Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 11:44

19 pisze:Akcje Juventusu tracą prawie 3%, może to być zwyczajne realizowanie zysków nie związane z Pepem czy Sarrim
Jak dla mnie to logiczne, że na newsy o Guardioli idą w górę, a na newsy o Sarrim w dół...


#FinoAllaFine
#WeAreOne
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 11:46

Podobno też mocno posunęliśmy się do przodu z De Ligtem - goleador.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 11:46

Vincitore pisze:Jeżeli to kogoś jeszcze interesuje, to guru (versilia i goleador) ani kroku wstecz.
Szczerze? Nie dziwie im się. Stojąc przy swoim przynajmniej pokazują, że mają jaja i ufają swoim źródłom, a nie uciekają z tonącego okrętu, tracąc szacunek. Na ich miejscu również brnąłbym do końca, a potem powiedział, że najzwyczajniej w świecie byłem wodzony za nos.

Trochę szkoda, że teraz sporo głosów będzie przeciwko Sarriemu głownie przez pryzmat Guardioli. Z tym Pepem jest trochę tak, jak z pójściem do wróżki. Przepowie Ci wygraną na loterii, a później szok i niedowierzanie, bo żadnej wygranej nie było. ;) Naszą wróżką jest Momblano i dwóch 'guru', którzy poza 'Pep będzie, zaufajcie mi' nie podali nic w sumie sensownego.

Nagle się okazuje, że Max nie był AŻ taki zły, gdyż przynajmniej miał klasę, a nie buc Sarri w dresie. Jeszcze pali papierosy - nienormalny jakiś. Niesamowite, że minęły raptem 2 tyg. od zakończenia tego gównianego sezonu, a niektórzy już chyba pomału zapominają o festiwalu szamba, które tydzień w tydzień fundował Juventus. :facepalm:

Porobiłbym pod siebie gdyby przyszedł Pep, ale z Sarriego też będę zadowolony. :ok:


Obrazek
notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 11:47

MRN pisze:Podobno też mocno posunęliśmy się do przodu z De Ligtem - goleador.
Marocchi to samo napisał, oby to była prawda. :pray:


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 11:47

MRN pisze:Podobno też mocno posunęliśmy się do przodu z De Ligtem - goleador.
Czyli Di Marzio wieczorem napisze "Hysaj alla Juve: e fatta" ;))


Obrazek
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 11:49

Cobra pisze:
19 pisze:Akcje Juventusu tracą prawie 3%, może to być zwyczajne realizowanie zysków nie związane z Pepem czy Sarrim
Jak dla mnie to logiczne, że na newsy o Guardioli idą w górę, a na newsy o Sarrim w dół...
Może być też tak, że jakaś grupa finansowa przeanalizowała akcje Juventusu i stwierdziła, że są przecenione i mają możliwość wzrostu o kilka procent i zaczęli je nabywać, a teraz wycena doszła do przewidywanego poziomu i dlatego zaczęli sprzedaż.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 12:02

MRN pisze:Postanowiłeś w Parku Krasnala posążek Antonia z czarodziejską różdżką? Conte jest super w każdym calu, drżyjmy.
Conte zdobył mistrza w swoim pierwszym sezonie z nami, mając przeciwko dużo mocniejszy kadrowo wtedy Milan, zdobył go też w pierwszym sezonie z Chelsea, mając przeciwko sobie drużyny prowadzone przez Guardiolę, Kloppa, Mourinho czy Pochettino ( za których, poza Mourinho, każdy tu dałby się pociąć ). Nie miał wtedy czarodziejskiej różdżki. Całkiem logiczne, że powalczy o tego majstra także teraz. Ala twoja nienawiść zaślepia ci mózg całkowicie.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 12:06

pablo1503 pisze:Naszą wróżką jest Momblano i dwóch 'guru', którzy poza 'Pep będzie, zaufajcie mi' nie podali nic w sumie sensownego.
A ta amerykańska dziennikarka z dziedziny polityki, Guelpa, Mattioli, Paganini czy jedna z największych włoskich agencji prasowych AGI to co? Albo doniesienia ze świata finansów, które wrzucałem wczoraj? Oni podawali mnóstwo sensownych informacji, które tu wrzucaliśmy. Utarło się jakieś przekonanie, że Pep to tylko VS, ale zakres informacji jest o wiele szerszy. ;)

