Lucio o JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
rdk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 166
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 17:18

Właśnie przeczytałem na www.pilkanozna.pl, że Lucio jest bardzo zadowolony ze stylu gry JUVE, i, że chciałby przejść do tego klubu:
Lucio chwali Juventus, krytykuje Romę
-
Obrońca Bayeru Leverkusen Lucio przyznał po raz kolejny, że chciałby przejść do Juventusu.

Jestem zafascynowany Juventusem. Czuję, że jestem gotowy na grę dla nich. Jestem również głodny Ligi Mistrzów. Obecnie skupiam się jedynie na grze dla Bayeru Leverkusen. Wiem, że interesuję się także Chelsea, ale Juventus przedstawił konkretną oferte. Tak czy owak, moja przyszłość zależy tylko ode mnie. - powiedział Lucio.

Brazylijczyk ostatniego lata był bardzo bliski przejścia do Romy. - Ten rozdział jest już zamknięty. Nigdy nie mówiłem, że chcę przejść do Romy. Twierdzili, że będę zarabiał tyle samo co Francesco Totti, była to jednak nieprawda. - dodał zawodnik.
Uważam, że powiniśmy wykorzystać taką okazję :!: :!: :!: :!: :!: :!:


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 17:26

To dobrze że podoba mu się gra Juventusu ,zresztą każdemu z nas się podoba. Ciekawe czy Lucio rzeczywiście przejdzie do juve ,ja tam nigdy nie byłem zwolennikiem jego talentu ,ale chętnie zobaczę jak się spisze w Juve.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 17:55

Kiedy dojdzie do nas Lucio (który podobno równie jak ja nie znosi Realu :D) nikt nie da nam rady!!!
Milany, Reale, Manchastery i inne niech się chowają


★ ★ ★
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 18:46

A komu nie podoba się jak my gramy? 8)
Co do Lucio, już od dawna mówiłem ich nie jestem zwolenikiem jego gry. Moim zdaniem jest nam zbędy. Mamy naprawdę silną obroną a tracone bramki to wyniki chwili nieuwagi lub dekoncentracji przy stanie np: 4-0.
Wcześniej nie wypaliło z Lucio tak też niewiem czu teraz coś wyjdzie...no cóż, pożyjemy zobaczymy.


Obrazek
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 19:21

O Lucio to ja już trombiłem w sierpniu, ale skoro tak to i tak przejdzie!!!!


Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 19:29

Wzmocnił by nasza obrone ktora i tak jest najlepsza!!!


Alessandro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 listopada 2003
Posty: 89
Rejestracja: 15 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 19:34

Mam nadzieję że Lucio wzmocni Juve. Moim zdaniem to jeden z najlepszych obrońców na świecie.


hajdix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2003
Posty: 98
Rejestracja: 07 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 19:39

SUPER!!!! wlaśnie o to chodziło tak zawodnik da nam dużą pewność w obronie gościu moim zdaniem jest bardzo dobry jeden z najlepszych obrońców na świecie tak że jestem zaaaa . :D


haJdiX

*****Tu Sei La Squadra del Cuore *****
rafiq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 września 2003
Posty: 38
Rejestracja: 04 września 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 19:46

Wreszcie jakiś konkretny obrońca. Napewno lepszy pomysł niż Henry. No i po takim miodzie napewno wszyscy go polubią. Ciekawe co na to Moggi i Bettega ale miejmy nadzieję, że jak nie jego to jakieś innego obrońcę co najmniej tej samej klasy sprowadzą.


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 19:57

rdk pisze:. Tak czy owak, moja przyszłość zależy tylko ode mnie. - powiedział Lucio.
Dziwne bo na lechsport pisze "moja przyszłość nie zależy tylko ode mnie - przyznał Lucio."


non mollare mai
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 20:22

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:A komu nie podoba się jak my gramy? 8)
Co do Lucio, już od dawna mówiłem ich nie jestem zwolenikiem jego gry. Moim zdaniem jest nam zbędy. Mamy naprawdę silną obroną a tracone bramki to wyniki chwili nieuwagi lub dekoncentracji przy stanie np: 4-0.
Wcześniej nie wypaliło z Lucio tak też niewiem czu teraz coś wyjdzie...no cóż, pożyjemy zobaczymy.

Zgodze sie. A po za tym leverkusen zarząda astrronomicznej sumy za niego. Będą chcieli jak najlepiej na tym zarobić. Lucio jest świetny , ale dzisiejsza obrona Juve jest dla mnie ideałem. Początkowe bramki traciliśmy bo chłopaki musieli sie bardziej zgrać:) I już efekty są. Średnio tracimi troszke mniej niż jedną bramke na mecz:):):):).


Pavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2003
Posty: 96
Rejestracja: 21 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 20:48

Nie :!: :!: :!: :!: Tylko nie Lucio. Może gość potrafi pokazać się w ataku, ale obrońca musi przede wszystkim bronić dostępu do własnej bramki, a Lucio pod tym względem to przawdziwy fajtłapa i tylko tracilibyśmy więcej goli.


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 20:50

juve20 pisze:To dobrze że podoba mu się gra Juventusu ,zresztą każdemu z nas się podoba. Ciekawe czy Lucio rzeczywiście przejdzie do juve ,ja tam nigdy nie byłem zwolennikiem jego talentu ,ale chętnie zobaczę jak się spisze w Juve.
popieram w 100%...ja rowniez nie przepadalem nigdy za Lucio ale przyznam ze ten pilkarz coraz bardziej mi sie zaczyna podobac :-D :-D :-D :-D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 20:50

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:A komu nie podoba się jak my gramy? 8)
Co do Lucio, już od dawna mówiłem ich nie jestem zwolenikiem jego gry. Moim zdaniem jest nam zbędy. Mamy naprawdę silną obroną a tracone bramki to wyniki chwili nieuwagi lub dekoncentracji przy stanie np: 4-0.
Wcześniej nie wypaliło z Lucio tak też niewiem czu teraz coś wyjdzie...no cóż, pożyjemy zobaczymy.
Jak zawsze Dragon ma racje 8) . Kolejnym powodem dosc czestych strat bramek , moze byc to o czym mowil Legro. Mianowicie, bardzo ofensywny styl gry. Całe szczescie wszystko wraca do normy i po 4 meczach mamy bodajze 1 stracona bramke :wink: .


rdk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 166
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 20:54

Z tego co wiem to chcą za niego 14 milionów :!: :!: :!:


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