Znowu o Davidsie:(

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 15:41

A tak swoją drogą to primavera ma mistrzostwo w kieszeni :D :D :) :-D

ps. musiałem walnąc ten post bo nie chce mieć 666 :?


srali muszki będzie wiosna
daj5stuff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2003
Posty: 138
Rejestracja: 05 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 15:48

Ja mysle ze wszystko sie jakos ulozy. Przynajmniej powinno :) Szkoda byloby tracic jednego z lepszych pomocnikow Juve (jak nie swiata:)) Ale te wszystkie niuanse juz za dlugo trwaja. Denerwuje mnie to :evil: . juz mial byc w Chelsea i w Realu a tu nadal siedzi w Juve. Chyba nawet nie zamierza sie stad ruszac. :D Mam nadzieje ze z tym konfliktem to nic powaznego :(


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 15:58

laeti74 pisze:
Maggie Del Piero pisze:
Medi pisze:Ale jaja!! :shock:

Moggi w replice na wczorajsze oświadczenie Sensiego powołał Davidsa i jego prokuratora i oświadczył, że Davids do Romy nie odejdzie i jeśli nie podpisze kontraktu to zostanie całkowicie wykluczony ze wszystkich kompetycji oficjalnych łącznie z Coppa Italia i będzie grał z .....Primaverą! :shock: :shock:
Super wreszcie jakać pozytywna wieść!!!!!
Ja cały czas gadałam że Edgaruś :D zostanie :D
To ma byc pozytywna wieść?? Co z tego, że zostanie jeśli nie będzie grał :( Cóż... zanosi się na to, że sezon spędzi na ławce, a później za friko odejdzie :(
Nie odejdzie juz ja to wiem "nie będzie Romski pluł nam w twarz i Edgara nam podwędzał.........." :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 16:22

Maggie Del Piero pisze:
laeti74 pisze:
Maggie Del Piero pisze:
Super wreszcie jakać pozytywna wieść!!!!!
Ja cały czas gadałam że Edgaruś :D zostanie :D
To ma byc pozytywna wieść?? Co z tego, że zostanie jeśli nie będzie grał :( Cóż... zanosi się na to, że sezon spędzi na ławce, a później za friko odejdzie :(
Nie odejdzie juz ja to wiem "nie będzie Romski pluł nam w twarz i Edgara nam podwędzał.........." :D
Podwędzał? Nie. Edgar odejdzie sam:( Jeśli Lippi nie daje mu szans i nie widzi go w pierszym składzie, to przecież u nas nie zostanie. Osobiście nie wyobrażam sobie go w Romie ale cóż...:(


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 17:34

Medi pisze:Ale jaja!! :shock:

Moggi w replice na wczorajsze oświadczenie Sensiego powołał Davidsa i jego prokuratora i oświadczył, że Davids do Romy nie odejdzie i jeśli nie podpisze kontraktu to zostanie całkowicie wykluczony ze wszystkich kompetycji oficjalnych łącznie z Coppa Italia i będzie grał z .....Primaverą! :shock: :shock:
No to niezłe ultimatum dla Davidsa, Moggi trzyma krótko. Ten temat z Davidsem najlepiej przemilczeć i poczekać do zakończenia afery (choć tak się nieda :? ). Poprostu ta afera zrobiła nam pranie mózgu. Ten temat jest ciągnięty od x czasu do niewiadomo kiedy :cry: Mam tego dość. Niedługo przez to bedziemy zapominać o meczach JUVE i z kim je gramy bo w naszym mózgach będzie tylko myśl o ,,aferze Davidsowej'' :cry: Bosheeeee :evil:
P.S. Brawa dla Sensiego za wrodzony optymizm, choć Davids nieokazał sie lepszy :? :cry:


Obrazek
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 17:49

juveluck pisze:Davids jest kretynem, po tym co Juve dla niego
zrobilo. Idiota

Nie mow nic takiego poki nie bedziesz pewien tych doniesien.Davids na pewno nie zasluzyl(jeszcze?)na tak ostre traktowanie.Te informacje nie sa jeszcze oficjalnie potwierdzone,wiec nie ma sensu sie obrazac na tak wspanialego pilkarza bo moze juz niedlugo bedziesz znowu dziekowal mu za kolejny wielki mecz w barwach Juve.

Davids w Romie??? :x TO SIE NIE WYDARZY!!!(ZAUFAJCIE MI OK?)


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 21:36

Nowe wieści:

Sensi powiedział, że Davids specjalnie nie odszedł do Chelsea by za rok zasilić Romę.

Moggi powiedział, że będzie Sensiemu niezwykle trudno o Davidsa.

Agent Davidsa powiedział, że Daivds to profesjonalista i bedzie walczył dla Juve do samego końca kontraktu.


