie zapomne nazwać Cie 'czymś'.


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 maja 2004, 22:12

Wajron2 pisze:Aha ... Dionizos "to coś" - tak możesz mówić do swojej matki ale nie do mnie ... żenada :?
Dionizos pisze:To jest dopiero dorosle zachowanie 8) . Mam brac powaznie kogos takiego?? Jak bede do mojej matki mowil o Tobie, napewno nie zapomne nazwać Cie 'czymś'.
Nie widze sensu tek klotni, nie schodz do jego poziomu i przestan sie z nim klocic... Widac od razu ze to sezonowy kibic i nic na prawde o Juve nie wie... I nie wiem po co 2 raz zapisal sie na to Forum... chyba by dlaej wkurzac ludzi i dostac kolejnego bana...


uszaty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2004
Posty: 111
Rejestracja: 18 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2004, 18:26

Szkoda ze nas opuszcza Conte, ale prędzej czy później musiał by odejść bo nie jest już najmłodszy. Życze mu powodzenia w karierze która niedługo dobiegnie końca


Qazik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 53
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2004, 15:48

Według mnie dobrze sie stało. Conte dla Juve zrobił bardzo dużo ale nie ma sie co oszukiwać 35 lat dla pomocnika do dużo. Co prawda potrafi rozegrać świetne mecze o czym świadczy średnia na zakończenie sezonu, jedna z największych wśród piłkarzy Juve. Mimo wszystko na niego nadszedł już czas.


Black & White
Marcelinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2004
Posty: 12
Rejestracja: 15 marca 2004

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2004, 14:56

=====szkoda troche w końcu w finale ligi mistrzów 2002/03 był najbliższy roztrzygnięcia w regulaminowym czasie gry=====


kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2004, 15:10

SZKODA MI GO OSTATNI RAZ WIDZIAAEM GO W AKCJ PODCZAS FINAAU CL PAMIETAM JAK TRAFIA GUWK W POPRZECZKE


ODPOWIEDZ