PRACA LICENCJACKA - Turyn 2015

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Mino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2012
Posty: 7
Rejestracja: 05 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 04 listopada 2014, 15:46

Witam ! Koledzy wybieram sie do Turynu pod koniec stycznia pisac swoja prace licencjacka wlasnie na temat naszego klubu oraz obejrzenia Naszych z Chievo (25.01). Bardzo zalezy mi na spotkaniu z kims z zarzadu oraz zwiedzenia bazy treningowej w Vinovo i slyszalem wlasnie ze kibice Juve bardzo chetnie oprowadzaja, opowiadaja i organizuja spotkania z niektorymi pracownikami zarzadu dla fanow z innych krajow. Czy znacie jakies fora gdzie moglbym napisac i dowiedziec sie co i jak ?
Ostatnio zmieniony 08 stycznia 2015, 17:05 przez Mino, łącznie zmieniany 1 raz.


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2014, 14:58

Jeśli chodzi o fora to najpopularniejszym jest vecchiasignora.com ale myślę, że google udzielą C szerszej odpowiedzi :) A jeśli znasz język włoski to tych platform znajdziesz na pewno więcej. Oczywiście nie ma sensu kontaktować się z Juventusem jako organizacją tylko bezpośredno z konkretnymi osobami.

PS. Bardzo ciekawy i ambitny pomysł na pracę licencjacką. Jak ją ukończysz to chętnie ją przeczytam :) Co studiujesz?


Mino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2012
Posty: 7
Rejestracja: 05 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 23 listopada 2014, 18:32

hehe spoko nie ma problemu :D Manager sportu :)


johnnorton

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2015
Posty: 3
Rejestracja: 27 lutego 2015

Nieprzeczytany post 27 lutego 2015, 14:13

Jest dużo for a takiej tematyce, ale musisz dobrze znać włoski język. I znajomość języka na pewno przyda się we włoszech, chyba że spotkasz jakiegoś Polaka tam mieszkającego, który zechce ci pomóc.

______________________
Z wizytówki plastikowe znalazłem mieszkanie deweloperskie,


ODPOWIEDZ