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 21:49

Medi pisze:Ale jaja!! :shock:

Moggi w replice na wczorajsze oświadczenie Sensiego powołał Davidsa i jego prokuratora i oświadczył, że Davids do Romy nie odejdzie i jeśli nie podpisze kontraktu to zostanie całkowicie wykluczony ze wszystkich kompetycji oficjalnych łącznie z Coppa Italia i będzie grał z .....Primaverą! :shock: :shock:
Teraz to bezsensowne zachowanie Moggiego :? Myśli, że Davids po tych słowach odrazu poleci podpisać kontrakt?? wręcz przeciwnie. Nie wiem ile w tej sprawie Davidsa jest prawdy, ale jeśli naprawdę chce odejść, to niech odchodzi i nie robi zamieszania w Juve :(


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 23:29

Juventinho pisze:Nowe wieści:

Sensi powiedział, że Davids specjalnie nie odszedł do Chelsea by za rok zasilić Romę.

Moggi powiedział, że będzie Sensiemu niezwykle trudno o Davidsa.

Agent Davidsa powiedział, że Daivds to profesjonalista i bedzie walczył dla Juve do samego końca kontraktu.
Oj coś mi się zdaje że romscy są zbyt pewni swego... :twisted: No i mogą się na tym "przejechać"..... :twisted:


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 23:37

Johnny777 pisze: romscy :
hehe a juz myślałem ze ta nazwa tez Ci przez gardło nie przejdzie :D :D


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2003, 00:23

BIGGI pisze:
Johnny777 pisze: romscy :
hehe a juz myślałem ze ta nazwa tez Ci przez gardło nie przejdzie :D :D

ta jeszcze przechodzi... :D


bartol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2003
Posty: 126
Rejestracja: 28 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2003, 08:30

Medi pisze:Dzisiaj usłyszałam wypowiedź Sensiego w radiu i mało szlag mnie nie trafił :evil:
"Sprawa z Ajaxem jest już rozwiązana i Chivu jest nasz, mało tego, jest nasz też Davids, kiedy skończy mu sie kontrakt przejdzie do nas za darmo...(..)" :evil:

Ps. Nie będe tego komentować bo musiałabym samą siebie wpisać na liste ostrzeżeń :evil:
boshhhh...jak ja nienawidze Romy...
Edek to mój ulubiony gracz, ale dał tyłka. Jeśli przejdzie do Romy to mu dupę skopię - już wolę żeby przeszedł gdzieś do Hiszpanii.


JUVE RULLEZ!!!
Obrazek
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2003, 14:56

white_wolv pisze:
juveluck pisze:Davids jest kretynem, po tym co Juve dla niego
zrobilo. Idiota

Nie mow nic takiego poki nie bedziesz pewien tych doniesien.Davids na pewno nie zasluzyl(jeszcze?)na tak ostre traktowanie.Te informacje nie sa jeszcze oficjalnie potwierdzone,wiec nie ma sensu sie obrazac na tak wspanialego pilkarza bo moze juz niedlugo bedziesz znowu dziekowal mu za kolejny wielki mecz w barwach Juve.

Davids w Romie??? :x TO SIE NIE WYDARZY!!!(ZAUFAJCIE MI OK?)
Nareszcie ktoś w to wierzy jak ja (znaczy się w nie odejście Edgarka) :D
Dzięki !!!!!!!!!!!
Edgar zostanie jeszcze se kobiete w Juve znajdzie i zostanie :D (o ile jeszcze nie ma bo nie wiem :oops: )


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2003, 13:25

Oj boje sie, że to może okzac się prawda. Ta sytuacja z Davidsem trwa za dłuygo, aby dalej sie bawić w takie bajki i pocieszac sie, że to koolejna plota. idac, ze Pitbullowi zalęzy tylko nba ksie.Myslałem, że jest zawodnikiem jakich mało , którym zalezy tylko na grze a tu się okzauje, że woda sodowa uderzyła mu do głowy. Mam ndzieje, że zostanie w klubie w co watpie. Ale może jednak.Jednak nie bede sie sam pocieszał.Poczekamy, zobaczymy...


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 września 2003, 00:25

Alexxxxx pisze:Oj boje sie, że to może okzac się prawda. Ta sytuacja z Davidsem trwa za dłuygo, aby dalej sie bawić w takie bajki i pocieszac sie, że to koolejna plota. idac, ze Pitbullowi zalęzy tylko nba ksie.Myslałem, że jest zawodnikiem jakich mało , którym zalezy tylko na grze a tu się okzauje, że woda sodowa uderzyła mu do głowy. Mam ndzieje, że zostanie w klubie w co watpie. Ale może jednak.Jednak nie bede sie sam pocieszał.Poczekamy, zobaczymy...
Taaa...na kasie...jakby gracze w Juve mało zarabiali... :evil:


ODPOWIEDZ