Nowe logo

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy podoba Ci się nowe logo Juventusu?

Tak
124
59%
Nie
70
33%
Nie mam zdania
17
8%
 
Liczba głosów: 211
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 07:42

patrząc na te statystyki Siewier może spać spokojnie

swoją drogą ten obrazek forum w lewym górnym rogu mógłby rzeczywiście być bardziej "juventusowy" ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 23:40

Jeśli to ma sprawić ze wygramy wreszcie tą cholerną LM to jestem za.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 23:43

Jakie wygramy????


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 23:48

dzejkop nie kompromisuj się i edytuj swoje posty pisane pod wpływem chmielu zanim wyłapiesz czerwo, którego będziesz żałować jutro


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2017, 00:04

Nie ma problemu.

Dzisiaj mam przed oczami Alessandro Del Piero, legendę Juventusu pożegnaną w najbardziej żałosny z możliwych sposobów. Załamanego Nedveda po wykluczeniu z finału po wygranej nad Realem. Mam swoje wspomnienia czego obecna papka najwyraźniej nie jest w stanie mi zastąpić.

Dzisiaj do mnie dotarło, że jakieś śmieszne Hi5tory i Le6end nie zastąpią mi futbolu z dawnych lat. Myślę, że ten, kto urodził się przed '90 mnie zrozumie.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2017, 00:25

jackop pisze:Nie ma problemu.

Dzisiaj mam przed oczami Alessandro Del Piero, legendę Juventusu pożegnaną w najbardziej żałosny z możliwych sposobów. Załamanego Nedveda po wykluczeniu z finału po wygranej nad Realem. Mam swoje wspomnienia czego obecna papka najwyraźniej nie jest w stanie mi zastąpić.

Dzisiaj do mnie dotarło, że jakieś śmieszne Hi5tory i Le6end nie zastąpią mi futbolu z dawnych lat. Myślę, że ten, kto urodził się przed '90 mnie zrozumie.
Mysle, ze za 30 lat ludzie beda pisac takie same glupoty, w stylu "to co jest dzisiaj nie zastapi mi tego co bylo, mysle ze ten kto urodzil sie przed '10 mnie zrozumie". Nic dziwnego, wygoogluj sobie rose-tinted glasses.


Zmieniaja sie czasy. Agnelli sam sie wypowiadal ze bedzie popieral iniciatywe reorganizacjii europejskiego futbolu na model podobny do Super Bowl, zeby moc wyciskac jeszcze wiecej kasy ze sportu, i zmiana loga to jest oczywisty krok w budowaniu marki.


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2017, 00:37

Dziękuję nie muszę. Tak się jakoś głupio złożyło, że wystarczająco znam angielski. Nie mam też problemu ze zrozumieniem powiedzenia "patrzeć przez różowe okulary". Ale dzięki, że zabłysnąłeś jak gwiazda Bońka na Allianz Stadium.

Koledzy po szalu piszą, że czas odpuścić. Po 20 latach być może faktycznie trzeba się nad tym zastanowić. Oczywiście nie jesteś zobligowany, żeby śledzić moje posty, więc wyjaśniam, że od pewnego czasu (bez problemu można zauważyć u mnie tą tendencję na forum) Juventus, a przede wszystkim słaba Serie A nie "jara mnie".

Nasze zwycięskie sezony ogląda się wręcz tragicznie. Cotygodniowe męczenie buły to głównie kołysanka. Zwycięstwa nad miernymi klubami (Hamburger z Rzymu, Śmieciarze z Neapolu, Mediolany) nie przynoszą radości a porażki (choćby tylko z tego sezonu) złość i frustrację. Także daj chociaż dzisiaj wyżalić się kibicowi w średnim wieku.

To nawet nie chodzi o Juventus. Po prostu piłka nożna poszła w złą stronę. Najgorsze, że z tej Curvy już chyba nie da się wyjść na optymistyczną prostą.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2017, 08:43

Zbanowany kolega ma rację i tutaj go rozumiem. Piłka kiedyś była bardziej ludzka, teraz jest skoncentrowana na kasie. Coś w tych proporcjach nie gra. Coraz mniej oddanych zawodników a coraz więcej powie, że "to tylko biznes". Nowe logo jest spoko, mniej fajne jest to, co skłoniło zarząd Juve do zmiany.

Superbowl? O tym nie wiedziałem :P Tu jest Europa i szkoda, że szukamy wzorów za oceanen gdzie sport ma jednoznacznie komercyjny wymiar, kluby-organizacje zmieniają logo co parę lat żeby być trendy, a przywiązanie do barw nie wszędzie istnieje (zresztą one też się zmieniają... poza największymi, którzy logo też zmieniają tylko delikatnie i ciężko mówić, żeby było proste, np. Celtics). To jest zupełnie inna kultura, której fundament to sport akademicki.


Gaiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2014
Posty: 125
Rejestracja: 18 lipca 2014

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2017, 14:16

Zawsze twierdziłem, że nowe logo jest strasznie nowoczesne (w złym tego słowa znaczeniu) i nadaje się co najwyżej na jakieś fanpejdże dla nastolatków i inne sołszjal midia, którymi rzygam.

Tymczasem, ooo, na nowej koszulce wygląda znośnie! Normalnie, kurde, retro-logo wyszło z tego nowoczesnego...

Aha, żeby była jasność: nie ma się czym jarać. Futbol to obecnie wielka machina do trzepania forsy, a kibice są robieni w kakao bez mydła.

Dziękuję, do widzenia.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2017, 23:04

Kto ma ochotę na piwko Juve? :D

Obrazek

Osobiście czekam, aż wyjdą jakieś breloki z tym nowym logo :ok:


juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2017, 20:45

Ja kibicuję od 2003 roku i to jest już chyba 3 zmiana logo i chyba ta jest najgorszą wersją mi osobiście przypadła do gustu ta od 2004-2017. Najgorsze jest to, że spotykając znajomych słyszę tylko tekst cytuję"Co oni odwalili? Co to za skarpyty w herbie?"
Śmieję się z tego ale ta zmiana miała na pewno jakieś uzasadnienie marketingowe i wizerunkowe :)


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 10:08

Wojtek pisze:Kto ma ochotę na piwko Juve? :D

Obrazek
Raczej się nie skuszę :doh:
https://www.ratebeer.com/beer/tecate-light/227/


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 11:02

Vanquish pisze:]Raczej się nie skuszę :doh:
https://www.ratebeer.com/beer/tecate-light/227/
Za to kalorii mało ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2017, 19:37

Obrazek


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2017, 13:54

https://pbs.twimg.com/media/DDkRiiwWAAA8Npi.jpg

Na stadionie też już jest. Wygląda źle w tym jajku.


Obrazek
ODPOWIEDZ