Calciopoli - prawda !

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 lutego 2018, 22:57

Kiedyś pisałem o tym samym to mnie zlinczowali twierdząc, że to nie ma sensu.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
del_aleksander

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2006
Posty: 163
Rejestracja: 28 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 01 lutego 2018, 23:08

MRN pisze:Kiedyś pisałem o tym samym to mnie zlinczowali twierdząc, że to nie ma sensu.
Kopali i opluwali jeszcze :smile:
Śmiali się też z Twojej prokuratury ;)

Każdy pisał, mówił, dowodził, ale czemu nikt nie działał? :)


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 02 lutego 2018, 08:00

lenor pisze:Myślałem od tym od dłuższego czasu, początkowo wydało mi się to bez sensu, jednak myślałem o czymś w rodzaju listu otwartego do redaktora Święcickiego i Kapicy, w celu małej prośby o stworrzenie i wyemitowanie jakiegoś odcinka (jakiś kanał na YT prowadzą, czy jakiegoś mini dokumentu (coś w stylu tych wywiadów z Gatusso, Dybalą itd). Przedstawmy fakty, jeśli będzie trzeba zbierzmy tutaj środki i dotrzyjmy w końcu do większej liczby odbiorców, bo mnie krew zalewa, kiedy słyszę o Juve jako głównym winowajcy Calcipoli. Sytuacja podobna do "polskich obozów śmierci".
Temat myślę ciekawy, mimo lat które upłynęły, jednak fajnie byłoby gdyby zwykli zjadacze chleba w końcu wiedzieli co to za bagno.
Mamy swój kanał na YT i lepiej byłoby chyba właśnie na niego stworzyć taki materiał, a Panów z Eleven poprosić ewentualnie o wypromowanie w social mediach.

Tylko wypadałoby żeby ten materiał nie był tendencyjny, w stylu "jesteśmy niewinni, a Inter ponosi pełną odpowiedzialność za upadek włoskiej piłki" ;)


freddie88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 03 lutego 2018, 15:20

Normalnie przesadzil ;(


Myślę, że piosenki Queen są czystym eskapizmem , są jak dobry film.,,Uwielbiam Królową.
Wyczynia niesamowite rzeczy-Freddie Mercury:)
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 03 lutego 2018, 15:26

Poulinho pisze:
Tylko wypadałoby żeby ten materiał nie był tendencyjny, w stylu "jesteśmy niewinni, a Inter ponosi pełną odpowiedzialność za upadek włoskiej piłki" ;)
Niemniej, jakbyście szukali kiedyś kogoś kto by miał to powiedzieć to się zgłaszam.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 04 lutego 2018, 19:03

Super.
Oczywiście, że materiał nie może być w stylu "to Inter a nie Juve!"
Pewnie, że możemy zrobić to sami, promując gdzie się da, ale czy będzie to wiarygodny materiał? Wiecie kibice kibicami, ale kto uwierzy kibicowi Juventusu? :D, Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi.


Obrazek
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2018, 19:07

lenor pisze: Pewnie, że możemy zrobić to sami, promując gdzie się da, ale czy będzie to wiarygodny materiał? Wiecie kibice kibicami, ale kto uwierzy kibicowi Juventusu? :D, Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi.
Oczywiście. To będzie dla nich brzmiało jak Hover mówiący, że mafia nie istnieje.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 marca 2018, 18:11

Były dyrektor Juventusu, Luciano Moggi, świętuje po wygranej bitwie prawnej o stwierdzenie, że Inter lobbował sędziów.
Do poczytania u sąsiadów z SJ.

Wciąż mnie trzęsie na myśl o zakazanych gębach paplających na temat Scudetto "Sprawiedliwych" :mad2:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 30 marca 2018, 19:46

jackop pisze:
Były dyrektor Juventusu, Luciano Moggi, świętuje po wygranej bitwie prawnej o stwierdzenie, że Inter lobbował sędziów.
Do poczytania u sąsiadów z SJ.

Wciąż mnie trzęsie na myśl o zakazanych gębach paplających na temat Scudetto "Sprawiedliwych" :mad2:
A kto pamięta "Forza czysty Inter"?


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2018, 22:56



około 12 minuty.

Jak w tym kraju można w ogóle rozpoczynać odkłamywanie Farsopoli, skoro poważny i ceniony dziennikarz sportowy Michał Pol mówi, że to była afera z ustawianiem meczów.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2018, 23:05

Ten sam Pol, który się woził z koszulkami z JS i mówił, jak to lubi Juve?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 09:31

co się zakłamało to się nie odkłamie

Inter nigdy nie będzie wymieniany przy okazji Calciopoli a nas zawsze będzie się z nim łączyć mimo wygranych procesów, tą kwestię mogłyby rozwiązać jedynie oddane mistrzostwa ale na to nie ma szans tym bardziej, że chyba daliśmy za wygraną bo nic nie czytałem w tym temacie od kilku lat


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
putout

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Posty: 18
Rejestracja: 20 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 09:38

Maly pisze:co się zakłamało to się nie odkłamie

Inter nigdy nie będzie wymieniany przy okazji Calciopoli a nas zawsze będzie się z nim łączyć mimo wygranych procesów, tą kwestię mogłyby rozwiązać jedynie oddane mistrzostwa ale na to nie ma szans tym bardziej, że chyba daliśmy za wygraną bo nic nie czytałem w tym temacie od kilku lat
przecież nie tak dawno Agnelli zaczął straszyć FIGC pozwem z tytułu utraconych dochodów w okresie 2006-2010 bodajże :think:

z kolei wypowiedź Pola można podsumować tak: ile na głowie to i w głowie. :facepalm: poziom dziennikarstwa czy to sportowego czy "zwyczajnego" w Polsce szoruje dupą po mule od lat.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 10:00

widocznie inaczej postrzegamy określenie "nie tak dawno" ;)

wg mnie od 2 lat kompletna cisza a wówczas wydawało się, że coś się zaczyna dziać

EDIT:
@down: oglądałem ten film, dobre porównanie (film też)
Ostatnio zmieniony 19 czerwca 2018, 12:15 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 11:53

Raz zasiane kłamstwo (które w dodatku nie zostało ujawnione od razu) będzie siedziało w głowach ludzi, bo ludzi z reguły nie interesuje, co działo się dalej. Winny to winny, kogo obchodzi, że potem został uniewinniony? Pierdyliard gazet/serwisów/plakatów może (i powinno) publikować wyjaśnienia, informacje, ale nie da się ot tak zmienić o 180 st. poglądu, który w dodatku jest fałszywie podtrzymywany przez nieświadome (?) "autorytety". Był taki film Polowanie, który w doskonały sposób obrazuje, jak ciężko wykaraskać się z fałszywych oskarżeń.


Obrazek
ODPOWIEDZ