Stroje na sezon 2012/13

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
eXoN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2012
Posty: 169
Rejestracja: 10 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 21:30

Tylko czemu ta gwiazdka na dole? :roll:
Fajnie by było, jakby trzecią gwiazdkę umieścili normalnie obok dwóch poprzednich, nie przejmując się Abate.


Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy!
Giampiero Boniperti
Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 21:33

Złota gwiazdka przy tych 2 wcześniejszych. Na dole zróbmy miejsce dla srebrnej. ;)

Ogólnie to czarna 'wyjazdówka' wyglądała spoko z tym logo TAMOIL za czasów Serie B'lee', a ta jednak mnie nie przekonuje chyba. Dlaczego nie możemy zostać przy obecnej? Zobaczymy co nam Nike zaproponuje.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 21:42

ta gwiazdka na dole beznadziejna (liście też), wg mnie powinniśmy gwiazdki mieć nie na równo tylko "dookoła" coś jak bayern ma, nawet widziałbym je np nie równo rozłożone tylko np przesunięte na lewą stronę, tak że skrajnie prawa byłaby równo nad herbem a reszta bardziej w dół...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
15Kowal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 155
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 22:07

Ten wygląd koszulki wyjazdowej pojawia się od początk spekulacji nad strojami na nowy sezon. IMO to najbardzie prawdopodobny scenariusz. Co do gwiazdek i liści... Lepiej by wyglądało 3 gwiazdki nad herbem, liście dopasowane tak jak teraz (z miejscem oczywiście na te 3 gwiazdki na górze), a najlepiej żeby wgl ich nie było, a zamiast nich jakoś fajnie umieścić ten napisa z góry, cokolwiek jest tam napisane.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 22:45

danielos511 pisze:A co sądzicie o koszulce rzuconej ostatnio przez JuvePoland na facebooka?? jak dla mnie bomba.

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 5668_n.jpg
Obrazek

najlepszy projekt jaki do tej pory widziałem!! JEST GENIALNA!! ; )
Herb w tym czymś wygląda kapitalnie, tylko jedno ale: Ta trzecia złota powinna być na górze a na dole srebrna jeśli ją zdobędziemy.


TomassoAG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2010
Posty: 29
Rejestracja: 03 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 23:07

Wojtek pisze:
danielos511 pisze:A co sądzicie o koszulce rzuconej ostatnio przez JuvePoland na facebooka?? jak dla mnie bomba.

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 5668_n.jpg
Obrazek

najlepszy projekt jaki do tej pory widziałem!! JEST GENIALNA!! ; )
Herb w tym czymś wygląda kapitalnie, tylko jedno ale: Ta trzecia złota powinna być na górze a na dole srebrna jeśli ją zdobędziemy.
Idealna na wyjazdową :) Oczywiście na górze 3 gwiazdki.


Obrazek
Zbyniu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 sierpnia 2009
Posty: 144
Rejestracja: 24 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 23:13

Wojtek pisze:
danielos511 pisze:A co sądzicie o koszulce rzuconej ostatnio przez JuvePoland na facebooka?? jak dla mnie bomba.

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 5668_n.jpg
Obrazek

najlepszy projekt jaki do tej pory widziałem!! JEST GENIALNA!! ; )
Herb w tym czymś wygląda kapitalnie, tylko jedno ale: Ta trzecia złota powinna być na górze a na dole srebrna jeśli ją zdobędziemy.
Owszem genialny projekt, a co do twojej wypowiedzi Wojtku ja bym to raczej widział tak na ten sezon, że nad nike tarcza za puchar Włoch i nad nią srebrna gwiazdka :D


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 23:17

Tak sobie przeglądam koszulki nike dla reprezentacji i w tym przecieku może być sporo z naszego wyjazdowego trykotu.

Na koszulce repry Brazylii widać wyraźną analogią z "dwu-częściowym rękawem", którego drugi kolor zaczyna się w miejscu, gdzie w naszym projekcie poziome paski. Ponadto widać wyraźnie te "otwory wentylacyjne" na bokach, poniżej pach. Materiał też wydaje się być ten sam.

