T-shirty 35 scudetto! WPŁATY!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Young1995

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 czerwca 2016
Posty: 3
Rejestracja: 09 czerwca 2016

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 11:18

Koszuleczka własnie dotarła przed chwilą :)


VinV

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2012
Posty: 13
Rejestracja: 15 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 13:48

A do mnie niestety nie dotarła , również nie dostałem odpowiedzi na prywatną wiadomość.


mariohyper

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 marca 2015
Posty: 10
Rejestracja: 15 marca 2015

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 13:53

VinV pisze:A do mnie niestety nie dotarła , również nie dostałem odpowiedzi na prywatną wiadomość.
Mam to samo, wysłałem dwie wiadomości i zero odzewu. Koszulki też nie otrzymałem. Szkoda....

ufff.... właśnie dotarła przesyłka. Już nie zawracam głowy. Koszulki super, do następnego razu!
Ostatnio zmieniony 27 czerwca 2017, 14:29 przez mariohyper, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek

Z Juve od 1994!
juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 14:21

mariohyper pisze:
VinV pisze:A do mnie niestety nie dotarła , również nie dostałem odpowiedzi na prywatną wiadomość.
Mam to samo, wysłałem dwie wiadomości i zero odzewu. Koszulki też nie otrzymałem. Szkoda....
Cierpliwości osoby odpowiedzialne za forum też mają prywatne życie jak praca i rodzina :)


QuaTro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 października 2002
Posty: 15
Rejestracja: 25 października 2002

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2017, 21:03

Ja też zamawiałem stedman z dodatkiem elastanu a dostałem zwykła fruit. Chce wymiany, tak jak miało być bo to dwie sztuki - męska i damska są pomylone.


Twardkim trzeba byc a nie mientkim :)
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2017, 21:48

W sumie dopiero teraz zwróciłem uwagę, że również dostałem fruit zamiast slim fita stedam. Czytałem wcześniejsze posty i wiem że takie sprawy powinno się załatwiać przez PW, ale biorąc pod uwagę fakt, że sporo osób ma ten sam problem to łatwo dojść do wniosku, że raczej nie jest to przypadek. Liczę na ogólne wyjaśnienie tutaj dlaczego tak się dzieje.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
lukasz-jbo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 marca 2013
Posty: 1
Rejestracja: 18 marca 2013

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2017, 08:08

U mnie problem ten sam. Otrzymałem fruit zamiast slim fita stedam.
Nawet jej nie rozpakowałem, liczę na wyjaśnienie tematu.

Pozostaje czekać na odpowiedź PW.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2017, 11:07

W kwestii pomylonych koszulek, to przede wszystkim należy sprawdzić co jest na metce.
Męska zwykła - Fruit Of The Loom, HEAVY cotton

Damska - Fruit Of The Loom, Lady Fit Valueweight

Męska Slim Fit - Fruit Of The Loom Fitted Valueweight


Początkowo zapowiadaliśmy, że męskie będą Fruity, damskie SG, a slim fit będą Stedman. W trakcie akcji jednak informowaliśmy, że nastąpiła zmiana i wszystkie koszulki będą z Fruita.
O ile w przypadku zwykłych męskich i damskich nie ma to totalnie żadnego znaczenia, bo rozmiarówka jest niemal identyczna, o tyle w przypadku koszulek Slim Fit jest różnica w składzie koszulek.
Początkowo zapowiadaliśmy koszulki Slim Fit takie jak w poprzednich latach, tj z zawartością elastanu. Te które wykonaliśmy, mimo, że ciągle są to Slim Fity, to składają się z bawełny i lycry (jest to również materiał elastyczny), a nie z bawełny i elastanu.

Większość ludzi zdawało sobie z tego sprawę, natomiast mamy świadomość tego, że być może za słabo to zaakcentowaliśmy i stąd grupa ludzi w zamówieniach dalej podawała, że płaci za stedmana slim fit.

W związku z tym istnieje możliwość zwrotu koszulki (całości wpłaconej kwoty+ kosztów zwrotu) lub wymiany na inny rozmiar. Nie ma natomiast możliwości dostania innych koszulek niż te dostępne (tj Fruit: Heavy cotton, Lady Fit, Fitted Valueweight).


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2017, 11:49

Dzięki za odpowiedź, faktycznie nie zauważyłem w czasie zbiórki, że była zmiana koszulek slim fit.

