Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 11:37

http://www.calciomercato.com/rassegna-s ... uve-229337

Gramy źle, dziennikarze już zastanawiają się kto nowym trenerem Lippi czy Spaletti :D Ja byłbym za tym drugim jeśli już.


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 11:42

<<W@jTEk>> pisze:http://www.calciomercato.com/rassegna-s ... uve-229337

Gramy źle, dziennikarze już zastanawiają się kto nowym trenerem Lippi czy Spaletti :D Ja byłbym za tym drugim jeśli już.
Nasi kopacze potrzebują na ławce kogoś z niepodważalnym autorytetem, Lippi to absolutna czołówka, a i zna dobrze nasz klub. Co prawda w obecnej sytuacji kadrowej bardziej chciałbym Capello, ale Marcelo i tak powitałbym z otwartymi ramionami.

A co do samej informacji, to do klubu miałby przyjść i Lippi i Spalletti. Pytanie tylko kto zostałby trenerem.


Obrazek
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 11:55

blackadder pisze:
<<W@jTEk>> pisze:http://www.calciomercato.com/rassegna-s ... uve-229337

Gramy źle, dziennikarze już zastanawiają się kto nowym trenerem Lippi czy Spaletti :D Ja byłbym za tym drugim jeśli już.
Nasi kopacze potrzebują na ławce kogoś z niepodważalnym autorytetem, Lippi to absolutna czołówka, a i zna dobrze nasz klub. Co prawda w obecnej sytuacji kadrowej bardziej chciałbym Capello, ale Marcelo i tak powitałbym z otwartymi ramionami.

A co do samej informacji, to do klubu miałby przyjść i Lippi i Spalletti. Pytanie tylko kto zostałby trenerem.
Oczywiście, że Spaletti...

A tak w ogóle, to bardziej wolałbym Luciano niż Marcelo. Lippi, jako trener się już wypalił, a znajomość klubu nic nie pomoże, bo to już jest inny klub.
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2011, 12:37 przez Giovani, łącznie zmieniany 1 raz.


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 12:04

Giovani pisze:
blackadder pisze:
<<W@jTEk>> pisze:http://www.calciomercato.com/rassegna-s ... uve-229337

Gramy źle, dziennikarze już zastanawiają się kto nowym trenerem Lippi czy Spaletti :D Ja byłbym za tym drugim jeśli już.
Nasi kopacze potrzebują na ławce kogoś z niepodważalnym autorytetem, Lippi to absolutna czołówka, a i zna dobrze nasz klub. Co prawda w obecnej sytuacji kadrowej bardziej chciałbym Capello, ale Marcelo i tak powitałbym z otwartymi ramionami.

A co do samej informacji, to do klubu miałby przyjść i Lippi i Spalletti. Pytanie tylko kto zostałby trenerem.
Oczywiście, że Spaletti...

A tak w ogóle, to bardziej wolałbym Luciano niż Marcelo. Lippi, jako trener się już wypalił, a znajomość klubu nic nie pomorze, bo to już jest inny klub.
Pomoże :wink:

Ja wolałbym Lippiego. Jego Juve podobało mi się najbardziej i wiadomo, że to jest genialny motywator a tego nam najbardziej brakuje. Tylko jakoś w to nie wierzę, że wróci. Mógłby zrobić porządek jako trener a potem do zarządu nawet za Marotte :twisted:


DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 13:21

No tak ale porównajcie sobie skład jaki miał Lippi wtedy a jaki miałby teraz,myślę że najlepszy trener na świecie nic nie wskóra jeśli w drużynie nie ma porządnych piłkarzy :(


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 13:39

DiaVolO pisze:No tak ale porównajcie sobie skład jaki miał Lippi wtedy a jaki miałby teraz,myślę że najlepszy trener na świecie nic nie wskóra jeśli w drużynie nie ma porządnych piłkarzy :(
No pewnie, że jakby Lippi został trenerem to nie wygrałby Scudetto o tym nie ma mowy i to było pewne od początku sezonu, ale myślę, że wyciągnąłby z błota naszą drużynę.


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 13:56

żadnych średnich trenerów!! Nie ma sensu co chwile zmieniać trenera i tak żaden nic nie zdziała, jak na dzisiejszą kadrę.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 14:35

To, co wygaduje Del Neri na tej konferencji prasowej woła o pomstę do niebios. "W lidze radzimy sobie naprawdę dobrze" i tego typu kwiatki otwierają nóż w kieszeni. Tragedia. Niech zatrudnią kogoś innego.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 15:23

Fakt. Del Neri zaczyna dorównywać Ranieriemu i Ferrarze w poziomie wypowiedzi. Jednak dobrze wiemy, że nie w jego osobie jest główny problem tego klubu, pisałem to już w innym temacie. Podejrzewam, że z tym bajzlem Benitez również by sobie nie poradził, dlatego dobrze iż Juve go nie zatrudniło, uchroniło się przynajmniej od jego wysokiej pensji.


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 15:39

Ja tylko trenuję tych, których kupi mi klub

I ta wypowiedzia Del Neri pokazal ze nie ma jaj zeby postawic sie zarzadowi i ze praktycznie Marotta moglby kupic trenerowi cala Legie i powiedziec "radz sobie z tym co masz". Jedyny trener ktory ostatnio u nas mial jaja powiedziec kogo chce to byl Deschamps, a jak to sie skonczylo?