Nie miałbym nic przeciwko, ów projekt wygląda bardzo ładnie.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 23:20

Może dzięki nagłośnieniu sprawy trzeciej gwiazdki na koszulce media bardziej zainteresują się wynikiem procesu w Neapolu jeśli dalej Agnelli będzie walczył ( Brawo Andrea ! )


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 00:59

http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=93709

Wszyscy piszecie o tym, że lepiej prezentowałyby się 3 złote gwiazdki umieszczone obok siebie. Okazuje się jednak, że umieszczenie jednej z nich na dole miałoby stanowić kompromis pomiędzy naszą chęcią celebracji mistrzostwa nr 30 i stanowiskiem federacji, która, jak wiadomo, nie jest zbyt przychylna umieszczeniu na trykotach kolejnej gwiazdki. Włosi twierdzą, że miałby to być swego rodzaju zabieg stylistyczny, który w dodatkowym stopniu podkreśliłby fakt, że Scudetto zdobyliśmy 30., a nie 28. raz.


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 01:33

mrozzi pisze:http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=93709

Wszyscy piszecie o tym, że lepiej prezentowałyby się 3 złote gwiazdki umieszczone obok siebie. Okazuje się jednak, że umieszczenie jednej z nich na dole miałoby stanowić kompromis pomiędzy naszą chęcią celebracji mistrzostwa nr 30 i stanowiskiem federacji, która, jak wiadomo, nie jest zbyt przychylna umieszczeniu na trykotach kolejnej gwiazdki. Włosi twierdzą, że miałby to być swego rodzaju zabieg stylistyczny, który w dodatkowym stopniu podkreśliłby fakt, że Scudetto zdobyliśmy 30., a nie 28. raz.
Tja, trzecią doszyjmy sobie na plecach - to będzie idealny zabieg stylistyczny, żeby władze związku się nie pultały... :whistle:

Jak dla mnie stanowisko Juventusu jest i było jednoznaczne - zdobyliśmy 30 scudetti, więc należą nam się 3 złote gwiazdki. Nie możemy iść na żadne ustępstwa, bo to znaczyłoby, że klub nie jest do końca pewien swoich racji i po części wycofuje się z walki o niesłusznie nam odebrane mistrzostwa.

3 złote gwiazdki nad herbem, jedna srebrna (oby!) pod - wkomponowane w wieniec z liści laurowych, jak w projekcie, który pojawił się na Facebooku. Dla mnie to byłby ideał.


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Włodar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 197
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 01:50

remortus pisze:ten napisa z góry, cokolwiek jest tam napisane.
Jeśli mnie wzrok nie myli to tekst Bonipertiego :)


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 01:51

mrozzi pisze:http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=93709

Wszyscy piszecie o tym, że lepiej prezentowałyby się 3 złote gwiazdki umieszczone obok siebie. Okazuje się jednak, że umieszczenie jednej z nich na dole miałoby stanowić kompromis pomiędzy naszą chęcią celebracji mistrzostwa nr 30 i stanowiskiem federacji, która, jak wiadomo, nie jest zbyt przychylna umieszczeniu na trykotach kolejnej gwiazdki. Włosi twierdzą, że miałby to być swego rodzaju zabieg stylistyczny, który w dodatkowym stopniu podkreśliłby fakt, że Scudetto zdobyliśmy 30., a nie 28. raz.
Ktos tu chyba na glowe upadl, sa wyroki sądu swiadczące o tym, ze mamy 30 razy scudetto, wiec dla mnie to jest nie pojete czemu nie zwrocili nam tych dwoch jeszcze? :|





KLIK ==>www
KieLoN

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 17 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 02:08

Ten spór bedzie sie toczył w nieskończoność. A jak za x lat Juventus doszyje sobie 4 gwiazdke, to ktoś powie że wygrali 38 razy a nie 40. I tak czy siak będzie źle. Nie widze "salomonowego" wyjścia z tej sytuacji. Uważam, że wszystkie 3 gwiazdki powinny znajdować sie w jednym rzedzie, jako fan Juve. Fan Interu bedzie miał z pewnością odmienne zdanie. No cóż.. takie życie.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 09:11

W tym projekcie faktycznie może coś być, jeśli spojrzy się na nowe koszulki Arsenalu lub Brazylii (rękawy), a jeśli tak, to wielce prawdopodobne, że również prawdziwy będzie ten projekt:
Obrazek

Wzory i kroje podobne. Niestety, o ile czarna wyjazdówka w tej formie jest w miarę ok (poza tą gwiazdką na dole), tak domowa w paski jest ohydna, blee.
Moim faworytem jest poniższy projekt:
Obrazek


Obrazek
ODPOWIEDZ