The best of Juventus 2013/2014 season

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 21:14

1.MVP - Buffon
2.Klasa światowa - Tevez, Vidal, Pogba, Buffon, Chiellini, Marchisio
3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM. - Asamoah, Marchisio, Lichtsteiner, Llorente
4.Klasa: Solidni ligowcy - cała pozostała kadra w końcu ta magiczna stówa padła z udziałem wielu zawodników
5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - Vucinić, Osvaldo, Peluso, Isla,
5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - Isla
6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - najlepiej oryginalną bez nazwiska
7.Największy postęp : - Asamoah - trudno sobie wyobrazić naszą lewą stronę bez niego, niedoceniany, krytykowany, ale ogromną pracę wykonuje na boisku, na całej jej szerokości
8.Największe zaskoczenie na + : - Llorente
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: - Asamoah
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: - -
11.Największe zaskoczenie na - : - -
12.Najrówniej grający piłkarz: - Tevez, Asamoah, Buffon, Chiellini
13.Największe wahania formy: - Pirlo, Pogba
14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - ten teraz
15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - top10
16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa): - Juventus 3:0 Neapol, Juventus 2:2 Real
17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa): - Fiorentina 4:2 Juventus, Juventus 0:0 Benfica
18.Najważniejszy moment sezonu: - Istambuł
19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie :smile: ) - Sanchez, Griezmann
Typy na przyszły sezon:W serie A nic ciekawego się nie wydarzy. A w LM to niech zaczną grać, a na ile to wystarczy się okaże.
21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - Będzie grał tyle na ile będzie czuł siły by grać na najwyższym poziomie.
22. Co z nr. 10? - No a co ma być ?
23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Gabbiadini
24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente.
Nie dla psa kiełbasa.
25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon. - 4, 5
26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: ... - A kto to wie, być może za rok być może za 25 lat.
27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) - nie widziałem ok.10


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 21:19

1.MVP - Paul Pogba, miał okres trochę gorszej gry, ale jego przebojowość mnie czaruje, a liczba asyst jest tutaj bardzo wymowna. Dzielił i rządził w środku pola. Zwycięstwo w tej kategorii dzięki wahaniom formy pozostałych.

2.Klasa światowa - Leonardo Bonucci (nadal pozostaję jego fanem, grając na tej pozycji jest narażony na największą liczbę błędów - co stanowi kontrargument dla jego przeciwników), Gianluigi Buffon, Carlos Tevez, Fernando Llorente, Arturo Vidal.

3. Klasa: międzynarodowa - Kwadwo Asamoah, Andrea Pirlo, Claudio Marchisio, Giorgio Chiellini, Andrea Barzagli.

4.Klasa: Solidni ligowcy - reszta, z wyłączeniem tych co pojawią się w następnym punkcie.

5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - Mauricio Isla, Mirko Vucinic, Fabio Quagliarella.

5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - Mirko Vucinic, zdecydowanie. Jest słaby i swoim 'stylem bycia' dodatkowo działa na nerwy.

6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - Fernando Llorente.

7.Największy postęp - Kwadwo Asamoah
8.Największe zaskoczenie na + - Paul Pogba, nie spodziewałem się, że jest już na tyle dojrzały by często prowadzić naszą grę + Kwadwo Asamoah.
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz - Leonardo Bonucci (!)
10.Najbardziej przeceniany piłkarz - Giorgio Chiellini.
11.Największe zaskoczenie na - - Maurcio Isla? Fabio Quagliarella? Mirko Vucinic?
12.Najrówniej grający piłkarz - Kwadwo Asamoah.
13.Największe wahania formy - Andrea Pirlo.

14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - obecny, wspaniała była jego ligowa bezwzględność i wyrachowanie, zabrakło tylko bonusu w Europie.

15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - TOP8 (rok temu dałem TOP5, choć obecny Juventus uważam za mocniejsza - tak szybko nam uciekają, czy rekordy przyćmiły mi racjonalne myślenie? :) )

16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa) - dwunasta kolejka z Napoli ładne 3:0, rewanż z Realem.
17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa) -niestety rewanż z Napoli, bezsilność w Turcji.
18.Najważniejszy moment sezonu - Fiorentina 4:2 Juventus, choć wcześniej wygrywaliśmy, to po tym meczu można było odnotować znaczący wzrost formy + trzy bramki z Romą.

