Koszulka 18/19

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2018, 16:09

Pierwsza jest dokładnie taka jak noszą zawodniycy, druga to wersja dla kibiców. Różnią się głównie materiałem z jakiego jest zrobiona oraz krojem. W linkach jest info:
1.The "Authentic" jersey is the version worn by our team on the pitch. The fit, much tighter than the Home Replica version, is designed for the athlete's body.
2. Created for fans, this jersey has a regular fit with a slightly looser cut than the Authentic version worn by our players.

W skrócie - pierwsza dla dobrze zbudowanych ludzi, druga dla takich z brzuszkiem :-)


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2018, 16:24

Różni się także wykonanie loga.


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 29 lipca 2018, 16:26

tabo89 pisze:Pierwsza jest dokładnie taka jak noszą zawodniycy, druga to wersja dla kibiców. Różnią się głównie materiałem z jakiego jest zrobiona oraz krojem. W linkach jest info:
1.The "Authentic" jersey is the version worn by our team on the pitch. The fit, much tighter than the Home Replica version, is designed for the athlete's body.
2. Created for fans, this jersey has a regular fit with a slightly looser cut than the Authentic version worn by our players.

W skrócie - pierwsza dla dobrze zbudowanych ludzi, druga dla takich z brzuszkiem :-)
Warto także zwrócić uwagę na logo. Na koszulce tańszej jest ono wyszywane, droższa posiada w dotyku taką choćby gumę (nie wiem jak to nazwać profesjonalnie).


Obrazek
tyrlas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2012
Posty: 80
Rejestracja: 24 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 29 lipca 2018, 16:30

ja w piatek zamowiłem ze strony adidasa

https://www.adidas.pl/trzecia-koszulka- ... P0455.html

z personalizacji dobrałem tylko znaczek scudetto- nie dalo sie zamowic jednoczesnie CI i scudetto :co?:

jakby ktos chcail moge wrzucic zdjecia czy cos :prochno:


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 29 lipca 2018, 16:46

Ja widzę, że na stronie Adidasa normalnie zaznacza obie tarcze "ptaszkiem". Na stronie Adidasa są te wersje "Authentic"? Czy repliki dla kibiców?


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2018, 16:59

LukaszG / DLuGi pisze:Ja widzę, że na stronie Adidasa normalnie zaznacza obie tarcze "ptaszkiem". Na stronie Adidasa są te wersje "Authentic"? Czy repliki dla kibiców?
Zaznacza obie wersje ptaszkiem, ale problem się zaczyna, gdy chcesz przejść do potwierdzenia zamówienia. Pojawia się komunikat "ups, coś poszło nie tak" czy coś w ten deseń. Tak, na Adidas.pl można zamówić obie wersje, masz tam opcję "autentyczna", można też poznać po cenie. Autentyczna jest w cenie 550 zł.

Te "gumowe" logo było rok temu, teraz na autentyku logo jest także wyszywane, choć nieco inaczej niż na replice.


tyrlas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2012
Posty: 80
Rejestracja: 24 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 29 lipca 2018, 17:14

LukaszG / DLuGi pisze:Ja widzę, że na stronie Adidasa normalnie zaznacza obie tarcze "ptaszkiem". Na stronie Adidasa są te wersje "Authentic"? Czy repliki dla kibiców?
Dokładnie tak jak pisze kolega wyżej,w chwili zamówienia pojawia się błąd i tylko jeden znaczek możesz zamówić.

A nie macie wrażenia (jak narazie tylko po pierwszym komplecie oceniam) ze w tym sezonie koszulki są jakieś przydługie i za szerokie? Nie wiem czy to wrażenie optyczne wzoru w tym sezonie ale mam takie dziwne odczucie. Tak jakby w tamtym sezonie były bardziej dopasowane a te za duże .


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2018, 01:10

Drugi strój?


montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2018, 10:00

Ładnie by się prezentowały z pucharem LM


Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2018, 10:09

Wojtek pisze:Drugi strój?
Gdy zobaczyłem pierwsze zdjęcia koszulki (kilka tyg temu błąkały się gdzieś po forum) to zwątpiłem... Ale przyznam szczerze ze wygląda ona całkiem spoko. Duże znaczenie ma perspektywa. Całkiem inaczej wygląda koszulka rozłożona na płasko a całkiem inaczej ubrana przez piłkarza/modela. Nie ma tragedii, pamiętam gorsze (chociażby <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> róż z czarną gwiazdą - sezon 11/12). Jestem więc mile zaskoczony, piękno tkwi w prostocie. Niestety z wszystkich 3 kompletów, najgorsza jest domowa - nasza pasiasta wizytówka.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2018, 10:30

Hubson pisze:Niestety z wszystkich 3 kompletów, najgorsza jest domowa - nasza pasiasta wizytówka.
Zgadzam się. Przynajmniej tyle, że ta wyjazdówka prezentuje się ładnie, więc jak nie pasiak tak chociaż może CR wyląduje u mnie na tej koszulce ;)


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2018, 21:35

Hubson pisze:
Wojtek pisze:Drugi strój?
Gdy zobaczyłem pierwsze zdjęcia koszulki (kilka tyg temu błąkały się gdzieś po forum) to zwątpiłem... Ale przyznam szczerze ze wygląda ona całkiem spoko. Duże znaczenie ma perspektywa. Całkiem inaczej wygląda koszulka rozłożona na płasko a całkiem inaczej ubrana przez piłkarza/modela. Nie ma tragedii, pamiętam gorsze (chociażby <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> róż z czarną gwiazdą - sezon 11/12). Jestem więc mile zaskoczony, piękno tkwi w prostocie. Niestety z wszystkich 3 kompletów, najgorsza jest domowa - nasza pasiasta wizytówka.
Trochę taka "piżamowata" na pierwszy rzut oka ale ogolnie może być :P


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2018, 14:09

Po miesiącu, koszulki prosto z Turynu dotarły do mnie. Oczywiście number 7 Ronaldo, czułem się w obowiązku dorzucić się do transferu.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2018, 11:19

Jest już wyjazdówka, potwierdziły się przecieki:
https://store.juventus.com/en/611/0/juv ... kit-201819
Obrazek


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2018, 12:00

co za ulga, nie bedzie wiecej Juventusu w koszulkach Legii...


calma calma
ODPOWIEDZ