Kto za Del Piero ???

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
biancolucas

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 lutego 2004
Posty: 1
Rejestracja: 08 lutego 2004

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 18:53

Kto według Was mógłby być nowym kapitanem Juve , kto ewentulanie mógłby zastąpić Alexa w Juve , kto mógłby być tą klasyczną "10" w ekipie Starej Damy.....Nie da się ukryć, że wszytsko ma poczatke , i koniec(...).ALex Jest w Juve od 1993 , tj od 19 roku życia , i mniejmy nadzieje że zostanie w Juve do końca sowjeje kariery , bo to żywy, grający symbol JUVE .....TAk więc zastanówcie się , kto mógłby na dzień dzisiejszy odziedziczyć po Alexie koszulke z numerem "10" oarz opaske kapitana ..... :?: :?: :?:


Crusher23

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 7
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 18:58

Uważam, że odpowiednim kandydatem byłby Antonio Casano, gdyby 3 lata temu trafił do nas a nie do Romy.


Forza Juve !!!


Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 19:11

moim zdaniem na dzien dzisiejszy jedynym kandytadem do numeru 10 w juve jest Miccoli


Silver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2004
Posty: 2
Rejestracja: 03 maja 2004

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 19:17

Dla mnie tym zawodnikiem powinien byc Rafael Van der Vaart oby przeszedł do JUVE


..:::FORZA JUVE:::..
herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 19:17

Maresca albo Camoranesi- są młodzi, zdolni a już teraz stanowią siłę naszej drużyny! Chyba że by przyszedł Morientes albo Rothen - ci dwaj mogliby nosić koszulki z '10'


Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 19:20

Jak dla mnie najlepszym kapitanem bylby Zambrotta, a co do numeru 10 to byc moze Miccoli :)


Gigi Alex

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 33
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 19:27

Jesli chodzi o opaske kapitana to niech nadal bedzie nim Alex..... jest zawodnikiem doswiadczonym, dlugo zwiazanym z Juve. Jego nastepca moglby byc VdV... ale to bedzie trudne .... poniewaz on ciagle mowi, ze marzy o grze w Barcie. Uwazam ze Alex powinien nadal byc nasza ukochana dycha i oczywiscie kapitanem.


Splimer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2004
Posty: 73
Rejestracja: 13 lutego 2004

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 20:21

:P :lol: :P Bez żadnej wątpliwość jego najlepszym zastępcą byłby VAN DER VAART, to równierz wspaniały, młody i znakomity zawodnik :!: :wink: :!:


:wink: Na miłość boską, DEL PIERO - TY NIE MOŻESZ OPÓŚCIĆ JUVE (bądź nieśmiertelny) :twisted: :!: :lol: :!: :twisted:


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 20:41

Ja nie wiem po co szukać następcy Alexa, przecież on ma zamiar grać jeszcze 8 lat w piłkę więc jego następca pewnie gra jeszcze w młodzikach i ma 16-17 lat.
Więc nie szukajcie jemu następcy bo to nie ma sensu, on jeszcze długo będzie grał, na chwilę obecną trzeba szukać następcow dla Tacchinardiego (ma 29 lat a karierę chce zakończyć w wieku 32), Thurama, Nedveda, Montero, Iuliano i Trezegueta. Nie mamy co zaprzątać sobie głowy Alexem bo jeszcze dużo z Juve przeżyje.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Chmiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2003
Posty: 15
Rejestracja: 29 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 21:00

Napewno Alex zostanie. Jestem tego pewny. W przyszłości najlepszym kapitanem a zarazem najlepszą 10 byłby... Rafael van der Vaart.
Forza Juve .
Forza Alex.
Forza Rafael :-D :lol: :!: :wink: :oops:


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 21:27

Silver pisze:Dla mnie tym zawodnikiem powinien byc Rafael Van der Vaart oby przeszedł do JUVE
Nie sądze, aby Van Der Vaart mógł zastąpić Del Piero. To przecież zupełnie inni zawodnicy a dzieli ich przecież przede wszystkim pozycja na boisku...

Kto zastępcą? Za te kilka lat, po których Alex bedzie rozstawał się z futbolem, być może gwiazda Davide Chiumiento rozbłyśnie pełnią blasku. To taka moja ogromną nadzieja, mam specjalny sentyment do tego zawodnika. Przejawia wszelkie cechy na wspaniałego piłkarza. Jego grę ogląda się z prawdziwą przyjemnością. Szkoda tylko, że we Włoszech takie młode talenty mają o wiele mniejsze szansę na pokazanie się niż np. w Hiszpanii czy Anglii. Liczę jednak, że Prandelli (lub Deschamps - choć mało realne) weźmie pod uwagę tego zawodnika przy ustalaniu składu na kolejny sezon. Mimo szwajcarskiego paszportu to wielka nadzieja włoskiej piłki. To może być następca Alexa.


Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 21:46

Może za kilka lat koszulke z '10' założy Miccoli, ale co do opaski kapitana to stawiam na Buffona. Zasługuje na to swoją grą.


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
ALEXY

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 77
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 21:54

no najbardziej asuje mi Zambrotta ale moze byc niem tez maresca
ii to hcyba tyle ci pilkaze dają w druzyne ducha walki


GRANDE JUVE
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 22:21

Wydaje mi się że z obecnego składu to numer 10 dostanie Miccoli ale moim marzeniem jest aby ta opaske dostał Van der Vaart ten piłkarz jest młody i świetny :!: a na dodatek z ajaxu ; )


Dawniej Virus[Mauro].
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 22:51

Alex wiele meczów rozegra na boiskach Serie A i europejscich ze swoją cenną "10".Minie kilka lat zanim poznamy kogo naprawde można mianować tą jedyną i najlepszą "10"..
Dla mnie obecnie w Juve nie ma takiego następcy, no jeżeli teraz z obecnego składu to wybrałbym Nedveda, ale z europy, to moim typem byłby Lucio jeżeli by sie u nas znalazł...

Więc musimy jeszcze sporo meczów Juve przeżyć i stracić wyrazić wiele emocji zanim poznamy tegoż szczęśliwca..


ODPOWIEDZ