19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie Smile ) - Aleksander Kolarov + Alexis Sanchez + Alessio Cerci.

Typy na przyszły sezon:
Serie A - TOP2 (ze wskazaniem na nas w konfrontacji z Napoli lub Romą), nie wiem czy uda się utrzymać tę bezwzględność, dużo zależy od ruchów transferowych naszych rywali.
LM - zagramy na wiosnę, potem to już chyba loteria, oby tym razem szczęśliwa dla nas.
CI - 1/2

21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - nadal jest przydatny, choć gra już trochę słabiej, czas po trochu odstawiać go na drugi tor. Chętnie jednak zachowałbym go w szerszej kadrze.

22. Co z nr. 10? - nieaktualne

23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Ciro Immobile (!)

24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal - nie sprzedaję, Marchisio - 27 mln, Pogba - nie sprzedaję, Lichy - 18 mln, Llorente - 27 mln.

25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon - 4+ , 5.

26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku - w ciągu najbliższych trzech lat, ale dokładnie nie wskażę.

27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) - zapewne około 80%


AndrzejWłazidup

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 maja 2014
Posty: 4
Rejestracja: 19 maja 2014

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 22:46

1 MVP Cóż z każdej formacji można by kogoś wymienić, ale ja postawię na ostoję naszej defensywy, zawodnika który robi różnicę i jest ustalany jako pierwszy do składu, chyba nikt nie będzie miał wątpliwości o kogo chodziGiorgio Chiellini.

2.Klasa światowa Buffon, Storari, Bonucci, Barzagli, Asamoah, Lichsteiner Caseres, Vidal, Pogba, Marchisio, Pirlo, Tevez, Llorente

4.Klasa: Solidni ligowcy Ogbonna, Giovinco, Fabio Q, Vucinic( wymieniłem ich pomimo tego że mało grali, ale po prostu są solidną rezerwą i na pewno każdy z nich byłby czołową postacią w innych zespołach ligi włoskiej)

5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve Rubinho, Peluso, Padoin, Isla, Fabio Quagiarella, Mirko Vucinic, Pablo Osvaldo... i inni na wypożyczeniach.

5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył A kto najwięcej zarabia z wymienionych piłkarzy których chciałbym się pozbyć?

6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? Buffon, Chiellini, Marchisio

7.Największy postęp : Asamoah, Bonucci

8.Największe zaskoczenie na + Nikt niczym mnie nie zaskoczył, może jedynie Asamoah strzeloną bramką.

9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: Marchisio(szkoda tylko że tak mało ostatnio grał)

10.Najbardziej przeceniany piłkarz: Zdecydowanie Pirlo( Przez to że uratował nam dupę parę razy jest podziwiany, lecz ja dostrzegam inna stronę Pirlo, ... dużo biega jak na swój wiek, ale jego bieganie jest bezproduktywne bo robi to w wolnym tempie przez co bardzo łatwo go minąć, lubi tracić piłki a kiedy już do tego dojdzie to jest realne zagrożenie bramki Juve, co mecz mam wrażenie że gramy w 10 jeżeli nie jesteśmy przy piłce, Pirlo jest widoczny bo wszyscy do niego grają ale już nie błyszczy zagraniami, ratują go tylko wolne przez które uratował nas niejednokrotnie, ale ogólnie to duży minus)

11.Największe zaskoczenie na - Osvaldo( przyszedł potruchtał, skomentował że jest bardzo dobrym zawodnikiem i tyle na temat)

12.Najrówniej grający piłkarz:
Chiellini, Asamoah, Bonucci

13.Największe wahania formy: Pirlo

14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? Ciężko porównywać takie sezony, powiem że poprzedni bo więcej osiągneliśmy.