Parodia.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 15:56

Ta cała konferencja jest tak żenująca, że Moggi ma rację mówiąc, że Juventus to klub prowincjonalny. Zaczynając od tego, że wszystko jest wyśmienicie i idzie zgodnie z planem, nie mamy w składzie zawodnika, który nie poczynałby sobie wyśmienicie albo przynajmniej bardzo dobrze a jesteśmy w tabeli tak nisko dlatego, że nasi rywale rozgrywają kosmiczne sezonu. Żadnych konkretnych i obiektywnych informacji. Del Neri jest rzeczywiście człowiekiem bez jaj.

Rozbawił mnie jeden fragment:
"Problemy z urazami mają Pepe, Amauri, Motta i Iaquinta. Zobaczymy, czy któryś zdoła się wykurować, szczerze jednak w to wątpię".
Nie ma kto grać w ataku, ale Del Neri się tym wcale nie martwi. Czy oni naprawdę są tacy ślepi na to wszystko? Po co trzymamy ten drewniany i połamany atak wzmocniony jeszcze zacnym transferem Toniego i dlaczego nie próbujemy ZA WSZELKĄ CENĘ czegoś z tym zrobić?

Najgorsze jest to, że zmian nie będzie. Najpierw kilka lat odczuwamy Calciopoli, później gramy fatalny sezon i jego skutki się będą ciągnęły pewnie następne kilka lat. A błędy są moim zdaniem ciągle te same, ciągle szukamy półśrodków i ciągle zadowalają nas pojedyncze ekscesy, które pobudzają apetyt, który jest bardzo brutalnie weryfikowany przez boiskową rzeczywistość.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 16:14

"W lidze radzimy sobie naprawdę dobrze: przegraliśmy ostatnio dwa mecze, potem wygraliśmy z Bari, ostatecznie zremisowaliśmy z Sampdorią."
Bardzo dobrze ? Bardzo dobre to są wyniki dla Bari broniącym się przed spadkiem.
"jesteśmy tam, gdzie planowaliśmy być, czekamy też na piłkarzy, którzy leczą kontuzje"
Jeśli DN pod koniec stycznia planował być poza burtą LE i CI, zajmować 6 miejsce w lidze to gratulacje za ambicje! :angry:
"Są tutaj prezydent i Marotta... Ja tylko trenuję tych, których kupi mi klub" - stwierdził Del Neri."
Że hę? Del Neri w ogóle nie ma jaj, nie potrafi postawić się, rozkazać coś Marottcie...że np potrzebuje napastnika ? Kupimy Rasiaka i tak DN go będzie trenował...


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 16:22

szczypek pisze: Nie ma kto grać w ataku, ale Del Neri się tym wcale nie martwi. Czy oni naprawdę są tacy ślepi na to wszystko? Po co trzymamy ten drewniany i połamany atak wzmocniony jeszcze zacnym transferem Toniego i dlaczego nie próbujemy ZA WSZELKĄ CENĘ czegoś z tym zrobić?
A co Ty z tym proponujesz zrobić? Rozwiązać kontrakty? Chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że jeżeli do tego dojdzie to klub musi zapłacić odszkodowanie praktycznie równe albo i nawet wieksze niż zarobki do końca kontraktu więc gdzie jest sens niech lepiej zostanie w klubie i gra jak 4 innych napastników ma kontuzje. Bo sprzedaży ich do innych klubów nie biorę pod uwagę bo tylko Marotta byłby na tyle głupi by ich kupić.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 17:13

bajbek17 pisze:A co Ty z tym proponujesz zrobić? Rozwiązać kontrakty? Chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że jeżeli do tego dojdzie to klub musi zapłacić odszkodowanie praktycznie równe albo i nawet wieksze niż zarobki do końca kontraktu więc gdzie jest sens niech lepiej zostanie w klubie i gra jak 4 innych napastników ma kontuzje. Bo sprzedaży ich do innych klubów nie biorę pod uwagę bo tylko Marotta byłby na tyle głupi by ich kupić.
A ty wiesz, że przez całe wakacje Diego zapowiadał, że to będzie jego sezon w Juventusie? Przekonał go klimat w niemieckich burdelach? Ja myślę, że Marotta po prostu nie ma pomysłu albo jest po prostu bardzo marny w negocjacjach zwłaszcza jeśli idzie o kwotę transferu. Del Nero jest przy tym totalnie niekonsekwentny (patrz. Grosso i Salihamidzic). I dziwić się, że tacy zawodnicy robią chcą grać w Juventusie? Wracając na moment do tematu Amauriego, to ja nie wiem ile jeszcze mu chcą dać tych szans. Nawet jeśli strzeli bramkę w najbliższym meczu, to ja się pytam, co z tego? Skoro następną strzeli za kilka miesięcy, bo albo dopadnie go kontuzja albo będzie szukał formy.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 17:29

wszyscy dobrze wiemy, ze juventus ma slaby sklad, slabszy od interu milanu romy napoli mniej zgrany od palermo, del neri trenuje slabych pilkarzy on mial lepszy zespol rok temu w sampie, zwolnienie go byloby glupot


ODPOWIEDZ