W takim razie w przyszłym roku proponuję wrócić do Stedmana. Nie wiem czym była kierowana ta zamiana ale Fruit Fitted Valueweight jest zdecydowanie gorsza. Jest prześwitująca i nieelastyczna, Stedman jest miła w dotyku a ta jakby leżała cały dzień w krochmalu, mam nadzieję że po praniu jej "przejdzie". No chyba, że trafił mi się jakiś wadliwy egzemplarz, w co wątpię.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2017, 12:15

Rzecz w tym, że na przełomie kwietnia i maja nie były dostępne slim fity stedmana z elastanem. Nie wiem czym to było spowodowane, ale w wielu hurtowniach były dostępne już tylko pojedyncze sztuki. Stąd decyzja o wybraniu fruitów, które mają niemal identyczną rozmiarówkę.

Nie wiem czy w przyszłości będą w ogóle oferować takie koszulki, jeśli nie to poszukamy jakiś innych koszulek z elastonem (bo to nie tyle firma robi różnicę, co skład materiału). Teraz było już za późno na takie manewry.

Szczerze mówiąc z racji tego, że sam nie chodzę w takich koszulkach to nie miałem pojęcia, że zamiana elastan=>lycra może być dla kogoś aż tak znacząca. Biję się w pierś i biorę na klatę wszelkie pretensje.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2344
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2017, 17:08

mateo369 pisze:Dzięki za odpowiedź, faktycznie nie zauważyłem w czasie zbiórki, że była zmiana koszulek slim fit.

W takim razie w przyszłym roku proponuję wrócić do Stedmana. Nie wiem czym była kierowana ta zamiana ale Fruit Fitted Valueweight jest zdecydowanie gorsza. Jest prześwitująca i nieelastyczna, Stedman jest miła w dotyku a ta jakby leżała cały dzień w krochmalu, mam nadzieję że po praniu jej "przejdzie". No chyba, że trafił mi się jakiś wadliwy egzemplarz, w co wątpię.
Też odniosłem takie wrażenie. Wszystkie koszulki jakie mam są dużo lepsze jakościowo, niż ta co mi dzisiaj doszła. Szkoda, ale i tak będę w niej chodził.

Jeśli rzeczywiście Stedman jest lepszy to proponuje powrócić za rok do tego producenta ;)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2017, 17:11

A ja mam inny problem. W info o koszulkach jest informacja o tym że przesyłka będzie polecona i priorytet. Kończy się tydzień a ja przesyłki nie mam, dostałem na pw odpowiedź z linkiem do przesyłki a tam list ekonomiczny polecony...i ciągle jest w trasie. To chyba trochę nie halo że miał być w cenie priorytet a jest ekonomiczna. Może ktoś to wyjaśni?


juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2017, 20:42

Paulo pisze:A ja mam inny problem. W info o koszulkach jest informacja o tym że przesyłka będzie polecona i priorytet. Kończy się tydzień a ja przesyłki nie mam, dostałem na pw odpowiedź z linkiem do przesyłki a tam list ekonomiczny polecony...i ciągle jest w trasie. To chyba trochę nie halo że miał być w cenie priorytet a jest ekonomiczna. Może ktoś to wyjaśni?
To jest właśnie poczta...ja wysłałem paczkę48 ok. 11 w poniedziałek była u adresata po dwóch tygodniach w piątek :prochno:


del_aleksander

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2006
Posty: 163
Rejestracja: 28 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2017, 22:30

juventusprzemek pisze:
Paulo pisze:A ja mam inny problem. W info o koszulkach jest informacja o tym że przesyłka będzie polecona i priorytet. Kończy się tydzień a ja przesyłki nie mam, dostałem na pw odpowiedź z linkiem do przesyłki a tam list ekonomiczny polecony...i ciągle jest w trasie. To chyba trochę nie halo że miał być w cenie priorytet a jest ekonomiczna. Może ktoś to wyjaśni?
To jest właśnie poczta...ja wysłałem paczkę48 ok. 11 w poniedziałek była u adresata po dwóch tygodniach w piątek :prochno:
Ja już dawno nie zwracam uwagi na to, co pisze w tym ich systemie do śledzenia przesyłki. Często wysyłam przesyłki 1-2kg jako priorytety, a w systemach mam notorycznie wpisywane, że idzie przesyłka 350g ekonomiczna gabaryt A :prochno: Czasami taki faktyczny ekonomiczny idzie szybciej w to samo miejsce niż priorytet :D


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2017, 22:45

Dokładnie tak. My w firmie wysyłamy codziennie 15-20 listów poleconych. mamy system nawet cyfrowy nadawania przesyłek ale i tak to baba z poczty zza kompa musi autoryzować to i nie raz zamiast priorytetowej jest nadawana ekonomiczna.


Poczta Polska jest gorsza nawet od służby zdrowia a o to nie łatwo :prochno:


Obrazek
ODPOWIEDZ