15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20?
Top 10

18.Najważniejszy moment sezonu: Rozpoczęcie i zakończenie :D

19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie

Sanchez, Kolarov, + Jakiś ''Pirlo''

4-3-3 w nowym sezonie i układ :D

Buffon

Lichstainer-Bonucci-Chiellini-Kolarov
Ławka : Caceres, Barzagli, Ogbonna, Lichsteiner

Vidal - Pogba - Marchisio
Ławka: Pirlo, Asamoah, ??????

Sanchez - Llorente - Tevez
Ławka:????

Taki mi się marzy :D znak zapytania to ten trzeci transfer do postawy lub na ławkę. Oczywiście ławka-pierwszy skład nie ma znaczenia można zamienić nazwiska.

21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? Mniej gry w pierwszym składzie

22. Co z nr. 10? nie wiem, numer jak numer, liczy się nazwisko zapisane w historii klubu.

23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? Nie wiem, może Berardi, Immobile?

24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Tylko Pogba wchodzi w gre, za niego można by wcisnac z 2-3 dobrych zawodnikow. Tyle ile dadza 50+

25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon.
Conte 5 za ligę ale to wszystko, na pewno nie za jego głupie wywiady komentarze i ligę mistrzów, Marotta 5 za Teveza, Llorente

26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku:
... cięzko tak sprecyzować chciałbym w 2015

27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno)
Myślę że 3/4[/u][/quote]


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 23:03

1.MVP - Vidal
2.Klasa światowa - Tevez, Vidal, Pogba, Buffon, Chiellini, Marchisio, Pirlo
3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM. - Asamoah, Marchisio, Lichtsteiner, Llorente, Quagliarella (co jak co, ale w Europie to on potrafi)
4.Klasa: Solidni ligowcy - myślę, że reszta kadry, w końcu te 102 punkty nie zdobyły się same.
5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - Vucinić, Peluso
5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - Peluso
6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - najlepiej bez nazwiska
7.Największy postęp : - Asamoah - zawodnik, który zostawia serducho na boisku, harował przez cały sezon i ciężko mi sobie wyobrazić skład Juve bez Ghańczyka.
8.Największe zaskoczenie na + : - Llorente - myślałem, że jako hiszpan nie sprawdzi się w Serie A, ale jednak to stereotyp.
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: - Asamoah
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: - -
11.Największe zaskoczenie na - : - -
12.Najrówniej grający piłkarz: - Tevez, Buffon, Chiellini, Asamoah, Storari (mimo tego, że nie zagrał dużo spotkań, to jak musiał zastąpić Gigiego, spisywał się świetnie)
13.Największe wahania formy: - Pirlo
14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - obecny
15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - top8
16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa): - Juventus 3:0 AS Roma, Juventus 2:2 Real
17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa): - Fiorentina 4:2 Juventus, Galatasaray 1:0 Juventus
18.Najważniejszy moment sezonu: - Istambuł
19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie Smile ) - Sanchez, Kolarov, Mandżukić
Typy na przyszły sezon: Mam nadzieje, że zdobędziemy czwarte z rzędu mistrzostwo, no i oby w końcu zaczęli grać coś w LM i doszli chociaż do półfinału.
21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - Jeśli będzie się czuł na siłach i będzie reprezentował dobry poziom to będzie grał pierwsze skrzypce.
22. Co z nr. 10? - Tevez pokazał, że zasługuje.
23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Żaden
24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente: Nie sprzedaje żadnego.
25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon. - 4, 5
26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: ... - Fajnie by było jakby w następnym sezonie, ale na to nie liczę. Mam nadzieje, że w przeciągu 10 lat uda się sięgnąć po to trofeum.
27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) - Nie obejrzałem jedynie 3 spotkań.


