Gdzie można kupić koszulkę Juve w Krakowie

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Wojciech1980

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 grudnia 2012
Posty: 1
Rejestracja: 18 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2012, 19:16

Mam do wszystkich kibiców Juwe prośbę, szczególnie z tych z Krakowa. Czy wiedzą, gdzie można w Krakowie kupić koszulkę Juwentusu, w cenie do 150 zł? Mój syn zwariował , ale to dobrze na ich punkcie, a nie chcę zamawiać przez internet, zwłaszcza po historiach typu piłkasklep,pl, wolę ją wcześniej zobaczyć. Będę wdzięczny za odpowiedź.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2012, 19:26

Myślę, że ta będzie świetna :)

Obrazek

Nie no dobra żartowałem. A tak na poważnie to można się wybrać do Galerii Krakowskiej tam mają asortyment rzeczy z Juve i koszulka lub T-Shirt albo jakaś bluza się znajdzie.


juvepiotr18(stare)

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 grudnia 2003
Posty: 222
Rejestracja: 24 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2012, 19:41

W galerii nie ma rzeczy Juventusu nie wiem skąd masz takie info kiedyś widziałem w factory outlet w modlniczce czy modlnicy koło leroy merlin w sklepie nike także najprędzej tam cos kupisz


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2012, 19:55

Jestem z Krakowa i pomogę, korzystając z własnych doświadczeń

jest sklep bomasport (bomasport.pl) - prowadzą oni sprzedaż internetową, ale z odbiorem osobistym w Krakowie (na ulicy węgierskiej - to jest w podgórzu)

jest tez sklep kraksport (kraksport.com), sklep mieści się zdaje się na terenie stadionu Cracovii - od ulicy św Jadwigi (chyba taka tam jest ulica...albo 3. Maja)

Niestety z tego co widze to nie mają w tym momencie w sprzedaży koszulek Juventusu.

Z tego wynika, że jeśli chcesz kupić koszulkę to musisz poszukać po innych sklepach internetowych, sprawdź najpierw reputację sklepu (na ISS szajsu ci raczej nie wcisną).

I pamiętaj o swoim konsumenckim prawie! Każdy towar kupiony przez internet możesz w ciągu 10 dni zwrócić, a sklep musi ci pieniądze oddać. Bez podawania żadnych przyczyn. Szkoda, że tak późno się wziałeś za sprawy prezentowe, bo w tym momencie jak widać ciężko w tym temacie. Ale życzę powodzenia!
Forza Juve


royal'ek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2012
Posty: 270
Rejestracja: 08 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2012, 20:47

Za 150zł to tylko jakiś T-Shirt albo treningową znajdziesz. Jak chcesz meczówkę to min. 250zł trzeba szykować :/


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2012, 20:57

royal'ek pisze:Za 150zł to tylko jakiś T-Shirt albo treningową znajdziesz. Jak chcesz meczówkę to min. 250zł trzeba szykować :/
Chyba, że replikę, albo koszulkę z poprzednich sezonów. Tylko, że dostać takie to też nie lada sztuka :)
blk01 pisze:Ja ci dam "JuWe"!!!

JUVE !!!!
Ludzie dajcie spokój, nie każdy jest takim kibolem jak ty blk01, że pisze się Juve nie Juwe :)

Swoją drogą łezka się w oku zakręciła bo sam pamiętam jak 14 lat temu dostałem koszulkę Inzaghiego, i między innymi dlatego piszę tu gdzie piszę :)
Ostatnio zmieniony 18 grudnia 2012, 21:30 przez filippo, łącznie zmieniany 1 raz.


blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2012, 21:02

Ja ci dam "JuWe"!!!

JUVE !!!!


http://euroislam.pl
Europa dla Europejczyków.
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2012, 21:07

prowo :prochno:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
royal'ek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2012
Posty: 270
Rejestracja: 08 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2012, 21:12

Z poprzednich sezonów owszem, ale replikę tylko w sensie podróbki ( modele obecnego sezonu ), dziwi mnie ten fakt, że koszulki Juve są tak drogie. Najniższy model repliki kosztuje ok 250zł, dla porównania koszulka interu jest w cenie ok 150zl, a produkowane są przez tą samą firmę - NIKE


Wojtek1207

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 230
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2012, 23:56

royal'ek pisze:Z poprzednich sezonów owszem, ale replikę tylko w sensie podróbki ( modele obecnego sezonu ), dziwi mnie ten fakt, że koszulki Juve są tak drogie. Najniższy model repliki kosztuje ok 250zł, dla porównania koszulka interu jest w cenie ok 150zl, a produkowane są przez tą samą firmę - NIKE
Bo koszulki interu są jako wycieraczki do butów, a te są przecież tańsze niż odzież "do noszenia". Taki żarcik :smile:
A jeśli chodzi o okazje, to na np. ktoś kiedyś rzucił u nas na forum link do aukcji na Allegro: różowa wyjazdówka za 70 zł (i to wtedy nie była podróba).

@Wojciech1980

Jak nie masz pewności co do danej koszulki w internecie, to wklejasz linka z aukcją/ofertą koszulki tutaj. Chłopaki na pewno pomogą.


ODPOWIEDZ