Akcje JuvePoland - Krawaty Juve

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
Zablokowany
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 21 lipca 2016, 21:49

Jedynie ten projekt z napisami na całej powierzchni rokuje. Podobnie, jak poprzednicy mam uwagi do umiejscowienia gwiazdek.

Ale szczerze, po zastanowieniu gruntownym, nie zdecydowałbym się na zakup żadnego z nich. Bardzo lubię krawaty, trochę wiem o ich doborze. Jak już pisałem czarny krawat najbardziej nadaje się na pogrzeb, chyba, że ktoś jest sportowcem/muzykiem i może sobie pozwolić, jak McCartney na ubieranie adidasów na spotkanie z królową. Taki krawat, jak oferujecie, najbardziej nadaje się dla gimnazjalistów i licealistów, którym jeszcze wypada więcej i sam fakt, że krawat jest, stanowi dowód "formalności" stroju. Ewentualnie dla kogoś starszego, kto wybiera się pod krawatem z kumplami na imprezę. A umówmy się, to nie zdarza się specjalnie często. Jeśli już krawat klubu piłkarskiego, to chciałbym żeby był ekstrawagancki, taki w stylu krawatów robionych np. przez Versace. Wtedy herb Juve i gwiazdki można wkomponować i na każde wieczorowe (ale nie bardzo formalne) wyjście, czy to jakieś wesela, czy sylwestry jest jak znalazł. Jeśli udałoby się Wam coś takiego zrobić to po pierwsze szacunek a po wtóre pewnie za dwa razy wyższą cenę niż w poprzedniej akcji moglibyście sprzedawać.


Don Mateo bis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2013
Posty: 187
Rejestracja: 14 lutego 2013

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 10:33

Makiavel pisze:Bardzo lubię krawaty, trochę wiem o ich doborze. Jak już pisałem czarny krawat najbardziej nadaje się na pogrzeb, chyba, że ktoś jest sportowcem/muzykiem i może sobie pozwolić, jak McCartney na ubieranie adidasów na spotkanie z królową.
Tak, tak, znasz się, tak, tak - wiesz o ich doborze. :lol: Piszesz o tym po raz kolejny, po raz kolejny zatem wykazujesz się niewiedzą i brakiem znajomości zagadnienia. Standard w twoim przypadku. Wrzucę może kilka zdjęć z "pogrzebów". :lol:


Obrazek



Obrazek



Obrazek


--------------------------------------------------------------------------------

Odnośnie tematu; po lekkich modyfikacjach wklejone wcześniej krawaty warte zastanowienia.


Forza Juve!
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 10:42

Siewier, jest szansa, żeby ten krawat zrobić w innym kolorze? Niebieski, szary, złoty?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 11:58

niebieski/granatowy :ok:
szary chyba trochę dziadkowaty nie?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 20:18

Dla tych ktorzy pytaja - napisy na ostatnim wzorze to pelna tresc hymnu Juve - Storia di un grande amore.


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 20:36

Pierwszy albo trzeci biorę w ciemno :D <3


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 lipca 2016, 08:56

szczypek pisze:Siewier, jest szansa, żeby ten krawat zrobić w innym kolorze? Niebieski, szary, złoty?
Problem to raczej nie jest, tylko czy faktycznie jakieś inne kolory niż czarny będą pasowały do motywu Juve? :think:
Maly pisze:szary chyba trochę dziadkowaty nie?
no raczej :P


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 lipca 2016, 13:44

Siewier pisze:tylko czy faktycznie jakieś inne kolory niż czarny będą pasowały do motywu Juve? :think:
2 lata temu w Juvestore był cały granatowy i powiem szczerze, że do tej pory żałuję, że nie kupiłem :/


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2016, 16:39

Jeśli mogę wtrącić. Krawat ciemnogranatowy byłby super. Bez gwiazdek i ostatnia wersja.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 24 lipca 2016, 10:46

@don mateo bis Ty nie odrózniasz krawata od plastronu (ostatnie zdjęcie) więc milcz jak dorośli rozmawiają.


samson89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2015
Posty: 112
Rejestracja: 19 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 24 lipca 2016, 10:57

We wrześniu idę na wesele i mam pytanie do Osób "profesjonalnych w doborze krawatu" - jaki pasuje i czy jest już wśród proponowanych taki??? Ogólnie nie lubię chodzić w nim, ale akurat taki krawat nosiłbym dumnie. Mam nadzieję, że akcja zakończy się sukcesem i każdy będzie zadowolony. Pozdrawiam :papa:


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 24 lipca 2016, 11:07

Wbrew temu co pisze chłopczyk, który uważa, że każda rzecz zawiązana pod szyją mężczyzny to krawat, w czarnym krawacie pójść na wesele to nietakt. Nie jakiś wielki, bo przecież ludzie tam ubierają najróżniejsze rzeczy, z brązowymi garniturami włącznie, ale jednak nie jest to eleganckie.
Dobrze zrobisz nawiązując krawatem do kreacji partnerki. Polecam też odważniejszy krawat, niekoniecznie w jednym kolorze, można poszaleć. To właśnie doradzam też organizatorom akcji.


samson89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2015
Posty: 112
Rejestracja: 19 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 24 lipca 2016, 11:27

Makiavel akurat z partnerką to jest problem, ponieważ Ona sama jeszcze nie wie w co się ubierze...milion rzeczy w sklepach ale akurat nic co się podoba; ja akurat wiem, że w przypadku zakupu krawatu "zmusiłbym" i "ograniczył" jej ( BARDZO CIĘŻKI :rotfl: ) zakup stroju.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 24 lipca 2016, 11:40

Makaviel-mam nadzieję, że umiesz dobrze wiązać krawaty? ;]


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Don Mateo bis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2013
Posty: 187
Rejestracja: 14 lutego 2013

Nieprzeczytany post 24 lipca 2016, 12:20

Makiavel pisze:@don mateo bis Ty nie odrózniasz krawata od plastronu (ostatnie zdjęcie) więc milcz jak dorośli rozmawiają.
Pierwsze dwa zdjęcia przemilczałeś. Przypadek? :lol:

W porządku, nie moją intencją jest się wymądrzać. Obśmiałem tylko twój zabobon jakoby czarny krawat tylko na pogrzeb. Nauczaj dalej o forumowy Tomaszu Jacyków, mnie pozostaje uśmiech politowania.

--------------------------------------------------------------------------

Ciemny niebieski/granatowy to świetna propozycja. Warto ją rozważyć.


Forza Juve!
Zablokowany