Fino Alla Fine Forza Juventus!
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 23:21

1.MVP - Ciężko stwierdzić, wahałem się między Tevezem a Vidalem, koniec końców stawiam na Chilijczyka. Statystyki strzeleckie kapitalne, gra defensywna nie do przecenienia, a że słabsza wiosna... Dla mnie jakoś istotniejsze były mecze Juventusu na jesieni, kiedy to byliśmy w grze w poważnych rozgrywkach w Europie, a w Italii trzeba było gonić fenomenalną Romę, ale o tym dalej.
2.Klasa światowa - Tevez, Vidal
3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM. - Llorente, Buffon, Lichtsteiner
4.Klasa: Solidni ligowcy - głupio zabrzmi jak wstawię tutaj Pirlo, ale w przekroju całego sezonu to poziom niżej niż tamta trójka. Poza nim BBC, Asamoah, Caceres
5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - Czterech parodystów zwanych czasem przekornie napastnikami, Chilijczyka który ma już zaklepany bilet do Madrytu. Zapchajdziury tanie i czarną, drogą zapchajdziurę może niekoniecznie bym wywalił, ale im mniej będę ich oglądać na boisku tym lepiej. Aha, no i Pepe też należy już podziękować. O artystach pokroju Motty chyba nawet nie muszę wspominać.
5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - spośród tych, którzy są absolutnie zbędni, najwięcej kasy można chyba wyciągnąć za miniaturowego Następcę, chociaż możliwe że znajdzie się też jeleń (szkoda że Branca nie pracuje już w Interze) który drogo kupi połówkę Isli.
6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - Vidala już mam, ale jeżeli na nowy sezon wypuszczą coś ładnego, kolejną bym nie pogardził
7.Największy postęp : - to jest właśnie to, co mnie straszliwie boli - że ciężko wskazać palcem piłkarza, który w przeciągu tego roku zaliczyłby jakiś ogromny skok jakościowy. Nie widzę również kandydata, który mógłby czegoś takiego dokonać w nadchodzącym sezonie. Bo jednak wstawienie tutaj Llorente ze względu na to, że początki miał ciężko, byłoby mocno naciągane.
8.Największe zaskoczenie na + : - rosły Bask zaskoczył chyba wszystkich tym, jak momentalnie zaskoczył i zrozumiał o co chodzi trenerowi, stąd jak dla mnie pasuje właśnie tutaj.
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: - Lichtsteiner. Mam wrażenie że znakomita większość ludzi krytykujących go nie zwraca uwagę na to, jak facet porusza się bez piłki, zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Jak dla mnie w tym elemencie nikt w obecnym Juventusie nie dorasta mu do pięt, włącznie ze słynącym z tego Marchisio. Lichy w formie = Pirlo przynajmniej dwa lata młodszy, Vidal dużo skuteczniejszy.
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: Paul "warto sprzedać go za 100 baniek czy lepiej poczekać aż będzie wart 140?" Pogba. Ma coś z Vucinicia - raz na jakiś czas pojedynczym zagraniem zdemoluje kosmos, ale potem przez pięć spotkań nie da się patrzeć na jego grę. W tej kategorii nominuję również Chielliniego, który to jako środkowy defensor powinien być jednym z najinteligentniejszych piłkarzy w drużynie, a jest niestety głupi jak but i nie wyciąga wniosków ze swoich błędów.
11.Największe zaskoczenie na - : Mimo wszystko chyba Conte i jego, nie bójmy się nazwać tego wprost, brak klasy w ostatnich miesiącach.
12.Najrówniej grający piłkarz: - Simone Padoin
13.Największe wahania formy: - Pirlo, Pogba
14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - ten sprzed sezonu chyba jednak pazurami wyszarpałby zwycięstwo w starciu z obecnym
15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? Druga dziesiątka
16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa): - Lazio, Real u siebie
17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa): - Fiorentina, Galatasaray u siebie
18.Najważniejszy moment sezonu: - Tiki-taka w tureckim błocie
19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie :smile: ) - Bale, Messi Ronaldo
Typy na przyszły sezon:W Serie A powinno się udać obronić scudetto, wierzę że im poważniejszy rywal nam wyrośnie, tym większa motywacja. W LM drugi koszyk, drugie miejsce w grupie i w 1/8 w czapkę. Raz się udało zajść szczebel wyżej, raz szczebel niżej, myślę że w chwili obecnej to jest realny scenariusz.
21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - Pozostawienie go w obecnej roli bez zapewnienia mu nominalnego zmiennika będzie równie odpowiedzialne, co wręczenie szympansowi odbezpieczonego karabinu maszynowego. O zakupie następcy póki co cicho, może coś się pozmienia w schematach i niekonieczne każda piłka w każdym meczu będzie musiała przejść przez maestro.
22. Co z nr. 10? - Agent Giovinco z pewnością może nam na ten temat opowiedzieć ciekawą historię.
23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Zależy to od pierdyliarda czynników, ani nie będę płakać, ani otwierać szampana w zależności od tego jak to wszystko się potoczy.
24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente.
Poza Vidalem rozważyłbym sprzedaż każdego, za którego zaoferowano by cenę znacznie wyższą niż rynkowa . W tej chwili największe szanse z Pogbą, za 60 baniek oddałbym z pocałowaniem ręki. Pozostała trójka to temat na dłuższą dyskusję.
25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon. - po trójce
26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: ... - Nieprędko.
27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) - Do pewnego momentu starałem się oglądać każdy mecz w TV/w necie + bywać na JS przynajmniej raz na miesiąc. W pewnym momencie zdałem sobie jednak sprawę że każde spotkanie wygląda dokładnie tak samo (kopanina bez polotu zakończona zwycięstwem), emocji coraz mniej (w CL za burtą, w lidze scudetto stawało się oczywistością), więc coraz więcej było spotkań które oglądałem jednym okiem/od połowy/nie widziałem wcale.


