Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 10:51

Rozumiem, że wizja Pepa w Juventusie zmienia spojrzenie na innych trenerów, ale nie oszukujmy się - kiedy Juventus przegrywał z Atletico czy odpadał z Ajaxem, zdecydowana większość forum domagała się zwolnienia Maxa, ale raczej nikt na serio jeszcze nie myślał, że w jego miejsce miałby przyjść Guardiola. Już wówczas bardziej realny wydawał się wybór spośród przedstawicieli włoskiego podwórka, a Sarri wydaje się na tym polu jednym z najlepszych kandydatów (alternatywą dla mnie jest Gasperini, był też Conte).

Nie wiem czy Pep przyjdzie, ale jeżeli nie, to prawdopodobnie oznaczać to będzie, że jego temat w ogóle nigdy nie istniał. I spośród w miarę dostępnych opcji Sarri będzie wówczas dobrym wyborem. Nie ma co przesadnie skupiać się na liczbie jego trofeów, bo niby kiedy i z kim miał je wygrać? Jego Empoli grało ładnie, a z Napoli wycisnął moim zdaniem maksimum - to była druga po Juventusie najlepsza drużyna we Włoszech, która wyróżniała się stylem, niech każdy sam sobie odpowie na pytanie, czy można było od niego oczekiwać więcej. A teraz wygrał z Chelsea Ligę Europy, czego moim zdaniem nie wypada deprecjonować kibicom klubu, który od dawna żadnego europejskiego trofeum nie zdobył.

Cały czas czekam na rozwój wydarzeń, nie wiem czy bardziej wierzyć mainstreamowym mediom czy guru z VS (btw, wielkie dzięki dla wszystkich chłopaków, którzy ogarniają tutaj newsy z włoskiego forum :ok: ), tak jak wszyscy chciałbym Pepa, ale uważam, że jeśli ostatecznie przyjdzie Sarri, to nie będzie powodów do narzekań. A i nie zdziwię się, jeśli ostatecznie przyjdzie ktoś trzeci, o kim w ogóle nie było mowy, albo było bardzo niewiele.
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2019, 10:52 przez B@rt, łącznie zmieniany 1 raz.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 10:51

mateo369 pisze:jednego z najlepszych trenerów w historii Juve
nie najlepszych tylko najbardziej utytułowanych a to ogromna różnica

o wyższości Sarriego nad Maksiem nie będę dyskutował bo to bez sensu, mogę o tym pogadać za rok lub dwa tylko wtedy już nie będzie z kim tak jak i po pewnym czasie nie było już kogo przekonywać, że Allegri się nie nadaje na trenera Juve bo pozostali sami zaślepieńcy


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 10:53

2004r. Wszystkie gazety pisały o Deschampie. Moggi cichaczem załatwil jednak Capello. :-)

Obrazek


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 11:07

kdzr pisze:Jak macie jakieś konkretne argumenty anty - Sarri to spoko
Ja - sportowo - nie mam z nim wielkiego problemu. "Trochę" mało rotował w Napoli, ale nie wiem, czy nie wynikało to z braku jakości na ławce. W Chelsea chyba było z tym lepiej?

No i fakt, że gość w wieku 60-ciu lat ma na koncie 1 trofeum też nijak ma się do naszej maksymy...

Jednak zakładając, że liga i tak wygra się sama*, wolałbym zaryzykować z takim chociażby De Zerbim, czy innym Di Francesco.

--

Tylko po co się rozwodzić o Sarrim, jak nie on będzie naszym treneiro? :P


*Bullshit. Kto tak uważa, ma gówniane pojęcie o sporcie.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 11:14

Czyli naszym jasnym pomysłem o którym mówił Paratici było czekanie przez 28 dni aż Chelsea zwolni Sarriego bez płacenia rekompensaty, którą i tak mamy zapłacić.

Ciągle wierzę, że jesteśmy w ogniu jakiejś potężnej intrygi, zwłaszcza, że jeden renomowany dziennikarz potwierdził iż tego lata przez mury naszego klubu nie przeciekają żadne informacje. Di Marzio swoje rewelacje ma od Ramadaniego i Chelsea.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 11:18

Ja tam tego, że liga wygra się sama, nie był bym taki pewien przy Conte w Interze.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 11:32

Postanowiłeś w Parku Krasnala posążek Antonia z czarodziejską różdżką? Conte jest super w każdym calu, drżyjmy.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 11:35

Jeżeli to kogoś jeszcze interesuje, to guru (versilia i goleador) ani kroku wstecz.


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 11:36

Vincitore pisze:Jeżeli to kogoś jeszcze interesuje, to guru (versilia i goleador) ani kroku wstecz.
Świeże to info?


#FinoAllaFine
#WeAreOne
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 11:38

Na bieżąco informują. Tłuką ciągle to samo do znudzenia.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 11:38

Ich spokój co do Pepa wręcz jest zaraźliwy i mają ubaw z innych. Póki co wierzę im a oni nie chowają się i ze spokojem podtrzymują swoją wersję :ok:
Informacja sprzed 5 minut ;)
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2019, 11:39 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 11:38

Ja się jeszcze zastanawiam, dlaczego tak niewielu bierze pod uwagę, że informacje o rozstaniu Sarriego z Chelsea są wypuszczane przez... środowisko Sarriego. To tylko moje domysły niepoparte żadnymi konkretnymi przeciekami, ale przecież nie raz zdarzało się, że w ten sposób trenerzy próbowali ugruntować swoje pozycje w zespołach.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 11:38

Cobra pisze:
Vincitore pisze:Jeżeli to kogoś jeszcze interesuje, to guru (versilia i goleador) ani kroku wstecz.
Świeże to info?
Jakieś 5 minut temu.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 11:39

Akcje Juventusu tracą prawie 3%, może to być zwyczajne realizowanie zysków nie związane z Pepem czy Sarrim


mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 11:44

Profile na TT które regularnie śledzę również. Razem z tą finansistką, o której wspominał Sarri. Bodajże przedwczoraj napisała, że od początku nie była tak pewna przyjścia Guardioli jak teraz(wtedy).

Mario Mattioli - Z pozdrowieniami dla wszystkich, powtarzając moje profesionalne przekonanie, że Sarri nie będzie następnym trenerem Juve, czekam na dalszy rozwój sytuacji oraz na dalsze wiadomości, zanim nadamy imiona(trenerom).
pumex pisze:Ja się jeszcze zastanawiam, dlaczego tak niewielu bierze pod uwagę, że informacje o rozstaniu Sarriego z Chelsea są wypuszczane przez... środowisko Sarriego. To tylko moje domysły niepoparte żadnymi konkretnymi przeciekami, ale przecież nie raz zdarzało się, że w ten sposób trenerzy próbowali ugruntować swoje pozycje w zespołach.
Na TT spotkałem się z informacją, że Di Marzio ma wiadomości od Ramadaniego i Chelsea. Jak znajdę źródło to wyedytuję.
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2019, 11:47 przez mleko, łącznie zmieniany 2 razy.


ODPOWIEDZ