Zambrotta w Juve do 2008 :!:

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2004, 17:01

Zambro przedłuzył kontrakt z Juventusem Turyn do 2008 roku :!: Zambro zrobil to niedlugo po przedluzeniu kontraktu z Juve jego przyjaciela Ciro Ferrary.

http://www.juventus.com

jupi jupi jupi jupi po prostu super jestem bardzo szczesliwy, uwielbiamy jego gre. Forza Zambro.

Ps. Do moderatorow sory ze tak szybko drugi temat ale wlasnie wchodzilem na juventus.com gdy zatwierdzilem temat o pieniadzach w Serie A, mam pozwolenie od Martina aby zakladac w tym pokoju tematy z newsami najnowszymi co nie ma na JP aby dyskusja byla jeszcze bardziej ciekawa. pozdrowienia dla nowych moderatorwo kouby i Yariego
Ostatnio zmieniony 27 marca 2004, 17:10 przez Alexxxxx, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Nunez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2003
Posty: 113
Rejestracja: 05 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2004, 17:07

Co do kontraktu to slusznie przedluzyj sprzyda sie juve,jest warty kasy ale czemu nie staraja sie przedluzyc kontraktow z reszta zawodnikow?????

ps.Alexxxx czy to ze masz pozwolenie pisania tych newsow od martina zwalnia cie z tego ze nie masz prawa pisac bezposrednich linkow???,lol mam nadzieje ze konsekwencje zostana wyciagnietee
:twisted: ,w poprzednim temacie o kasie I tottim( mysle ze wiecie o ktory chodzi) tez nie podales bezposredniego i to by byly JUZ DWIE ZOLTE KARTECZKIII :twisted:
Ostatnio zmieniony 27 marca 2004, 17:11 przez Nunez, łącznie zmieniany 1 raz.


Panie Moggi jak panu zal kasy to my mozemy sie zlozyc(jako kibice juve)na transfer jakiegos obroncy typu..Lucio lub Mexes bo z ta to daleko nie zajdziemy.....
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2004, 17:10

http://www.juventus.com/it/cmc/news/200 ... 65228.html



Dzięki za pozdrowienia heheheheh.
Wracając do tematu.
Jestem również niezmiernie szczęśliwy. Uwielbiam Zambiego. Wiele razy powtarzałem że jest to piłkarz o odejściu którego nawet nie powinny krążyć plotki. Jeden z najbardziej pracowitych piłkarzy w Juve. Kopia Roberto Carlosa:):). Nieskromnie powiem że lepsza :D :D :D . Jego rajdy lewą stroną boiska są genialne. Może nie dysponuje tak atomowym uderzeniem jak Carlos ale celność jego dośrodkowań jest wyśmienita. Oczywiście jego umiejętności obronne również są świetne.
Ostatnio zmieniony 27 marca 2004, 18:01 przez Yari, łącznie zmieniany 1 raz.


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2004, 17:29

Świetnie!! Czekałem na to od dawna!! Dla mnie obok Del Piero i Buffona Gianluca jest 3 najważniejszym zawodnikiem w ekipie! Bardzo niewiele klubów ma w swej kadrze tak uniwersalnego piłkarza. FORZA ZAMbrotta! Nawet niewiecie jak się cieszę!!!


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2004, 17:42

I bardzo dobrze!!!Zambro jest swietny zawodnikiem i fajnie ze chce grac dla Juve!!!Very fajnie.Teraz potrzebne sa nam wzocnienia bo bez tego duzo w naszej druzynie sie nie zmieni!!!