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 20 maja 2014, 18:01

1.MVP - gdyby liczyć ligę to na pewno Tevez, ale indolencja w Europie nie pozwala mi tak sądzić, niech będzie Buffon.

2.Klasa światowa - Buffon, Vidal, Pogba

3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM. - bardziej tu pasuje klasa międzynarodowa czy coś w ten deseń, bo to na dobrą sprawę lipy nie zrobił tylko Vidal i ... Quagliarella :prochno: , także Tevez, Llorente, Marchisio, Bonucci, Chiellini, Pirlo

4.Klasa: Solidni ligowcy - Barzagli, Caceres, Asamoah, Lichsteiner

5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - reszta magicznego ataku, Peluso, Motta, Pepe, Padoin i Ogbonna

5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - zdecydowanie Peluso!

6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - #19 Bonucci

7.Największy postęp - może nie jakiś ogromny, ale raczej Pogba

8.Największe zaskoczenie na + : Asamoah mnie zaskoczył równą formą cały sezon, szczerze nie spodziewałem się tego.

9.Najbardziej niedoceniany piłkarz - zdecydowanie Bonucci, hejtowany na JP zawsze i za wszystko

10.Najbardziej przeceniany piłkarz - w tym sezonie chyba Barzagli. Bardzo lubię Andreę, ale obniżył loty i z najlepszego w BBC stał się najsłabszym

11.Największe zaskoczenie na - : chyba jego Antek, bo popełniał sporo błędów, które maskował w lidze zdecydowanie najmocniejszy skład, jednak to było za mało na Europę, nie wspominając o żenujących wypowiedziach. Ogbonna mnie nie zaskoczył, bo już w Torino niczym wielkim się nie wyróżniał, oprócz tego że jest czarnym "Włochem" i 13 mln euro z naszej strony było ogromną rozrzutnością.

12.Najrówniej grający piłkarz: Asamoah

13.Największe wahania formy: Lichsteiner i Pirlo

14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - Jakościowo ten z pewnością, ale zeszłoroczny miał większe "kule"

15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20 - Top 10

16. Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa): Roma u siebie - mecz, który definitywnie rozstrzygnął Scudetto, w Europie rewanż z kebsami w wykonaniu naszych rezerw wyglądał całkiem przyzwoicie

17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa): Viola wyjazd, za dużo by wymieniać :roll:

18.Najważniejszy moment sezonu: turecki stół bilardowy

19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie Smile ) - Rossi, El Shaarawy, Coentrao

20.Typy na przyszły sezon:
LM - przynajmniej półfinał, a co!
Serie A - miejsca 1-2
Coppa Italia - co roku za Conte przegrywamy szybciej, także wyczuwam wpadkę w 1/8

21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - Powoli jego miejsce powinien zajmować Marchisio lub ewentualnie kupiony następca, coś na zasadzie 2 mecze gra - jeden odpoczywa.

