Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 12:50

pepiczek pisze:Sky Sport Italia: Chelsea 6 tygodni temu pozwoliła Sarriemu na odejście do Juve za darmo, ale teraz zmieniła zdanie i jednak chce dostać zapłatę.

Agent Sarriego chce, aby Chelsea wywiązała się ze swojej obietnicy.

https://www.football-italia.net/138945/ ... inds-sarri
Czyżby przeczytali moje wywody na tym forum i poszli po rozum do głowy? :-)

Też tak macie, że liczycie na Pepa nie tylko ze względów sportowych, ale też dlatego, żeby zobaczyć zdziwienie tych wszystkich ananasów, którzy upierają się, że to absolutnie niemożliwe? :)

Ja na tę okoliczność stworzyłem sobie nawet mini galerię screenów z tt... :stareprochno:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 12:53

wojczech7 pisze:
pepiczek pisze:Sky Sport Italia: Chelsea 6 tygodni temu pozwoliła Sarriemu na odejście do Juve za darmo, ale teraz zmieniła zdanie i jednak chce dostać zapłatę.

Agent Sarriego chce, aby Chelsea wywiązała się ze swojej obietnicy.

https://www.football-italia.net/138945/ ... inds-sarri
Czyżby przeczytali moje wywody na tym forum i poszli po rozum do głowy? :-)

Też tak macie, że liczycie na Pepa nie tylko ze względów sportowych, ale też dlatego, żeby zobaczyć zdziwienie tych wszystkich ananasów, którzy upierają się, że to absolutnie niemożliwe? :)



Ja na tę okoliczność stworzyłem sobie nawet mini galerię screenów z tt... :stareprochno:
Rudzki może dostać zawału jak Guardiola odejdzie z Anglii.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 13:23

wojczech7 pisze:=
Ja na tę okoliczność stworzyłem sobie nawet mini galerię screenów z tt... :stareprochno:
Gdyby nie CR7, to bym w to nie uwierzył.

A tak daje 60%/40% na Pep'a.

@down

https://www.uefa.com/insideuefa/disciplinary/

Tutaj są newsy, więc pewnie się pojawi gdy wydadzą oficjalnie wyrok.
Ostatnio zmieniony 05 czerwca 2019, 14:11 przez Adrian27th, łącznie zmieniany 1 raz.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 13:28

Adrian27th pisze:
wojczech7 pisze:=
Ja na tę okoliczność stworzyłem sobie nawet mini galerię screenów z tt... :stareprochno:
Gdyby nie CR7, to bym w to nie uwierzył.

A tak daje 60%/40% na Pep'a.
Jasna sprawa, że to CR7 zmienił optykę.

Tak sobie myślę odnośnie tej potencjalnej kary dla City - jakieś brytyjskie/kibicowskie źródła coś piszą na ten temat? Abstrahując od tego, co może stać się z Pepem. Czy ktoś w świecie piłki w ogóle podjął temat możliwego bana dla Obywateli? :think:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
stf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2009
Posty: 215
Rejestracja: 02 lutego 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 14:49

Po co nam trener skoro mamy CR7? :D


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 15:47

stf pisze:Po co nam trener skoro mamy CR7? :D
No dokładnie, Barcelona ma Messiego, który nie chce Grizmana, a my mamy CR7, który był trenerem Portugalii podczas finału ME. :D


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 15:48

Do wszystkich wiadomości wrzucanych przez ludzi tutaj na forum (świetna robota, serio, szkoda tylko, że przy okazji powstają z tego kłótnie) staram się podchodzić z dystansem, ale gdzieś tam w środku tli się iskierka, że jednak idziemy all in po Guardiolę i chcemy wykorzystać jeszcze moment kiedy Ronaldo gra na swoim najwyższym poziomie. A tli się dlatego, że ufam zarządowi w tej kwestii. Wydaje mi się, że nie dopuściliby do sytuacji, w której po zwolnieniu Allegriego nie mielibyśmy zaklepanego następcy, który podwyższy poziom naszej drużyny. Niemniej, większe szanse na to, że ostatecznie u nas wyląduje - dałbym Sarriemu. Nie jest to mój wymarzony kandydat, ale jeżeli mylę się co do zarządu i rzeczywiście szukamy dalej trenera, to Sarri jest w tej chwili najlepszą z możliwych do wyciagnięcia opcji.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 15:55

Antichrist pisze:Nie jest to mój wymarzony kandydat, ale jeżeli mylę się co do zarządu i rzeczywiście szukamy dalej trenera, to Sarri jest w tej chwili najlepszą z możliwych do wyciagnięcia opcji.
Tu pełna zgoda. Jeśli pożegnaliśmy się z Allegrim pochopnie, nie mając nagranego następcy, Sarri będzie bardzo pozytywnym i szczęśliwym zakończeniem tej historii...

Tylko, cholera, jakoś mi się nie chce w to wierzyć :think:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 16:07

Momblano: Juventus nigdy nie rozmawiał ani z Sarrim ani z Chelsea :D

Nowy trener już jest i robimy mercato pod nowego trenera :ok:
Inter pyta o możliwość wymiany Icara na Igłę...


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 16:18

Popatrz a dopiero kilka dni temu pisał że Sarri po godzinie 20 w Juve...

Jeśli to będzie Pep to możemy czekać do 1 września.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 16:23

Jeszcze przed zwolnieniem Maxa było sporo głosów że "każdy byle nie Max" (co oczywiście jest przejawem TOTALNEJ głupoty) a gdy pojawiło się info o Pepie to nagle (dla niektórych) każdy poza nim jest słabą opcją, łącznie z najlepszym obecnie włoskim szkoleniowcem jakim jest Sarri (Conte nie liczę). Ot całe JP w pigułce :)


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 16:32

wojczech7 pisze:Jeśli pożegnaliśmy się z Allegrim pochopnie, nie mając nagranego następcy
wydaje mi się, że nie mieliśmy, mogliśmy mieć kilku "po słowie" ale nikt nie był podpisany

natomiast co w tej układance jest ważniejsze to odpuszczenie Conte, który chciał do nas przyjść i podobno część zarządu go chciała (Nedved jeśli dobrze pamiętam), jeśli więc odpuszczamy Conte a on idzie do Interu to wg mnie mamy już podpisanego inne nazwisko i teraz rozgrywa się już tylko szopka


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 16:41

Wydaje mi się, że Conte nie był kompletnie brany pod uwagę, po pierwsze Agnelli nie zapomniał mu rozstania, a po drugie styl gry który Conte preferuje nie był atrakcyjny dla zarządu. Bo skoro zdecydowali się rozstać z Allegrim to dlatego by zatrudnić trenera, który preferuje ofensywny styl gry.
Takim trenerem jest oczywiście Guardiola i Sarri.
Ostatnio zmieniony 05 czerwca 2019, 16:43 przez 19, łącznie zmieniany 1 raz.


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 16:41

MRN pisze: Inter pyta o możliwość wymiany Icara na Igłę...
A to się wydaje ciekawe. Coś więcej na ten temat?
Chociaż tak trochę smutno jak się widzi jak gościa rzucamy gdzie tylko się da na siłę.


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 16:49

Według Sky Sports, przejście Sarriego do Juve zostało na tą chwilę zablokowane w związku z tym, że Chelsea żąda zapłacenia ponad 5mln za odejście szkoleniowca.

https://twitter.com/SkySportsNews/statu ... 5780643840


ODPOWIEDZ