Dolaczam sie do pozdrowien i gratuluje nowym modom :D
Ostatnio zmieniony 27 marca 2004, 17:52 przez Lypsky, łącznie zmieniany 2 razy.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2004, 17:44

Ulzyło mi. Obawiałem się, że stracimy go w lato, ale teraz moge spać spokojnie. Bardzo się ciesze że ambrotta zostanie u nas :D :D


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2004, 17:46

też dzieki za pozdrowienia :)

To, ze Zambrotta zostaje bardzo mnie ucieszyło. To jest bardzo uniwersalny zawodnik i może grać po każdej stronie zarówno w obronie jak i w pomocy. Warto mieć takie zawodnika w zespole, ponieważ w razie kontuzji któregos skrzydłowego, zawodnik taki moze spokojnie zastapić każdego z nich. Bez Niego obrona była, jak dla mnie, taka bez 'powietrza' :? Dobrze, ze powrócił po kontuzji i podpisał kontrakt nowy :)


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2004, 17:53

Także sie ciesze.On jest naprawde jednym z najważniejszych "ogniw"(nie nawidze babki z tego programu na tvn:Kazimiera Szczuka buehehe) zespołu.

Mam nadzieje, ze Zabro będzie grał na takim pociomie jak teraz conajmniej przez 3 lata, chodź może to nie możliwe, ale wierze w niego.
Zabrno pokaż co potrafisz. :!:


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2004, 20:49

Bardzo dobre posuniecie to jeden z najlepszych bocznych obrońców świata daje srce drużynie i walczy na boisku to jeden z moich ulubionych graczy :P


Zawsze Wierni ! ! !
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2004, 21:19

super !! bardzo lubie Zambrotte i kocham jego grę !!! jest on nam potrzebny i dlatego zostaje !! super !! Forza Juventus !! 8)


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Sarsik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 339
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 27 marca 2004, 22:01

Alessandro Del Piero pisze: Dla mnie obok Del Piero i Buffona Gianluca jest 3 najważniejszym zawodnikiem w ekipie!
No dla mnie jeszcze obok Nedveda. Ta czwórka tworzy taki wspaniały szkielet. Buffon na bramce, Zambro w obronie, Pavel w pomocy i Alex w ataku. Nie wyobrażam sobie Juventusu bez Zambrotty. Jest obok Carlosa najlepszym lewym obrońcą świata. Choć miło by było gdyby doszedł do nas np. Kaładze, wtedy Gianluca mógłby zagrać na lewej pomocy.


I need a girl that I can train.
Fighterinho

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 stycznia 2004
Posty: 135
Rejestracja: 20 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 27 marca 2004, 22:12

Super Zambrotta jest super te jego crossy i rajdy heh gra na tych pozycjach na jakich ja rozpoczynałem karierę lewa pomoc-lewa obrona


Żegnaj Edgar byłeś wielki ale nie buntuj innych piłkarzy przeciwko Juve!!!
---------------------------------------------------
Solo Juve !!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D
--------------------------------------------------
Adio Scudetto,Champions,Coppa
Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2004, 22:16

Alessandro Del Piero pisze:Dla mnie obok Del Piero i Buffona Gianluca jest 3 najważniejszym zawodnikiem w ekipie!!!!

Dla mnie na pierwszym i jestem z tego powodu <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> szczesliwy, zwlaszcza po ostatnich plotkach z Barcelona :)
I jak juz kiedys mowilem on zostanie naszym kapitanem po Alexie :)


FORZA ZAMBROTTA


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2004, 23:40

No to już całkowicie przekreśla denerwujące mnie pogłoski że Zambrotta miał odejść do Barcelony... I bardzo mnie to cieszy 8)


★ ★ ★
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 marca 2004, 23:54

To bardzo dobra wiadmomość.Zambrotta to jeden z naszych najlepszych piłkarzy,i jako jeden z niewielu prezentuje w obecnym sezonie dobrą forme.Podoba mi się także uniwersalność Zambrotty.Jego naturalna pozycja to prawa pomoc,ale bez żadnego problemu godzi sie na gre w obronie.Cenie takich piłkarzy jak on i mam nadzieje,że Luca będzie w nastepnych sezonach równie dobry jak do tej pory.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
ODPOWIEDZ