22. Co z nr. 10? - Chciałbym go nosić jakbym grał w Juventusie

23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Najchętniej bym widział całą trójkę Immobile, Berardi i Manolo. Fausto Rossi jako zapchajdziura do środka też by nie zaszkodził

24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz: Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente. - Pierwszą trójkę na ten moment za nic w świecie ( Marchisio nigdy bym nie sprzedał), Lichego za 20 mln euro a Ferdka za 30 mln.

25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon - Marotta za równowartość sprzedaży Matriego potrafił kupić sensowny atak, jednak trochę nawalił z bokami, ale 4- się mu należy, Conte za ten sezon 2+, w innym poście już kiedyś opisałem co myślę o nim za ten sezon, oby w następnym wrócił na właściwą drogę.

26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: w nadchodzącym albo za 2 lata.

27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) - no z 10, 12 na pewno opuściłem.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 maja 2014, 11:15

Myślę, że kto miał przedstawić tutaj swoje subiektywne zestawienie sezonu 13/14 już to zrobił, więc czas na podsumowanie Waszych wyborów :) Postanowiłem zliczyć głosy z większości kategorii (choć nie wszystkich), tak, by spiąć klamrą nasze wspólne oceny zakończonego sezonu. I tak:

MVP - tutaj wygrał Tevez, zdecydowanie najczęściej wskazywaliście właśnie jego jako najlepszego piłkarza sezonu. Na drugim miejscu, choć daleko za Apaczem, znalazł się Vidal, a za nim Buffon.

Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - królem został Mirko Vucinić, najwyraźniej przeważająca ilość tifosich rzyga już Czarnogórcem. Na drugim miejscu, mocno ustępując Szwagrowi, znalazł się Isla.

Największy postęp - absolutnie bezkonkurencyjny okazał się Asamoah, a za nim Llorente.

Największe zaskoczenie na + - tu z kolei bezkonkurencyjny Llorente

Najbardziej niedoceniany piłkarz - nagroda dla Marchisio, chociaż tutaj walka była dość wyrównana, ponieważ niemal równie chętnie userzy JP wskazywali na Asamoah.

Najbardziej przeceniany piłkarz - 1. Pirlo | 2. Lichtsteiner | 3. Pogba

Największe zaskoczenie na - - rozczarowaniem sezonu okazał się 15-milionowy Ogbonna, który długimi momentami wyglądał jak zagubiony w czasoprzestrzeni. Niedaleko za nim Vucinić, co również było do przewidzenia.

Najrówniej grający piłkarz - Tevez i Asamoah zamietli konkurencję. Najniższy stopień podium dla Buffona.

Największe wahania formy - tutaj niedoścignieni są Pirlo i Pogba z minimalną przewagą Andrzeja.

Który Juventus jest silniejszy: obecny, czy ten sprzed sezonu? - tutaj chyba każdy bez wyjątku odpowiedział, że obecny, nawet pomimo kompromitacji w Champions League.

Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,12,15,20? - Jakby wyciągnąć średnią to pewnie wyszłoby, że tak TOP12. Najwięcej osób wskazywało na TOP10 i TOP15

Najważniejszy moment sezonu - wiadomo, stambulskie pola ryżowe. Tylko nieliczni wskazywali inny moment.

Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie) - ludzie JP najchętniej widzieliby w Juve: 1: Sancheza | 2. Coentrao | 3. Verrattiego i Di Marię - dokładnie w takiej kolejności.

Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? : konkurencję zmiażdżył Berardi, drugie miejsce dla Gabbiadiniego, trzecie dla Immobile

Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon - dla Conte średnia ocena wyszła 3,6 czyli 3+, natomiast dla Marotty równo 4.

Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: - najczęściej byliście zdania, że mniej więcej za 4 lata, natomiast zliczając średnią wychodzi, że w sezonie 2016/2017



Oczywiście zachęcam do dalszego komentowania wyników :) Coś was zaskoczyło w podsumowaniu? A może któraś pojedyncza opinia któregoś z userów kogoś zaciekawiła?


Obrazek
ODPOWIEDZ