Versilia to akurat najlepsze, co ma VS do zaoferowania i nie bez kozery tak się go tam respektuje. Strzelaniem ślepakami na to nie zaslużył. Idzie w zaparte, bo widocznie jest swego źródła pewny.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 12:09

fazzi pisze:
MRN pisze:Postanowiłeś w Parku Krasnala posążek Antonia z czarodziejską różdżką? Conte jest super w każdym calu, drżyjmy.
Conte zdobył mistrza w swoim pierwszym sezonie z nami, mając przeciwko dużo mocniejszy kadrowo wtedy Milan, zdobył go też w pierwszym sezonie z Chelsea, mając przeciwko sobie drużyny prowadzone przez Guardiolę, Kloppa, Mourinho czy Pochettino ( za których, poza Mourinho, każdy tu dałby się pociąć ). Nie miał wtedy czarodziejskiej różdżki. Całkiem logiczne, że powalczy o tego majstra także teraz. Ala twoja nienawiść zaślepia ci mózg całkowicie.
Też zawodnicy są potrzebni Conte. Jakby za 1szym sezonem nie otrzymał Vidala, Lichego, Pirlo to nie wiem czy tak dobrze by mu poszło.

Teraz może dostać Godin, Berella/Savic, Dzeko. To mogą być klocki do jego 3-5-2.
Dodatkowo w Napoli 2gi sezon Carlo.

To nie będzie scudetto z marszu.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 12:13

Profesor pisze:
Też zawodnicy są potrzebni Conte. Jakby za 1szym sezonem nie otrzymał Vidala, Lichego, Pirlo to nie wiem czy tak dobrze by mu poszło.

Teraz może dostać Godin, Berella/Savic, Dzeko. To mogą być klocki do jego 3-5-2.
Dodatkowo w Napoli 2gi sezon Carlo.

To nie będzie scudetto z marszu.
Ja to wiem, choć jeśli przyjdzie naprawdę ten Pep, to będe spokojniejszy ;)


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 12:15

pepiczek pisze:
Szilgu pisze:Chodzi zapewne o:

Ale nie wiem, czy to można zamknąć jako 'NO DEAL'.
To niezły NO DEAL :D

5 czerwca kluby nie były jeszcze dogadane, negocjacje się przedłużały, dogadali się dwa dni później, Real wydał oficjalny komunikat 7 czerwca ok. 22:
https://www.realmadryt.pl/index.php?co= ... i&id=89335
Widac chłopaczku ze w życiu jedyne co negocjowałeś to pomidory na targu.

Facet stwierdził ze się nie dogadali i dwa dni później już tak. W Twoim świecie to i może realne, ale nie tak wyglada świat biznesu.

Zabawne w Tobie jest to, ze sam cieszysz się ze swoich ripost, gdzie w większości maja tak samo zerowa wartość jak te które traktujesz jako nieprawdziwe.

Niezły z Ciebie frustrat, skoro pierwsze co zrobiłeś to zainstalowałes się a cudzym forum. Szkoda mi Ciebie chłopcze.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 12:22

Ok.
Adrian27th pisze:Do cholery, ogarniajcie swoje odpowiedzi, bo się robi kibel, to po 1, po 2, to nie temat transferów Realu, więc dyskutujcie gdzie indziej i nie zaśmiecajcie tego tematu.


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 13:03

Obrazek

#SarriDay :D


Juve per sempre sara...!!!!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 13:05

Czyli można odetchnąć spokojnie. On raczej tych badań nie przejdzie :laugh:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 13:45

Nienawiść to zbyt mocne słowo a Ty tryskasz po ścianach z powodu samego nazwiska Conte. Widzę, że nadal mogę jeździć do Parku Krasnala bez obawy, że Antosia zobaczę skoro jego figurki tam nie ma. Na szczęście nawet dla Agnellego jest on persona non grata.


Obrazek
ODPOWIEDZ