Socios.com i token Juve

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2512
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2021, 19:52

Michael900 pisze:
20 stycznia 2021, 18:32
Jacky pisze:
06 stycznia 2021, 14:05
Na tym sie raczej nie dorobisz (chociaz jak ktos zgarnal po cenie 2$, a opchnal po cenie 25$, to gratuluje i zazdroszcze),
A po czym wnosisz jeśli można spytać? Jesteś może analitykiem finansowym lub kimś w tym rodzaju? :) Bo ja to bym chętnie poczytał profesjonalne opinie :) Sam jestem ekonomistą z wykształcenia, odrobinę się interesuję rynkami finansowymi, ale znowu bez przesady. Moje generalna opinia jest taka, że to będzie rosło. Możne nie tak szybko i ostro, ale w perspektywie długofalowej będzie rosło. Zresztą długoterminowe prognozy też o tym mówią. Dużo osób jeszcze nawet nie wie, że istnieje takie coś jak Socios. Ludzie nie tylko z Europy, ale przecież fani europejskich klubów z USA czy Azji - jak wszyscy się dowiedzą o Socios, to może być grubo. Ważne jest to, że token JUVE to jest jednak jakiś konkret. Klub Juventus faktycznie jest tutaj gwarantem tego pieniądza. A nie tam jakiś bitcoin, który jest po prostu pustym pieniądzem, nie ma żadnego pokrycia, nie należy do nikogo itd.
Mialem na mysli po prostu to, ze w moim slowniku "dorobic sie" oznacza zarobienie takiej ilosci pieniedzy, ktora pozwoli Ci juz nie pracowac w ogole, albo osiagac regularny dochod pasywny. Dla kogos innego "dorobic sie" moze oznaczac zarobienie np. 5000PLN dzieki tokenowi JUV na nowy komputer. I powtorze to znowu: jesli ktos nakupil tokenow JUV za dwa baksy, a sprzedal za 25 (albo nawet z tego co widze calkiem niedawno za... prawie 40USD) to gratuluje, bo byc moze wlasnie sie dorobil.
Owszem, zgadzam sie z tym ze cena wzrosnie. Czy potrafie to poprzec jakas "profesjonalna opinia"? Nie potrafie, bo na rynku kruptowalut nie ma czegos takiego. Jeden pare razy trafi z cena i juz jest guru. Drugi, majacy juz grube miliony, poinwestuje w kilka projektow, z ktorych wypali mu jeden (pal licho, ze pozostale poupadaja) na tyle mocno, ze pomnozy swoje miliony razy 100 - guru. Inni rysuja swoje kreski/kanały/srały/trojkaty/ramiona-glowy - czasem sie to sprawdzi (guru), a czasem nie. Juventus byl jednym z pierwszych klubow, ktore wypuscily swoj token - czy bedzie mialo to jakies znaczenie w generalnym rozrachunku - tego nie wiem. Czy sukcesy/porazki Starej Damy beda mialy jakies znaczenie w generalnym rozrachunku? Raczej nie, ale tego tez na 100% nikt Ci nie powie. Pod wzgledem czysto spekulacyjnym: na pewno wzrostowi ceny pomoglby listing na wiekszej ilosci giełd (obecnie tylko trzy). Nie jestem analitykiem finansowym. Jestem prostym człowiekiem z malej wioski.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2021, 15:42

Jacky pisze:
20 stycznia 2021, 19:52

Owszem, zgadzam sie z tym ze cena wzrosnie. Czy potrafie to poprzec jakas "profesjonalna opinia"? Nie potrafie, bo na rynku kruptowalut nie ma czegos takiego. Jeden pare razy trafi z cena i juz jest guru. Drugi, majacy juz grube miliony, poinwestuje w kilka projektow, z ktorych wypali mu jeden (pal licho, ze pozostale poupadaja) na tyle mocno, ze pomnozy swoje miliony razy 100 - guru. Inni rysuja swoje kreski/kanały/srały/trojkaty/ramiona-glowy - czasem sie to sprawdzi (guru), a czasem nie.
Są analizy techniczne, fundamentalne, badanie klinu wzrostowego i różne takie. Natomiast tutaj jest inna sprawa. Tradycyjne stare kryptowaluty to jest w największej mierze przelewanie z pustego w próżne - nie mają one żadnej wartości dodanej. Nie mają pokrycia w żadnej konkretnej firmie czy instytucji. Chociaż wróóć - bitcoin ma niby wartość dodaną - można sobie nim spokojnie płacić robić grube transakcje międzynarodowe kupując np. nielegalnie broń czy narkotyki. I ma się teoretycznie spokój, że nikt nigdy się o tym nie dowie. Natomiast tokeny takie jak ten Juventus mają już reale pokrycie - no bo właśnie klub Juventus jest tutaj właścicielem, gwarantem - poprzez swoją działalności czy wyniki sportowe


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 marca 2021, 12:38

Iiiii... znowu zaspamuję :D
Socios.com cały czas rośnie. Generalnie to temat jest taki - żeby kupić token Juve czy jakiegokolwiek innego klubu, to najpierw de facto trzeba kupić Chilliz - to jest oficjalny token firmy Socios.com. Kurs takiego JUV tokena jest skorelowany z kursem Chilliz. Więc jeśli rośnie wartość Chilliz, to generalnie co do zasady automatycznie rośnie też realna wartość (w euro) Juve Tokena. No i teraz sprawa taka, że ten Chilliz Token mocno wzrósł w ostatnim czasie. Jeszcze niedawno kosztował 0.02 dolara, teraz już 0,50 dolara. Skąd ten wzrost? Ano pewnie dlatego, że do Socios co chwilę dołączają kolejne kluby piłkarskie, gamingowe, Ma być UFC, Formuła 1 itd. Ostatnio dołączyły np. Man City i Legia Warszawa.

Socios i Chilliz stają się więc de facto swoistym "sportowym Bitcoinem" - niedługo większość kibiców sportu będzie wiedziało co too jest ten Socios. Więc z wartości Chilliz tokena 0,50 dolara powinno się zrobić dobre kilka dolarów a za 2,3 lata, kto wie - może nawet 100 czy 200 dolarów. Lepiej kupować póki tanie :dodger:

Jak dla mnie fajna sprawa, bo można połączyć przyjemne z pożytecznym. Pomóc w rozwoju sportu i jednocześnie nowoczesnych, nowatorskich rozwiązań. To jest w sumie taka spekulacja, ale spekulanci też mają przecież grają istotną i jednak pozytywną rolę na giełdzie :) Ja ta generalnie nie jestem wielkim fanem giełdy czy kryptowalut, ale z racji Juve tutaj się skusiłem :) Szczególnie, że wkładu wcale dużego nie trzeba (przynajmniej jeszcze nie trzeba).


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2512
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2022, 23:22

Kupywać teraz! Atletico Madrid Fan Token (ATM)!


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
ODPOWIEDZ